Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

a jak z kokpitami ? standardy też je mają ?A tuning wizualny jest ?Aaa i można zmienić oś napędu w GT Auto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje gt5 instaluje sie juz 1:10h i teraz stoi wyswietlajac 45sec do konca...

Kurde kolego to albo masz cos z dyskiem albo cos... mi instalowalo okolo35 minut. mam wersje 80 gb oczywiscie przedtem oczyscilem dysk z zbednych rzeczy ;]

pozdrawiam i zapraszam do znajomych

PSNID -> DonBiIson -> zamiast literki L jest duze i ;]

pzdr

no i musze przyznac jeszcze ze moja Civica sie ladnie sprawuje tylko kontrolka mi sie zapalila od oleju jako ze samochod uzywany musialem zawiesc do warsztatu i wymienic olej ;p

gokarty prosciutkie...

Panowie albo mi sie wydaje albo gt5 bedzie bardzo krotka?

jak uwazanie mniejwiecej ile godzin zajmie przejscie tej wspanialej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było opisywane...standardy to tylko podbite do grafiki HD samochody z Gran Turismo 4. Może jest kilka wyjątków, ale na cuda tutaj nie licz.

Z tuningiem optycznym to nie wiem, niech się ktoś wypowie kto patrzył na to, ale bazują na poprzednich Gran Turismo, raczej nie ma.

Osi napędu zmienić również raczej nie można.

@DonBilson. Grał Ty w poprzednie GT? Zrobił tam 100%? Bo widzę, że nie... Gran Turismo krótkie? Hehe.

Żeby zrobić 100% pomęczysz się więcej niż w jakiejkolwiek innej grze. Chociaż do platyny raczej 100% nie jest wymagane, ale kogo to obchodzi? :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejsc gt ? da sie w ogole :P? To nie nfs ze zostajesz krolem policji.. w takim razie jak sony ma taka wersje z metalboxem to znaczy ze wzieli sobie specjalna wersje na sony center bo nigdzie o niej info nie bylo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wreście Swoje GT5 :) pytanie czy wy też z zakupem Edycji Kolekcjonerskiej (237 zł) dostaliście nakładki na rejstracje do samochodu z ładnym logiem GT5 ??

Pozdrawiam jkaluza

Edytowane przez jkaluza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno - to i ja czytałem. Nie jest to potwierdzone info...

Jak to nie jest potwierdzone info? Jak byś trochę poczytał w tym temacie to zobaczyłbyś parę stron wcześniej filmik który wklejałem! Od 40 lvl są dobre zniszczenia, przynajmniej na filmiku widać, że są OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamauchi marzy o odskoczni od Gran Turismo

"Mam cały czas pomysły na nowe gry. Każdego dnia pojawiają się świeże koncepcje. Naprawdę, naprawdę byłoby dla mnie ogromną przyjemnością zrobić zupełnie inny typ gry. Gran Turismo stało się chyba całym moim życiem. Tworzenie Gran Turismo jest zabawne, ale jednak może przegapiłem wiele rzeczy pracując tak ciężko nad serią. (...) Jest wiele wspaniałych gier, które powstały w ostatnich czasach, takich jak LittleBigPlanet czy Killzone 2. Są to tytuły, na które wystarczy tylko rzucić okiem i na usta ciśnie się: "Wow, to takie rzeczy robi się dziś z grami!". Oni naprawdę tworzą wspaniałe rzeczy". - powiedział twórca serii Gran Turismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może troche błache pytanie... ale gdzie mam wejść żeby pościgać się po sieci... bardzo proszę o informację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie może troche błache pytanie... ale gdzie mam wejść żeby pościgać się po sieci... bardzo proszę o informację

Do trybu online? Masz w głównym menu.

Dziś trochę pograłem u kumpla i graficznie jest nieco lepiej niż w GT5: P. Auta premium są niesamowicie odwzorowane, a standardy wcale nie wyglądają tak źle. Trasy sprawdziłem tylko dwie i pod tym względem jest to GT5: P, czyli jest dobrze.

Zdecydowanie najlepiej wyglądający racer.

PS. LCD na którym grałem to 32 calowa Bravia, model dość stary, chyba V2500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie do posiadaczy GT5 czy jak wchodzicie w poczekalnie to też wasze konsole zawieszają się? Dziś trzy raz próbowałem wejść, wchodzę i totalna zwiecha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zawiesiła już dwa razy. Raz w opcjach (tych głównych) a drugi raz w sklepie z samochodami :(. Ponadto rozpoznawanie twarzy to fikcja, siedzę 2m od TV gdzie jest kamerka i niestety nie potrafię tego uruchomić a nie mam zamiary stawiać sobie kamery przed twarzą.

Ps. czy ktoś wie jak ustawić aby kierownice w samochodach były po lewej stronie?

Edytowane przez cortey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam to samo z poczekalnia, zreszta pisalem juz o tym wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanie do posiadaczy GT5 czy jak wchodzicie w poczekalnie to też wasze konsole zawieszają się? Dziś trzy raz próbowałem wejść, wchodzę i totalna zwiecha.

jestem po godzinnym seansie :) nie wytrzymałem musiałem tą grę mieć

online: to samo, wyskoczył jeden pokój z grą i zwiecha

gra nie wygląda oszałamiająca ale jest stare dobre gran turismo i to najważniejsze

szkoda, że już nie mam urlopu :P

kocham tego typu menu, wszystko jak na dłoni

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez mi sie zwiesilo ale probowalem wczesniej i dzialalo wiec moze to chwilowy problem.

Czy ktos moze powiedziec czy da sie podniesc poziom trudnosci? w GT mode mam ustawiony na sredni i wszystko wygrywam z olbrzymia przewaga  a niejestem jakims hardcorowcem smigam na padzie:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak w zwykłym wyścigu wybrac długi nurburgring?Wchodzę w autentyczne tory i jest tylko nurburgring gp i jakis tam jeszcze krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps. czy ktoś wie jak ustawić aby kierownice w samochodach były po lewej stronie?

Chyba sie nie da. Poza tym jezdzac BMW mam kiere po lewej stronie a kupilem gre w UK jezeli to ma jakies znaczenie w co smiem watpic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie gdzie jest ta martyna:/:/ u mnie wszystkie dialogi są po angielsku, napisy po polsku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie nie da. Poza tym jezdzac BMW mam kiere po lewej stronie a kupilem gre w UK jezeli to ma jakies znaczenie w co smiem watpic.

Z tego, co można było w Prologue zauważyć, to samochody mają kierownicę po stronie właściwej dla kraju pochodzenia, a nie kraju, w którym sprzedano grę. Mogę oczywiście się mylić, ale w Prologu np. Japończyki miały kierownicę po prawej, a auta europejskie i amerykańskie po lewej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Dzisiaj mam chyba jakiś taki dzień "wszystkiego na nie".

Nie mam w grze Martyny. Nie mam w ogóle żadnego lektora. Są tylko dźwięki i muzyka. Szukałem w menu i nie widziałem niczego związanego z lektorem..

Czy ktoś wie co się dzieje, albo jak temu zaradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierdoły opowiadaciejest metalowe opakowaniesą na to wychodzi 4 wersjenajtańsza - zwykłe pudełko, opakowanie plastikowepośrednia - tekturowe pudełkośrednia - metalowe pudełkono i ta najwyższa wersja;]

to dawaj kozaku jakieś foto na potwierdzenie, bo narazie to Twój post brzmi jak pierdoła !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czas na mnie po 5h grania stwierdzam że jest naprawdę super. Co prawda posiada kilka niedociągnięć typu fatalne kwadratowe cienie, bardzo ubogie otocznie poza torem ale jakoś mi to nie bardzo przeszkadza fun z jazdy jest naprawdę duży (jeżdżę bez żadnych wspomagaczy+ symulacja). Co do kiery g25 rzeczywiście nie ma jej w ustawieniach nie można zmienić 900 ale tak naprawdę nie ma co zmieniać. Kiera sprawuje się doskonale gra sama wykrywa czy ustawiłem kierownicę na jazdę ze sprzegłem czy będe zmieniał biegi manetkami nie trzeba naciskać trójkąta. Jazda gokartami prawie jak w rzeczywistości. Podsumowując jak dla mnie 9.5/10 - mały minus za braki w grafie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×