Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Spy nie wiadomo, bo nie ma oficjalnej daty poki co, sa przypuszczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spy nie wiadomo, bo nie ma oficjalnej daty poki co, sa przypuszczenia...

Jak nie ma? 26.11 - europa. Były na gtplanet skany jakiejś gazetki włoskiej, do tego zdjęcie planów wydawniczych Sony i kilka portali ustawiło taką datę.

Nie mogę znaleźć skanu z tej gazetki, ale tu jest ta lista.

http://i83.photobucket.com/albums/j304/BrooklynDemente/nieuwelijst.jpg

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ustawilo, ale ja czekam nie na zdjecie z gazet, bo na takowej w Polsce bylo ze w grudniu, takich przypuszczen bylo sporo czekam na oficjalne oswiadczenie. Ogladalem juz to intro bo sie doczekac nie moge, na nim jest rs4 a na tych filmach ala showroom nie ma, wiec na bank nie ma wszystkich... lipa bedzie jak nie zobacze w fordzie gt500 kr np, na co mi zwykle gt:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowszego Focusa RS'a też nie widać na żadnych listach z samochodami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz faktem jest że pod koniec listopada (26 bodajże) w madrycie odbędzie się Launch Party... czyli jest to impreza z okazji wprowadzenia GT5 na rynek... więc tego samego dnia gra powinna być dostępna i daty premier z poszczególnych źródeł to potwierdzają... ale ta polityka SONY mnie dobja a wypowiedzi Kaza wolę nie komentować bo brak mi słów... debile debile i jeszcze raz debile z czołowym debilem na przedzie... widać Kaz ma za wielkie ambicje i projekt ich przerósł więc popełnili błędy w planowaniu produkcji i takie sa teraz efekty...

PS3 za słabe na GT5? przecież to paranoja... pewnie natrafili na problem o którym juz kiedyś wspominałem tzn. odpicowali auta do maksimum i nie starczyło już mocy obliczeniowej na środowisko czego efektem są drzewa 2d i tekstury zamiast dalekiego horyzontu...

P.S. Poczytałem właśnie trochę o konkurencie GT5, a mianowicie F3 ale w wersji Ultimate Edition... 500aut z kokpitami + dodatkowe trasy... a ponadto nie wiem czy widzieliście ale Forza podpisała współpracę z Top Gear'em więc kwestią czasu jest pewnie dodanie toru z Top Gear'a (3 auta z garażu Stiga zostały już zaimpletowane)...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forza to nie GT...nie ilość a jakość... i magia. Gorsza gra i tyle...nie ma czego żałować :) ( FM3 mam...i ograłem do cna, żeby nie było :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche gralem w konkurenta. dla mnie gra jest latwa, w gt5 drift to czarna magia, tam przejezdzalem cala trase bez wspomagaczy, kokpity wygladaja srednio. jedna z rzeczy ktora mi sie podoba to wyscig na 1/4 1/2 mili ktory tam jest:P

http://konsolowisko.pl/files/201011/premium_3BAC35F237925707792FAB2B5983F400.jpg

co wy na to?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Czeskim allegro pojawiła się kolejna aukcji z GT5, szkoda tylko, że nie zgadza się na wysyłkę za granicę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na odbior osobisty?? :P Bo jak nie dalej niz 100km od granicy to moge zajechac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, może głupie, może nie, ale mimo wszystko mnie ciekawi pewna sprawa. Raczej nie ma co liczyć na przenoszenie save'ów z GT5P do GT5? Tzn, nie chodzi o eventy, tylko o garaż choćby, albo stan konta. Podejrzewam, że informacja na ten temat była gdzieś, tylko przeoczyłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to generalnie staram się omijać wszystkie filmiki z menu itp. z samochodami, torami.... dostane grę i bede miał wrażenie że już w nią grałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fastex czytałem gdzieś, nie pamiętam gdzie, że garaż z prologa będzie można przenieść do GT5 ale przeniesionymi wózkami tylko w arcade będzie można jeździć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiej sytuacji chyba jeszcze nie było. Ludzie w Czechach już grają, a oficjalnej daty premiery jeszcze nie ma! Sony i ich marketing :laugh: . Microsoft potrafi sprzedać taki badziew jak Kinect, a Sony nie potrafi wypromować swojej największej marki. Nie zdziwię się jak dostaniemy za kilka dni wiadomość, "Premiera GT5 już jutro!". :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak dostaniemy za kilka dni wiadomość, "Premiera GT5 już jutro!". :rofl:

Oby i tak powiedzieli najlepiej jutro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie jak uderza tym BMW nie widać nawet ryski... Czyli zniszczenia poszły się czochrać..? ;P

pewnie nie były włączone. W to wierzę, tego się trzymam. Jeszcze kilka tygodni i sprawdzimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W momencie jak uderza tym BMW nie widać nawet ryski... Czyli zniszczenia poszły się czochrać..? ;P

damageicon.jpg

Raczej nie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×