Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Ch3rrY - ten TV to już z 3d? mnie korci żeby jakis z 3d kupić ale ceny jakie widziałem jeszcze mnie przerażają (+4tys) a nie chce mieć kredytu na głupi tv na karku...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te czasy kiedy 2 lata temu kupowałem mojego Panasa 32" 32LX70P 100Hz za 3tys. zł... :( teraz za tą kasę cieszyłbym się 42"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam 52 i nie wyobrażam sobie zjechać niżej. Chciałbym 3D, ale poniżej 50 cali to nawet nie ruszam. A taki duży TV z 3D to całkiem sporo kasy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys na innym forum napisalem ze nie bede sie wypowiadal na temat gt5 do poki nie zostanie ogloszona premiera a ja nie zloze preordera.

No wiem wykonalem to w pelni i teraz czas na reakcje i komentarz.

Przez te wszystkie miesiace katowaliscie mnie jakimis filmikami z gry zdjeciami i ogoolnie opisami. Na wiekszosc z nich cieszylem sie jak glupi bo albo fajnie autka byly pokazane albo super efekty graficzne. Teraz przed sama premiera na gre spada taka lawina pomyj ze glowa mala.

Gdzies przeczytalem (pewnie tutaj na forum) ze ten caly Kaz powiedzial o konsoli ps3 ze jest za slaba na to co on chcialbym pokazac. Dodatkowo ktos wrzucil tutaj fotki ktore pokazuja jakby ps3 to byla ps2 z dodatkowym ramem. To byc moze tylko dowod na to ze faktycznie ps3 to nie jest az taki skok do przodu jak nam sie wszystkim wydawalo kiedysmy kupowali konsole.

Nie mniej do gry wracajac. Ta gra to paradoks bo jak mozna nazwac gre symulatorem jak sladow opon na torze nie ma... albo tylko niektore autka sa w pelni dopracowane, ale jednak i tak miliony ludzi to kupi.

Ja jak sobie mysle to nie zamowilem gry po to aby nacieszyc sie autami i ich dopracowaniem. Ja wiem ze tam gdzies sa ludzie ktorzy w ta gre bede grac tylko po 2 rzeczy, aby ja przejsc plus aby byc w rankingu najlepszych czasowcow na samej gorze. Bo oto wlasnie w tej grze chodzi, swiat nauczyl sie ze sera gt najbardziej oddaje jakas tam realnosc i kazdy chce byc najszybszy wlasnie w takiej grze bo wowczas jakos zupelnie obok przychodzi slawa najlepszego.

Tak wiec, dymu nie ma, mercow malo, audi malo, ale za to przez 1 caly dzien bedziesz najlepszy na swiecie na danym torze :) jesli wyjatkowo mocno sie bedziesz staral. To sie liczy... Przynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, dla mnie się liczy przyjemność z grania, zarabiania kasy, tuningowania, sporej pracy, żeby dorobić się na lepsze fury, części, itd.

A czasy? hehe...akurat to mnie najmniej obchodzi z całej gry. Jak ktoś kupuje grę, żeby tylko czasy robić...to mówi się trudno :P Nie moja sprawa :)

A ślady na torze mają być :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie robić ludziom wode z mózgu. Te wszystkie zdjęcia co wrzucacie nie maja nic wspólnego z gra tylko z PhotoMode.

Dotyczy to samochodów premium jak i standard

@Shady jakie ślady opon ?

http://www.gtplanet....ameplay-videos/

Piszesz żeby nie robić ludziom wody z mózgu, a sam wprowadzasz w błąd wspominając o tym że śladów opon nie będzie.

Te filmiki są z przed kilku miesięcy, gdzie jeszcze wtedy śladów opon nie było widać - po prostu są to filmiki z wcześniejszego kodu gry.

Edytowane przez rydz87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ktos kto umie driftowac w samochodach z napedem FR? Z 4WD sobie jeszcze jakos radze, ale naped na tyl i ciagle zaliczam bande, albo krece sie jak bak po gaciach...

Jakies rady dla poczatkujacego/cych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to paradoks bo jak mozna nazwac gre symulatorem jak sladow opon na torze nie ma...

Jakoś na filmikach, które wyciekły z pełnej wersji są ślady opon. To co podał saracen to filmiki z starego dema! Jest to nawet w artykule napisane i podkreślone.

Ja rozumiem, że większość z osób tutaj czekała na GT5 6 długich lat, nakręcając się i śledząc niusy. Mimo to takie ciskanie błotem w grę w którą nikt z nas nie zagrał, nie przeczytał jednej recenzji, jest dziwne.

Ja nie nastawiałem się na zbyt wiele. Od początku informacji o modelu zniszczeń domyślałem się, że do takiego Grida pod tym względem GT5 nie podskoczy. Spodziewałem się też, że gra będzie mieć wady. Mój preorder już złożony i jestem przekonany, że się nie zawiodę. Nawet jakby dali 10 tras 100 aut i brak pogody, to byłbym szczęśliwy. Jakbym nie był o tym przekonany, to bym preordera nie składał. Poczekałbym na pierwsze recenzje, rozważył za i przeciw i podjął decyzję. Tutaj wydaje mi się, ze sporo osób było nastawionych na niewiadomo co i się zawiedzie. Smutne to, ale żadna gra nie jest idealna i do zapewnień developerów trzeba zawsze podchodzić z dystansem. Nawet jak jest to sam Kaz, który jak każdy inny chce żeby jego produkt się sprzedał (nie wspominając o tym, że w przeszłości bywał nawet mniej ostrożny w opisywaniu co to będzie w ostatecznej wersji gry).

Życzę wszystkim tutaj zwiedzonym już teraz nowym Gran Turismo, aby ewentualna konkurencja, lub szósta część GT, pojawiła się jak najszybciej :).

Jest tu ktos kto umie driftowac w samochodach z napedem FR? Z 4WD sobie jeszcze jakos radze, ale naped na tyl i ciagle zaliczam bande, albo krece sie jak bak po gaciach...

Jakies rady dla poczatkujacego/cych?

Też tak miałem na początku. Najarzniejsze to wystarczająco szybko zareagować zanim tył odjedzie za daleko. Jak? Po prostu zmniejszając gaz delikatnie. Pomaga też chyba założenie na przód trochę lepszych opon N2. No i nie zaczynać driftu na High Speed Ring bo na profilowanych zakrętach to jest masakra :).

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gt prolog nie grałem, ale z tego co słyszałem to jest jakby przedsmakiem GT 5. I moje pytanie jest takie, czy w ogóle da się grać w gran turismo na padzie, czy "na mus" trzeba kupować kierownice? Ja wiem, że frajda z kierownicy będzie większa, ale jak większość gier nudzi mi się po tygodniu, a nie chce żeby później kierownica leżała w szafie... I czy Ci ludzie mający kierownicę będą mieli jakąś przewagę w porównaniu z grą na padzie, czy tylko chodzi o samą frajdę? ;) Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby dali 10 tras 100 aut i brak pogody, to byłbym szczęśliwy.

To po co kupujesz?? GT5P Ci nie wystarcza?? mnie trochę poniosło generalnie - przyznaję... ale dla tej gry wykosztowałem się na ps3, kierownicę, stojak pod nią i pare innych rzeczy... zawierzyłem obietnicom i kolejno ujawianym informacjom dotyczącym pełnej wersji i mam nadzieję że się nie zawiodę... w głębi ducha wierzę że ta wersja w którą ludzie grają nie jest wersja finalna ale jakąś betą wypaloną opd premiere "marzec 2010" ale jak będzie to się niebawem okaże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co kupujesz?? GT5P Ci nie wystarcza??

Właśnie mi nie wystarcza :). Przeszedłem tą niby "karierę" już jakiś czas temu i pogrywam w online (mimo, że to najgorzej zrealizowany tryb gry online jaki widziałem, to fajnie jest się pościgać). Chcę prawdziwy tryb kariery i normalne online. Też mam nadzieję, że gra będzie genialna, a niektóre rewelacje okażą się pomyłką lub winą wczesnej fazy kariery w grze, ale nie jest to kluczowe.

W Gt prolog nie grałem, ale z tego co słyszałem to jest jakby przedsmakiem GT 5. I moje pytanie jest takie, czy w ogóle da się grać w gran turismo na padzie, czy "na mus" trzeba kupować kierownice? Ja wiem, że frajda z kierownicy będzie większa, ale jak większość gier nudzi mi się po tygodniu, a nie chce żeby później kierownica leżała w szafie... I czy Ci ludzie mający kierownicę będą mieli jakąś przewagę w porównaniu z grą na padzie, czy tylko chodzi o samą frajdę? ;) Z góry dzięki za odpowiedź

Nie grałem na kierownicy w Gran Turismo. Z tego co czytam i obserwuję, to na kierownicy gra się przyjemniej i po pewnym czasie zyskuję się przewagę nad graczami z padem. Prolog GT5 przeszedłem na padzie cały. Grałem na symulacji profesjonalnej z wszystkimi wspomagaczami na off. Da się więc grać na padzie. Miałem przy tym mnóstwo frajdy, ale grę uznaję za jedną z trudniejszych w jakie ostatnio grałem. W GT5 zamierzam grać na padzie. Jak mnie wciągnie to pewnie zamiast 2 nowych gierek kupię sobie za jakiś czas kierownicę DFGT.

Edytowane przez skaposzczet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HA!! a powiedzcie mi co się stało ze slynna trasą Siena Track dla kartingu , na ktorej flagi ponoc wywołały tyle kontrowersji? nie ma jej na oficjalnej liście torów ze strony GT...

sam pojazd jednak widnieje na liście aut na pozycji 234

icon01.jpgGran Turismo PDI RACING KART 100

także nie wiem co jest grane... oni tam w sony czy PD robią wszystko ostatnio "na szybkiego" chyba...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co kupujesz?? GT5P Ci nie wystarcza?? mnie trochę poniosło generalnie - przyznaję... ale dla tej gry wykosztowałem się na ps3, kierownicę, stojak pod nią i pare innych rzeczy... zawierzyłem obietnicom i kolejno ujawianym informacjom dotyczącym pełnej wersji i mam nadzieję że się nie zawiodę... w głębi ducha wierzę że ta wersja w którą ludzie grają nie jest wersja finalna ale jakąś betą wypaloną opd premiere "marzec 2010" ale jak będzie to się niebawem okaże...

I tak będziesz zadowolony. Zobaczysz. Wszyscy będziemy. A już na pewno wszyscy fani serii GT. Nie wiem ja bedzie z osobami zaczynającymi przygodę od tej częsci, ale jestem przekonany ze gdy tylko BD pojawi się w napędach to poziom ekscytacji bedzie tak duży że biedaki pozapominają o tych wszystkich "niedociągnięciach" i zatopią sie w miodzie który od zawsze wyciekał w niebotycznych ilościach z produkcji Kaza.

Do zobaczenia na torze.

PZDR.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calli juz bylo o tym na gtplanet. jest podciagnieta pod Madryt jakos czy Rzym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calli juz bylo o tym na gtplanet. jest podciagnieta pod Madryt jakos czy Rzym.

aha to tego nie wiedziałem:/ sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobię po odpaleniu GT5 to wezmę jakieś tylnio napędowe BMW i przejadę sie po Nurburgringu :biggrin: ( połowę czasu spędzonego przy gt4 spędziłem właśnie na tym torze bo go wprost uwielbiam i toczyliśmy z kumplem pojedynki na najlepsze czasy :pardon: )

Edytowane przez mac1989
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja o tym wszystkim myslę ?

Z braku wstecznej kompatybilności dostaniemy dwie gry w cenie jednej

GT4 w HD+GT5p z dodadkowymi samochodami + rózne dodadki i poprawiona grafiką

Tyle można zrozumieć z tych wszystkich komentarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja o tym wszystkim myslę ?

Z braku wstecznej kompatybilności dostaniemy dwie gry w cenie jednej

GT4 w HD+GT5p z dodadkowymi samochodami + rózne dodadki i poprawiona grafiką

Tyle można zrozumieć z tych wszystkich komentarzy

Popieram cię w 100%, żeby po 5 latach było takie coś jak podzielenie aut na tryb standart czy premium ? Czy brak modelu zniszczeń ? Toż to ... aż brak słow....  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobię po odpaleniu GT5 to wezmę jakieś tylnio napędowe BMW i przejadę sie po Nurburgringu :biggrin: ( połowę czasu spędzonego przy gt4 spędziłem właśnie na tym torze bo go wprost uwielbiam i toczyliśmy z kumplem pojedynki na najlepsze czasy :pardon: )

Ja zrobię podobnie, ale pojadę jakąś Audi ;) najlepiej RS6... ehhh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co zrobię po odpaleniu GT5 to wezmę jakieś tylnio napędowe BMW

Nie lubię tego auta :tongue:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



upssssss :/ ale buggggg ! Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bug przecież był już dawno pokazany i to nie jest wersja finalna.

Edytowane przez Tom1422
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wyczekiwana gra samochodowa...ale tylko gra,Panowie i Panie (ewentualnie)!!! Gdy czytam niektóre wypowiedzi to oczy przecieram ze zdumienia!!! Maluczko,a doczepimy się że...ja wiem..."Diabelski Młyn" na Suzuce się nie obraca!!! Że na alpejskiej łące owce nie srają!!!! A na trasie w Londynie nie ma napisów na jezdni "Look Right"!!!Rany Julek-a maskotka przy lusterku gdzie???Taka co się tak ładnie majta???Już żądajmy patha z dodatkowymi bajerami...np. piesek na tylnej półeczce,taki co kiwa łbem!!! I otwierane bagażniki,żeby było koło zapasowe....i apteczka....GPS to oddzielny rozdział-jak to???NIE BĘDZIE????????

Ludzie kochani-miejcie umiar! To tylko gra-albo się nią pobawimy i nas rozerwie...albo będziemy szukać "dziury w całym". Ja mam zamiar przy pomocy PS3,pada i GT5 spędzić fajnie parę wieczorów BAWIĄC się w wyścigi...i nie mam zamiaru dać się zwariować ani przedłużać sobie e-penisa wierząc, że mam Ferrari....

Miłej zabawy sobie i innym życzę!!!!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ch3rrY - ten TV to już z 3d? mnie korci żeby jakis z 3d kupić ale ceny jakie widziałem jeszcze mnie przerażają (+4tys) a nie chce mieć kredytu na głupi tv na karku...

Dobry LED. Póki co nie chce kupować 3D. zaraz się okaże że wchodzi jakieś full 3D czy coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i GT5 nas zawiedzie, zobaczymy w przyszłą środę jak PD przepracowało te 5 lat.

Ale fanów GT ma najlepszych, zobaczcie ten filmik:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×