Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przecież to jest chore...w GT4 można było dodawać felgi do każdej fury, a skoro tam można było to dlaczego nagle tu nie można?

Co jest z tymi żółtkami? Co oni zrobili z tej gry... Co to za chore podziały na premium i standard w ogóle....normalnie masakra jakaś.

Trochę się uniosłem, ale jak widzę takie kwiatki to mnie krew zalewa.

Zaraz się okaże, że niektórych części do standardów też nie zamontujemy, tylko dlatego że to standard.

Co jak co, ale teraz mam nadzieję, że GT5 przez ten cały cyrk ze standardami zostanie ostro zbesztany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam nadzieje, ale strony ze sklepami nie bedzie sobie antyreklamy robic, ale chce by gra z ocen miala slaba srednia ! Nie moge sie doczekac tlumaczacego sie kaza ! Wtedy jak sony wycielo auta do dlc to beda je oddawac migiem i sie podlizywyac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już postanowiłem, że jeździć będę na kamerze z maski. Nie zgadzam się z tym podziałem samochodów dlatego jeżdżąc na takiej kamerze nie będę zwracał uwagi czy to premium czy standard i będę grać wszystkimi autami. Ehh... no dobra, to jest już oszukiwanie samego siebie ale co zrobić, jak taki bubel zrobili ;/ Chciałem sobie kupić do tej gry jakąś kierownicę ale coś czuję, że nie warto wydawać 500zł jak gra nie spełni moich oczekiwań.

PS

Co jak co, ale teraz mam nadzieję, że GT5 przez ten cały cyrk ze standardami zostanie ostro zbesztany.

Też mam nadzieję, że ktoś napiszę do tego całego Kaza z pretensjami, żeby sobie nie myślał, że wszyscy są zadowoleni.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już postanowiłem, że jeździć będę na kamerze z maski. Nie zgadzam się z tym podziałem samochodów dlatego jeżdżąc na takiej kamerze nie będę zwracał uwagi czy to premium czy standard i będę grać wszystkimi autami. Ehh... no dobra, to jest już oszukiwanie samego siebie ale co zrobić, jak taki bubel zrobili ;/ Chciałem sobie kupić do tej gry jakąś kierownicę ale coś czuję, że nie warto wydawać 500zł jak gra nie spełni moich oczekiwań.

PS

Też mam nadzieję, że ktoś napiszę do tego całego Kaza z pretensjami, żeby sobie nie myślał, że wszyscy są zadowoleni.

Muszę Cię zmartwić. Podobno standardy widoku z maski również nie mają. Albo zza auta, albo po prostu ze zderzaka, tak jak zawsze było.

Paranoja...wiem...

Grając w GT5 będę się czuł jakbym grał w dwie gry. Tą ze standarami, oraz tą z premiumami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ktos od nich stale przeglada gtplanet, ciekawe jak sie czuja w tym swoim super studiu... czekac tylko kiedy bedzie informacja w wiadomosciach

"Ostatnie doniesienia, Tworca Gry Gran Turismo Kaz Jamauji :P popelnil wraz z czlonkami swojego studia masowe harakiri po ocenach recenzentow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już kierownicę dawno temu zakupiłem, do GT5:P... póki co dla mnie również jedyną słuszną kamerą będzie z widokiem na maskę... jedyna nadziej to to, że fizyka jazdy będzie jednakowa dla wszystkich klas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię zmartwić. Podobno standardy widoku z maski również nie mają. Albo zza auta, albo po prostu ze zderzaka, tak jak zawsze było.

Paranoja...wiem...

Grając w GT5 będę się czuł jakbym grał w dwie gry. Tą ze standarami, oraz tą z premiumami....

Nie no bez przesady, przecież był filmik z Civic jak koleś przez chwilę przełączał szybko kamery i była ze zderzaka, maski i od tył. Mogło mi się coś pomylić w co wątpię.

Chyba, że to był taki żart którego nie zrozumiałem :D

Ja bym jeszcze zrozumiał ten brak kokpitów ale tyle rzeczy co omija te standardy plus tragiczny (jak na to co obiecywał Kazunori i na dzisiejsze czasy) wygląd to już przesada

stanowcza. Proponuję skasować napis "The real driving simulator" :)

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to ktos od nich stale przeglada gtplanet, ciekawe jak sie czuja w tym swoim super studiu... czekac tylko kiedy bedzie informacja w wiadomosciach

"Ostatnie doniesienia, Tworca Gry Gran Turismo Kaz Jamauji :P popelnil wraz z czlonkami swojego studia masowe harakiri po ocenach recenzentow"

Kazunori Yamauchi :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazunori Yamauchi :thumbsup:

wiem, jakbym chcial byc dokladny to bym skopiowal z byle jakiego newsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to jest chore...w GT4 można było dodawać felgi do każdej fury, a skoro tam można było to dlaczego nagle tu nie można?

małe sprostowanie, nie w każdym aucie można było zmieniać felgi w GT4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, tak, wiem, ale nie bądźmy już tacy dokładni.

Tutaj pierwsza lepsza Civica i nie można...auto które jest tak popularne, że chyba o tym nawet nie trzeba wspominać.

A skoro w takiej Civice nie można zmieniać felg, to raczej w żadnym standardzie nie będzie można.

Ale już za tydzień z hakiem wszystko sami będziemy sprawdzać i relacjonować na forum (oby za tydzień z hakiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaz, nie to nam obiecywałeś! :(

A co dokładnie obiecywał Kaz? Miało być ponat 1000 aut i jest, zniszczenia są, zmienne warunki pogodowe są, noc też jest, ekstra odwzorowane auta też są, edytor tras jest, ślady opon są, rozbudowany online z tego co czytałem to też ma być, WRC i NASCAR też są, eventy Top Gear też.....więc co takiego obiecywał Kaz czego nie ma?

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim sposobem mogl 2000 aut zrobic, obiecywal nam jakosc aut ! A wyszlo za przeproszeniem gowno! i nie ma tutaj przebacz, bo to prawda

granturismo4.jpg

Oni naprawde sie powiesza w tej Japonii

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim sposobem mogl 2000 aut zrobic, obiecywal nam jakosc aut ! A wyszlo za przeproszeniem gowno! i nie ma tutaj przebacz, bo to prawda

granturismo4.jpg

Oni naprawde sie powiesza w tej Japonii

nie pośpieszał bym się z opinią na temat aut standard, dopóki nie odpalimy gry i na własne oczy nie zobaczymy jak się one prezentują...

bo na razie to widzieliśmy je na kilku marnej jakości filmikach i screenach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOWA GRA ! Znajdz 5 roznic na aucie i zadzwon na 070072772 ! Odnajdz wolna linie !

4onio.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj węszę jakiś mega przekręt. Jakoś nie mogę uwierzyć, by restrykcyjne SONY dało zielone światło tej grze. Ehhh.....coś mi tu nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WRC i NASCAR też są

Do togo podchodzę z dystansem. Nie można powiedzieć, że seria NASCAR jest w grze skoro będą chyba tylko 2 owalne tory. No i dopóki nie zobaczę, że poprawili model jazdy w rajdach to też nie będę tego brał na poważnie, tym bardziej, że odcinków typowo rajdowych pewnie i tak nie będzie tylko zastąpią to pseudo wyścigami po dwa auta na torach szutrowych. Więc jakie to WRC?

Inna sprawa, zegary podczas wyścigu wyglądają prawie tak samo, kamera TV na krótko przed wyścigiem tak samo jak w poprzednich wersjach GT. Nawet ten śmieszny dźwięk oznaczający start został chyba, Kamera sztywno umieszczona za autem tak samo. Jak patrzę na filmiki z gameplayem zachowanie aut i ich prowadzenie bardzo mi przypomina GT 4. Jak wiele osób tu wspomniało większość aut ma być skopiowana z GT4 w wersji standard. O uszkodzeniach nie piszę bo ich nie będzie albo będą śmiesznej jakości.

Czy poza wymodelowaniem iluś tam nowych aut do standardu 2010, dodanie paru tam efektów (pogoda, ślady opon itp - co też już jest dziś standardem) zrobili oni coś konkretnego przez co można by powiedzieć, że wyprodukowali NOWĄ grę?

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie robić ludziom wode z mózgu. Te wszystkie zdjęcia co wrzucacie nie maja nic wspólnego z gra tylko z PhotoMode.

Dotyczy to samochodów premium jak i standard

@Shady jakie ślady opon ?

http://www.gtplanet.net/drifting-in-gran-turismo-5-first-gameplay-videos/

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić GT5 w dniu premiery. Ale teraz gdy patrze na te wszystkie filmiki, to chyba poczekam do końca grudnia i zobaczę jak się sprawy mają. Bo z każdym filmikiem coraz bardziej się zawodzę. Zastanawiam się co Oni robili przez te wszystkie lata. Nie bardzo rozumiem.

I tylko ludzie nie mówcie mi, że GT5 to tylko model jazdy itd. Bo jeśli tak bym miał myśleć, to wolę grać w rFactor.

Edytowane przez Stealth91pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego zdecydowanie lepiej by to wyglądało jakby w grze były same premiumy bez standardównawet jesli by było ich tylko 200 pare

A ja wolę jak jest tak... jak by było 200 aut pewnie byś narzekał że wiecej było w prologue i mogli zorbić dodatkowe 800 ale mniej je dopracować.

wole już jezdzic ibizą cuprą mniej dopracowaną niż nie jeżdzić nią w ogóle.

Ja już postanowiłem, że jeździć będę na kamerze z maski. Nie zgadzam się z tym podziałem samochodów dlatego jeżdżąc na takiej kamerze nie będę zwracał uwagi czy to premium czy standard i będę grać wszystkimi autami. Ehh... no dobra, to jest już oszukiwanie samego siebie ale co zrobić, jak taki bubel zrobili ;/ Chciałem sobie kupić do tej gry jakąś kierownicę ale coś czuję, że nie warto wydawać 500zł jak gra nie spełni moich oczekiwań.

ja pod gt5 kupiłem tv za 3,5tys :/

Tutaj wyraźnie widać(zdjęcie zamieszczone w tym temacie) że auta sa modelowane a nie z gry. Zwrócie uwagę na drzwi

http://i.imgur.com/hjeuG.jpg

Playstation2? Lusterko w kant? Ktoś wierzy że to gt5 w ogóle?

Edytowane przez Ch3rrY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×