Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Tez zawsze chetnie popykam z rodakami :) slijcie invity - Tomisior. odbiore na pewno. pozdrawiam.

co do rozlaczen niestety tez mi sie zdarzaja, rzadko bo rzadko ale gram gram, a tu game lobby closed :/ daje find game i sie np lacze do tego samego za chwile.dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem "game lobby closed" i to dosyć czesto ,np. gram kilka meczy i jest ok ,potem przez 2 lub 3 po kazdym meczu mnie wywala. To chyba cos z serwerami, no przynajmniej tak mi sie wydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chociaż nie tylko ja mam ten problem :) ale czasem chodzi wszystko dobrze przez długi czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż czyli wyszło na moje, nie u wszystkich ale jak widać są osoby z rozłączeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze gre hostuja inni gracze i czesto jak maja kaprys, lub im nie idzie wylanczaja ja.Wtedy wszystkich wyrzuca. Grajac ze znajomymi gdzie jeden z nas jest hostem, nie ma takich problemow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może się jakoś umówimy żeby pograć tak w więcej osób ?

P.S

P@blo jakie masz PSNID ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, wczoraj nam się udało w 5 zagrać, wszyscy w super klanie "PL" :D

Może dzisiaj tak 22?? I może zrobimy klan nie wiem, PS3Site? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to ze gre hostuja inni gracze i czesto jak maja kaprys, lub im nie idzie wylanczaja ja.Wtedy wszystkich wyrzuca. Grajac ze znajomymi gdzie jeden z nas jest hostem, nie ma takich problemow ;)

Aha dzięki za wyjaśnienie. :) Trochę to denerwujące szczególnie jeśli ktoś nie gra wśród znajomych, a takich osób też jest sporo.

Jestem za, wczoraj nam się udało w 5 zagrać, wszyscy w super klanie "PL" :D

Może dzisiaj tak 22?? I może zrobimy klan nie wiem, PS3Site? :D

Też się na to piszę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może się jakoś umówimy żeby pograć tak w więcej osób ?

P.S

P@blo jakie masz PSNID ?

I-Pablo-I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem za, wczoraj nam się udało w 5 zagrać, wszyscy w super klanie "PL" :D

Może dzisiaj tak 22?? I może zrobimy klan nie wiem, PS3Site? :D

ja się pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej czym sie różni cod 4 GAME OF THE YEAR EDITION od zwykłej ? tylko mapami tak ? czy czymś jeszcze ? bo jak tylko tym to mam pytanie czy da się pobrać gdzieś te mapy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozni sie tylko tym ze masz kod na darmowe Variety Map Pack

normalnie tez mozesz kucpic ale koszt na PSS wynosi 36zł

PS. nie radze kupowac GAME OF THE YEAR EDITION uzywanych bo kod dziala tylko raz... troche szkoda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wie ktos z jakich portow korzysta gra? Na DMZ mam wciaz NAT2. W ksiazeczce nic nie znalazlem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos z jakich portow korzysta gra? Na DMZ mam wciaz NAT2. W ksiazeczce nic nie znalazlem...

TCP

80

443

5223

UDP

3074

3075

3478

3479

3658

Tez mam Nat2 i wszystko smiga jak trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki gracie jeszcze??? napiszcie jak tak to sie dolacze. bo przegapilem ustawke :( dostalem dzisiaj invite z forum,ale testowalem hsa. juz mam czas i jestem b.b.b. chetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos z jakich portow korzysta gra? Na DMZ mam wciaz NAT2. W ksiazeczce nic nie znalazlem...

NAT 2 znaczy, ze jesteś za routerem, który ma otwarte porty. Czyli jest ok. Źle by było jakbyś miał NAT 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chlopaki gracie jeszcze??? napiszcie jak tak to sie dolacze. bo przegapilem ustawke :( dostalem dzisiaj invite z forum,ale testowalem hsa. juz mam czas i jestem b.b.b. chetny :)

niestety też się spóźniłem a byłem bardzo chętny :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NAT 2 znaczy, ze jesteś za routerem, który ma otwarte porty. Czyli jest ok. Źle by było jakbyś miał NAT 3...

a jak jest NAT 1 to znaczy że ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokonałem czystek etnicznych na mojej friendliście, czekam na pojedynki z nowymi graczami i invy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może zbieramy listę kto może grać dziś a potem ustalimy mniej więcej o której godzinie co wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to może zbieramy listę kto może grać dziś a potem ustalimy mniej więcej o której godzinie co wy na to ?

Na konkretne godziny się nie umawiam, gram kiedy mam możliwośc, wtedy też wysyłam i przyjmuję invite! Preferuję tryby Hardcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ja wczoraj nie mogłem bo brat naginał w MGS 4, ale może dzisiaj, chętnie zagram, ale czasami z tymi zaproszeniami jest ciężko... jeden zaprasza, wchodzisz, error brak miejsc :D A jak ja wyślę to znowu nikt nie odpowiada :D Nic liczę że dzisiaj se zagramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj planuje pograc dlugo w coda :) jakby cos to slijcie invity, wczoraj juz jednego dostalem. preferuje wszystkei tryby teamowe, team deathmach, search n destroy i ew. headquarters :) mam headseta wiec sie pogada przy okazji. moze co spokombinujemy z klanem ps3 site:D fajnei by cos bylo miec przed nickiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuce pare zdjątek, bo smutno tu jakos :)

Dzisaj na Ground-warze miałem 31-1 ale nie zdążylem foty strzelić, przy okazji nabiłem nowy killstreak - 27.. Oto kilka innych :)

62f8bb7b1ff11e52.jpg

Hmm.. ten numer nie kojarzy mi sie najlepiej :D

ef450ee759e7601a.jpg

Małe fragowanko na search and destroy :)

35c8ec1ed51e8228.jpg

Dokładajcie własne fotki :D Chętnie również pogram z "naszymi" PSN - nermal102 , Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×