Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłbym mi pokrótce powiedzieć jak te endurance wyglądają?

1. Można sejwować?

2. Można korzystać ze swoich kierowców B-spec?

Mam raptem 5-10h tygodniowo w weekendy na A-spec, nie będę 3 tygodnie konsoli wyłączać? ;-)

Ja narazie Endurance w A-Spec. Nie ma opcji save (potwierdzone w każdym wyścigu) i nie można korzysta z kierowców B - Spec w A - Spec.

EDIT: 

@Nervus_PL

Kluczem do sukcesu jest dobry jasiek pod pupą, już wspominałem: D I racja, najwięcej frajdy dają.

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dobrze, bo Gran Turismo nie służy do nabijania platyn i trophy whores mają lipę. No i fajnie , że są 24 h bo trzeba się naprawde wysilić. ;)

ale na miłość boską nie bez możliwości savowania, kiedy przeciętny człowiek ma znaleźć czas na wyścig 24h?

wiem, zaraz mi ktoś napisze, że to nie jest gra dla przeciętnych ludzi

wg mnie zdobycie wszystkich złotych trofeów pucharów jest wystarczająco trudne, żeby oddzielić ludzi z umiejętnościami od tych bez umiejętności...

Edytowane przez Warmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na miłość boską nie bez możliwości savowania, kiedy przeciętny człowiek ma znaleźć czas na wyścig 24h?

wiem, zaraz mi ktoś napisze, że to nie jest gra dla przeciętnych ludzi

wg mnie zdobycie wszystkich złotych trofeów pucharów jest wystarczająco trudne, żeby oddzielić ludzi z umiejętnościami od tych bez umiejętności...

Ależ Warmiku , ta gra jest dla każdego. Ale właśnie to jest fajne, że w tej grze jest moment, przez który nie wszyscy muszą przechodzić a przebrną przez niego zapaleńcy. Coraz mniej takich gier niestety. Tzn. taka moja opinia. 

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no to kiepsko widzę te wyścigi 4h+ :(

Z drugiej strony do tego lvl dotrę pewnie za rok, wiele może się zdarzyć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ludzie? Jakie 24h bez save'a? Wiedziałem że jest taki wyścig ale nie mówcie mi że to trzeba zrobić bez wyłączania konsoli. Niby jak? W pampersie? A jedzenie i spanie? A żona i dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podsumowania wyników sprzedaży: 5,5 mln kopii w 12 dni.

Pozdrawiam

5,5 mln to do sklepow pewnie pojechalo, a sprzedali jak narazie max 3 mln

w sumie 10 mln jest realnym wynikiem do osiagniecia

ps. dane o sprzedazy http://gamrreview.vgchartz.com/sales/7678/gran-turismo-5/

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ludzie? Jakie 24h bez save'a? Wiedziałem że jest taki wyścig ale nie mówcie mi że to trzeba zrobić bez wyłączania konsoli. Niby jak? W pampersie? A jedzenie i spanie? A żona i dzieci?

Magiczny przycisk :start: i... masz czas na rodzinę, dzieci i żeby zarobić na rachunek za prąd, bo PS3 musi chodzić non stop ;).

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magiczny przycisk :start: i... masz czas na rodzinę, dzieci i żeby zarobić na rachunek za prąd, bo PS3 musi chodzić non stop ;).

Pozdr.

tfu... i to ma być real driving simulator? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie ludzie? Jakie 24h bez save'a? Wiedziałem że jest taki wyścig ale nie mówcie mi że to trzeba zrobić bez wyłączania konsoli. Niby jak? W pampersie? A jedzenie i spanie? A żona i dzieci?

U mnie żona i syn mają prawo jazdy, więc od jutra trenują w GT5. Będę miał dwie zmiany, no i problem "żony i dzieci" rozwiązany, a i czas na jedzenie i kimanie się znajdzie. pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magiczny przycisk :start: i... masz czas na rodzinę, dzieci i żeby zarobić na rachunek za prąd, bo PS3 musi chodzić non stop ;).

Pozdr.

aha, dzięki.

To lepiej zrobić to jeszcze w zimie bo w lecie gdy znowu przyjdą upały to lepiej nie ryzykować (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem dobre te wyscigi , ja mam zamiar z 2 kolegami pojechac 24 godzinny wyscig bez przerw , jedynie jak ktos padnie i zasnie to bedzie jego przerwa ale do tego jeszcze brakuje 1,5 lvl i glupiej formuly na gieldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żona i syn mają prawo jazdy, więc od jutra trenują w GT5. Będę miał dwie zmiany, no i problem "żony i dzieci" rozwiązany, a i czas na jedzenie i kimanie się znajdzie. pardon.gif

Akurat szukam kierowców:D To może ja wpadne i się dołącze na ostatnią zmianę a potem Was u siebie ugoszcze?: D Zamówimy pizzę. 

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym sie roznia opony twarde od miekkich?

Przyczepnością i wytrzymałością... jak będziesz kupował to poczytaj opis, wszystko ładnie napisane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w GT5 od premiery i tak się zastanawiam gdzie niby Wojciechowska występuje w roli pilota? U mnie gada jakiś facet, a martynę słyszałem kilka razy w licencjach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat szukam kierowców:D To może ja wpadne i się dołącze na ostatnią zmianę a potem Was u siebie ugoszcze?: D Zamówimy pizzę.

Jak dojdę do etapu wyścigów 24h (trochę to jeszcze potrwa), to się odezwę na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie właśnie tym bardziej powinna ta gra nosić miano Real Driving Simulator ze względu na te wyścigi :P Wiadomo, że indywidualnie trudno będzie przejechać non stop 24h ale ze znajomymi czemu nie ;] i myśle, że byłaby to świetna zabawa w gronie najbliższych kumpli pojechać taki prawdziwy wyścig ;] .... Fakt opcja save-u by się przydała bo jak wiadomo nie wszyscy wytrzymają xD ale jak 24h to 24h ^^

Na swoją wersję muszę niestety jeszcze trochę poczekać :-/ Ale damy rade xD 6 lat sie wytrzymało to i te kilka dni sie wytrzyma ;]

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garaż mam pusty... Ciekawe czemu.

Strzelę, że trzeba samochodom zaznaczyć opcję "on-line" czy jakoś tak..

Potwierdzam. Samochody którym zaznaczyłem opcję "on-line" są widoczne u mnie w garażu z poziomu przeglądarki..

Edytowane przez ZBENEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, z miejsca chcę przeprosić za offtopa, ale muszę się podzielić z Wami moją myślą.

Chyba wszyscy pracujemy z reguły w godzinach porannych do około 15, bo jak dzisiaj jestem akurat od 15 w pracy to nikogo na forum. Obiady pewnie co?:P

I później znowu ewentualny ruch późniejszym wieczorem jak się odbębni resztę obowiązków i wreszcie trochę pojeździ w ulubionych furach po ciężkim oczekiwaniu w pracy.

Moja konkluzja, ale nie wiem czy słuszna?

Słuszna?

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



po tym filmiku juz chyba nikt nie bedzie narzekal na AI w gt5 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, co oni zrobili z tymi samochodami? Chcę kupić pickupa i nigdzie nie można go znaleźć. W GT4 wszystko było ładnie dostępne a teraz?  Mam liczyć że przez przypadek znajdę w komisie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tfu... i to ma być real driving simulator? :whistling:

No tak, bo ty pewnie w realu widzisz kierowcę, który jeździ 24h non stop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i proszę w końcu filmik, które dobitnie pokazał zachowanie AI :P wcale takie głupie nie jest tylko podczas wyścigu mało agresywne i ambitne ;-] moze na pczątku później pewnie jet lepiej ;] A tak na marginesie ;-] słysząc muzyke z filmiku od razu skojażyło mi się Initial-D (zarąbisty klasyk) świetnie pasuje ten typ muzyki do GT ^^

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×