Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

a i tu się mylisz, ja w konsoli mam np. 20:25 a w grze 21:25 i zawsze po włączeniu gry komunikat, że data i czas są źle ustawione WTF?

dokladnie, mam to samo, moze jeszcze raz trzeba ustawic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do graczy

mam dodge vipera. ztuningowalem go do 960KM. Czemu gdy rade na prostym odcinku gdy pasek obrotów dochodzi do czerwonego samochód mi zwalnia? nie da sie tego jakos zmienic?max 310km/h jedzie i potem mi zwalnia nie moze jechac ciagle ta predkoscia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, mam to samo, moze jeszcze raz trzeba ustawic

Panowie, ja tak miałem w Prologue.. Spróbujcie w menu konsoli włączyć internetową synchronizację czasu.. Z tego co pamiętam pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do graczy

mam dodge vipera. ztuningowalem go do 960KM. Czemu gdy rade na prostym odcinku gdy pasek obrotów dochodzi do czerwonego samochód mi zwalnia? nie da sie tego jakos zmienic?max 310km/h jedzie i potem mi zwalnia nie moze jechac ciagle ta predkoscia?

kup skrzynie biegów tą za 20,000 cr i później zmień sobie przełożenie głowne tejże i tam masz nawet napisany przybliżony max speed.

A z godziną jeszcze pokombinuje, dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuje kupić GT ale najpierw muszę się dowiedzieć kilku rzeczy. :) Jak to jest z autami, bo słyszałem że są samochody premium, używane... Trzeba za coś dodatkowo płacić czy premium to są nowe po prostu? A używane to od innych użytkowników online czy używane z gry? I czy kamera z kokpitu jest też tylko w samochodach premium? Bo to też słyszałem. A i ostatnie: Jak ogólnie się gra :) warto kupić? Mam kierownice G25 więc czekam tylko z kupnem jakieś fajnej wyścigówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gra posiada online pass? Bo nie wiem czy kupienie używki ograniczy grę online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup skrzynie biegów tą za 20,000 cr i później zmień sobie przełożenie głowne tejże i tam masz nawet napisany przybliżony max speed.

Koledze chodziło raczej o odcięcie dopływu paliwa, po osiągnięciu prędkości maksymalnej.

Z tego co wiem, to nie da się inaczej. Nie dodawaj gazu, tylko utrzymuj prędkość o 1km/h mniej od max. wtedy nie będzie odcinało i nie będziesz zwalniał.

Pozdrawiam B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gra posiada online pass? Bo nie wiem czy kupienie używki ograniczy grę online

Nie ma żadnych passów

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodziło raczej o odcięcie dopływu paliwa, po osiągnięciu prędkości maksymalnej.

Z tego co wiem, to nie da się inaczej. Nie dodawaj gazu, tylko utrzymuj prędkość o 1km/h mniej od max. wtedy nie będzie odcinało i nie będziesz zwalniał.

Pozdrawiam B) .

Jak sie dusi pedal do podlogi to samochod tez znacznie wczesniej sie zaczyna dusic, gdy damy mu sie "powoli" rozpedzac mozna wyciagnac kilka dodatkowych KM/h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba Znać takie podstawy z prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Ale jak Ktoś całe życie rowerem jeździ to ma prawo nie wiedzieć :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że brak odpowiedzi na moje pytania oznacza brak takich opcji? Chodzi mi o przestawienie 900 stopni na tyle by pasowało do bolidu F1 (aż nie chce mi się wierzyć, że zrobili 900stopni dla F1). Drugie pytanie dotyczyło braku "wskoczenia" na luźny bieg (N). Przeskakiwałem manetkami w dół i można tylko do pierwszego biegu a na luz w ogóle. Żeby przestawić na wsteczny to trzeba trzymać jakiś ustawiony przez siebie przycisk. Co za idiotyczny pomysł? Chyba, że właśnie czegoś tutaj nie rozumiem (a mam taką nadzieję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć luz, trzeba mieć sprzęgło -> G25 v G27 :P

Nie wiem jak to sobie wyobrażasz na DFGT, wciśnięcie manetki - 1szy bieg, wciśnięcie manetki - sprzęgło, wciśnięcie manetki - 2szy bieg, wciśnięcie manetki - sprzęgło itd. ? :D

Co do wstecznego to racja, wg mnie z 1ki powinno się zbijać na wsteczny, czemu zrobili do tego osobny guzik - nie wiem, wiem jednak, że nie da się tego przestawić, musi być osobny przycisk i kropka ;)

A co do F1 na razie raczej niewiele osób ma F1, który jednak trochę kosztuje, więc może trzeba poczekać trochę na odpowiedź... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie. Ktoś już odblokował to TopGear ?? bo z tego co widać na filmikach oddali tylko główny tor a wedłóg mnie powinni dać w jakims patch-u możliwość wolnej jazdy :P bo ta prosta 2,5km by się świetnie nadała :P Z resztą każdy kto ogląda TG wie o co kaman .... a zauważyłem że przed dwoma ostatnimi zakrętami jest barykada :blink: WTF ??

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to czy ten luz jest komuś do szczęścia potrzebny? :D Ze wstecznym szkoda, a te 900 stopni to nie tylko do F1 ale też do gokartów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietacie moze z poprzednich wersji samochod RUF ? takie ala Porshe, nie moge go znalezc nigdzie a w jednym wyscigu mi przemknal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ich pięć:

RUF 3400S '00

RUF BTR '86

RUF CTR2 '96

RUF CTR "Yellow Bird" '87

RUF RGT '00

Wszystkie, to niestety standard, więc w używanych kupisz.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch ma wyjść na początku grudnia, a nie pierwszego.

Poradnik, dokładna instrukcja według książeczki dołączonej do gry, znajduje się w grze, tylko nie wiem czy w plikach na dysku, czy w samej GT5.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok dzięki , poszukam jeszcze , nie mam poprostu gry narazie a chcialem sie zapoznać z tymi wszystkimi rzeczami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytać tematy, które są na forum dotyczące gry, właściwie wszystko co trzeba znajdziesz.

Ja posiadam grę (dziś odebrałem), choć jeszcze nie posiadam konsoli :unsure:.

Ale chociaż sobie na spokojnie Apex ogarniam.

Pozdrawiam B)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygralem dzisiaj veyrona i zdziwilo mnie to ze nie ma on 1001 km tylko 970... Czyzby blad? Czy moze celowe zamierzenie bo pelnym tuningu otrzymalem veyrona o osiagach wersji SS... Autko samo w sobie jest fajnie wykonane i po tuningu nie ma chyba lepszego na prostej:) zrobilem maly test w 0-200-0 km/h i wynik mnie zaskoczyl - 10 sec:)

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygralem dzisiaj veyrona i zdziwilo mnie to ze nie ma on 1001 km tylko 970... Czyzby blad? Czy moze celowe zamierzenie bo pelnym tuningu otrzymalem veyrona o osiagach wersji SS... Autko samo w sobie jest fajnie wykonane i po tuningu nie ma chyba lepszego na prostej:) zrobilem maly test w 0-200-0 km/h i wynik mnie zaskoczyl - 10 sec:)

Po tuningu u mnie w 5-6 sek do 200mk/h dał rade. Na prostej wypieprza każdego to jest prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×