Skocz do zawartości
Emir

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś skończyłem i powiem tyle InFamous lepszy.

Też tak sadzę ale jak kogoś ciągnie do PRO to i tak weźmie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InFamous lepszy pod wzgledem fabuly i grafiki, ale prototype ma wiecej akcji i twoje moce sa silniejsze. Wedlug mnie 2 gry sa dobre ale szkoda ze w infamous gra zlym i dobrym niewiele sie rozni ;/ i nie mam motywacji by przechodzic jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni jestem posiadaczem tej gry ;) Jak narazie po 3 epizodach jestem zadowolony. Fajna rozpierducha, czasem trudna do ogarniecia, ale ogolnie to gra daje rade. Rewelacji nie robi ale gra sie przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupno Prototype,miałem okazje zagrać i jestem rozczarowny,mętna fabuła .Jeżeli kręcą was te klimaty to stanowczo polecam inFamous . W inFamous aż sie miło ogląda filmiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam kupno Prototype,miałem okazje zagrać i jestem rozczarowny,mętna fabuła .Jeżeli kręcą was te klimaty to stanowczo polecam inFamous . W inFamous aż sie miło ogląda filmiki

Tak fabuła jest strasznie nudna, ale siekanka jest niezła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Dzis dostalem gierke, pograłem 3 godzinki i tak:

Czemu mówicie ze fabuła jest mętna? Zrozumieliśćie chodz 1/10 tego co powiedzieli podczas epizodu pierwszego? Fabuła dorównoje InFamous. Pewnie na samym początku każdy klikał X zeby szybciej zagrac, a potem gadają ze fabuła jest zła, albo w Infamous każdy rozumiał po polsku i zrozumiał fabułe, niestety tu po angielsku wiec ktos strzela ze fabuła jest beznadziejna. Ehh.

Jeśli juz porównujemy IF do Proto, to każda ma inną swoją zalete. Np w Infamous, ma sie zamiast broni w lapach piorun, mozna latac na nim ,slajdowac na szynach, jebnać w ziemie z wysokości, zucać granaty, itd, A w Proto jest praktycznie tak samo, Ma sie 4 bronie, mozna zżerac ludzi,mozna nimi rzućić gdzie popadnie lub w przeciwników, mozna WSZYSTKIM rzucać to duzy +, mozna wzywac wsparcie lotnicze, mozna strzelać z broni, mozna jebnąc w ziemie i wyskoczy wielkie kolcowe coś z ziemi, mozna sprintowac po scianach/sufitach, latać helikopterem i jeżdzic czołgiem i wiele wiecej. Prototype to gra która naprawde miażdzy pod wzgledem walki Infamous, Grafiki może nie ale Proto tak jak Infamous podczas zajebistej rozwałki utrzymuje fpsy w granicach 30-50, wiec jest naprawde dobrze. Dla mnie jesli ktoś lubi klimaty podobne do InFamous tylko ze o wiele brutalniejsze,krwiste itd to napewno powinien kupić Protoype. Dla mnie gierki są obie kozackie i obie są warte zakupu. Tyle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie kupiłem Infamous -> zrobiłem platynkę i zdaje mi się że dobrze wybrałem jeśli chodzi o cenę bo Proto drogi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak na razie kupiłem Infamous -> zrobiłem platynkę i zdaje mi się że dobrze wybrałem jeśli chodzi o cenę bo Proto drogi :/

I słaby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słaby.

jak dla kogo... dla mnie to bardzo fajna gierka. a jak ktos oczekiwal czegos wiecej to mial problem :P

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie zakonczylem przygode z ta gra ;) przeszedlem na normalu i zdobylem cale Web of Intigue. Ogolne wrazenia pozytywne - czasem denerwowala, frustrowala, nudziala ale daje rade ;) Swietnie odstresowywuje po ciezkim dniu :P nie ma to jak zrobic dobra rozwałke w centrum Manhattan'u...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla kogo... dla mnie to bardzo fajna gierka. a jak ktos oczekiwal czegos wiecej to mial problem :P

Był ogromny hype na tę grę, także rzeczywiście, spodziewałem się czegoś więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałes się czegoś wiecej niż rzucania wszystkim co popadnie, sprintowanie po scianach z elementami parkouru, z 4 broniami + bardzo dużo umiejetnosci w upgrade'ach, ze wspaniałym gameplayem, fpsem który trzyma minium 30, i wiecej? Ludzie czego wy chcecie?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałes się czegoś wiecej niż rzucania wszystkim co popadnie, sprintowanie po scianach z elementami parkouru, z 4 broniami + bardzo dużo umiejetnosci w upgrade'ach, ze wspaniałym gameplayem, fpsem który trzyma minium 30, i wiecej? Ludzie czego wy chcecie?

jak ktos sie spodziewal czegos wiecej niz to co napisales to wylacznie czytal o grze a nie ogladal filmikow :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś więcej niż bezmyślnej sieczki, a trailery niestety wskazywały na coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś więcej niż bezmyślnej sieczki, a trailery niestety wskazywały na coś innego.

jak dla mnie trailery wskazywaly na bezmyslna sieczke + fajna fabula. dostalem to co widzialem na trailerach :)

Edytowane przez afwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trailerach myślałem, że będzie jakiś element planowania, zasadzki. A tu wszystko sprowadza się do jednego. Może rzeczywiście za wiele wymagałem od tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trailerach myślałem, że będzie jakiś element planowania, zasadzki. A tu wszystko sprowadza się do jednego. Może rzeczywiście za wiele wymagałem od tej gry.

a ja mysle ze ogladales inne trailery Oo planowanie zasadzki? :D to mnie rozbawiles do lez prawie :D hihihi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o trochę bardziej logiczny tryb stealth i mniej życia, bo normalni żołnierze nie są zagrozeniem. Żeby to miało jakiś sens, a nie robienie rozpieduchy w coraz to innych miejscach... boooring.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prototype to gra dla ludzi którzy chcą pochodzić i zrobić niezła rzeź. misje w tej grze sa do siebie bardzo podobne nie dzieje się dużo jak juz mówiłem można pochodzić, poskakać i zrobić fajną rozwałke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prototype to gra dla ludzi którzy chcą pochodzić i zrobić niezła rzeź. misje w tej grze sa do siebie bardzo podobne nie dzieje się dużo jak juz mówiłem można pochodzić, poskakać i zrobić fajną rozwałke

YYY? chyba nie graliśmy w tę samą grę, poniewaz ja jestem akutalnie na 23 misji i chyba nie powtórzyła mi sie żadna, są bardzo zróżnicowane.

a co do samej gry to pozamiatała mną konkretnie, niby sama sieka, ale za to jaka:D można sobie urozmaicić misje w ten sposób, że sprobujemy je przejsc po cichu ale nie zawsze sie da i nie sprawia to takiej radochy jak SIEKA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię się przyzwyczaić do autoaima i strasznie mnie denerwują sytuacje, gdy nie mogę się nacelować na odpowiedniego przeciwnika, bo celownik przeskakuje mi jedynie po "ważniejszych" celach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zrobiłem zakup Prototype.

dziś może w nią pogram.

i napisze własna recezje na temat tej gierki widziałem wiele filmów na Youtube. i są całkiem niezłe ale zależy kto co lubi.

Pozdrawiam

<h2 class="maintitle">

</h2>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Story mode completed:) dołączę się do pozytywnych opinii na temat gry. Bohater jest niesamowicie przepakowany i chociasz na poczatku mozna sie czuc lekko zagubionym to plynne sterowanie Alexem przychodzi z czasem i sprawia coraz wieksza satysfakcje.Co do chaosu i wytykania go ciagle jako wielki minus gry to dla mnie "chaos" to najlepsze slowo jakie opisuje co sie dzieje na Manhattanie(panika,strach itp) w czasie infekcji i jak najbardziej pasuje mi do klimatu gry a w czasie walk mozna sie w tym odnalezc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie odnośnie trofeum, aby przejść grę bez straty życia w Prototype. Czy zaliczy mi się ono, gdy przejdę grę na np.EASY +? Czy to musi być "normalna" gra?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×