Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem w to troche i mi sie spodobalo :biggrin: Jeszcze wszystkiego nie rozumiem , moze ktos kto sie zna do mnie napisac na gg ? :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pogralem w to troche i mi sie spodobalo :biggrin: Jeszcze wszystkiego nie rozumiem , moze ktos kto sie zna do mnie napisac na gg ? :cool:

ale czego można w tej grze nie rozumiesz ? Masz wyścig, samochód i jedziesz. Tym bardziej, że prolog jest obcięty z modyfikacji samochodów, jakiś rozbudowanych opcji, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów.

btw. pograsz jeszcze trochę i gra się skończy. Chyba, że będziesz ciułał Cr na F1...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie skonczy, ale tras jest 10, aut kolo setki, 2 tryby sterowania wiec masz 2 tysiace wyscigow w ktorych mozesz sprobowac zapiasac sie na liscie top 100 a najlepiej top 10 na swiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś tą Ferrari Formułę ? Czy da się nią jeździć w klasie S i zarabiać many ? no i jak jest z jej przyczepnością itp. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam farmule, ale niestety nie da sie nia scigac w S klasie bo wykracza grubo ponad limit PP. A do nabijania kasy to najlepiej kup Mine's BNR34 Skyline i rob po jednym kolku w S-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja mam farmule, ale niestety nie da sie nia scigac w S klasie bo wykracza grubo ponad limit PP. A do nabijania kasy to najlepiej kup Mine's BNR34 Skyline i rob po jednym kolku w S-3.

tylko czy jest sens ? Tak jak zazwyczaj jestem temu przeciwny, to tutaj po przejściu wszystkich wyścigów poleciłbym posiłkowanie się savem z super dużą ilością kasy, bo grind dla F1 po prostu jest stratą czasu. Chyba, że ktoś ma go bardzo dużo i lubi sobie samemu stwarzać nowe cele - np. pokonam ten zakręt z prędkością o 3kmph większą, niż poprzednio. I nie ma ochoty na inne, ciekawsze gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. Ściągałem patcha, niestety, bardzo często wyskakiwał error (czasami na początku, czasami w środku). W końcu mi się ściągnął (trwało to jakąś minutę, tylko rozpoczął ściąganie i wyskoczył komunikat, że pobrano). Zainstalował się, pojawiła się mapka w menu, niestety nie mam nowych tras, samochodów ani klasy S. Czy te rzeczy się odblokowywują wraz z progresem, czy coś jest z patchem? Pobbrałem go już 2 razy i zawsze wyglądało to tak samo. Potrzebowałem na to około 100 prób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patch nie dodaje nowych tras i nie odblokowuje licencji.

Ja nie sądzę, że gdziekolwiek je odblokowuje, pytam czy je DODAJE. Mówicie o klasie S, której u mnie nie ma. Słyszałem również, że jest 10 tras, ja mam ich 6. Miało pojawić się też kilka nowych samochodów. Jeśli tego nie robi, to w takim razie za co odpowiada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pacz nic nie dodaje. No moze poprzedni pacz dodal jakies autko i odkurzacz od citroena. Tras masz moze i 6 ale liczas sie tez wariacje i jazda na reverse. Denerwuja mnie ludzie ktorzy chca tylko odblokowac jak najszybciej klase S, potem sciagaja sava, kupuja jakies cuda nie widy, a potem na onlinie tylko wjezdzaja innym w kapsko dziuni i wychodza nie przejezdzajac polowy okrazenia. Niestety bez treningu w ta gre nie da sie dobrze jezdzic. To nie jest gra ze usiadziesz, kupisz F1 i juz wygrales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pacz nic nie dodaje. No moze poprzedni pacz dodal jakies autko i odkurzacz od citroena. Tras masz moze i 6 ale liczas sie tez wariacje i jazda na reverse. Denerwuja mnie ludzie ktorzy chca tylko odblokowac jak najszybciej klase S, potem sciagaja sava, kupuja jakies cuda nie widy, a potem na onlinie tylko wjezdzaja innym w kapsko dziuni i wychodza nie przejezdzajac polowy okrazenia. Niestety bez treningu w ta gre nie da sie dobrze jezdzic. To nie jest gra ze usiadziesz, kupisz F1 i juz wygrales.

Ja specjalnie do tej gry kupiłem G25 :) Jeździ się genialnie, tylko po jakimś czasie nudzi się te 6 tras. Dlatego sądziłem, że może pojawią się te 4 nowe i będzie jakieś urozmaicenie. W takim razie z niecierpliwością czekam na pełną wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do g25 to czy można zmiejszyć jakimś sposobem kąt obrotu ??? czy tylko zostaje dalej 900stopni ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pc sa sterowniki do kolka w ktorych mozemy plynnie zmieniac kat skretu od 900 chyba do 90 albo 180 stopni. Niestety na konsoli nie ma zadnych sterownikow i to gra musi oferowac takie opcje. A ze zadna nie oferuje, to ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pc sa sterowniki do kolka w ktorych mozemy plynnie zmieniac kat skretu od 900 chyba do 90 albo 180 stopni. Niestety na konsoli nie ma zadnych sterownikow i to gra musi oferowac takie opcje. A ze zadna nie oferuje, to ...

Wszystko zależy od gry, GT5p akurat wykorzystuje pełne 900 stopni, chwała za to, ale oprócz zawracania takiego obrotu podczas gry jeszcze nie wykonałem.

Jazda F1 gorską trasą na tej kierownicy męczy strasznie (tam chyba lepiej F1 na padzie jezdzić) ale za to reszta tras - szczególnie Daytona - to już inna historia, z kierownicą (G25 czy Driving Force GT albo jakakolwiek inna 900'ka) online masz szanse na wygraną - padem zdecydowanie nie i tu dochodzimy do innego problemu - czyli wylkupienia aut, które bez problemu samemu na kierownicy wyjezdzisz a padem... coż posty w stylu ściągnięcie save'a z dużą ilością kasy tłumaczą wiele.

Inny promień jest w Colinie i Gridzie - chyba 270, ale te gry do kierownicy się nie nadają - smierdzą stylem arcade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niezupelnie w autach rajdowych masz wlasnie promien skretu kierownica okolo 270 stopni w F1 chyba nawet mniej .... wiec szkoda ze nie mozna w to ingerowac w gt5p narazie ;/ oby dodali ta mozliwosc w fullu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w rajdach jest zdecydowanie więcej niż 270* Ja w RBR jeżdżę na 400* i dla mnie jest ok, ale na onboardach widać, że często jeszcze mocniej skręcają kierownicy kółko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio napisano mi że formułą nigdzie na pieniądze się nie ścignę , ponieważ ma ona za dużo punktów . A w klasie S są chyba dwa wyścigi dla dowolnych samochodów , i tam nawet jeżdżę nową cytryną która ma 700 coś punktów. To chyba tam też się będę mógł ścigać formułą co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F1 ma ponad 900pkt, takze bez szans. Przynajmniej w klasie S, bo w A, B i C mozna, ale co to za frajda jak wszystkich bierzesz przed pierwszym zakretem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Mam takie pytanie...jak zmienic flagę, która pojawia sie przy moim nicku w rankingu?? wspinam sie coraz wyzej, a na razie mam tam flagę United Kingdom...mieszkam w tej chwili w Anglii ale chciałbym miec tam flagę Polski

Nie ma nas dużo, Polaków, w pierszych setkach rankingów :)

Sprawdzałem juz wszędzie, w settings i network settings i za cholerę nie mogę tego znaleźć...

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ona jest chyba przypisana do to Twojej narodowości podanej w PSN. Jak masz konto na UK, to będziesz miał flagę UK. Jak masz na Polskę, to masz na PL. Nie da się tego dla konta zmienić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jest tak jak napisane post wyzej, a jak wiadomo nie mozna zmienic kraju, w ktorym zarejestrowano konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dla tej gry kupiłem Driving forca GT i podoba mi się że gra jest megaskillowa a nie ukażualowiona na siłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
witam

Mam takie pytanie...jak zmienic flagę, która pojawia sie przy moim nicku w rankingu?? wspinam sie coraz wyzej, a na razie mam tam flagę United Kingdom...mieszkam w tej chwili w Anglii ale chciałbym miec tam flagę Polski

Nie ma nas dużo, Polaków, w pierszych setkach rankingów :)

Sprawdzałem juz wszędzie, w settings i network settings i za cholerę nie mogę tego znaleźć...

Dzięki za pomoc

Prosta sprawa. Robisz drugi profil na konsoli z kontem na Polskim PSS i kopiujesz save'a na ten profil. I oczywiscie grasz na tym profilu.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×