Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

@kazior

A pojęcie "concept car" jest ci znane? ;)

Sorki, źle zrozumiałem ;)

@Roodolf

Nie szkoda telewizora, mu to nie zaszkodzi, szkoda nas :thumbsup:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@werwa

od tego jest inny temat

BTW. Ciekawe porównanie standardowego Land Rovera z nowym McLarenem, znowu wychodzi brzydactwo standardów, i niech mi niekt nie wkręca, że wyglądają, jak normalne gry wyścigowe tej generacji... no chyba, że macie na myśli 1szego MotorStorma  :rolleyes: Z tym, że tam nie o to chodzi...

Powiedzmy sobie wprost auta standard wyglądają mega lipnie, jak na dzisiejsze standardy ;) Dla mnie w tej grze istnieją tylko auta premium i podchodzę do tego w ten sposób, że dostaję do zabawy ponad 200 sa mochodów. To i tak więcej niż chociażby w NFS Shit. Mniej niż w Forzie - ale nie oszukujmy się, auta z tego tytułu trochę brakuje do poziomu detali na autach premium w GT5. Wierzę, iż faktycznie wymodelowanie auta z takim oddaniem szczegółów nie tylko z zewnątrz, ale również w wewnątrz mogło trwać około 3 miesięcy (zakładając, że pracuje nad tym jedna osoba). Choć i tak trzeba wziąć pod uwagę, że jedno to modelowanie auta, a drugie zbieranie danych, na podstawie których zostanie ono wymodelowane. PD wbrew pozorom nie jest wielkim studiem i stąd mamy tyle aut premium ile mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kazior

A pojęcie "concept car" jest ci znane? ;)

nie zabardzo rozumiem. Co concept car ma tu do rzeczy???

ja przeciez mowie o jakosci wykonania modelu 3D, ktory nie wyglada jak model z gry ktora zostaje wydana w 2010 roku.

Edytowane przez kazior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veyron prezentuje się całkiem dobrze, jak na standard

oczywiście oceniam tego screen'a

Edytowane przez Roodolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



26333139529059832335.jpg Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny z premium cars to sobie można wsadzić, nie chce mi się wierzyć że fury premium w GT5 będą tak wyglądały. Wystarczy popatrzeć na EVO IX i od razu widać różnicę.

Zresztą większość tych aut i tak będziemy widzieli w ruchu, więc nie ma co porównywać tych zdjęć które zdecydowanie wyglądają na podciągnięte, do tego co będziemy mieli w wyścigu 12 czy 16 aut na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenie w "Standardzie" o_O

nrburgringnordschleife3.jpg

To nie jest uszkodzenie, on jest smutny ze jest standardem ! Bo to przykre ! Wszystkie pewnie beda mialy takie pyszczki :( Biedne autka !!!!! :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedny Range Rover został standardem i teraz w garażu płacze w kącie razem ze swoimi kolegami standardami :(

Ale niech się nie martwią! U mnie będą wykorzystywane na równi z tymi całymi premiumami, albo nawet i częściej.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta jassne Patricko :P Juz to widze jak zakochasz sie w premium i dlc :P

104mhy0.jpg jeszcze jakby tak wszystkie standardy wygladaly.. Ale pewnie tylko ten taki bedzie ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo biedactwo :( u mnie tak samo ; ) fury standard same z siebie są fajne ;-) (jako samochody nie modele do gry) i trzeba je będzie wykorzystać ;-) jak np. Lotusa Omege xD którego napewno sobie oblukam ;] Szkoda tylko, że nie bedzie zrobiony jak reszta fur premium ;-) Efekt tuningu jest niezly ;] tylko, że dla tych samochodów co mają karte członkowską to elity (czyli premium) i ten LS na pewno dlatego jest smutny.

EDIT. Po tych zdjeciahc bugatti z jednej strony wydaje mi się, że jest w standardzie premium... a z drugiej ma ciemne wnetrze :-/ więc sam już nie wiem.

PZDR siroccoxp

Edytowane przez siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzenie w "Standardzie" o_O

nrburgringnordschleife3.jpg

To jest chyba jakiś żart :confused:

Czym bliżej do premiery to coraz większe rozczarowanie, ale i tak kupię bo muszę zobaczyć to na własne oczy.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem anty do wszelkich dlc, które powinny być już od dawna na płycie, takie dorabianie na naiwnych klientach.

No chyba, że daliby auta, które bardzo lubię, ale wiem że nie dadzą tylko będą pakować jakąś kichę dla mas.

Wracając jeszcze do zdjęcia...wyginające się klosze jak z plasteliny po prostu wymiatają wszystko. Normalnie jak za czasów starej gry TOCA na PSX :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pewnie bede wsciekly ale bede kupowac jedno po drugim, takie moje samochodowe zboczenie.. veyron jest standardem ale robionym od podstaw, nie ma wnetrza niestety.. Ale mnie to nie boli, nie lubie tego auta:D

jakby wszystkie tak wygladaly to skonczylbym psioczyc no ale niestety..

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te screeny wyglądają niesamowicie . Niestety te standardy trochę rażą. Żywcem wzięte z GT4. Ciekawe co jeszcze nas zaskoczy hmmm? Wogóle pomysł z autami S / P to trochę porażka. 200 aut wyglądających niczym prawdziwe a 800 jak na ps2. Moim zdaniem powinno być odwrotnie ;). No ale trzeba będzie jeździć raz tymi a raz tymi. Napewno będziemy musieli kupić jakies auto Standard zeby zrobić jakiś event lub coś w tym stylu, bo całej gry na Premium się napewno nie przejdzie, ( przynajmniej ja tak sądzę ).

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol chcialem wkleic supre, ale wy ze Spy'em spicie na tym gtplanet:P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki nudne, nie ma co ukrywać, nic ciekawego :)

Poza tym niedługo sami będziemy grali to nie robi to takiego wrażenia.

Wklejajcie coś śmiesznego, typu właśnie powyższe foty Range Rovera, itd. Na gtplanet tego pełna jak ludzie się naśmiewają.

Demot z Civiciem również mnie zmiażdżył XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oni tam maja w ogole temat "co mnie rozczarowalo w gt" hehehe tam to dopiero moderatorzy maja przewalone, ale co sie dziwic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troche to kaz wyccofa wszystkie egzemplarze i przełoży premierę o rok :D

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sem%20t%C3%ADtulo.JPG

Eeee.....yyyyy.....że co kufa? Nie można felg na standardach zmieniać?

Przecież to naprawdę zaczyna być żenujące powoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego zdecydowanie lepiej by to wyglądało jakby w grze były same premiumy bez standardównawet jesli by było ich tylko 200 pare

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko do standardu mozna dodac tylko spojler heheeh zenada :] zreszta do takiego evo8 tez :/

dlatego wlasnie pisalem Ci o tej Suprze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×