Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

są w garażu tylko musisz z boku zmienić zakładkę "premium" na "standard"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrazenia ze niektore wyscigi na padzie sa latwiejsze od kierownicy:P? Eiger w Leobie to masakra... Brakuje mi cierpliwosci, tak samo do lotusa.. NIe wspomne ze w ogole nie lubie eiger i ledwo co zrobilem braz w alfie 8c w tym tour :/ ta trasa jest chora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrazenia ze niektore wyscigi na padzie sa latwiejsze od kierownicy:P? Eiger w Leobie to masakra... Brakuje mi cierpliwosci, tak samo do lotusa.. NIe wspomne ze w ogole nie lubie eiger i ledwo co zrobilem braz w alfie 8c w tym tour :/ ta trasa jest chora!

jazda na szutrze i śniegu w gt5 na kierownicy jest dość trudna:) wiadomo że padem łątwiej się operuje w takich warunkach bo nie masz Force Feedback'u i nie rzuca ci gałką... ja już wszystkie eventy specjalne mam ozłocone...

zostały mi jescze tylko 2 poziomy szkoły AMG ale to wezmę się za to dziś albo jutro:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym o coś spytać, otóż częściej gram z kolegami na 2 pady w GT niż sam, ale mam problem, bo cały czas jest tylko te ~40 samochodów, jak odblokować je, w której to opcji, z góry dzięki za odpowiedzi.

Żeby mieć więcej aut do wyboru, musisz auto które masz w garażu dodać do ulubionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam te 1000 aut kupić, żeby sobie nimi pojeździć... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam te 1000 aut kupić, żeby sobie nimi pojeździć... ?

Nie musisz, chyba że chcesz mieć każdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25lv i odblokuje sie nowa zakladka ale tylko dla maniakow - zaczynamy skromnie od 60 okrazen konczac na 24 godzinnym wyścigu

Hardkor pełną gębą :thumbsup:

Ogólnie po klasie ekstremalnej ile mamy jeszcze do dyspozycji zakładek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dosyć dziwne, bo chciałbym się każdym móc ścigać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są w garażu tylko musisz z boku zmienić zakładkę "premium" na "standard"

Ok leci pomógł, mam jeszcze jedno pytanko, żeby zrobić zawody specjalne "Rajd Gran Turismo", musze kupić rajdówke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy kierownicy DFGT. Czy wam też podczas jazdy włącza się np. samemu PS button albo szybka zmiana ustawień TCS? Zauważyłem to podczas jazdy bugatti.

I drugie pytanie: Jaki jest najlepszy samochód do Historic Car Cup w klasie eksperckiej?

Edytowane przez Mihau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha ha ! Siadlem rano, mysle "zrobie 1 event top gear, nie ma bata" i ciagle 3-4 na mecie. Wylaczylem, ale przypomnialo mi sie ze ustawien nie zmienialem. Włączyłem "wyjscia z poslizgow" i wyłączylem abs na 0. Od razu auto na prostej wyciagnelo 105/h (wczesniej maxa zanotowalem 101/h). No i lider wyprzedzony jeszcze przed ostatnim zakretem po dohamowaniu.

Pięknie :D to zaczynamy bicie rekordow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, ostatnio jezdzilem nna multi nurburgring calkowicie w nocy nie wiecie jak ustawic godzine na nocna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie a ja mam pytanie odnośnie trasy nurbur.... jakie są bo mam dwie wersje jedna w słońcu a druga ze zmiana pogody -noc /dzień czy są jeszcze jakieś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie a ja mam pytanie odnośnie trasy nurbur.... jakie są bo mam dwie wersje jedna w słońcu a druga ze zmiana pogody -noc /dzień czy są jeszcze jakieś ?

są, jak ukończysz zawody specjalne w szkole kierowców AMG to Ci się odblokują dodatkowe wersje nurburgring,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić samochody oprócz Salonu i giełdy samochodów używanych, bo nigdzie nie umiem znaleźć auta do A-SPEC klasa początkująca, "European Classic Car Championship"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić samochody oprócz Salonu i giełdy samochodów używanych, bo nigdzie nie umiem znaleźć auta do A-SPEC klasa początkująca, "European Classic Car Championship"...

Tylko salon lub giełda. Musisz zaglądać na giełdę często, najlepiej co wyścig i w końcu trafisz na szukanego rodzynka ;)

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko salon lub giełda. Musisz zaglądać na giełdę często, najlepiej co wyścig i w końcu trafisz na szukanego rodzynka ;)

Pozdr.

Ok dzięki, a np. pick upy też się na giełdzie kupuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez , tylko trzeba poprostu przegladac jak ogloszenia , co wyscig masz nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, a np. pick upy też się na giełdzie kupuje?

Tak. Mi się udało właśnie niedawno kupić Forda. Trzeba często zaglądać i mieć zawsze odłożone "trochę" kasy w portfelu, bo czasem jak na coś trafisz, to może się okazać, że nie masz $$. A jak wrócisz po wyścigu, to są już inne używki do kupienia i od nowa musisz polować.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody się jeszcze wygrywa...w którymś evencie można wygrać(a przynajmniej ja wygrałem) Buick'a Special '62 574km więc spokojnie wystarczy na zaliczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochody się jeszcze wygrywa...w którymś evencie można wygrać(a przynajmniej ja wygrałem) Buick'a Special '62 574km więc spokojnie wystarczy na zaliczenie :)

pikupa sie dostaje za ktora licencje bodajze , wystarczy ja zrobic na braz :D teraz mi sie przypomnialo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę kupić samochody oprócz Salonu i giełdy samochodów używanych, bo nigdzie nie umiem znaleźć auta do A-SPEC klasa początkująca, "European Classic Car Championship"...

jeszcze w muzeum mozna kupowac, tam sa jakies starocie..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho, tez macie takie wrazenie przy co drugim zakrecie "ale przypier....", "ale wyleci" a tu nic :P nuda :P wez takiego spotkaj online ;) 5 razy by zdublowal na 2 okrazeniach.

Samochody się jeszcze wygrywa...w którymś evencie można wygrać(a przynajmniej ja wygrałem) Buick'a Special '62 574km więc spokojnie wystarczy na zaliczenie :)

To aktualnie moja ulubiona fura :D juz grubo ponad 700KM, smiga az milo. Szkoda ze koloru i felg sie zmienic nie da ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×