Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj będę miał GT 5 u siebie na konsoli i mam dwa pytanka. Po pierwsze czy instalować grę na dysku, czy na prawdę to tak dużo daje i ile miejsca to zajmuje ? A druga sprawa to jakie auto polecacie na początek, dosyć dobre osiągi, mały wydatek i najlepiej na początek przedni napęd.

Liczę na szybką odpowiedź, bo za 2 godzinki gra będzie już w napędzie :whistling:

Pozdrawiam

Ostryyy, a ja Ci polecam kupić tego klocka Mazda Eunos Roadster J-Limited (NA) '91, do niego jakiś zestaw tuningowy za 1000cr. i będziesz miał

jeden pucharek z bańki (Penniless - Bez grosza)

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pewne pytanie.

Jak z grafiką w GT5? Bo z filmów z yt się przestraszyłęm. ;X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pewne pytanie.

Jak z grafiką w GT5? Bo z filmów z yt się przestraszyłęm. ;X

jak na obecne standardy daje rade

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi 2 eventy w A-spec. "Niemieckie samochody turystyczne", czyli TT-R itp. i "Formula GT". Za cholerę nie umiem znaleźć ani Formuły ani żadnego samochodu do tego niemieckiego eventu. Jedynym sposobem na zdobycie tego typu aut jest giełda? Bo jak tak to trochę dziwnie.

Ja Vauxhallem Calibrą Touring Car. Sam remont wystarcza, bez tuningu. Mi zostala tylko Formuła GT i poluje na nią ostro. Już pierwsze trzy Endurance przejechałem. No i Special Eventy wszystkie. Nie taki Loeb straszny jak go malują. Przyjemny event. Teraz czekam na Vettela.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam pewne pytanie.

Jak z grafiką w GT5? Bo z filmów z yt się przestraszyłęm. ;X

I tak w każdym temacie będziesz śmiecił, nawet pomimo odpowiedzi?

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pochwale ze przeszedlem nascary w A i B.

Co do jazdy po torze w A klasie warto wlaczyc wspomagacze ( tak wiem zgrzeszylem ) i zmniejszyc predkosc maksymalna do 310-320 km/h a na owale tak 370/380 i gladko idzie.

Zostala mi tylko wyscigowka na ktora poluje , jak byla w komisie to mi brakowalo 500 tys cr i ostatnie zawody w A , jeszcze nie mam lvl ale mysle ze przejazdzka z Loebem i wpadnie sporo XP.

Ma ktos jaka porade na ostatnie gokarty ? Gdzie najlepiej ich wyprzedzac ?

@Fastex , a co z Vettelem jest ? To sporo sie najezdziles godzin w Endurance

Edytowane przez jezykosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie pochwale ze przeszedlem nascary w A i B.

Co do jazdy po torze w A klasie warto wlaczyc wspomagacze ( tak wiem zgrzeszylem ) i zmniejszyc predkosc maksymalna do 310-320 km/h a na owale  tak 370/380 i gladko idzie.

Zostala mi tylko wyscigowka na ktora poluje , jak byla w komisie to mi brakowalo 500 tys cr i ostatnie zawody w A , jeszcze nie mam lvl ale mysle ze przejazdzka z Loebem i wpadnie sporo XP.

Ma ktos jaka porade na ostatnie gokarty ? Gdzie najlepiej ich wyprzedzac ?

@Fastex  , a co z Vettelem  jest ? To sporo sie najezdziles godzin w Endurance

Z Vettlem jest challenge X1 na Suzuce, Nurburingu i jakiejś jeszcze jednej trasie. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek na GTplanet zrobił złoto w tym. Za brązowe dostajesz X1. Od 30 levelu jest dostępne w specjalnych. A co do Endurance to polecam porządnego jaśka pod tyłek, bo boli , że fest po tylu godzinach ; D Jeśli chodzi o Nascary to tylko na Daytonie nie mam złota, tylko srebro, ale podejdę w niedługim czasie jeśli będę walczył o trofeum Gold Standart. Ale nie wiem jak jezykoss z tymi wspomagaczami, bo np. żeby zrobić złota w Jeff Gordon Challenge w tym ostatnim to musiałem ASM w trakcie wyścigu wyłaczyć przez DFGT bo strasznie spowalniało i złoto wpadło bez problemu. W Gokartach nie zdejmowałem nogi z gazu i jakoś samo szło , no i blokowanie czasem jak draftowali. 

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w specjalnych na daytonie mam braz , nie umiem tego lepiej zrobic musialem sobie kupic nascara bo nie mialem juz w co grac.

to niezle zawody z Vettelem , mysle ze platyna w GT5 nie taka latwa jak na pozor sie wydaje , na dzisiaj koncze gre moze jutro pojawi sie wyscigowka i dobije lvl zeby chociaz jede endurance sobie zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy żeby zdobyć platinum w gt5 to trzeba przejść wyścigi 24h?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podsumowania wyników sprzedaży: 5,5 mln kopii w 12 dni... Europa prowadzi. Wielu jest (nas) fanów GT na starym kontynencie. Wynik GT5P został pobity bardzo szybko ;) Myślę, że GT5 przekroczy 10 mln spokojnie. FTW!

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=141450

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podsumowania wyników sprzedaży: 5,5 mln kopii w 12 dni... Europa prowadzi. Wielu jest (nas) fanów GT na starym kontynencie. Wynik GT5P został pobity bardzo szybko ;) Myślę, że GT5 przekroczy 10 mln spokojnie. FTW!

http://www.gtplanet....ad.php?t=141450

Pozdrawiam

Ciekawe ilu jest nas w Polsce.

W moim MM wczoraj sytuacja z GT5 była taka sama jak z Move'm czyli jest na reklamach (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się jakie gry na Ps3 miały największą sprzedaż i w jakiej ilości? tak, żeby mieć porównanie? Lub ogólnie top 5 gry multiplatformowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientuje się jakie gry na Ps3 miały największą sprzedaż i w jakiej ilości? tak, żeby mieć porównanie? Lub ogólnie top 5 gry multiplatformowe?

# Gran Turismo 5 (5.5 million)[119]

# Gran Turismo 5 Prologue (5.09 million)[97]

# Call of Duty: Modern Warfare 2 (4.8 million approximately; 3.531 million in the US,[25][26][27][28] 244.578 and 25.268 The Best in Japan,[120] at least 1 million in UK)[30]

# Uncharted 2: Among Thieves (3.5 million)[121]

# MotorStorm (3.31 million)[122]

# Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (3 million shipped as of December 31, 2009;[123] 1.97 million approximately; 1.076 million in the US,[124] 706,461 in Japan,[120] 200,000 in UK)[74]

# LittleBigPlanet (3 million)[125]

# Final Fantasy XIII (2.89 million approximately: 1.85 million in Japan, 140,000 in other Asian countries,[126] 828,200 in US,[127] 100,000 in UK)[20]

# Grand Theft Auto IV (2.73 million approximately: 1.89 million in US,[33] 211,240 and 37.306 The Best in Japan,[128] 600,000 in UK)[37]

# Uncharted: Drake's Fortune (2.6 million)[129][130]

# Resistance: Fall of Man (2.5 million)[131]

# Killzone 2 (2 million)[132]

# inFamous ("nearly" 2 million)[133]

Coś takiego na wiki znalazłem w 5 sek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy żeby zdobyć platinum w gt5 to trzeba przejść wyścigi 24h?

Tak, bo jedno z Hidden Trophies otrzymujesz za ukończenie Klasy Endurance.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo jedno z Hidden Trophies otrzymujesz za ukończenie Klasy Endurance.

Chyba ich pojeba... pokręciło. To dla kogo jest zrobiona ta gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ich pojeba... pokręciło. To dla kogo jest zrobiona ta gra?

Według mnie dobrze, bo Gran Turismo nie służy do nabijania platyn i trophy whores mają lipę. No i fajnie , że są 24 h bo trzeba się naprawde wysilić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, ciekawe, co się dostanie za wygranie 24 Hours of Le Mans i 24 Hours of Nurburgring? Choć samo zwycięstwo będzie chyba największą nagrodą.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę, była tabela, pokazywałeś mi ją, albo ktoś inny, nie pamiętam:P ale nie było uzupełnione jaka jest nagroda. Więc nie wiem czy jej brak, poza Cr, czy nikt nie przejechał jeszcze. Po 4 godzinnym już tyłek boli a została jeszcze 9 godzinna Tsukuba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę, była tabela, pokazywałeś mi ją, albo ktoś inny, nie pamiętam:P ale nie było uzupełnione jaka jest nagroda. Więc nie wiem czy jej brak, poza Cr, czy nikt nie przejechał jeszcze. Po 4 godzinnym już tyłek boli a została jeszcze 9 godzinna Tsukuba. 

Ile miałeś pit stopów? I czy nie było żadnych problemów z tym? Gratuluje ukończenia pierwszego endurance'a :thumbsup:

Edit: @ Fastex W tabeli brakuje tych nagród. Opisz może coś więcej o tych wytrzymałościowych eventach?

Edytowane przez NERVUS_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie - ile trwa 24h wyścig w GT5 ?

Czy czas upływa w proporcjach 1:1 ? :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile miałeś pit stopów? I czy nie było żadnych problemów z tym? Gratuluje ukończenia pierwszego endurance'a  :thumbsup:

Edit: @ Fastex W tabeli brakuje tych nagród. Opisz może coś więcej o tych wytrzymałościowych eventach?

Trzy pierwsze za sobą mam : 300 km na Grand Valley, 4h Roadster Race i 200 km na Laguna Seca. Pierwszy pojechałem 370Z z podniesioną moca o 20 KM (355 czy coś miałem) i oponami sportowymi miękkimi. Generalnie spoko, zrobiłem przewagę kilku okrążeń więc pit stopów do woli mogłem robić. Miałem chyba ze 3, może 4 na 60 okrążeń. W drugim pojechałem Mazdą Roadster RS 07, odelżona do maxa , opony sportowe twarde i zawias sportowy, bez podnoszenia mocy.. Mało pali i opony powoli schodza więc 3 pit stopy na 210 okrążeń. A Laguna Seca to Camaro 69' RM i 90 okrążeń, ale robiony do maxa. 11 okrążeń przewagi, spodziewałem się tego, ale po prostu chciałem jak najszybciej ten wyścig przejechać bo wczoraj nie grzeszyłem czasem. Zajął mi coś koło 2h i 10 min. Ale pali jak smok - 6 pit stopów. Jak macie jakieś konkretne pytania to walcie.

@ucantstop

Prawdopodobnie tak, skoro 4 godzinny trwał bite cztery godziny i ani sekundy dłużej.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie pytanie - ile trwa 24h wyścig w GT5 ?

Czy czas upływa w proporcjach 1:1 ? :)

pozdrawiam

Czy to jest pytanie z gatunku podchwytliwych ?

Jak wyobrażasz sobie kierowanie bolidem poginającym ponad 300 km/h z przyśpieszeniem czasu np. x4 ?

Oczywiste jest, iż wytrzymałościowy wyścig 24 godzinny trwa 24 godziny. wacko.gif

Trzy pierwsze za sobą mam : 300 km na Grand Valley, 4h Roadster Race i 200 km na Laguna Seca. Pierwszy pojechałem 370Z z podniesioną moca o 20 KM (355 czy coś miałem) i oponami sportowymi miękkimi. Generalnie spoko, zrobiłem przewagę kilku okrążeń więc pit stopów do woli mogłem robić. Miałem chyba ze 3, może 4 na 60 okrążeń. W drugim pojechałem Mazdą Roadster RS 07, odelżona do maxa , opony sportowe twarde i zawias sportowy, bez podnoszenia mocy.. Mało pali i opony powoli schodza więc 3 pit stopy na 210 okrążeń. A Laguna Seca to Camaro 69' RM i 90 okrążeń, ale robiony do maxa. 11 okrążeń przewagi, spodziewałem się tego, ale po prostu chciałem jak najszybciej ten wyścig przejechać bo wczoraj nie grzeszyłem czasem. Zajął mi coś koło 2h i 10 min. Ale pali jak smok - 6 pit stopów. Jak macie jakieś konkretne pytania to walcie.

Nie no, ja nie mam pytań. scare.gif

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest pytanie z gatunku podchwytliwych ?

Jak wyobrażasz sobie kierowanie bolidem poginającym ponad 300 km/h z przyśpieszeniem czasu np. x4 ?

Oczywiste jest, iż wytrzymałościowy wyścig 24 godzinny trwa 24 godziny. wacko.gif

Jak jazdę X1: D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzy pierwsze za sobą mam : 300 km na Grand Valley, 4h Roadster Race i 200 km na Laguna Seca.

To się widzę ostro za to wziąłeś... Gratki :wacko: Ale jak się zastanowię, to przecież właśnie endurance dają największą frajdę jeśli chodzi o ściganie się. Już nie mogę się ich doczekać, choć troszkę się obawiam.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się widzę ostro za to wziąłeś... Gratki :wacko: Ale jak się zastanowię, to przecież właśnie endurance dają największą frajdę jeśli chodzi o ściganie się. Już nie mogę się ich doczekać, choć troszkę się obawiam.

Pozdrawiam

Czy ktoś mógłbym mi pokrótce powiedzieć jak te endurance wyglądają?

1. Można sejwować?

2. Można korzystać ze swoich kierowców B-spec?

Mam raptem 5-10h tygodniowo w weekendy na A-spec, nie będę 3 tygodnie konsoli wyłączać? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×