Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

Może i mnie się uda dziś załapać na ustawkę? PSN: Las_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli będzie Wam brakowało kogoś do powyższej ustawki, to byłbym chętny

PSN: mdag_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki moze byc 21:30 tylko zeby sie szybko zebrac bo o 22 musze wyjsc:) a jak wogole mam sie do was podlaczyc w grze?? zeby byc wszyscy w 8 na jednym serwie ? :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziecie robić kolejną ustawkę to też się piszę.

PSNid: wojtekwafel

Ja też bardzo chętnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bardzo chetnie

szczególnie na trofka dla 8 graczy

nick PSN rafp77

dodawać i zapraszać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez jestem chętny na ustawkę w burnout (nawiasem swietna i miodna gra:), ale dzis wyjatkowo miedzy 20 a 22 nie moge poza tymi godzinami chętnie

nick: waldemarek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna ustawka na stadionie wpisywać się kto chce trofeum lub kto ma chęć i może pomoc :pardon:

1.galson7

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna ustawka na stadionie wpisywać się kto chce trofeum lub kto ma chęć i może pomoc :pardon:

1.galson7

2.mp291193

3.wojtekwafel

4.

5.

6.

7.

8.

Ja jeszcze nie mam to chętnie zrobię ten trofik :thumbsup:

Edytowane przez wojtekwafel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem napisać, że mi dzisiejszy termin mi nie pasował. Najbardziej mi odpowiadała niedziela wieczór, ale widziałem, że nie wszyscy chcieli wtedy zagrać, a od rana nie miałem dostępu do komputera z internetem, także sorry chłopaki jak mieliście problem prze zemnie :(. A co do nowej ustawki to ponownie jestem chętny i myślę, że wtorek wieczór(może koło 21:00) powinien być dobrą porą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za słownictwo, mogę dostać warna, ale muszę to powiedzieć. Michal1033 JESTEŚ JEBNIĘTY. Wszyscy czekamy na stadionie a ty se mapkę zwiedzasz czy jakieś inne wyzwania robisz..... no ja pierdole. <br>Dzięki chłopaki bo trofeum wpadło :D<br>

dzieki mojej wiadomoscie michal jednak dojechal na stadion i udalo sie mnie rowniez wpadl trofik ale myslalem ze zawalu dostane jak juz 7 bylo jeden jechal w strone stadionu a nagle ktos z tej grupy stadionowej sobie wyjechal, zgroza ale po bolach udalo sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna ustawka na stadionie wpisywać się kto chce trofeum lub kto ma chęć i może pomoc :pardon:

1.galson7

2.mp291193

3.wojtekwafel

4.waldemarek1

5.

6.

7.

8.

dzis od 16 do 22.30 chetny na to trofeum

Edytowane przez waldemarek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.galson7

2.mp291193

3.wojtekwafel

4.waldemarek1

5.gracz7mu

6.

7.

8.

o ktorej godzinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze dzis kolo godz 20 :happy: zobaczymy wazne zeby bylo 8 ludzi :ermm: bo brakuje jeszcze 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.galson7

2.mp291193

3.wojtekwafel

4.waldemarek1

5.gracz7mu

6.Ciupek13

7.

8.

Wpisuję się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach Bournouta macie teraz pełno ludzi, ustawcie się w tyle osób ile się uda, następne wpadną randomowo ... po uzbieraniu wymaganej ósemki host gry musi odpalić challange; 8 meets at the wildcats, wtedy każdy z grających dostanie na mapie cel który was interesuje - stadion.

Nie wiem skąd nagonka na ten pucharek ale bez problemu zrobiłem go z trzema kumplami i piątką przypadkowych ludków z krajów gdzie nawet nie słyszeli o Polsce ;) Bez spinania się Panowie, jak na siłę będziecie chcieli zebrać ósemkę to i tak nie wypali bo z doświadczenia wiem że zawsze przynajmniej jedna osoba do dOOpy i się nie pojawi. Albo zbierajcie większą pakę albo tymi siłami którymi dysponujecie ustawiajcie się na otwartym serwie czekając na kolejnych graczy :P

Powodzenia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach Bournouta macie teraz pełno ludzi, ustawcie się w tyle osób ile się uda, następne wpadną randomowo ... po uzbieraniu wymaganej ósemki host gry musi odpalić challange; 8 meets at the wildcats, wtedy każdy z grających dostanie na mapie cel który was interesuje - stadion.

Nie wiem skąd nagonka na ten pucharek ale bez problemu zrobiłem go z trzema kumplami i piątką przypadkowych ludków z krajów gdzie nawet nie słyszeli o Polsce ;) Bez spinania się Panowie, jak na siłę będziecie chcieli zebrać ósemkę to i tak nie wypali bo z doświadczenia wiem że zawsze przynajmniej jedna osoba do dOOpy i się nie pojawi. Albo zbierajcie większą pakę albo tymi siłami którymi dysponujecie ustawiajcie się na otwartym serwie czekając na kolejnych graczy :P

Powodzenia ...

jak ja będę twórca serwera to jak odpalić te challange: 8 meets at the wildcats :turned: próbowałem strzałkami tam coś zmieniać ale nie ma tego :tongue: jak byś mógł to opisz to... albo pokieruj... bo może coś przeoczyłem... z góry dziękuje :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×