Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

przed startem wyścigu mozna wybrać opcje zużywanie się opon/paliwa*

za GTplanet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ile gra zajmuje na HDD?Mam nadzieje że na 40GB wersji się zmieści :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deneb gra wymaga 256 MB by sie uruchomic, jest tez opcjonalna instalacja 10GB by lepiej to smigalo, krotsze loadingi

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie koledze ktory jako 1 ma pelna wersje instalacja zajela 6,4GB ale w trakcie przechodzenia gry zajmowane sa kolejne megabajty. Poczatkowa instalacja gry na dysku trwa ponad 40min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



ja wlasnie dzis wymienilem dysk na 120 GB :D Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co z tym podręcznikiem Apex'a, będzie tłumaczony na PL, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w nocy na Nurburgringu... ja chcę juz w to grać :D

jeżeli chodzi o Apex, zadałem takie pytanie kolesiowi, od którego kupiłem gre na Allegro, niestety nie był w stanie na to odpowiedzieć, a ta sprawa również nie daje mi spokoju

Edytowane przez Roodolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First to say that sound is greatly improved (I have a large 5.1 setup). Best sound is from the roof-cam (no hood cam, it's final), while tyre sound is refined additionaly. Spund of impact is vastly improved when you bump into other cars.

NO MULTISCREEN OR LAN OPTIONS SO FAR. frown.gif

No new tracks in Arcade so far. No Sienna too (probably opens after Kart test).

Standard cars looks way better than I expected, but far from complexity of Premiums.

Edytowane przez Kerm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46447609590222607720.jpg81181878111490788762.jpg

34928332075758110121.jpg08841391598138298794.jpg

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby kosztowalo jeszcze z 450 to bym sie nie zastanawial, ale za ta kase to mozna miec druga konsole :/ Samochodzil jest zalosny, nic sie nie otwiera:P ale szkoda kluczyka i portfel tez fanowski.. Mi wystarczy posrednia edycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok mam nadzieję żę tak mało,ale coś dziwne bo Prologue zajmował na pewno ponad 5GB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie sobie " rybak_d ". On ma pełną wersję, i ma 25 % trofeów. Kurde !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czekałeś bardziej na kokpity niż na samą grę :) ?

Tyle lat robili tę grę, która ma być jak najbliższa realnemu prowadzeniu samochodu, a w większości aut nie ma widoku "zza kierownicy", a w tej małej części, w której jest ten widok, kierownica w tych samochodach jest po prawej stronie.

Dla mnie to się bardzo liczy, żeby były kokpity w każdym samochodzie, bo w tych, których są to tak jak powiedziałem w większości "angole", albo jakieś super samochody...

Nie jestem z tych "narzekających", bo na tą grę bardzo czekałem, ale niestety się zawiodłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wart swojej ceny ten zestaw limitowany :P Za drogie ;] Co do Nurburgringu i toyoty ;] świetny filmik xD Deszczu chyba na Nr nie będzie ?? czy będzie taka opcja (noc i deszcz) ?? Samochody premium miażdżą xD

PZDR siroccoxp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodolf ale to nie jest auto z tej wersji, to jest duzo wieksze a autko ma byc 1:43, pomaranczowe z czarnymi paskami :] na moje oko nic mu sie nie ma prawa otworzyc. W usa maja nissana, duzo fajniejszy:(

gran-turismo-5-signature-edition-7-640x480.jpg

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrząc na to że SLS jest teraz flagowym modelem Mercedesa to też odnoszę wrażenie że drzwi będzie miał otwierane ..Ten Model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rodolf ale to nie jest auto z tej wersji, to jest duzo wieksze a autko ma byc 1:43, pomaranczowe z czarnymi paskami :] na moje oko nic mu sie nie ma prawa otworzyc. W usa maja nissana, duzo fajniejszy:(

gran-turismo-5-signature-edition-7-640x480.jpg

jak tak to przepraszam ;) po prostu myślałem, że to ten model, ale mimo wszystko wydaje mi się, że drzwi będą się otwierały, ale kto kupi ten się przekona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwiera sie czy nie, to i tak chyba nikt z nas nie bedzie mogl sie drzwiczkami pobawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwiera sie czy nie, to i tak chyba nikt z nas nie bedzie mogl sie drzwiczkami pobawic :)

otóż to, cena dla większości, jak równiez i dla mnie, wręcz zaporowa... niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

800zł za signature edition ? ee tam, to tylko dwa dni pracy.. oczywiście na zachodzie :D Koleś na GTplanet otrzymał już swoją retial copy i podobno jest moc, fizyka jazdy zbliżona do tej z GTacademy :D Jeszcze tylko tydzień !

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Signaturka powinna kosztować max 400zł. A oni liczą sobie 750 zł to trochę przegięcie. W tej cenie mozna kupić juz G25 lub dołożyć troche i mieć G27.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×