Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm...... nawet nie słyszałem o takiej możliwości, ale było by miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jakby nie było to jednak Gran Turismo to Gran Turismo.... nie sądzę żeby nie wiadomo jakie różnice zostały poczynionę... tym bardziej że i GT4 i GT5P odniosły sukces...

Jakby nie było, to GT4 miał model jazdy, który w obecnych czasach byłby nie do przełknięcia. Takie są fakty. GT5 pod tym względem to duży krok do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj chwilę grałem w multi( tak koło 15) bez problemu serwery mi odnalazło, połaczyłem się i grałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to moja pierwsza część GT na konsole która posiadam i mogę napisać ze jestem szczerze zachwycony :thumbsup:

Gra jest niesamowita . gram tylko Praktykę (wolną grę) bo jutro ma do mnie dotrzeć DFGT i nie chce sobie psuć gry graniem na padzie :-)

jestem ciekawy jakie wrażenia beda na kierownicy jeżeli na padzie płynie czysty miód :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...

chcę np. kupić sobie alfe romeo 166 (standard car). jak to zrobić w momencie gdy nie ma jej w używanych samochodach?

Wiece może czy jest opcja wystawiania samochodu do sprzedaży dla innych wirtualnych graczy tak jak miało to miejsce w Test Drive Unlimited 2 ? byłaby to fajna sprawa, sprzedawanie używanych samochodów z jak największym przebiegiem.. aukcje na forum samochodów z dużymi przebiegami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć może ktoś napisać mi gdzie się zmienia język na Polski dodam że mam na pudełku gra w Polskiej wersji językowej Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...

chcę np. kupić sobie alfe romeo 166 (standard car). jak to zrobić w momencie gdy nie ma jej w używanych samochodach?

Wiece może czy jest opcja wystawiania samochodu do sprzedaży dla innych wirtualnych graczy tak jak miało to miejsce w Test Drive Unlimited 2 ? byłaby to fajna sprawa, sprzedawanie używanych samochodów z jak największym przebiegiem.. aukcje na forum samochodów z dużymi przebiegami..

wiesz co wydaje mi się że musisz co chwila wchodzić do giełdy samochodów i sprawdzać jakie są dostępne... i wyrwać rodzynka jakiegoś ;) hehe też szukałem gdzie można zakupić standarda ale póki co nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć może ktoś napisać mi gdzie się zmienia język na Polski dodam że mam na pudełku gra w Polskiej wersji językowej Pozdrawiam

musisz XMB ustawione na polski język

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy jakie wrażenia beda na kierownicy jeżeli na padzie płynie czysty miód :woot:

Przygotuj się na coś naprawdę wyjątkowego. Najlepiej zainwestuj w jakieś napoje, bo na serio można się spocić przy rywalizacji z lepszymi klasami samochodów. ;) A czym większy level w GTMode, tym rywalizacja jeszcze twardsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie szukać tego XMB bo niewiem Dzięki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz jakby nie było to jednak Gran Turismo to Gran Turismo.... nie sądzę żeby nie wiadomo jakie różnice zostały poczynionę... tym bardziej że i GT4 i GT5P odniosły sukces...

a i jeszcze jedno pytanie: Czy udało się komuś pograć w sieci ???? ja czekałem aż się gra załaduje i wkońcu się zwiesiło chyba bo nawet przycisk PS nie działał...

ja tez próbowałem po sieci zagrac... i po wejściu wyświetliła się lista pokoi i się zawiesił :/

nie mam czasu zbytnio zeby sie bawic z tym jutro to sprawdze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie szukać tego XMB bo niewiem Dzięki za odpowiedz

Wiedziałem, że padnie to pytanie. XMB to główne menu PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem spytać, zauważył ktoś możliwość wrzucenia replayów z PS3 prosto na youtube?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak reasumujac GT 5 jest kozak czy nie ? Gralem i w GT4 oraz Forze 3 . Czuc moc tego tytulu ? mam kase kierownice ale kupie ja dopiero jak zaczna dzieci sprzedawac swoje prezenty swiateczne na alledrogo , gra ma dotrzec do mnie jutro.

Ogolnie mam pytanie , jest takie cos jak wolna gra ? W Forzie 3 wchodzisz w wolna gre , wybierasz sobie jakie chcesz auto ( nie ma zablokowanych ) , trase i grasz. Czy w GT 5 tez tak bede mogl zrobic , ustawiajac swoje preferencje co do wysciku itp ? Bo czasem poprostu chcialbym wlaczyc ulubiona trase , jakies auto , widok z kokpitu i pograc spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh No to BrzozaLuk się nie spotkaliśmy. Gosciu zarządził spotkanie 20.30, byłem 20.32 i już zostałem tylko ja do rozliczenia :) Niezłe wariaty.

To zapuszczam to do konsoli i cofam się o 10 stron i czytam co tam ciekawego na temat gry piszą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem kilka wyścigów i pachnie typowym starym Gran Turismo :thumbsup:

Sterowanie na padzie nawet daje radę, ale przyznam się że już rozglądam się za kierownicami na allegro.

Na razie nie dostrzegłem większych błędów graficznych poza migającymi cieniami.

I co do samochodów standard to wcale nie wyglądają tak tragicznie - mnie ich wygląd w pełni satysfakcjonuje.

Coś czuje że będę miał co robić przez najbliższy rok :tongue:

Giera kozak !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezykos - tak, gra mimo wszystko jest kozak. Ale to nie Forza czy NFS - GT to inny level, nieosiagalny dla Forzy i NFS. W GT dla zabawy masz okolo 30-40 fur, na pozostale 960 musisz zapracowac w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak niekiedy wychodzi do menu długo, mi dzisiaj tak długo się ładowało po wejściu w wyścigi specjalne. Po za tym gdyby coś Ci się zwiesiło to guzika PS byś nie mógł nacisnąć, cierpliwości.

jestem cierpliwy ale to się nawet po 10min nie wgrywa. a już 3 raz nawet gra mi się nie włączyła...tzn tylko logo GT5 przed filmikiem i koniec..nie ogarniam tego...a teraz dla odmiany menu główne jest a nie ma kursora i nic nie moge zrobić..ehh chyba jutro pójde wymienić gre..mam nadzieje że nie będzie z tym problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@One tak jak myslalem, sa trasy premium tak jakby... Czyli jest duza szansa ze bedzie ten Canyon czy cos jeszcze dodane...

@Cherry wlasnie wiem, ja swoja odebralem 20:26:P Co prawda byl jakis mlody Koles i ruszyl swoim e36 czym predzej do domu, myslalem ze to Ty:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj się na coś naprawdę wyjątkowego. Najlepiej zainwestuj w jakieś napoje, bo na serio można się spocić przy rywalizacji z lepszymi klasami samochodów. ;) A czym większy level w GTMode, tym rywalizacja jeszcze twardsza.

Wiem ze to nie dział o kierownicach ale widzę że masz doświadczenie z kierownicą w GT.Możesz napisać na jakich ustawieniach grasz ? Kupiłem dla tej gry DFGT i sprawdzałem ją na Dirt 2 i stare GT3, nie wiem czy lepiej grać na professional czy simulation żeby mieć najlepsze odczucia i dobre czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ja mam pytanie odnośnie ps3 eye. Konfiguruje w opcjach i jakoś nie chce mi działać ten face tracking:(Sprawdzałem na modelach standard i premium i nic...Udało się to komuś uruchomić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jutro pierwszy raz bede mial stycznosc z gran turismo i mam pare pytan:

1.Czy grajac na padzie wylaczyc wszystkie asysty czy lepiej cos wlaczyc?

2 Na jakiej kamerze polecacie grac?

3.Zeby dalej posuwac sie w karierze terzeba wygrywac wyscigi czy tez robic jakies wyzwania?

Edytowane przez PawelR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechalem kilka single race'ow, i musze przyznac ze wrazenia z kierowania DFGT sa super :)

Mam jednak jeden problem - po kilku przejazdach postanowilem wlaczyc Life GT, nie moge jednak przejsc procesu konfiguracji mojego profilu. Na stronie na ktorej podaje sie wiadomosc powitalna dla przyjaciol oraz dostepnosc godzinowa do gry, wciskanie guzika OK nic nie daje :( Utknalem na tym kroku juz od dobrych kilku minut. Probowalem restart gry, ale niestety mam to samo. Ktos doswiadczyl czegos podobnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×