Skocz do zawartości
Emir

Call of Duty 4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

No wlasnie, co znaczy w takim razie NAT1? Bez routera?! Jesli mam wystawiona konsole na "zewnatrz" to w takim razie powino byc NAT1, bo przeciez wszystkie potrzebne porty, ktore sobie zazyczy sa otwarte... .

Lopatologicznie, to jest cos podobnego jak HIid na emule :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz routera i jest NAT2?

To pewnie masz net z sieci osiedlowej i jestes pod firewallem sieci. Musialbys wykupic zewnetrzne IP czy 'publiczne', jak zwał tak zwał.

Ale nie przejmuj sie, na NAT2 normalnie sie gra, żadnych ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nie wyszło miałem zajęty TV pod który mam podpięty PS3 ;/ i wieczorem nie mogłem pograć za bardzo ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie odnośnie mapek, powiedzmy że chciał bym sobie zagrać na mapie Killhouse i Shipment, na tej pierwszej przez multi nie grałem ani razu, a na tej drugiej, tylko raz i chodź mapa jest "Mała" było bardzo fajnie, więc czy da się jakiś filtr włączyć, lub samemu stworzyć grę z daną mapką??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samemu możesz na Private Game.

Na te dwie mapy trafisz jedynie w trybach:

-Cage Match.

-FFA.

-Team Tactical. (3 vs 3)

Shipment dodatkowo na HQ.

W innych wariantach nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde już mnie to wkurza niektórzy tak wymiatają jak by nie grali na padzie tylko np. na Frag FX . . . może będzie mi kiedyś lepiej szło . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde już mnie to wkurza niektórzy tak wymiatają jak by nie grali na padzie tylko np. na Frag FX . . . może będzie mi kiedyś lepiej szło . . .

Trening - słowo klucz do sukcesu.

Na 3 prestige zacząłem wygrywac HS&D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trening to podstawa,ale wydaje mi sie ze duzo tez zalezy od dyspozycji dnia. Ja wczoraj rano grałem free4all i grałem całkowicie do dupy, jestem dopiero na 46 levelu ,ale mam za sobo 5 prestizy na moim koncie na x360. Z kolei wieczorem wymiatałem wszystkich i to z przewaga 8-10 zabic.

No przynajmniej ja tak mam ze razy tak, a raz tak. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie tak samo, bywa że np: w TD mam pod ok 30 zabitych, a bywa że więcej zginąłem niż zabiłem, różnie bywa, no i zależy od broni, bo jak ktoś na upartego zalicza broń która mu nie służy to tak jest :D

Mnie np denerwuje trochę niestabilność Multi w CoD 4, bywa że runda ledwo się zacznie, a już się kończy, albo podczas gry, coś się rozłączna i jest taka ikonka z kabelkiem, albo to cię wykopie itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nieraz tak mam ze jak jeszcze jest odliczanie to pojawia sie Host ended game,ale to pół biedy bo najgorsze jest jak w połowie gry kiedy ci super idzie jakis pajac postatawia sie wyłączyc i wyedy to juz lipa totalna.

Powiem szczerze ze Sony mam bardzo duzo problemów z serwerami , nie jedna osoba mi mówiała ze nieraz ma słabe połącznie , lub ja wyszuca co chwile ,albo nie moze zalesc meczu przez 5 min.(To chyba dlatego ze PSN jest za free)

Wegług mnie Microsoft radzi sobie z tym duzo lepiej ,no np w COD4 ja grałem na moim x360 nigdy nie miałem problemów jak grałem.

Sony powienien zrobic dodatkowa opcje PSN ,na innych serwerach ale płatna z opcja wyboru ,nie tak na x360 jak chcesz grac to płac, powinno byc pole wyboru.Chcesz uzywac darwomych ok,jak chcesz miec lepsza jakosc połączen musisz zapłacic pare złotych .Wtedy chyba by to lepiej funkcjonowało.ale to tylko moje zdanie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisaj z kumplem probowalismy sie podlaczyc pod rozne gry i za kazdym razem po odliczaniu do gry, bylo Host Ended Game! 5 razy pod rzad to lekka przesada nieprawdaż;/ ? Ostatnio co raz czesciej doswiadczam rozłączanie podczas gry. Gram już troche w coda i powiem że rzadko to sie zdażało a teraz notorycznie.. A tu moja fotka z ground wara na deser :P

296057b673dbe34a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisaj z kumplem probowalismy sie podlaczyc pod rozne gry i za kazdym razem po odliczaniu do gry, bylo Host Ended Game! 5 razy pod rzad to lekka przesada nieprawdaż;/ ? Ostatnio co raz czesciej doswiadczam rozłączanie podczas gry. Gram już troche w coda i powiem że rzadko to sie zdażało a teraz notorycznie.. A tu moja fotka z ground wara na deser :P

Co prawda, to prawda. Serwery cały czas się rozłączały ale później jakoś chwilę pograliśmy. No i jako początkujący cały czas ginąłem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzisiaj udałe zrobić "20 kill score" czy coś takiego, czyli zabić 20 bez własnej śmierci, ogólnie dzisiaj rano mi tak dobrze szło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak już się chwalimy to: Mój kill streak = 36. Najwięcej punktów z samej gry = 1650 na HS&D (dowodu nie mam, ale ci co ze mną grali wiedzą, że jestem zdolny do tego. Najwięcej punktów w podsumowaniu = 8950. Najwięcej kill'i za jednym n00b'em = 5 <cwaniak>. Najwięcej kill'i w stosunku do śmierci = 143:8. A przegrałem 32 dni na PS3 i ponad 5 na X360:P:P:P Jak se przypomnę coś więcej to napiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wynik na HQ

kills.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MAATSS jak tam bomba na C xD?

AAAAA no staaaary... Dzisiaj widziałem kolesia jak na D podkładał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka waszym zdaniem jest najlpesza snajpera ?? ja dotychczas grałem r700 ,ale potem zaczełem Barrett i musze powiedzieć ze wymiata :) Jakimi snajperami wy lubice grac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepsza jest Droganov, ale ogólnie jak już się nauczyłem grać snajperką to mi nie robi dużej różnicy którą gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka waszym zdaniem jest najlpesza snajpera ?? ja dotychczas grałem r700 ,ale potem zaczełem Barrett i musze powiedzieć ze wymiata:) Jakimi snajperami wy lubice grac ?

HardCore - M21 ze względu na szybkostrzelność i BARDZO MAŁY ODRZUT

Regular - M40 ze względu na dużą celność i damage.

Edytowane przez MAATSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja najlepsza snajpera to R700 ,jeszcze troche i bedzie Red tiger , jest najlepsza ,gram nia wiekszosc meczy .Snajpery i AK 47 leza mi najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka waszym zdaniem jest najlpesza snajpera ?? ja dotychczas grałem r700 ,ale potem zaczełem Barrett i musze powiedzieć ze wymiata :) Jakimi snajperami wy lubice grac ?

Tylko M40A3 - lekka, szybko sie lockuje na celu i ma jebitna sile przy malym odrzucie.

(M40A3 to praktycznie to samo co R700-wersja wojskowa)

Edytowane przez fzallah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko chce kupic COD 4 tylko dla online- koles ma do sprzedania wersje w jezyku włoskim czy w sieci tesz bedzie ten jeszyk i czy bedzie to mi utrudniac granie czy moze online bedzie po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie lubię snajperować i samych snajperów też nie lubię, tylko psują rozgrywkę, chodź nie na wszystkich mapach.

Już wolę, tego amerykańskiego "CKMa", mam już Red Tiger w nim i nawet snajperów mogę nim zdjąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już wolę, tego amerykańskiego "CKMa", mam już Red Tiger w nim i nawet snajperów mogę nim zdjąć :)

wow ! :geek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×