Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście Ty miałeś okazję jechać nowym modelem Subaru WRX STI (model 2011) albo słyszeć na żywo? Wyobraź sobie, że ten model brzmi inaczej niż poprzednie Subaru na boxterach.

Proszę porównaj sobie brzmienie z tego filmiku GT5 i autentyczne brzmienie nowego modelu Subaru z filmu nagranego podczas testów na Nurburgring i wtedy się wypowiedz.

Pzdr.

Przepraszam mój błąd, niedawno wstałem, i nawet nie skupiałem się na oglądaniu tego co dzieje sie na filmiku, a jedynie nasłuchiwałem i grzebałem w innej karcie Mozilli ;) Porównując oba linki, które dałeś dźwięk jest bardzo podobny, zgadzam sie. Jeśli byś znalazł gdzieś filmiki z WRX bądź WRX STi w rocznikach '99-07 to zamieść, bo jestem ciekawy jak im boxer wyszedł.. A ten model który pokazałeś, no cóż.. Ja do dziś nie wiem czym Subaru kierowało się, wypuszczając ten ochydny model ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak pokazali sedana to bylo WOOOOW a jak odpalili i ludzie uslyszeli dzwiek silnika to bylo ALE LIPA. Dzwieki poprawili, zniszczenia mnie nie obchodza nie bede sie rozwalac :P Ja chce juz smigac! POzniej spadnie 2 metry sniegu, zima milionlecia i do sklepu nawet nie dojade :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ce Ha ... w te zniszczenia, niech już dają :) swoją drogą ktoś ma może już jakieś pewne info odnośnie premiery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ce Ha ... w te zniszczenia, niech już dają :) swoją drogą ktoś ma może już jakieś pewne info odnośnie premiery ?

Zapewne Kaz, bo na swoim twitterze pochwalił się, że "GT5’s release date is“about to be announced". 

Ten cyrk trwa zdecydowanie zbyt długo. W mojej ocenie, całe zamieszanie wokół premiery GT5 + akcja z egemplarzami gry, ktore pojawiły się w Czechach, to jeden z większych cyrków w historii gier i na pewno zapisze się na kartach historii, oczywiście negatywnie :-) Sony dało ciała, jak nigdy i to przy produkcie, który jest jedną z największych produkcji na PS3 i jedną z najbardziej wyczekiwanych.

Myślę, że na wykładach z PR będą tą sytuację przytaczać w kotekście tego, jak PR i marketing nie powinien wyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Kaz, bo na swoim twitterze pochwalił się, że "GT5’s release date is“about to be announced".

Ten cyrk trwa zdecydowanie zbyt długo. W mojej ocenie, całe zamieszanie wokół premiery GT5 + akcja z egemplarzami gry, ktore pojawiły się w Czechach, to jeden z większych cyrków w historii gier i na pewno zapisze się na kartach historii, oczywiście negatywnie :-) Sony dało ciała, jak nigdy i to przy produkcie, który jest jedną z największych produkcji na PS3 i jedną z najbardziej wyczekiwanych.

Myślę, że na wykładach z PR będą tą sytuację przytaczać w kotekście tego, jak PR i marketing nie powinien wyglądać.

Sony dało ciała? na tym właśnie polega marketing, żeby się o tej grze mówiło i jak widać to zdaje rezultat. Od sony mogą się tylko uczyć jak zrobić, żeby podgrzać atmosferę gry/produktu maksymalnie...

Co do modelu zniszczeń... myślałem, że będzie coś lepszego jeśli chodzi o tak wielką produkcję, ale z filmiku widzę jedynie jakąś porażkę, a nie model zniszczeń...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że te filmiki są nagrywane nie z poziomu gry a nagrywane kamerą.. KAMERĄ. Czyli dźwięk jest spreparowany więc nie porównujcie teraz tego :P Sprawdzicie sobie w domu przed TV HD i na dobrej jakości głośnikach 5.1 ;] Tak więc wtedy pogdybamy teraz czekajmy aż GT5 w końcu wyjdzie ;-)

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony dało ciała? na tym właśnie polega marketing, żeby się o tej grze mówiło i jak widać to zdaje rezultat. Od sony mogą się tylko uczyć jak zrobić, żeby podgrzać atmosferę gry/produktu maksymalnie...

Co do modelu zniszczeń... myślałem, że będzie coś lepszego jeśli chodzi o tak wielką produkcję, ale z filmiku widzę jedynie jakąś porażkę, a nie model zniszczeń...

O grze się owszem mowi, ale wylewa przy tym wiadro pomyj na Sony. A to wszystko dlatego, że Sony stosuje jakąś niezrozumiałą taktykę PR, polegającą na olewaniu swoich fanów ciepłym moczem,  praktycznie nie komunikując im co się dzieje wokół gry i zwlekając z podaniem daty premiery nawet wówczas, gdy już wiadomo, że gra jest gotowa i wyciekła z magazynów. Przecież nie było nawet oficjalnego potwierdzenia, że gra faktycznie została ukończona. Poprzedni oficjalny news dotyczył odwołania premiery na początku listopada. Od tego czasu nic nie słyszeliśmy oficjalnego od Sony, poza tym, że liczą na to, że gra trafi do sprzedaży na święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O grze się owszem mowi, ale wylewa przy tym wiadro pomyj na Sony. A to wszystko dlatego, że Sony stosuje jakąś niezrozumiałą taktykę PR, polegającą na olewaniu swoich fanów ciepłym moczem, praktycznie nie komunikując im co się dzieje wokół gry i zwlekając z podaniem daty premiery nawet wówczas, gdy już wiadomo, że gra jest gotowa i wyciekła z magazynów. Przecież nie było nawet oficjalnego potwierdzenia, że gra faktycznie została ukończona. Poprzedni oficjalny news dotyczył odwołania premiery na początku listopada. Od tego czasu nic nie słyszeliśmy oficjalnego od Sony, poza tym, że liczą na to, że gra trafi do sprzedaży na święta.

Chwila, chwila... kto Cię olewa ciepłym moczem? Sony? Bo trzyma swój produkt w tajemnicy do czasu premiery?!? Bezsensu... chcą po prostu narobić jak największego szumu, w okresie przed świątecznym i z tego co widzę to im to wychodzi... nikt nie powie, że nie kupuje gry, bo date premiery przekładano, raczej to krzykacze forumowi będą nakręcać doskonałość tej produkcji. To jest tak jak u facetów, jak czegoś nie masz, to bardzo chcesz to mieć ^^:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila, chwila... kto Cię olewa ciepłym moczem? Sony? Bo trzyma swój produkt w tajemnicy do czasu premiery?!? Bezsensu... chcą po prostu narobić jak największego szumu, w okresie przed świątecznym i z tego co widzę to im to wychodzi... nikt nie powie, że nie kupuje gry, bo date premiery przekładano, raczej to krzykacze forumowi będą nakręcać doskonałość tej produkcji. To jest tak jak u facetów, jak czegoś nie masz, to bardzo chcesz to mieć ^^:)

Z tym trzymaniem w tajemnicy do czasu premiery, to im raczej nie wyszło ;-) Mamy zdaje się pierwszy w historii przypadek gry, która wyciekła (i to w oryginalnych opakowaniach i na oryginalnie wytłoczonych płytach), zanim ogłoszono datę jej premiery. I tutaj jest FAIL na całej linii. 

Moim zdaniem, to co teraz obserwujemy nie jest celowym działaniem Sony, a sytuacja po prostu wymknęła się im spod kontroli. Mogę się oczywiście mylić. Co do jednego się zgadzam - bardzo chcę tą grę mieć i w sumie dla niej kupiłem półtorej roku temu PS3. Kupię ją w pierwszym możliwym dniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do modelu zniszczeń to mnie on wcale nie obchodzi. W tą gre trzeba umiec grac, zeby nie wyjechac poza tor itp, a wtedy zniszczenia sa poprostu nie potrzebne. Ta gra to w pełni symulator jazdy samochodzem a nie zniszczeń ;)

Jak SONY miało by zrobic zniszczenia tak dopracowane jak cała gra, to czekali byśmy jeszcze z 2 lata. Cieszmy sie tym co mamy ! Myślę ze na koniec listopada premiera GT5 powina juz być. A więc czekajmy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się coś wydaję, że to bardzo na rękę Sony, że gra wyciekła... teraz to dopiero podgrzali atmosfere... można sobie pooglądać, ale nie można dotknąć ^^ (coś dzisiaj mam brudne myśli cały czas xD)

Ja np kupiłem sobie PS3 jakieś 3 tygonie temu i właśnie dzięki tym krzykaczom forumowym dowiedziałem się, że istnieje takie coś jak Gran Turismo, pomyślałem sobie, co to k... jest za gra, że każdy tak marudzi, że nie ma premiery,... a teraz co? kupie jak wyjdzie... czyli działa xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie o tyle to zastanawia, że zupełnie inne deformacje widzieliśmy na demie z BestBuy. Tak czy inaczje, nawet jeżeli zniszczenia będą wyglądały tak, jak na tym filmie, to zupełnie mi to wisi. Dla mnie może ich nie być - nie odbiera mi to ani trochę frajdy z gry.

Jakbyscie przeczytali opis filmu na YT yo byscie zobaczyli, ze jest to Ardade Mode. Jak bardzo to wplywa na gre zmiana na professional nie wiem, ale sadze, ze musi byc lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama premiera tej gry wzbudza tyle emocji...co to będzie jak każdy będzie miał już swój wymarzony egzemplarz...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Najchętniej zasnął bym teraz i obudził się 30 listopada pod MM żeby od razu kupić :pardon:

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.de.plays...-release-datum/

24 Listopad :)

PS. Ale jak zamierzaja reklamowac GT5 przy pomocy resorakow to powodzenia... Kolejny marketingowy FAIL ze strony SONY, pokazali by gameplay to ze wzgledu na sama grafike dzieciaki by sie rzucily jak szalone i dodatkowe 2-3MLN by poszly.

EDIT:

mac mnie uprzedzil.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama premiera tej gry wzbudza tyle emocji...co to będzie jak każdy będzie miał już swój wymarzony egzemplarz...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Najchętniej zasnął bym teraz i obudził się 30 listopada pod MM żeby od razu kupić :pardon:

To my 30 juz bedziemy od 6 dni grac:p

Kurde no ja mam w ostatni weekend mnostwo kolosow:/ ech..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te resoraki to taka odskocznia od tych ciągłych gameplayów :tongue: 24 listopada, 30 listopada- ja pytam kiedy oficjalne potwierdzenie premiery od Sony :whistling:

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-release-date-november-24th-in-europe/

:woot:

Edytowane przez mac1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy datę premiery!!

November 24, 2010

Źródło: gtplanet :D

Edit. oj spoźnienie zaliczyłem..... Niczym Kazik....

Teraz to już z górki poleci :)

Kurde no ja mam w ostatni weekend mnostwo kolosow:/ ech..

Ten sam problem.... Coś mi się wydaje, że będą poprawki :/ (przynajmniej u mnie)

Edytowane przez MopMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te resoraki to taka odskocznia od tych ciągłych gameplayów  :tongue:  24 listopada, 30 listopada- ja pytam kiedy oficjalne potwierdzenie premiery od Sony  :whistling:

Kurcze, właśnie nastąpiło oficjalne potwierdzenie... Zerknij wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, właśnie nastąpiło oficjalne potwierdzenie... Zerknij wyżej.

Mój błąd nie zauważyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie trybu dnia i nocy, zmiennej pogody na wszystkich trasach ?? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak już data znana to ja już zakupiłem swoją edycje kolekcjonerską. O tyle dobrze że mogę odebrać to osobiście jak tylko dojdzie do sklepu i nie bede musiał czekać na premierę. hihihi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×