Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Elo ;)

Powiedźcie mi czym przejechać ,,GT World Championship'' w klasie Pro aby to wygrać ? bo napaliłem się na Veyrona i chce przejść jak najszybciej te wyścigi ;D

Z góry dzięki ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cyber

Zdjęcia można również udostępnić tak samo jak auta, za co nawet jest trofeum (Dumny fotograf)

Edytowane przez domino46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maka

No dało się zauważyć o.O Panowie szanujmy się i nie zadawajmy IDIOTYCZNYCH pytań blink.gif Poza tym po cholerę Pizipizi1, Keil i Rydz87 zrobili to obszerne FAQ? Tam jest prawie wszystko, a nawet jeśli nie ma tam czegoś to masz jeszcze magiczną instrukcje obsługi, która na 99% powinna rozwiązać problem! dry.gif

wlasnie SZANUJMY sie....jesli chodzi o szacunek to po ch...sie wcinasz z takim tekstem??? jak pytanie nie bylo do Ciebie,a koleszka pomogl mi z wlasnej incjatytwy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni na pudelku Gran Turismo 5 na froncie pisac wielkimi literami "Thinking Required" :) Nie sadzicie? Swoja droga dzisiaj siadlem do Veyrona pierwszy raz, zabralem go na Nordschliefe i musze powiedziec, ze w standarcie dolaczone opony Sportowe Twarde wyja i placza cala trase. Az zal serce chwyta by je tak tyrac:D Mocy ma az nad to, za malo docisku i no.. troche ciezkawy, czuc mase na zakretach. (mowa o serii bo tuningowac mozna do woli, ale jakos blizsze memu sercu seryjne samochody).

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo... pytanie o to jak się zmienia widok(kamerę) gry to mistrzostwo świata :rofl:

"I co Pan zrobisz... nic nie zrobisz".

Ale przynajmniej można się trochę odstresować.

Edytowane przez Warmik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fastex

Popieram Cię w 100% ! Dodatkowo +18 / ewentualny poziom IQ rofl.gif

@Warmik

Forum PS3Site - Bawi i uczy! tongue.gif

Przecież pad/kierownica maja tysiące klawiszy, których sprawdzenie każdego z osobna zajmuje nam więcej aniżeli przejście samej gry!! Dlatego lepiej zapytać na forum, ot co! rofl.gif

Edytowane przez domino46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami nie widać ostatniego znaku. Jeśli korzystasz z przeglądarki innej niż IE to odpal stronkę z kodem w Internet Explorer i powinno być ok.

Jeśli dalej nie widać ostatniego znaku, zaznacz część tekstu z kodem i zrób kopiuj/wklej do dowolnego edytora.

Ok dzięki. Odpaliłem linka w Avant Browser i widzę ostatnią. A z kopiowaniem próbowałem. To pierwsza rzecz, jaka mi do głowy przyszła.

Plusa dostałeś.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy głupie pytanie ale mnie juz roznosi. Mam zakupione 3 rodzaje opon, założone sa sportowe a ja chce wyścigowe. Jak mam zmienić to? wchodzę w tuning to jak wcisnę na wyścigowe to jedynie wyskakuje notatka o nich a nic zmienić się nie da. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zmienić w opcjach przed wyścigiem. Może to być nawet w testach. A jeśli chcesz w A-Spec, to nie zawsze się da, dokładnie czytaj, czy czasem nie ma zakazu używania innych niż masz automatycznie założone.

Pozdrawiam B)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zmienić w opcjach przed wyścigiem. Może to być nawet w testach. A jeśli chcesz w A-Spec, to nie zawsze się da, dokładnie czytaj, czy czasem nie ma zakazu używania innych niż masz automatycznie założone.

Pozdrawiam B)

Zadzialo, dzieki.

Mozna gdzieś zobaczyć kiedy należy zrobić remont silnika? czy jak jest juz ta opcja dostępna to jest zle i warto to zrobić? troche to kosztuje

Auto które idealnie sie trzymało drogi teraz lekki skret i wylatuje poza trase.

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cos dziwnego.... jeżdżę trochę ostatnio TOYOTA MINALTA i zauważyłem ze PRZYBYWA jej KM. na początku miała cos okolo 930 pamiętam ze zdziwiłem sie gdy zobaczyłem u niej 970KM ale teraz ku mojemu zaskoczeniu jest az ponad 1000 KM

Nic w tym czasie nie upgredowalem w niej.... nie zmieniałem oleju NIC, tylko ja jeździłem. nikt inny tez mi psikusa nie wykręca... wiec o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cos dziwnego.... jeżdżę trochę ostatnio TOYOTA MINALTA i zauważyłem ze PRZYBYWA jej KM. na początku miała cos okolo 930 pamiętam ze zdziwiłem sie gdy zobaczyłem u niej 970KM ale teraz ku mojemu zaskoczeniu jest az ponad 1000 KM

Nic w tym czasie nie upgredowalem w niej.... nie zmieniałem oleju NIC, tylko ja jeździłem. nikt inny tez mi psikusa nie wykręca... wiec o co chodzi?

silnik się dociera... później jak bardzo będziesz eksplatował samochód to KM będą spadały... proponuje wtedy zrobić remoncik silnika i raz na jakiś czas zmienić olej

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tez podejrzewałem, no cóż jestem mile zaskoczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie wiem czy bylo ale to sposob na szybkie odkrywanie fur uzywanych, zapozyczone z innego forum : wchodzimy na licencje B1 a potem skaczemy na B5 :) wracamy do uzywek i sprawdzamy co tam nowego :biggrin:

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Like the wind przejechałem Mazda Furai 08 koncept, którą się dostaje za zrobienie amatorskiego pucharu Mazdy mx-5 w spec-B. Wystarczy zwiększyć jej docisk aerodynamiczny, zrobić lekki tuning i kupić modyfikowalną skrzynię biegów i nieco zwiększyć max speed. Nie jest łatwo ale to chyba jeden z najtańszych sposobów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trzeba je przechodzic czy wystarczy przelaczyc z B1 do B5??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A trzeba je przechodzic czy wystarczy przelaczyc z B1 do B5??

ja juz dawno przeszedlem i nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale jesli chodzi o ten sposob to poprostu wchodzisz w B1 a potem przeskakujesz az do B5 to dziala bo szukalem golfa jedyneczke i mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja znów pytanie o Like The Wind, ale dla odmiany w B-spec (na A-spec poki co nie mam czasu).

Próbowałem zmaksowanymi Corvette ZR1, Mazdą Furai, Pagani Zonda, testowałem różne prędkości na skrzyni biegów, tuningi i nic :( Zwykle mój kierowca kończy w okolicach 8 miejsca. Ma ktoś doświadczenia (z sukcesami) z tym wyścigiem w B-spec i mógłby się podzielić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno musisz Corvette ztuningować maksymalnie, później kup opony miękkie wyścigowe i pobaw się spoilerem (dokładnie nie pamiętam ale trzeba chyba docisnąć z przodu i dać na maksa na tył...wtedy będzie gładko wchodził w zakręty, ale będzie troszeczke wolniej przyśpieszał). Ten spoiler da mu ogromną przewagę na zakrętach, bo nie będzie musiał hamować, cały czas z maksymalną prędkością....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz dawno przeszedlem i nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale jesli chodzi o ten sposob to poprostu wchodzisz w B1 a potem przeskakujesz az do B5 to dziala bo szukalem golfa jedyneczke i mam :)

wez to jasniej wytlumacz ;)

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wez to jasniej wytlumacz ;)

thx

Kazior wchodzisz na licencje B1 nie przejezdzasz tej licencji tylko dajesz nastepna , nastepna az dojdziesz do B5 potem wychodzisz i idziesz do uzywanych fur i tam masz 30 nowo odkrytych proste :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazior wchodzisz na licencje B1 nie przejezdzasz tej licencji tylko dajesz nastepna , nastepna az dojdziesz do B5 potem wychodzisz i idziesz do uzywanych fur i tam masz 30 nowo odkrytych proste :)

ok sproboje dzis :)

danke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna gdzieś zobaczyć kiedy należy zrobić remont silnika? czy jak jest juz ta opcja dostępna to jest zle i warto to zrobić? troche to kosztuje

Pytanie czy remont silnika coś daje? Zrobiłem go raz w Gallardo wydałem ponad 100 000 i g...... nic się nie zmieniło, wymieniłem olej za 250 Cr i moc wróciła do poprzedniej wartości.

Wczoraj moja Zonda straciła ponad 50 kucy, biorę ją na warsztat, a tam: olej ma śliczny kolorek (jak nowy), remont silnika kosztuje 500 000, więc ryzykuję wydaję 250 Cr na wymianę dobrego oleju na nowy i eureka moc wzrosła do nominalnej 970 KM bez remontu silnika. Tyle było w nowym samochodzie po max. tuningu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×