Skocz do zawartości
Emir

Burnout Paradise

Rekomendowane odpowiedzi

jak ja będę twórca serwera to jak odpalić te challange: 8 meets at the wildcats :turned: próbowałem strzałkami tam coś zmieniać ale nie ma tego :tongue: jak byś mógł to opisz to... albo pokieruj... bo może coś przeoczyłem... z góry dziękuje :ok:

kursor w prawo - Freeburn Challenge - Create Po wejściu online gdy jest już was osmiu dajesz: kursor w prawo - Select challenge - kursor w prawo - Freeburn Challenges - tu wybierasz 2 czyli Batterr Up

no i szybko na stadion

edit: jesli potrzebujecie jednego to mimo że mam zrobione mogę pomóc o 20, dodajcie Kris_pl_

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie wejdę w jakąś ustawkę w Burnoucie.Mój PSN Asul1225.Wszystkie trofea online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo chłopaki trofeum wpadło :thumbsup: i wirtualne piwko tez dla KrisPora_PL bo już pomaga mi w 2 grze, kiedyś Battlefield BC2 :geek: mimo ze zrobiłem trofeum wysyłajcie mi zaproszenia na PSNid: galson7 to z chęcią pomogę :ok: :P :) :ok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również dziękuje :) jakby ktoś jutro po południu byłby chetny na zrobienie we 2 pozostałych trofeów jestem chetny (wiem ze dzis ktos byl chetny na trofki we 2 ale tv musialem zwolnic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.galson7

2.mp291193

3.wojtekwafel

4.waldemarek1

5.gracz7mu

6.Ciupek13

7.

8.

Wpisuję się ;)

Ja też!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to właśnie zrobił jak pisze Tomo bo nie chce mi się wpasowywać w ustawkę więc gdyby ktoś był chętny to może mnie dodać, coś tam popróbujemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chetny na pozostale trofki (njlepiej we 2) online dzis od 12 caly dzien jestem dost z tym stadionem jak bede tez moge pomoc ale zalezy mi na pozostalych bo jak sie do kopojow wbijam to nic nie wpada :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem chetny na pozostale trofki (njlepiej we 2) online dzis od 12 caly dzien jestem dost z tym stadionem jak bede tez moge pomoc ale zalezy mi na pozostalych bo jak sie do kopojow wbijam to nic nie wpada :/

no to kolego jak coś to możemy razem zrobić te trofea, tylko ty będziesz miał serwer bo ja nie ogarniam tych ustawień jak robić drużyny czerwonych i niebieskich, te pobijanie czasów itp. :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kolego jak coś to możemy razem zrobić te trofea, tylko ty będziesz miał serwer bo ja nie ogarniam tych ustawień jak robić drużyny czerwonych i niebieskich, te pobijanie czasów itp. :teehee:

to jest nas 2:) tzn 2 ktorzy nie znaja ustawień, dzis probowałem ale jakis zielony w tym jestem :/

Edytowane przez waldemarek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest nas 2:) tzn 2 ktorzy nie znaja ustawień, dzis probowałem ale jakis zielony w tym jestem :/

a ile jest wogole tych trofeow online? bo ja mam 2: 8 graczy na stadionie i skok przez rampe nad przeciwnikiem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może zrobi ktoś jakąś listę? Bo takie pisanie "dodaj mnie do znajomych to coś zrobimy" nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki za dzisiejsze granie :ok: pomimo ze trofki powpadały i zosało mi zrobienie fotki to jutro mozna w freeburna sie pobawic dla zabawy :thumbsup:

waldemarek1.png

Edytowane przez waldemarek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym z checia wykonal trofiki internetowe, tylko nie za bardzo wiem co i jak, jak ktos bedzie chetny to moge sie przylaczyc, na pewno posiadam trofea za 8 osob na stadionie, a reszte chcialbym zdobyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam standardowe problemy z online w Burnout'cie , otworzyłem już porty w routerze i nic , jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn : PiwqU zawsze wieczorem gram :) mam troche do zrobienia trofi w online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy z tym stadionem, mi trofka wpadła przy pierwszej wizycie online. Za to z chęcią powierzył bym moje konto w dobre ręce, by mi mugshota wykonać,nie mam kamerki.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt z moich znajomych nie gra w Burnouta, więc potrzebuję trofeum za zaproszenie do gry. Jeżeli jest ktoś chętny, to proszę pisać na PSN. Mogę pomóc w zamian z innymi pucharkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również powierzyłbym moje konto w dobre ręce do zrobienia pucharku z kamerką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×