Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

To ja znów pytanie o Like The Wind, ale dla odmiany w B-spec (na A-spec poki co nie mam czasu).

Próbowałem zmaksowanymi Corvette ZR1, Mazdą Furai, Pagani Zonda, testowałem różne prędkości na skrzyni biegów, tuningi i nic :( Zwykle mój kierowca kończy w okolicach 8 miejsca. Ma ktoś doświadczenia (z sukcesami) z tym wyścigiem w B-spec i mógłby się podzielić?

W A - Spec a dokładniej w Dream Car Championship wygrywa się Ford GT LM Race Car Spec II którym bez większego wysiłku przechodzimy "Like the wind" w a i b spec.

Jedyną rzeczą jaką musimy zrobić to przestawić skrzynię biegów na większą prędkość maksymalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja znów pytanie o Like The Wind, ale dla odmiany w B-spec (na A-spec poki co nie mam czasu).

Próbowałem zmaksowanymi Corvette ZR1, Mazdą Furai, Pagani Zonda, testowałem różne prędkości na skrzyni biegów, tuningi i nic :( Zwykle mój kierowca kończy w okolicach 8 miejsca. Ma ktoś doświadczenia (z sukcesami) z tym wyścigiem w B-spec i mógłby się podzielić?

A masz MINOLTE Toyoty? Wczoraj przeszedlem like the wind właśnie minoltą na b-spec bez żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz MINOLTE Toyoty? Wczoraj przeszedlem like the wind właśnie minoltą na b-spec bez żadnego problemu.

Minolte dostajesz za Like the wind w A-spec, a jak wyraźnie kolega napisał, że nie ma czasu jeszcze na ten tryb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fota pliz!

Zgodnie z obietnicą. Tak wyglądają ramki "na żywo". Sry za ogólne usyfienie, ale taka aura... :pardon:

46455435258431012192_thumb.jpg

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą. Tak wyglądają ramki "na żywo". Sry za ogólne usyfienie, ale taka aura...  :pardon:

46455435258431012192_thumb.jpg

Pozdrawiam

Nice and Pr0! Już będę wiedział komu zjeżdżać na prawy pas :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, proszę jak się jeździ Fordem GT, bo właśnie mam dylemat, czy kupić sobie Forda, czy może coś innego w podobnej cenie.

Nie ma niestety możliwości sprawdzenia prowadzenia danego auta przed zakupem, co jest delikatnym problemem. Dzięki z góry.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ramki w Empiku ;-) we Wrocku w renomie dawali do każdej wersji i faktycznie wyglądają bardzo porządnie ;-) pozazdrościć ramki.:thumbsup:

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, proszę jak się jeździ Fordem GT, bo właśnie mam dylemat, czy kupić sobie Forda, czy może coś innego w podobnej cenie.

Nie ma niestety możliwości sprawdzenia prowadzenia danego auta przed zakupem, co jest delikatnym problemem. Dzięki z góry.

Pozdrawiam B)

By my personal opinion: Ford GT prowadzi się świetnie i na prostej jest szybszy od aut o większej mocy od niego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz MINOLTE Toyoty? Wczoraj przeszedlem like the wind właśnie minoltą na b-spec bez żadnego problemu.

Heh, no właśnie w tym problem, że w A-spec zatrzymałem się na lidze amatorskiej - nie mam czasu na to i pewnie dopiero po świętach będę mógł pograć "po Bożemu" :(

Więc nie mam ani Minolty ani niczego co wygrywa się w A-spec.

W samej B-spec zaliczam już wyścigi wytrzymałościowe (4h i tv off). Ale z like the wind sobie nie poradziłem. A szkoda, bo do zaliczenia mam jeszcze wyscig historycznych samochodów ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, proszę jak się jeździ Fordem GT, bo właśnie mam dylemat, czy kupić sobie Forda, czy może coś innego w podobnej cenie.

Nie ma niestety możliwości sprawdzenia prowadzenia danego auta przed zakupem, co jest delikatnym problemem. Dzięki z góry.

Pozdrawiam B)

Bardzo pozytywnie ale jeździłem tą nowszą wersją , przeszedłem sporo wyścigów w tym "like the wind "( Ford GT LM Race Car Spec II- kolor biały)

a tobie pewno chodzi o klasyka - Ford GT40 Race Car '69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd się przyznać, ale jeszcze nie ruszyłem trybu multi i mam do Was pytanie (fakt, sam mogłem to sprawdzić w domu, ale korci mnie, a jestem w robocie). Jeśli bierzemy udział w wyścigu z innymi graczami, a ja wziąłem sobie ze swojego garażu samochód, który wcześniej tuningowałem maksymalnie, to czy to auto będzie również podczas wyścigów online miało tuning, czy mamy "czysty" samochód do wyścigów (to samo dotyczy opon)...?

dzięki z góry za rozwiązanie problemu:)

Edit@down: dzięki :)

Edytowane przez pwi7aaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż wstyd się przyznać, ale jeszcze nie ruszyłem trybu multi i mam do Was pytanie (fakt, sam mogłem to sprawdzić w domu, ale korci mnie, a jestem w robocie). Jeśli bierzemy udział w wyścigu z innymi graczami, a ja wziąłem sobie ze swojego garażu samochód, który wcześniej tuningowałem maksymalnie, to czy to auto będzie również podczas wyścigów online miało tuning, czy mamy "czysty" samochód do wyścigów (to samo dotyczy opon)...?

dzięki z góry za rozwiązanie problemu:)

Masz tuning auta w rozgrywce online jeśli tylko ktoś nie ograniczy np KM lub wagi wtedy chcąc pojeździć swoim autem będziesz musiał odinstalować parę rzeczy ale jeśli nie ma ograniczeń jedziesz autem po tuningu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, no właśnie w tym problem, że w A-spec zatrzymałem się na lidze amatorskiej - nie mam czasu na to i pewnie dopiero po świętach będę mógł pograć "po Bożemu" :(

Więc nie mam ani Minolty ani niczego co wygrywa się w A-spec.

W samej B-spec zaliczam już wyścigi wytrzymałościowe (4h i tv off). Ale z like the wind sobie nie poradziłem. A szkoda, bo do zaliczenia mam jeszcze wyscig historycznych samochodów ;-)

A probowales przejechac to Zonda, ktora wygrales wczesniej?

P.S. Jak bedziesz jechac wyscig to spamuj non stop wyprzedz, zauwazylem, ze wyscigi, ktorych za pieruna nie potrafilem wygrac, wygrywalem bez problemu spamujac wlasnie ten przycisk. A najlepsze jest to, ze sila fizyczna i inne pierdy spadaja nieznacznie jesli spamujesz ten wlasnie przycisk.

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales przejechac to Zonda, ktora wygrales wczesniej?

P.S. Jak bedziesz jechac wyscig to spamuj non stop wyprzedz, zauwazylem, ze wyscigi, ktorych za pieruna nie potrafilem wygrac, wygrywalem bez problemu spamujac wlasnie ten przycisk. A najlepsze jest to, ze sila fizyczna i inne pierdy spadaja nieznacznie jesli spamujesz ten wlasnie przycisk.

Próbowałem... Dziś moi kierowcy jadą sobie już wyścigi wytrzymałościowe, szybko awansują. Wrócę do tego wyścigu z 30lvl kierowcą, może będzie łatwiej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem do swojego civic'a opony wyścigowe miękkie i po przejechaniu na nich jakieś 500 km, wydaje mi się że słabiej sobie radzą w tym momencie. Ostatnio jechałem okrążenie na poziomie 59 sek - teraz nie mogę zejść poniżej minut - mam jakieś 1:01 na okrążenie. W ustawieniach nic nie grzebałem i chyba ponoszą winę opony. Miał ktoś podobne objawy? Może tak samo jak z silnikiem jest, że trzeba olej wymienić by powróciła moc? Opony również trzeba zmieniać i tracą swoje właściwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem do swojego civic'a opony wyścigowe miękkie i po przejechaniu na nich jakieś 500 km, wydaje mi się że słabiej sobie radzą w tym momencie. Ostatnio jechałem okrążenie na poziomie 59 sek - teraz nie mogę zejść poniżej minut - mam jakieś 1:01 na okrążenie. W ustawieniach nic nie grzebałem i chyba ponoszą winę opony. Miał ktoś podobne objawy? Może tak samo jak z silnikiem jest, że trzeba olej wymienić by powróciła moc? Opony również trzeba zmieniać i tracą swoje właściwości?

Nie wiem na pewno czy taka jest przyczyna, ale czy próbowaleś może przywrócić sztywność nadwozia samochodu i remontowałeś silnik? Jeśli nie, to być może przez to Twoje autko nie zachowuje się tak, jak jeszcze 500km wcześniej. Spróbuj odremontować silnik i przywróć sztywność nadwozia w sekcji GT Auto.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

   Powiem Wam panowie, że byłem dzisiaj na Gran Turismo Road Show w Katowicach. No cóż u siebie w domu, w skarpetkach i na swoim ustawieniu pedałów za trzecim podejściem 2:12'383 a w Katowicach w trekach na tym .. no moim zdaniem niedorzecznym kącie ustawienia pedałów od DFGT 2:15'3xx . Pozdrawiam chłopaków z Krakowa (chyba), którzy przyjechali i notabene jeden z nich 2:11'282. No jeżeli chodzi o losowania no to lipa, bo niektórzy po 3 koszulki zgarniali , dlatego, że non stop jeździli i wiele kuponów w pudle było a inni już nie mieli czasu, bo okupacja przez (na)zapaleńców trwała. Ale generalnie pozytywnie. Ustawienia: Sport Hard opony, skrzynia AT, TCS 5 , bez linii pomocniczej, reszta OFF.  A no i SLS AMG na Nurgburgu GP/F. 

Edytowane przez Fastex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś podoba się nutka, która leci gdy odbieramy premium car to TUTAJ można ją pobrać i ustawić sobie jako dzwonek. :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś podoba się nutka, która leci gdy odbieramy premium car to TUTAJ można ją pobrać i ustawić sobie jako dzwonek. :happy:

juz sobie ustawilem :) thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie taką pikseloze aut podczas deszczu ? Chodzi mi dokładnie o to, gdy auto już pędzi i tworzy taką mżawkę za sobą i na tylnej klapie patrząc pod kątem widać okropne piksele :) Jeśli tak, to wiecie może czy wyjdzie jakiś patch który to naprawi ?

Dzisiaj chcąc wygrać zawody w klasie eksperckiej wydałem 250 tys. Cr na tuning auta, po czym na starcie każdy i tak mnie brał dry.gif

Przypomniało mi się jednak, że przecież otrzymałem Buicka z silnikiem 700-konnym - myślałem, że problem rozwiązany, a jednak nie. Samochód ten też nie daje rady. Z desperacji wkurzyłem się i kupiłem Shelby Cobre za 0,5 mln. I mam pytanie, czy ten samochód da radę ? Wyjściowo ma około 500 KM i waży nieco ponad tonę. Pytam bo nie wiem czy warto w niego pakować, tak czy siak autko mi się podoba więc nie będzie to dla mnie strata, jeśli się nie nadaję, ale też nie chce wyrzucić kolejnych pieniędzy w błoto sweat.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, cobra strasznie sie prowadzi i generalnie ja nia nie potrafilem ujechac:P co nie oznacza, ze Ty tez nie bedziesz potrafil:D Ja wladowalem w nia wszystko na maksa i w sumie ani razu niczego nia nie wygralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, cobra strasznie sie prowadzi i generalnie ja nia nie potrafilem ujechac:P co nie oznacza, ze Ty tez nie bedziesz potrafil:D Ja wladowalem w nia wszystko na maksa i w sumie ani razu niczego nia nie wygralem.

Ok, dzięki. Ponawiam pytanie z oprawą graficzną. tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś podoba się nutka, która leci gdy odbieramy premium car to TUTAJ można ją pobrać i ustawić sobie jako dzwonek. :happy:

Wrzucam jeszcze raz, tym razem wersja głośniejsza.

LINK

:smile:

Czy wy też macie taką pikseloze aut podczas deszczu ?

W śniegu/deszczu/dymie. Może to kiedyś poprawią jakimś patchem.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, cobra strasznie sie prowadzi i generalnie ja nia nie potrafilem ujechac:P co nie oznacza, ze Ty tez nie bedziesz potrafil:D Ja wladowalem w nia wszystko na maksa i w sumie ani razu niczego nia nie wygralem.

dokladnie tak samo u mnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×