Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chętny do gry Online z zaliczaniem wyzwan to zapraszam. PSNiD: OxKofi codziennie po 18 do 24 moge grac :)

przy zaproszeniu do listy zanjomych prosze wpisac nazwe gry :) Ulatwi mi to pogrupowanie kontaktow. Dzieki z gory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam poszukuje kogos kto pomogl by mi w zdobyciu trofejki / Complete 10 Timed Challenges / nie moge za chiny tego wbic :P Moj psn ID przemal Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze w burnout`a??

Jak tak to jutro o 21.00 gramy! :D

Pisać swoje psn id!!

Lista

kylaPL - ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Burnouta Paradise.

Mam wszystkie dodatki.

PSN ID: Pavos90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gram w Burnouta, chetnie porobie Timed Challange i Freeburn Challenge :)

PSN: Johnnyification (patrz sygnaturka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakas ustawka na stadion??

I druga sprawa, jak zdobyć trofeum za freeburn challange bo ścigam się tam z ziomkami ze świata i nic nie wpada :/

Edytowane przez COR72Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych na zrobienie stadionu Wildcatsów, bo od 3 dni próbuję i kupa z tego wychodzi... :) PSN nick: remimar. Jestem codziennie od około 22.

EDIT: Ok. Udało się. Dzięki for japur112 i KitanaMS :)

Edytowane przez remimar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim; mam Burnout Paradise: The Ultimate Box (Complete DLC Edition)

Szukkam kogoś do pogrania przez neta :]

Mój nick w PSN: tomuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ja też pogram :) chętnie jakieś challenge bo chce odblokować Diamond P12 (samochodowe oczywiście ;) na motorowych mi nie zależy) dodawajcie: bikobaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś kto poprowadzi mnie jak za rączkę i pomoze mi zrobic pucharki online pisac na gg 1475552 albo psn: puchaczpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Witam chętnie zrobie z kimś trofea dotyczące Timed Challange i Freeburn Challenge motorem i samochodem. Szukam także ludzi do ustawki na stadion.

PSN himus11

Edytowane przez himus11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często gram, Pomoge jak coś robić wyzwania. PSN ID obok ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna gram w Burnouta, mam wersje z PSN. Panowie powiedzcie o co ogólnie chodzi w graniu on line w B:P :wacko:? kiedy włączam online pojawia mi się tryb Freeburn online.. ale nie wiem co trzeba robić....

napiszcie ogólnie, bez obrzucania błotem.....

a tak poza tym to będę próbował zdobyć platynę, lub jak najbliżej, także na ewentualne ustawki późno-wieczorne jestem chętny, jak poznam zasady gry, można pisać do mnie na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od przechodzenia Singla, trofea z Multi niezbędne do Platyny są raczej banalne i poza jednym nie ma z nimi problemu. To z którym jest trochę zabawy to 8 Players meet in the Wildcats' Baseball Stadium - musisz trafić do gry gdzie jest komplet 8 graczy i cała ósemka musi wjechać na stadion Wildcats'ów - trudne bo wystarczy jeden matoł który akurat będzie chciał sobie jeździć bez celu po mieście i cała energia psu w d...

Co do opcji Multi to osoba zakładająca grę ma możliwość uruchamiania konkretnych wyścigów czy zadań. Możliwe też że nie odpali żadnego i wtedy właściwie nie ma co robić poza szwendaniem się po ulicach. Jeśli jednak jakaś rywalizacja wystartuje to pojawi się przerywnik lub kółko na mapie ewentualnie napis co trzeba zrobić.

W singlu najbardziej czasochłonne jest zrobienie pucharu: Earn your 'Burnout' Driving License. Aby je zaliczyć musisz odbywać określoną ilość wyścigów i je wygrywać. Wyścigi są praktycznie do uruchomienia na każdym skrzyżowaniu. Odpala się je zatrzymując na środku krzyżówki i wciskając :r1: i :l1: Większa część pucharków wpada sama podczas robienia licencji i wyścigów. Po drodze do licencji jest kilka etapów: D,C,B,A; oczywiście trzeba przejść wszystkie, wyścigi przejechane odznaczają się na mapce, po każdej kolejnej odblokowanej licencji zerują się i ponownie są do odpalenia.

Co któryś tam zwyciężony wyścig dostaniesz dodatkowe auto, lub informację że jakiś tam samochód pojawił się na ulicach miasta. W pierwszym przypadku auto masz od ręki dostępne w garażu, w drugim musisz je upolować; jeżdżąc po mieście jeżeli zauważysz je jadące ulicą to musisz je dogonić i rozwalić. Po udanej kasacji auto dostaniesz do swojej kolekcji.

Pozostałe puchary i zadania w grze to w większości zbieranie i odkrywanie elementów na trasie. W Burnaucie jest bardzo fajna opcja, możesz sobie z menu konsoli zrzucić save'a ze swojej gry, zapakować go przez kompa na stronce Criterion'a i sprawdzić mapkę miejscówek już odkrytych i tych jeszcze do odkrycia. Nie masz się więc co martwić o trofea związane z odkrywaniem czegokolwiek.

Ogólnie Burnaut to genialna gra, jeżeli kupiłeś wersję z dodatkami to tym bardziej będziesz miał co robić. Ja na auta z PsStore wydałem już fortunę a mam kupione ledwie kilka ;) Polecam samochód z 'powrotu do przyszłości' po wciśnięciu :r3: składa koła i lewituje nad ulicą podobnie jak ten z filmu. Genialne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;) Polecam samochód z 'powrotu do przyszłości' po wciśnięciu :r3: składa koła i lewituje nad ulicą podobnie jak ten z filmu. Genialne ;)

Normalnie mnie zgasiłeś ;] muszę mieć te autko tongue.gif

Ja od niedawna mam Burnouta na Ps3 ale wcześniej grałem w niego na X'a ale że go sprzedalem to musiałem kupić ponownie. pardon.gif I znowu zaczyna się dluuuugie granie

Chętny do zabawy wieczorkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo, faktycznie te dodatki są warte zakupu (samochody, wyspa, policja)? Bo sie zastanawiam żeby je pokupować, bo mi sie podoba P-88 (szkoda że nie ma jego policyjnej wersji ;) a także Extreme Hot Rod i ten czarny dla nóbków (ten z nieustraszonego, zapomniałem jak sie nazywa) no i wszystkie pojazdy typu toy są słitaśne ;P

PS. Jakie są wasze rekordy akrobacji, beczek i dopaleń? :D

Edytowane przez M4NG4N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie mnie zgasiłeś ...

Zagiąłem Cię? Ja padłem jak zobaczyłem ten trailerek (nieoficjalny). Samochodzik on-line nadal robi wrażenie. Wiele razy dostawałem wiadomość typu: "Dude! Nice wheels! Where did you get it?"

http://www.youtube.com/watch?v=H6Hnw9hdRuk

Tomo, faktycznie te dodatki są warte zakupu (samochody, wyspa, policja)? ...

Jeżeli Burnaout Ci się podoba to bierz je w ciemno ;) Są naprawdę ok! Opłaca się bardzo kupić całość od razu, w rozbiciu na poszczególne elementy wychodzi dużo drożej :(

... wszystkie pojazdy typu toy są słitaśne ...

Użyłbym innego określenia niż "słitaśne" :rofl: Są po prostu zajebi*te :yes: Mam tylko 3 kupione i zawsze jak gram z braćmi on-line to mamy niezłą bekę z tych autek - zwłaszcza że niektóre są bardzo szybkie a przez swój rozmiar praktycznie niemożliwe do trafienia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ziomków do ścigania się lub do zrobienia trofea ID lukaszp007 GG.2072859

lub do pościgania się na neeed for speed Shift :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×