Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dziwna sprawa : / Jeżeli podpisali coś tam z Top Gear powinny być te samochody : / Rozczarowało mnie to.... nie wspominając o tym przytłaczającym ogromie japońskiej motoryzacji która jest strasznie faworyzowana w tym tytule. No ale cóż ;] Na pewno o tym się szybko zapomni ; ) a czasy na torze raczej będziemy pobijać tymi lepszymi furami którymi jeździł Stig ;]

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie dużo samochodów dużo tras, ale ubolewam nad brakiem np seata leona mk I lub mk II.. pięknego i malowniczego toru spa.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomxsz

z Kąt mój wujek pochodzi ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie japońska motoryzacja przytłacza wręcz, na tej liście ilość wersji s2000,mx-5,rx-7 to grubo :o

ale stukam z wami wszystkimi zimną butelką piwa i ciesze się bardzo !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mercedesy kpina jak i cala lista, premium to same nascary i nissany ech... zastanawia mnie rs4 tam jest b6 bodajze a w intrze sciga sie b7 z c63amg

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomxsz

z Kąt mój wujek pochodzi ;)

Specjalnie dla Ciebie edit,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do top gear to być może dadzą samochody za rozsądną cenę bez możliwości zakupu, tylko w evencie TG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

keil, niektórzy pod wpływem impulsu, gadają głupoty (no ofence) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie powiedzcie mi jak sie zaopatrzyc w auta premium?? czy one przychodza z najtansza wersja gry czy tez nie???

sorry ale nie chcialo mi sie szukac bo chory jestem i leje mi sie z nosa. pozdro i dzieki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam przyznaje szczerze w 100%, że ps3 kupiłem właśnie dla tej gry a nawet DF GT rok temu też tylko dla GT więc jak już mamy datę w miarę pewną oraz listę aut i tras to można o tym pogadać/wyrazić swą opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co masz w liscie to masz w podstawowej, czuje niedosyt... Ech rozczarowanie jest lista i nie ma o czym gadac.. Co nie zmienia faktu ze gra bedzie wspaniala..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że na liście nie ma Skody Octavi II RS... :) A tak po za tym, trochę mało tych aut europejskich. Mogliby by zrobić wersję GT5 europejską, gdzie 50% aut byłoby właśnie ze starego kontynentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zarobienie na Mine'sa to chwila czasu. Pojeździj trochę na S3

OK ! kupiłem Mine'sa. Jeździć s-10 na tych ustawieniach co podawałeś wcześniej, czy próbować jakiś innych ?

Edytowane przez Barol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co masz w liscie to masz w podstawowej, czuje niedosyt... Ech rozczarowanie jest lista i nie ma o czym gadac.. Co nie zmienia faktu ze gra bedzie wspaniala..

Daliby wam 2000 samochód i byłby niedosyt :) nie będę przytaczały gier, ale są co mają w granicach 10 samochodów do wyboru a do tej pory żyją i ludzie nie mówią nic o niedosycie, jeszcze taki się nie urodził żeby wszystkim dogodził :) chyba taka nasza mentalność, zawsze będziemy narzekać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PaPaY

Ja nie narzekam więc nie każdy Polak ma ową mentalność jak piszesz AHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ilość samochodów jest porażająca wg mnie - 1000 nie wiem czy jakaś gra ma tyle... :)

Bardziej wkurza, że 3/4 to auta japońskie. Choć japońce to dla mnie mają najlepsze fury, tylko za dużo trochę np. Skyline'ów, wystarczyły by z 2-3, a nie 10-15 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK ! kupiłem Mine'sa. Jeździć s-10 na tych ustawieniach co podawałeś wcześniej, czy próbować jakiś innych ?

Ustawienia które wcześniej podałem są najlepsze. Nie powinieneś mieć problemów ze złotem jeśli załapiesz jak prowadzić auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to, ze zamiast trabic i sie podniecac kolorkiem w nascar gdzie wszystkie nascar sa takie same mogli zrobic cos wiecej, lista premium jest mega biedna jesli chodzi o europejskie samochody.. Pozyjemy zobaczymy, a kaz zamiast motorow w dlc niech robi auta..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Barol

Wbij na YT S10 Gold.... zobaczysz czym i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ilość samochodów jest porażająca wg mnie - 1000 nie wiem czy jakaś gra ma tyle... :)

Bardziej wkurza, że 3/4 to auta japońskie. Choć japońce to dla mnie mają najlepsze fury, tylko za dużo trochę np. Skyline'ów, wystarczyły by z 2-3, a nie 10-15 :D

jest ich ok 40 ;)

Edytowane przez Kerm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kerm, to mnie teraz zaskoczyłeś shok.gif

To już chyba lekka przesada... Wyobraźcie sobie, że GT5 jest robione przez europejskiego prezesa i firmę. Śmiesznie byłoby zobaczyć np. 40 Peugotów 206.

Edytowane przez sk316fx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy na pewno znajdzie wady ;] ale bez przesady, żeby tyle dawać tych japońskich ;] zróbcie tak. Policzcie ile jest samochodów "normalnie" czyli każdy rodzaj pojedynczo i zobaczycie ze lista 1000 samochodów ;] się strasznie wyszczupli :P Co do reszty przekonamy sie po premierze ;] Na pewno menu trofea, tory itp. będą rewelacyjne nie wspominajac o trybie multi xD

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renault sie dubluje, 6 aut zamieniamy w 3 bo roznica jest taka ze jeden ma kiere po lewej a drugi po prawej stronie wie mogli zrobic 2000 aut tym sposobem rownie dobrze... Zadnych nowych audi procz r8 czy mercedesow procz slsa, to jest kpina bo praktycznie wszystkie nowe auta ktore sa od 2007-2008 sa pominiete, nie marzylem nawet o tych z. 2009-10:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×