Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

A co masz za wersję? U mnie są po lewej...w większości wypadków

zależy od bryki. Jak jest jakaś Japońska, to trudno oczekiwać kierownicy po lewej. W końcu GT robią w Japonii, a tam jest ruch lewostronny, normalne, że jak jest do wyboru kierownica po lewej bądź po prawej wybiorą drugą opcję Dobrze, że auta europejskie mają normalnie kółko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale teraz jest kolejna zabawa idiotow: otoz jak jade za kims lapiac tunel, kolo nagle hamuje, i wjezdzam mu dupe za co ja dostaje 5 sekund Trafilo mi sie to juz z 4 razy. Ja tez tak raz zrobilem, ale komus kto nagminnie zajezdzal mi droge.

No je tez mialem niezly "ubaw" gdy ktos mnie zepchnal na barierki a ja dostalem 5s kary

P.S Jak kiedys komus zajechalem droge to Sorrry!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gran turismo będzie przed 2010r!!

innego wyjścia nie widzę, bo po 2010 praktycznie mogliby zaniechać wersję na PS3 i zacząć pracować na Gran Turismo na PS4. Bo nie wierzę, że pojawi się ono w sprzedaży w 2016 roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, super, super

Z wywiadu można jeszcze wyczytac, że zniszczenia to już rzecz prawie pewna... teraz raczej należało by się zastanawaić, jak będą wyglądać

A tak troszkę z osobistych wymysłów: mogłoby się w przyszłości prawą gałką obracać kamerę wokół samochodu lub jak kamera ustawiona jest we wnętrzu pojazdu to we wnętrzu na około głowy kierowcy... bo takie skoki o 90 stopni to nie szczyt marzeń No ale to taki w sumie mniej istotny gadżet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam na zniszczeniach nie zależy zbytnio ale załatwiły by sprawę odbijania się od band lub innych aut jak to robią co poniektórzy i nie było by wtedy głupiego systemu kar tylko furą przypierdzielisz o bandę to nie pojedziesz już w ogóle a jak dobrze pójdzie to nie będziesz w stanie wygrać z takimi zniszczeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a moglby ktos przerzucic ten caly wywiad na j. polski nie to ze nie kumam ang. ale tak wiecej info bym wygarnal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej a moglby ktos przerzucic ten caly wywiad na j. polski nie to ze nie kumam ang. ale tak wiecej info bym wygarnal

dużo by pisania było... powiem ci że z ciekawszych to polyphony stara się o licencję na porsche i lamborghini w GT i z nowości ma być coś w rodzaju tak jakby boosta, jak jesteś ostatni żebyś miał jakieś szansę na wygraną to będziesz mógł go odpalić a i opcja ta jest ustawialna tj. dla początkujących wyjadacze zapewne będą ją wyłączać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dużo by pisania było... powiem ci że z ciekawszych to polyphony stara się o licencję na porsche i lamborghini w GT i z nowości ma być coś w rodzaju tak jakby boosta, jak jesteś ostatni żebyś miał jakieś szansę na wygraną to będziesz mógł go odpalić a i opcja ta jest ustawialna tj. dla początkujących wyjadacze zapewne będą ją wyłączać

Lamborghini bardzo by się przydało - Reventon...ah...byłby najlepszy samochód w grze . Ale ten dopalacz mnie nie przekonuje - jesteś ostatni, bo jesteś najgorszy. W Gran Turismo nigdy nie było kompromisów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale też trzeba się liczyć z początkującymi graczami a tak w ogóle to ta dopałka nie będzie na zasadzie nitro w needforach fura ma się ponoć szybciej rozpędzać i mieć lepszą przyczepność ale bez przesady że z ostatniej pozycji zostaniesz liderem wyścigu. Dla amatorów jednym słowem. Mają w końcu zrobić pokoje internetowe w GT i nie będziemy tak rzucani z kim popadnie, bo jest mega burdel ze ściganiem się na sieci dużo jest ludzi co w ogóle nie maja pojęcia o jeździe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko czy dla początkujących nie ma kontroli trakcji, asystentów hamowania itp. ? Przecież ze wszystkim na max jeździ się o wiele prościej. Oby tylko w tym poprawionym online takiego bajeru nie zastosowali, bo będzie lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mają wspomagania ale najwyraźniej im to nie wystarcza... nie ma co sobie tym głupstwem głowy zawracać, bo to będzie można powyłączać co uczynię od razu po włączeniu gry polyphony nie spieprzy na pewno nic w GT mają kontakt z graczami i wiedzą czego oczekujemy po ich serii będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT przed 2010 r to nic pewnego. Owszem, jakis wazniak z Polyphony powiedzial, ze mozemy sie spodziewac predzej niz planowano, ale to tak na prawde nic nie znaczy a tylko zaostrza nasez apetyty.

Dalej - nadal jest aktualne, ze fury ktore mamy teraz bedziemy mieli automatycznie w GT5?

A czego bym chcial w Gt5? Na pewno rozwiazania problemu idiotow online, moga to byc wlasnie uszkodzenia lub prywatne pokoje do gier.

Bylbym szczesliwy gdyby wprowadzono taka opcje, ze kupujemy auto i wybieramy skrzynia manulana albo automatyczna i nie moznaby bylo tego juz nigdy zmienic. Malo tego, osiagi tez roznilyby sie minimlanie. A juz komletnie w niebowziety bym byl, gdyby pojawily sie silniki diesla (w GT4 byl jeden - BMW 120d) - czujecie te moc i ten moment np w Audi 3.0TDi czy 5.0 TDI V10? albo V12 TDI? PIEKNA MASAKRA (oczywisice chodzi i osiagi)...

PS. zauwazyl ktos niedosciagniecie w Mietku SL 55AMG? Otoz obrotomierz w aucie dochodzi tylko do 4500 obrotow jak w dieslu (tyle ze ten model to V8 kompressor a silnika diesla nawet tam nie wsadzaja) ale na tym w ogolnym widoku jest OK i dochodzi do 8 czy 9 tysiecy... troche zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli pelna wersja GT5 bedzie taka sama pod wzgledem modelu jazdy jak GT5P to ja podziekuje... w GT5P model jazdy jest tak wolny ze az mozna przysnac za kierownica co chyba nie jest zbyt bezpiecznie prawda ? Dodali by troche elementow Arcade przyspieszyli nieco tempo rozrywki i bedzie gitara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesli pelna wersja GT5 bedzie taka sama pod wzgledem modelu jazdy jak GT5P to ja podziekuje... w GT5P model jazdy jest tak wolny ze az mozna przysnac za kierownica co chyba nie jest zbyt bezpiecznie prawda ? Dodali by troche elementow Arcade przyspieszyli nieco tempo rozrywki i bedzie gitara...

przerzuc sie na Burnouta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Ale jak ktoś grał we wcześniejsze wydania gran turismo to napewno się przyzwyczaił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
po klasie s cos sie odkrywa?

jak ja zaliczysz, to bedziesz mogl kupic F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a wyscigi f1 są?

nie

ale mozesz poscigac sie w trybie Arcade z innymi F1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie

ale mozesz poscigac sie w trybie Arcade z innymi F1

w sklonowanym czerwonym bolidzie Ferrari...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sklonowanym czerwonym bolidzie Ferrari...

...przeciw innym klonom ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×