Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz kasę, to pewnie, możesz kupić ale ja na Twoim miejscu wolał bym poczekać na Killa. Sam mam COD`a i owszem single jest fajny ale multi dla mnie jest nie zrozumiałe (a to za sprawka BF, gdzie prawie cala mapkę można rozpierdzielić :)), strasznie plastikowe.

Hehe, matteas :P

Cóż, wiem że kasę odłożyć na K2 (już mam 220 zł :P)

Ale skoro piszecie że COD 4 odchodzi na boczne tory... to poczekam na MW 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe, matteas :P

Cóż, wiem że kasę odłożyć na K2 (już mam 220 zł :P)

Ale skoro piszecie że COD 4 odchodzi na boczne tory... to poczekam na MW 2 ;)

COD4 nie jest zle, jak juz wczesniej pisalem, ma swietny singiel (extra fabula) i multi (ktore pewnie dla BF`dowców bedzie nie zrozumiałe. A Najlepiej by bylo jak bys go sobie wyporzyczyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usiadłem wieczorem to na ok 15 prób znalezienia gry, udała się tylko 1 i to w nie pełnym składzie :( Czasami już na prawdę ciężko o meczyk w pełnym składzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zawsze problemy jak pogram w COD : WaW i się przesiądę na COD 4 :P wtedy robi się problem ;] bo mi nie idzie jak cholera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takie gry jak COD tylko na piecu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dla ciebie :) jakoś miałem okazje znacznie taniej kupić na PC i kupiłem drożej na ps3 bo na ps3 jest moim zdaniem lepsza grywalność i komfort . . . bo jak wiadomo grafika to nie wszystko :) ale co prawda to prawda pc jest stworzony do takich gier jak COD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał mnie ten "zasz3yt" grania razem z kolesiami z 3ołówki więc się pochwalę:

In party with FORZAMILANSEPMRE (7th in rank)

15012009139cy2.th.jpg

Against FORZAMILANSEMPRE

14012009138ab9.th.jpg

Grałem jesz3e z Luci23 (Koleś z NcT*), tnj08 (1st) i XCITER (Ratio powyżej 6.0).

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Razem z paroma qmplami z forum planuje jutro, 16.01, czyli w piatek zagrac "private match"...

Staramy sie zebrac cala druzyne czyli 12 albo jesli sie uda 18 osob na Ground War...

Jesli bedzie ktos zainteresowany to piszcie na forum albo najlpiej dodajcie mnie do znajomych w waszym ps3...

Moj nick - dzej

Dopiszcie ze chcecie grac w wiadomosci ok? bede wiedzial ile osob zaprosic

Pozdrawiam i do zobaczenia :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu dołączę się do tej prośby, HS oczywiście mile widziane :) Mam nadzieje że chętnych nie zabraknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie... nie napisalem...

Bedzie grac pewnie okolo godziny 20 moze troche pozniej, w zaleznosci od tego ile akurat bedzie dostepnych osob...

i tak jak Bubu wczesniej napisal, mile widziane HS

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakoń3yła się dziś liga CoD4 w PL. Mój klan (PL*K) zajął 2gie miejsce :) Dziękówa za wspólne me3e chłopaki. :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2logo2009mb6.jpg

Chciałbym przedstawić historie powstania samej idei, oraz rozwoju do dzisiejszego stanu Nieoficjalnej Polskiej Ligi w Call of Duty 4 na PlayStation 3.

Swoje początki możemy zapisać z dniem 31 maja 2008 roku, kiedy to wysłałem ankiety do wszystkich osób z listy PSN z 2 pytaniami:

- Czy jest sens zakładania forum zrzeszajacego osoby grajace w Cod4 na PS3?

I jeśli odpowiedz brzmiała tak, to wtedy obowiązywało 2-ie pytanie:

- Czy dana osoba uczestniczyłaby w życiu owego forum?

Po otrzymaniu większości odpowiedzi potwierdzających, założone zostało forum pod adresem www.cod4pl.phorum.pl, o którym można przeczytać w PSX Extreme #133. Podczas wspólnych dyskusji narodził się pomysł zalozenia zorganizowanej Ligi. Po przekazywaniu informacji drogą pantoflową, do Ligi zgłosiło się 16 klanów. 13 czerwca możemy określić jako oficjalny start wersji Beta Ligi, która trwała 3 miesiące i miała na celu przede wszystkim wyeliminowanie błędów w regulaminie dla Ligi właściwej. Ta właściwa na nowej już stronie www.ligacod4.tk zapoczaąkowała swą działalność 13.X.2008, wraz ze zgłoszonymi 13 klanami i około 180 użytkownikami zarejestrowanymi na stronie. W miniony weekend zakończył się pierwszy sezon Ligi, który chciałbym po krótce podsumować:

getattachmentwn1.jpg

Pierwszy oficjalny sezon ligi CoD4 na PS3 został właśnie zakończony. Całemu przedsięwzięciu patronował serwis www.ligacod4.tk z zarejestrowanymi blisko 200 zawodnikami z 13 różnych klanów. Katalizatorem idei była chęć zebrania najlepszych polskich graczy w jedna ligę. Rozgrywane były mecze w systemie każdy z każdym , składające się z 4 trybów: domination, sabotage, hS&D i hTDM (każdy opisany dokładnie w regulaminie). Wygranie poszczególnego trybu nagradzane było 1pkt. w całym sezonie mozna było zdobyć maksymalną ilość 48 punktów. Zwycięzcą ligi został klan Sensation Gaming [sG], z wynikiem 40pkt, w składzie:

-Rokidu93

-Pokitar1993

-SmilE3991

-Martino1989

-afek

-puzz007

-GUJ

-Zajaco_PL

-Szymkus.

Na drugiej pozycji ulokował sie zespół Poland Kampers [PL*K] z wynikiem 36 pkt, w składzie:

-KAMIL-Poland

-Czarny_PL

-tygrys82

-Dawidos

-PREZESSS

-pietek198125

-boro100

-tombneo

-PROTEUSpl

-LordFak_PL

-ChrisMituk

-Majestic-Zajac

-WIOLCIAgirl_Pl1

-pasierski

-Quarantino

-Spacy1887

-MAATSS

-BELKOT-POLSKA.

Na trzecim wylądował GROM - 36pkt, w składzie:

-kris76_PL

-pinioq2

-piotrekoka

-kurzatwarz66

-pawel81pl

-nightstalker

-uter36.

podiumliga1mo8.jpg

Następne miejsca zajeli kolejno:

4. ~PV~ [Polonia Vis]

5. .e3! [Elite Enemy Eliminators]

6. -DC- [Dzieci Czarnobyla]

7. ALL* [All Stars]

8. PRL [Polska Republika Ludowa]

9. E2K [Energy 2000 KIllers]

10. GTM [Grupa Miłośników Trawki]

11. eJZa [elitarna Jednostka Zwalczania anemików]

12. EjzA [akademia ejzy]

13. KNK.

Dodatkowo zostały zorganizowane turnieje pucharowe:

-NoScope

1 miejsce pokitar1993 [sG];

pokitarsygnaqv2.jpg

2 Alu3 [~PV~ ];

3 sylwex [-DC-]

- 2vs2 ( 1 miejsce team Lamy GUJ [sG] i afek[sG])

2vs2kopiaya6.jpg

- 1vs1 ( Rokidu1993 [sG] )

ratiome8.jpg

- knife ( Aktualnie trwa ) .

Kolejny sezon ligi wniesie kilka poprawek do regulaminu, m.in.: Liga zostanie podzielona 2 części: Ligę A oraz Ligę B. Wprowadzone zostanie wyróżnianie MVP meczu, MVP kolejki, a w późniejszym okresie MVP sezonu. Planowane jest zorganizowanie bardziej urozmaiconych turniejów ( zręcznościowych - time trials), Pucharu Ligi, Snipers only, ect.

Na dzień dzisiejszy do następnej edycji zgłosiło sie 14 klanów, czekamy jednak na dopływ świeżej krwi na pola bitewne, dlatego apelujemy do klanów jeszcze nie zarejestrowanych, a mających chęć wzięcia udziału w rozgrywkach, do zgłaszania się na stronie ligi. Zapisy trwają do końca lutego.

Cały czas poszukujemy współpracy z serwisami promującymi e-gaming, z forami PlayStation 3. Szukamy także sponsorów na nagrody dla zwycięzców kolejnej edycji, aby rozgrywki nabrały bardziej profesjonalnego znaczenia. Chciałbym zaznaczyć także coraz to szersze zainteresowanie dotyczace rejestrowania meczy przez graczy.

Z wyrazami podziękowania

Admini www.ligacod4.tk

Alu3, TKsoldierPL, CRAXA, majak, zeromek, afek, Jaro76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że jest coś takiego, ale powinniście popracować nad stroną, bardzo uboga i trochę nie przejrzysta, proponował bym ustawić stałą szerokość równą z logo strony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strona jest jedynie dodatkiem do calej ideai jaka jest liga, miejscem gdzie mozemy sie spotkac i wymienic pogladami , wynikami

caly czas uczymy sie i rozwijamy, jest to pierwsza taka inicjatywa na ps3 w polsce wiec normalne ze pionierzy popelniaja bledy przecierajac nieznane szlaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chętny do grania. Gram wyłącznie karabinem snajperskim. Polecam się do "invite'a".

Bywam na dwóch kontach więc podam oba: TToiletDucKK i Stealthy-UK-

Edytowane przez TToiletDucKK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

także zapraszam na meczyk z rodakami lub chętnie się gdzieś przyłącze xD ! Mój ID: kornelitoo

Pzdr !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie jeszcze w to w erze Killzona2 ? jesli tak to zapraszam do znajomych ludzi z HS'em i bez hs'a ;D ID: MNIUWA bo nie mam z kim Grac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAk cos to tez jeszcze lubie czasem pomęczyć coda4 czesto gram po szkole na tygodniu z 1h i na weekendzie wieczorem... bez HS'a niestety. Killzon zamówiony ale dopiero niedawno zobaczymy jak sie tam sprawdzi multi... jesli lepiej od coda to bede musial go ograniczyc ^^_

PSN ID : dobik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JAk cos to tez jeszcze lubie czasem pomęczyć coda4 czesto gram po szkole na tygodniu z 1h i na weekendzie wieczorem... bez HS'a niestety. Killzon zamówiony ale dopiero niedawno zobaczymy jak sie tam sprawdzi multi... jesli lepiej od coda to bede musial go ograniczyc ^^_

PSN ID : dobik

powiem ci ze kupiłem KZ w promocji za 140zł i wracam do cod 4 i 5 , w multi krew mnie zalewa ze względu na sterowanie , mimo ze można ustawić je jak w cod to opóźnienia w obracaniu dają w dupę :) ale muszę przyznać ze gra poza tym mankamentem jest świetna , ale co co grają w cod będą mieli problem z grą w sieci i celowaniem.

po prostu lepiej pograć w cod po sieci :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rejestrujcie sie na nowej stronie ligi cod4 i kz2 , zapraszam wszystkich niezrzeszonych, napewno znajdziecie pelna polakow do pogrania privow i publicow

www.ps3liga.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Panowie mam mega problem.Otoz grajac w coda online nie moge sie ze znajomym polaczyc(error host end game cos tam).Z innymi gram bez problemu i jak nas inny znajomy zaprosi to mozemy grac razem,ale sami nie mozemy.Zaznacze ze korzystamy z internetu radiowego w tej samej miejscowosci od tego samego dostawcy i moze to ma jakies znaczenie.Czy ktos mial taki problem i czy moglby pomoc???Z gory dziekuje.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce to niech mnie doda PSNid: Goresiu , gram dosyc czesto (ulubiony tryb Team deathmatch, chociaz S&D czasem nie pogardze :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.Panowie mam mega problem.Otoz grajac w coda online nie moge sie ze znajomym polaczyc(error host end game cos tam).Z innymi gram bez problemu i jak nas inny znajomy zaprosi to mozemy grac razem,ale sami nie mozemy.Zaznacze ze korzystamy z internetu radiowego w tej samej miejscowosci od tego samego dostawcy i moze to ma jakies znaczenie.Czy ktos mial taki problem i czy moglby pomoc???Z gory dziekuje.Pozdrawiam

Jesteś pewny, że wszyscy macie coda z tego samego regionu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewny, że wszyscy macie coda z tego samego regionu?

To nie ma ŻADNEGO ZNA3ENIA po patch'u chyba 1.20.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×