Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilem do mojego dostawcy internetu (radiowego) i powiedzial mi,ze nie mozemy grac,bo zewnetrzne IP mamy takie same.Ma mi zmienic IP za oplata 10 zl miesiecznie.Tak wiec czekam i zobacze czy bedzie wszystko O.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilem do mojego dostawcy internetu (radiowego) i powiedzial mi,ze nie mozemy grac,bo zewnetrzne IP mamy takie same.Ma mi zmienic IP za oplata 10 zl miesiecznie.Tak wiec czekam i zobacze czy bedzie wszystko O.K.

Miałem ten sam problem, ale jak chciałem pogadać na Chat'cie. Musiałem wykupić zewnętrzne IP za właśnie dychę i potem problemy zniknęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gram w hardcore HQ , jacys chetni wbijac na konto arek87

Jakie masz haslo ? (^^_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Jeżelio ktoś preferuje przede wszystkim hardcore team deathmatch i hardcore search and destroy i gra przeważnie wieczorami to zapraszam do znajomych. Przydałby się Polski łomot niektórym cwaniakom;)

PS. Posiadam headseta.

Pozdrawiam i zapraszam

PSNid: ZAKU1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich xD Z checia pogram z kims w cod4 gram od wczoraj (21lv. xD) ale nudno grac tak samemu :P PSNid: techno074 piszcie pogramy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko ;) jak ktoś chce popykac w Coda 4 na ps3 to dodajcie eXXe_PL :) moze nawet jakis klanik załozymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Danio922 dodaj mnie na PSN

moje PSID majak

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do przerwie związanej z kupnem nowego routera ,powracam online ID : arek87 wbijac z zaproszeniami kto chce pograc w CODa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w CoD 4 ,5 PSN kuba_bb mam PS eye jednak strasznie wkurza mnie podczas grania (przydał by sie hs).:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy można gdzieś sprawdzic ile ludzi gra w COD 4 na PS3 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 4MLN odpalilo OnLine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ponad 4MLN odpalilo OnLine.

no tak ale czy można sprawdzic ile ludzi gra w danym momencie tak jak na Xbox Live ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE, takie rzeczy to tylko w WaW jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIE, takie rzeczy to tylko w WaW jak narazie.

i właśie to mnie wkurza ,chciałem sie dowiedziec ile ludzi gra ,bo coraz trudniej sie dołączac do meczy i często jak sie gra to w niepełnych składach ,ale i tak wydaja mi sie w COD4 to i w 2020 jeszcze ktoś będzie pykał :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie. Gram od premiery w multi i mam ponad 46days i po wyjsciu 1.3.8 nie mam problemow ze znalezieniem lobby. Gram HSnD, HTDM, DOMI, HQ i HCHQ. Tam zawsze jest 12\12. Moze Ty grasz FFA, albo CM to wiadomo, ze ludzie w to nie graja az tylko bo nie maja powodzenia te tryby. HTDM - 100%, ze zawsze jest 12\12 i nawet w trakcie gry cie wrzuci nieraz bo wszystkie party sa zazwyczaj pelne, chyba, ze wchodzisz do lobby ze znajomymi to wtedy jestes host i mozesz czekac na innych az dolacza - to zalezy od neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze sie. Gram od premiery w multi i mam ponad 46days i po wyjsciu 1.3.8 nie mam problemow ze znalezieniem lobby. Gram HSnD, HTDM, DOMI, HQ i HCHQ. Tam zawsze jest 12\12. Moze Ty grasz FFA, albo CM to wiadomo, ze ludzie w to nie graja az tylko bo nie maja powodzenia te tryby. HTDM - 100%, ze zawsze jest 12\12 i nawet w trakcie gry cie wrzuci nieraz bo wszystkie party sa zazwyczaj pelne, chyba, ze wchodzisz do lobby ze znajomymi to wtedy jestes host i mozesz czekac na innych az dolacza - to zalezy od neta.

Ja gram tylko HCHQ , wydaje mi sie też to zależy od pory dnia. Jak grałem kiedyś z rana to nie było problemu ,ale tak 1 czy 3 po południu to już nieraz miałem takie mecze że w ośmiu sie grało niekiedy 6 i tak przez 2, 3 mecze.

Ostatnio dużo nie gram no i może dlatego mam takie wrażenie że coraz mniej ludzi w to gra :thumbsup:

Swoją drogą to nieźle :shok: 46 dni ? ja ma tylko 3 :confused: ale przed rozstaniem sie z XboX 360 na xLIVE miałem prawie 30 :biggrin:

Musimy kiedyś zagrac , mój nick : arek87

wyśli invite jak będziesz chciał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na PS3 na jednym konice MAATSS tyle ugralem (na kontach znajomych tez czesto gram). W sumie bede miec te 60 dni jak wszystko sie podliczy. Na Xa tez mam CoD4, ale nie gram bo przeciez nie bede zlodziejom placil za mozliwosc grania On-Line.

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do wszystkich grających w COD4 online . Czy nie laguje wam gra ???

Ja od dwóch dni mam lagi np jak biegne to po ułamku sekundy albo sie cofam albo zmieniam pozycje. Nie jest tak cały czas tylko nieraz. ale troche mnie to wkurza. jak zaczynam mecz zawsze mam b.dobrą łącznośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to wina serwerów, bo ja też mam doś dobre połączenie. Czasami tak laguje że ŻAL.PL. Często się zdaża że po dołączeniu do gry zaraz na początku wyskakuje Host end draw, albo problemy z połączeniem. Muszą popracować nad tymi serwerami bo gra jest super i szkoda żeby przez ten niechlujstwo odpuścić sobie granie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś chętny do ustawek w COD4 na cage macht (headshot only) ???

Brakuje mi do złotego ak-47 troche ,a nie chce mi sie tymi broniami grac normalnych meczy.

Wiem troche to oczukane ,ale dużo ludzi na Cage match tak robi

jak ktoś zainteresowany pisac :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym wszystkich serdecznie zaprośić na nowe forum w całości poświęcone serii Call of Duty na konsolę.

Oficjalny start forum 13.06.2009

2jcauly.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim. Wszyscy tu piszecie o swoich niesamowitych osiągnieciach w strzelaniu ale czy którykolwiek z Was napodkal sie na informacje o MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU COD4 i innych?? WWW.EGCNATION.COM, SAM BYM CHCIAŁ WZIĄŚĆ UDZIAL ALE NIE JESTEM W ŻADNYM KLANIE :confused: , NIE JESTEM TAK SUPEROWYM WYMIATACZEM ALE MOZE BYĆ NIEZLA ZABAWA turniej startuje 22 czerwca ... :teehee:

Jeśli ktoś jest zainteresowany stworzyć ze mną jakiś kan by sie tam pokazać to proszę pisać - PRZECIEŻ ŻADEN SZANUJĄCY SIĘ GRACZ NIE ODPUŚCI TAKIEGO WYDARZENIA !!

Pozdrawiam wszystkich WYMIATACZY :whistling:

majuz_mcr.png

Edytowane przez majuz_mcr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×