Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Duszol nie strasz mnie, nie mam przyciskow na kierze do sterowania radiem:P

No to nie maja standardy, dlatego tak jak 95 procent na gtplanet czekam na dlc premium car, bo oni je maja wyciete z gry, na bank! 3 miesiace to ja bym zrobil model 1:1 z kapsli po piwie a nie skanowal do gry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

99475423414077194630.jpg

kto chce trzy kopie za darmoche ;)

Ej a czemu te autka na okładce są czarno białe, nie powinny być czerwone??

Nie ma kokpitów. Zawiodłem się na PD bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



trasa top gear i car service :) Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duszol nie strasz mnie, nie mam przyciskow na kierze do sterowania radiem:P

No to nie maja standardy, dlatego tak jak 95 procent na gtplanet czekam na dlc premium car, bo oni je maja wyciete z gry, na bank! 3 miesiace to ja bym zrobil model 1:1 z kapsli po piwie a nie skanowal do gry :]

A ja mam pokrętło na DFGT! Ale nie sądzę by zmieniało muzykę :happy: Miejmy nadzieję że będzie mnóstwo (tanich) DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a czemu te autka na okładce są czarno białe, nie powinny być czerwone??

Nie ma kokpitów. Zawiodłem się na PD bardzo.

Wersja kolekcjonerska jest czarno-biała, a zwykła kolorowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź samochody standard będą przepaścią w porównaniu z premium xD jeżeli też nie maja nawet najprostszego widoku z wnętrza xD Śmiech na sali ;] Może i w poprzednich wersjach tego widoku nie było ale jeżeli już się w kilku samochodach ten widok dało a w innych nie... to coś tu nie halo... to tak jakby auta premium były białymi a standard czarnoskórymi osadnikami bez przywilejów...

Ojjj Będzie Fake xD I w nie jednej recenzji o tym napomną xD hahah Może w DLC będzie bonus z wnętrzem do jakiegoś samochodu.

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie bardzo martwi? :( Kamera za samochodu. Beznadziejnie producenci zrobili taką kamerę, która psuje po prostu "czucie" podczas jazdy. W gran turismo 1 i 2 było tak, że np. podczas skręcania pojazdem, obracania itd było widać boki samochodu, czym większy zakręt, tym bardziej było widać przechylenie samochodu. A jak jest w GT5? Kamera cały czas jest ustawiona równolegle do tyłka pojazdu, co niestety psuje cały miodość podczas jazdy w tej kamerze. I nad tym najbardziej ubolewam :(

Wystarczy spojrzeć na to i widać od razu, jak beznadziejnie to wygląda

A tutaj Gran Turismo 2

http://www.youtube.com/watch?v=oS0a2EzFclA&feature=related

Widać różnicę?

Edytowane przez Mkkala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac Mkkala, szkoda ze auta takie same, lekko tylko wygladzone te standardy :/ :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ta kamera wcale nie przeszkadza w prologue było tak samo i jakoś nikt nie marudził, a co do standardów to po prostu będe kupował same auta premium i po kłopocie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ta kamera wcale nie przeszkadza w prologue było tak samo i jakoś nikt nie marudził, a co do standardów to po prostu będe kupował same auta premium i po kłopocie :P

Wiem, że w Prologue było tak samo, ale miałem nadzieję, że to się zmieni w wersji finalnej. Od zawsze grając w GT1, GT2 uwielbiałem grać przy kamerze zza samochodu, a przy Prologue z tym widokiem nie podobała mi się jazda samochodem i zmieniałem kamerę na widok kierownicy. Może po prostu muszę się przyzwyczaić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raptem 230 z czego 16 nascarow, pewnie z 10 gokartow bo w koncu inny kolor kabli :P zenada ech... Dla mnie moze byc co miesiac dlc byle furki byly fajne.. Bede na niego klnac ze nie dal ich do gry ale kupie kazdy dodatek pewnie! Bo jak wspominalem podejrzanie malo auto po 2007 roku, praktycznie nic !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest śmieszne...jak sobie będą krzyczeć po 10zł za jedną furę to chyba coś tutaj będzie nie tak...

Jeszcze się okaże, że czas na "doszlifowywanie" gry to tak naprawdę czas na usunięcie z niej najnowszych fur i zrobienie z nich DLC :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko a powiedz mi szczerze, zreszta wszyscy ! Nie jest dla Was to dziwne ze nie ma nowych fur? Zadnego mercedesa "cywilnego", zadnej nowej Audioli ? Focusa RS ktorego bylem pewien ? No litosci, na okladce powinna byc informacja ze real driving simulator aut do 2007 czyli do daty wydania Prologa? hmmm nowe auta mozna zliczyc bardzo szybko i wyjdzie ich malo, wszyscy gadali ze kazde auto wydane po 2007 roku bedzie premium i niespodzianka, jest jak kot naplakal... Audi rs6 jako jedyne z tej marki, oprocz sls i slr jedynie c63amg, ford jak na taka duza marke europa/usa tez lipa i tak dalej i tak dalej. Dla mnie to jest conajmniej dziwne, niech przestanie pitolic o 3 miesiacach na jedno auto bo wtedy wychodzi ich debilizm, zamiast 150 mogli zatrudnic 300 osob albo pomocne studio do robienia opakowan aut i tyle. Ja w to nie wierze, ze pozwolili by sobie na to przy forzy i nadchodzacej jej, powoli, nastepnej czesci !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej. Po premierze GT5: P zabrali się za GT PSP (dużo czasu zajęły im wnętrza :biggrin: ) , a potem po jego wydaniu sobie przypomnieli o tym, że GT5 mają tylko Prologa i pełnej wersji jeszcze nie było i szybko zabrali się za nadrabianie strat. :rolleyes: Niestety my też sobie przypomnieliśmy i w związku z porównywaniem GT5 z Duke Nukiem postanowili się nie pierniczyć z premiumami i olali je (dlatego mamy ich tylko tyle, ile zdążyli zrobić), rekompensując nam to wrzuceniem standardów z GT4, bo przecież obiecali ponad 1000 wozów. I co, jest tysiąc? Jest! Dziękujemy Kaz! :laugh:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest bardzo dziwne. A jak się zaczną pokazywać paczki DLC z nowymi furami to myślę, że będziemy mieli odpowiedź na nasze pytanie.

Ja rozumiem nie zaimplementowanie najnowszych fur z 2009 czy 2010...ale żeby do 2007?

No dobra jest kilka nowych..ale właśnie KILKA...

Ale co my możemy? I tak kupimy i będziemy się cieszyć jak głupi do sera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupimy i bedziemy sie zachwycac bo gra jest naprawde swietna, ale Patricko to ze auto jest wydane w 2009 czy 2010 roku nie znaczy ze oni go nie moga zrobic, przyklad to SLS, ok auto z okladki ale oni nad nim pracowali juz jak nie byl pokazany swiatu na zadnej wystawie ! A bedac w Genewie 2 lata temu widzialem fury ktore dopiero teraz maja swoja premiere, wiec dla mnie to jest dziwne, Kaz wielki znawca aut, po czesci kierowca wyscigowy i tworca legendarnej serii na pewno ma kontakty tam gdzie trzeba i mysle ze tak jak ktos juz wspomnial, audi, mercedes (ten to juz nawet dziwne ze nie ma premium jak ferrari, choc tym musieli sie podlizac), jakis opel czy nawet vw ze swoim paskiem (:P Patricko) na pewno daliby projekty albo udostepnili niezbedne materialy do zrobienia auta... a nie wierze ze siedzi maly slodki japonczyk i mierzy linijka kazda wypuklosc i modeluje od poczatku, bo by sto lat jedno auto robili, maja auto i skanuja tak jak w forzy bylo to robione, tylko ze Ci odwazyli sie pokazac to na filmiku a tutaj wstyd jak Kaz biega na okolo czterdziestego takiego samego Nissana i sprawdza czy sa te same wymiary :/ zlosc mnie bierze bo mialem ja przed oczami jako ideal a tu buble wychodza...

Edit: a z Veyronem tez dziwna sprawa, byl on w gt4? bo by robili standard od podstaw? i cos wyglada za ladnie na kartonowe szmatowate pudelko jak reszta

1562skh.jpg

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veyrona raczej na 99% nie było w GT4. Chyba tego auta nawet nie było jak GT4 wyszło, ale nie pamiętam już dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec dziwne z Veyronem, kpine jakas robia. Wydadza w supersporcie w dlc veyrona

Ludzie na gtplanet sie zazynaja :P My jestesmy istnie na herbatce u Krolowej Elzbiety z narzekaniem:P

motivatordae48ff201c337.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Veyrona w GT4 nie było. Dziwni mnie bardzo ze to auto jest w Standardzie... Przynajmniej tak wynika ze spisu aut..

Z tymi standardami to jednak prawda, nie ma kamerki echh troszkę szkoda ale, przeżyjemy to ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pamiętam jak było z forzą 3, na początku też nie było kokpitów wcale,(przynajmniej w częsci fur. nie pamietam dokładnie). Dopiero po jakimś czasie wyszedł patch w którym dodali kokpity z tym że widok z forzy 3 nie umywał sie nawet do tego z GT 5 prologue, więc może z czasem coś faktycznie bedzie w DLC

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu tak psioczycie na standarty? Lista rozczarowywuje to fakt. Brak Shelby Mustanga GT500 nowego, Focusa RS, Koenisegga jakiegokolwiek (!). No , ale żeby od razu tak dyskryminować standarty, że jak standart to nie jeżdżę?: D Motoryzacyjny rasizm. : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />W sumie pamiętam jak było z forzą 3, na początku też nie było kokpitów wcale,(przynajmniej w częsci fur. nie pamietam dokładnie). Dopiero po jakimś czasie wyszedł patch w którym dodali kokpity z tym że widok z forzy 3 nie umywał sie nawet do tego z GT 5 prologue, więc może z czasem coś faktycznie bedzie w DLC<br />
<br /><br /><br />

Kiepską masz pamięć, bo w Forza 3 od początku wszystkie auta miały kokpit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pamiętam jak było z forzą 3, na początku też nie było kokpitów wcale,(przynajmniej w częsci fur. nie pamietam dokładnie). Dopiero po jakimś czasie wyszedł patch w którym dodali kokpity z tym że widok z forzy 3 nie umywał sie nawet do tego z GT 5 prologue, więc może z czasem coś faktycznie bedzie w DLC

To bardzo prawdopodobne że Kaz tak postąpi. Po co miał przedłużać premierę, skoro wszystko może wrzucić w patchach. Mój dysk nie wytrzyma (40gb) :mellow:

Może kiedyś w GT...

dtmcrash18269788mbqf128.jpg

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepską masz pamięć, bo w Forza 3 od początku wszystkie auta miały kokpit.

Masz rację, mój błąd, chodziło o to że w jakimś DLC zabrakło kokpitu w jednym z samochodów co było naprawione patchem, (dawno nie grałem bo pozbyłem się xa) co nie zmienia faktu że patrząc teraz jak forza wygląda w porównaniu z gt 5(Nawet prologue) to forza wygląda słabo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×