Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać, czy tylko ja tak narzekam na te serwery sony? Jak jest u konkurencji?

Fakt, faktem nic nie płacimy, ale jakość serwerów gier jest tragiczna. Od tygodnia pociskam w COD4, wcześniej nie miałem chęci żeby to grać. Powiem, że gra jest świetna, tylko te okropne lagi na online. Czasem zdarzy się lepszy serwer ale to jak 5 w totku.

Zazwyczaj jest tak, ze gdy jest killcam, to to co jest na nim różni się od tego co ja mam u siebie na ekranie o jakąś sekunde może więcej. Na killcamach, zdejmują mnie byle jak, gdzieś w nogę jeden strzał czy dwa i koniec, a ja ładuje centralnie w głowę i wypruje jakieś 4-5 kulek zanim go zdejmę.

Jak u was działają serwery? Czy podobną jakość prezentuje XBOX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem zapytać, czy tylko ja tak narzekam na te serwery sony? Jak jest u konkurencji?

Fakt, faktem nic nie płacimy, ale jakość serwerów gier jest tragiczna. Od tygodnia pociskam w COD4, wcześniej nie miałem chęci żeby to grać. Powiem, że gra jest świetna, tylko te okropne lagi na online. Czasem zdarzy się lepszy serwer ale to jak 5 w totku.

Zazwyczaj jest tak, ze gdy jest killcam, to to co jest na nim różni się od tego co ja mam u siebie na ekranie o jakąś sekunde może więcej. Na killcamach, zdejmują mnie byle jak, gdzieś w nogę jeden strzał czy dwa i koniec, a ja ładuje centralnie w głowę i wypruje jakieś 4-5 kulek zanim go zdejmę.

Jak u was działają serwery? Czy podobną jakość prezentuje XBOX?

Powiem Ci że też miałem problemy do niedawna ,wyskakiwał mi DNS error. zmieniłem numery w routerze, i chodziło ok.

Raz wywal abbo jakośc połączenia niska,ale jak ja grałem przez ostatnie tygodnie to miałem 3 zielone kreski i żadnych problemów.

Zależy w też co grasz. Ja grałem dużo FreeForAll i nie nażekałem, ale jest kilka czynników na to wpływających że możesz miec kiepskie połącznie. Jak zaczniesz grac to naciśni select izobacz jakie połączenie mają inni i wtedy będziesz wiedział. Jeżeli Ty masz słabe to może Twój net szwankuje,lub coś w tym stylu.

CO do Xboxa to tam jest o wielllle lepiej , grałm w CODA4 na xsa przez prawie rok i zawsze miałem wyśmienite połączenie ,zadnych problemów, ale tam trzeba płacic jak wiadomo.

Jak na nasze darmowe PSN to i tak jest ok :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CO do Xboxa to tam jest o wielllle lepiej , grałm w CODA4 na xsa przez prawie rok i zawsze miałem wyśmienite połączenie ,zadnych problemów, ale tam trzeba płacic jak wiadomo.

Jak na nasze darmowe PSN to i tak jest ok :biggrin:

Witam... w CoD4 gram tylko i wyłącznie na iksklocku... jest o niebo lepiej... a co do zapłaty za LIVE to zdrapka na allegro za 120-140 zeta na rok to nie majątek.... więcej się na neta i gry wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy jak niemam lagów wogle w COD5 to niepowinienem mieć w COD4 co nie? Pytam się bo nabyłem i niedługo bede grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sama w sobie jest 10/10 ale ludzie ktorzy hakuja psuja cala przyjemnosc z gry

mianowicie do czego pije - jest programik ktory pozwala na latanie, przenikanie przez sciany i takie tam.

i jak tu grac po sieci kiedy koles strzela do nas z gory ?!?!?!?

jesli tego nie naprawia to chyba straca jednego gracza :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra sama w sobie jest 10/10 ale ludzie ktorzy hakuja psuja cala przyjemnosc z gry

mianowicie do czego pije - jest programik ktory pozwala na latanie, przenikanie przez sciany i takie tam.

i jak tu grac po sieci kiedy koles strzela do nas z gory ?!?!?!?

jesli tego nie naprawia to chyba straca jednego gracza :blink:

Nie no to jest jakies za przeproszeniem..., a zreszta... do dupy to jest!!!

Paly, ktore korzystaja z takich ulatwien powinny byc banowane z miejsca. Jesli Sony pozwala na takie rzeczy to znaczy, ze maja tam niezly burdel!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno mozna dostac za to bana 4 life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na PS3 są w ogóle takie cheaty ?? Nieźle :P Ja mam na PC CoDa i powiem wam, że też jest ciężko. Bardzo dużo debili z wallhackami jest :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na PS3 są w ogóle takie cheaty ?? Nieźle :P Ja mam na PC CoDa i powiem wam, że też jest ciężko. Bardzo dużo debili z wallhackami jest :/

To chyba pierwszy taki powazny przypadek. Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze zeby odpalic flyhacka nie trzeba byc nawet srednio inteligentnym. Podobno wystarczy zgrac udostepniony w sieci plik na dysk i gotowe... Nie rozumiem jak mozna czerpac z tego przyjamnosc?!?! To chyba chodzi o to, zeby sie sprawdzic z innymi graczami, a nie nabijac sobie statystyki, za wszelka cene...

Ilosc k..ew jakie wczoraj rzucilem przez to, zawstydzilaby Bogusia Linde ;)

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wkurzają te latające cioty co nie umieją grać uczciwie. Jest już przygotowywany nowy patch do COD4 który wszystko ma naprawić. ( PitBull___21 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze ktoś gra, dodawajcie mnie - psn id : GnomekPL. Gram jeszcze do czasu premiery Uncharted 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez gram jeszcze, do czasu premiery MW2 :) moje id: thug83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym zagrać w multi, tylko występuje problem z połaczeniem, mianowicie podczas wyszukiwania serwerów wyświetla "Downloading game settings" i tak cały czas.

Zaznaczam, że nie mam pobranego map packa, czy to może być przez to ? 

Z góry dziękuje za pomoc :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można się jakoś ustawić na grę po sieci? Ktoś chętny? Prywatne lub punktowe. Min 4 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano wstałem i nie mogę połaczyć się z onlinem. Komunikat jest następujący:

Unable to connect to Activision Matchmaking (Error 33)

Czy też macie ten problem, czy to tylko mój ból. Wczoraj jeszcze było ok a dzisiaj.....?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem , chętny na multi nik id : tresor-nysa dodawać do friends :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Gram w Call of Duty 4 ale nie posiadm headseta. Zapraszam wszystkich zwolenników tej gry do wspólnej zabawy i do znajomych.

Mój PSNid : Fural1191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jak gram i będę grać w Cod4 aż mi nie przejdzie ;) dodawać do kontaktów ZlyPL jest i headset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Kto chętny do zagrania na headsecie to zapraszam... 

ID: colderpl

Edytowane przez colderpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×