Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wyremontowałem silnik oraz przywróciłem sztywność zawieszenia, wtej chwili mój matoł z B-Spec jedzie trzeci wyścig w tych mistrzostwach FGT i cały czas prowadzi, nawet mu komend nie wydaję. A Formula prowadzi sie idealnie, także warto zainwestować w naprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile jest pobierania patchówi ile one ważą od wersji 1.00? Za niedługo odzyskam internet w konsoli i pasuje to wszystko pobrać ;/

Myślę, że około 750mb. Ja musiałem ściągać od 1.00 do 1.03 i było to około 130mb. Teraz wyszedł 1.05 który ma 608mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jest wyścigów w B-Spec mistrzostwa FGT bo mój kierowca kończy już 2 i chcialbym wiedzieć ile jeszcze zotsalo bo nie pamiętam :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyremontowałem silnik oraz przywróciłem sztywność zawieszenia, wtej chwili mój matoł z B-Spec jedzie trzeci wyścig w tych mistrzostwach FGT i cały czas prowadzi, nawet mu komend nie wydaję. A Formula prowadzi sie idealnie, także warto zainwestować w naprawy.

Ja natomiast nic nie remontowalem, zaoszczedzilem kupe kasy, mistrzostwa wygralem bez problemu, a w Bspec'u koles mial z 5 razy wieksza przewage niz ja w A spec. Takze nie wiem czy jest sens ladowac w to kase.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ostatnio mam problem z GT5 jak mam podlaczonego neta to gra wczytuje sie tylko do loga GRAN TURISMO 5 i pisze ze nie mozna polaczys sie z serwerem i sie zwiesza, z ciekawosc odlaczylem neta i uruchomilem ponownie gre i wszystko oki mozna grac , ale jak tylko podlacze neta to gra sie zawiesza i nawet sterowanie pada niedziala. Mozna tylko zakonczyc gre i wyjsc do systemu konsoli . Tez macie taki problem? Net dziala i wpisany do NETWORK tez jestem. Czyli abo serwery padly albo gra kopia gry jakas felerna. Patche mam juz wszystkie. Mam wersje gry GT5 EDYCJA KOLEKCJONERSKA pozdrawiam PATRYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z tymi wyścigami okazjonalnymi. Dodge, Nissan i mazda ozłocone, ale nie wiem jak się zabrać na złoto za fiata i chyba honde. Udało mi się zdobyć na nich srebro, ale do złotka mi troche brakowało. Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. ja wczoraj siedziałem i te wyścigi okazjonalne zrobiłem na złoto. W sumie mi wpadło około 2mln :) niezły zastrzyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z tymi wyścigami okazjonalnymi. Dodge, Nissan i mazda ozłocone, ale nie wiem jak się zabrać na złoto za fiata i chyba honde. Udało mi się zdobyć na nich srebro, ale do złotka mi troche brakowało. Ma ktoś jakieś pomysły?

Do fiata kupiłem skrzynie za 20000 i cały zestaw rzeczy które nie zwiększają mocy + zmniejszenie masy szyb.Skrzynie ustawiłem na najmniejszą prędkość.Złoto bez problemu. Powodzenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arty też tak zrobiłem... ale cholera nie chciało wejść... zobaczymy może za trzecim razem wskoczy, muszę nad tym poiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakiego Nissana polecacie w zawodach sezonowych (w tych za 1 000 000 CR)

Ma to znaczenie, czy wystarczy zakupić byle co i pomajstrować w skrzyni itp. ??

Na razie z żadnymi nie miałem większego problemu, tylko z tym ostatnim - mam Nissana GT-R SpecV '09 i max 8 pozycję (jakoś kiepsko skręca ten model)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja kupiłem bolida f1 Ferrari za 10mln cr.I taka lipa że nie wiem, nie można nim jeździć w żadnych wyścigach w A i B spec.Nie wiem po co wogóle je dali.straciłem tylko 10 mln gold:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja kupiłem bolida f1 Ferrari za 10mln cr.I taka lipa że nie wiem, nie można nim jeździć w żadnych wyścigach w A i B spec.Nie wiem po co wogóle je dali.straciłem tylko 10 mln gold:(

Juz ktos o tym pisal wczesniej, ze tylko formula gran turismo mozna jezdzic w wyscigach a i b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy te wyścigi okazjonalne? Tzn, obecne. Kiedy termin upływa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te wyścigi okazjonalne można powtarzac i nabijać nimi kaskę?:) jestem w pracy więc nie mam jak sprawdzuić a ciekawość mnie zżera:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można. Np ten pierwszy z Fiatem 500 ukończyłem raz na 2 miejscu i automatycznie nagrody się zablokowały, została tylko ta za pierwsze miejsce. No, byłoby zbyt łatwo... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaa nie moge. Ale bym pojeździł:D ale już jutro wracam do domu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet trochę trzeba sie namęczyć nad tymi wyścigami dodatkowymi, do 6 stycznia jest czas na szczęście :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Honda złoto wadło dość łatwo, wystarczylo zmienic skrzynie i dodac spoilery. Ale Fiatem nie ogarniam .. na mecie 5s straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos zdobędzie złota to niech napisze jakie ustawienia miał, na pewno sie przyda :thumbsup: Fiacikiem jechałem z 4 razy i tez ciągle 2.

Edytowane przez Bartek123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jakiego Nissana polecacie w zawodach sezonowych (w tych za 1 000 000 CR)

Ma to znaczenie, czy wystarczy zakupić byle co i pomajstrować w skrzyni itp. ??

Na razie z żadnymi nie miałem większego problemu, tylko z tym ostatnim - mam Nissana GT-R SpecV '09 i max 8 pozycję (jakoś kiepsko skręca ten model)

No ja kupiłem tego samego nissana, dorzucilem mu tylko Filtr powietrza wyścigowy, zawieszenie, spoilery, skrzydło tylne, skrzynie biegów, LSD i Dyferencjał i zdobyłem złoto z 3 sekundowym zapasem czasu.

Pozdrowienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ktoś może ma podobny problem, że mimo ponad 20 prób nie mogę połączyć się z serwerem GT? Jakieś pomysły czym to jest spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ostatnio mam problem z GT5 jak mam podlaczonego neta to gra wczytuje sie tylko do loga GRAN TURISMO 5 i pisze ze nie mozna polaczys sie z serwerem i w menu gry nie ma kursora i nie monna w nic wejsc, z ciekawosci odlaczylem neta i uruchomilem ponownie gre i wszystko oki mozna grac , ale jak tylko podlacze neta to gra sie to ponownie znika kursor sterowania i nic niedziala :(

Mozna tylko zakonczyc gre i wyjsc do systemu konsoli .

Tez macie taki problem? Net dziala bez problemu i wpisany do NETWORK tez jestem. Czyli albo serwery padly albo gra jakas felerna.

Patche mam juz wszystkie. Mam wersje gry GT5 EDYCJA KOLEKCJONERSKA pozdrawiam PATRYK

PS. No ja zadałem dziś też to pytanie i nikt nie chce pomóc - doradzić w tej kwesti :(

Napisalem do kablowki gdzie mam internet i poprosilem o indywidualny adres IP. Pomoglo :) wiec wina po stronie sieci jednak byla. Najgorsze to to ze wczesniej wykasowalem cala gre i zainstalowalem od nowa myslac ze to pomoze hehe i od nowa trzeba grac ahh.... a jak teraz wpisalem kod do 5 aut z seii CHROME to juz nie moge pobrac - widac kod jednorazowy :( Pozdrawiam

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×