Skocz do zawartości
Emir

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz zakapturzony hero, może zmieniać kształt swojego ciała, co dla nas graczy równa się, mnóstwem świetnych, oryginalnych patentów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra mi się podoba bardzooo. Koleś wygląda jako tako jak nasz Assasin Na pewno kupię. Lecz pierw chciałbym ujrzeć gameplay taki porzadny lub po prostu zagrać w demko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnei z trailerow gra mi sie bardzo podobala ale ostatnio w sieci byl czysty gameplay i musze przyznacz ze otoczenie jest bardzo proste i takie plastikowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra mi się podoba bardzooo. Koleś wygląda jako tako jak nasz Assasin Na pewno kupię. Lecz pierw chciałbym ujrzeć gameplay taki porzadny lub po prostu zagrać w demko

Rzeczywiście koleś przypomina trochę Altaira. To co mnie urzekło w tej grze to oryginalny pomysł na postać głównego bohatera. Wiadomo coś może na temat daty premiery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PREMIERY ŚWIATOWE i EUROPEJSKIE

czerwiec 2008 Prototype

Matt proszę. Wystarczy poszukać. Trochę długo ale wytrzymamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ta gra mi się podoba bardzooo. Koleś wygląda jako tako jak nasz Assasin Na pewno kupię. Lecz pierw chciałbym ujrzeć gameplay taki porzadny lub po prostu zagrać w demko

przecież jest gameplay ; d całkiem niezły. chociaż demko było by lepsze. ; dd to jest mój MH. ;ddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gra może być dobra, byle tylko dali możliwość zniszczenia (przynajmniej co nie których) budynków, bo głupio będzie wyglądać jak rzuci się czołgiem czy jakimś samochodem w blok a ten zostanie nienaruszony, no i animacje, podczas wybuchów chaotyczne ruchy bohatera...

a jak ktoś jest zainteresowanym gameplay'em to tu:

http://www.gamersyde.com/news_6013_en.html

macie dwa filmiki z gry jedne był już podawany a drugi to jego kontynuacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio widziałem recenzje w tv i gierka zapowiada sie interesująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem dziwny ale dla mnie ta gra wygląda ne gre pokroju ''halk'' czy ironman gdze tylko chodzisz i wszystko rozwalasz a to nudzi po moze 1 godzinie gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, lepiej sięgnąć po inFAMOUS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może jestem dziwny ale dla mnie ta gra wygląda ne gre pokroju ''halk'' czy ironman gdze tylko chodzisz i wszystko rozwalasz a to nudzi po moze 1 godzinie gry...

a która gra taka nie jest? U:DF, cały czas zabijasz, nowe SW też, shootery których teraz jest za dużo to samo, nawet w AC wszystkich się zabija, mało jest już gier w których trzeba pomyśleć, poskakać w większości idzie się prosto i walczy ze wszystkim co się poruszy, jedyne co odróżnia gry to fabuła, sterowanie i modele postaci/otoczenia, w przypadku fabuły prototype zapowiada się interesująca, sterowanie niestety nie wygląda za ciekawie patrząc po filmikach, modele - no cóż, miasto na pewno kupowanie gry po premierze nie będzie za rozsądne, co nie oznacza, ze gra będzie nudna ale wszystko okaże się dopiero w 09 więc projekt może nawet upaść przez ten czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mało jest już gier w których trzeba pomyśleć, poskakać w większości idzie się prosto i walczy ze wszystkim co się poruszy

Na szczęście dostaniemy LBP i HR

Niestety Prototype zupełnie mnie nie bierze. Troszkę lepiej prezentuje się ta zapowiadana teraz gra w podobnym klimacie. Niestety nie pamiętam teraz tytułu. Ale to też nie mój typ. Ja dalej się będę babrał w wyścigach, LBP i RPG a na przystawkę (a nawet główne danie) HR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się Prototypek podoba. Mam jednak nadzieję że będzie sporo mocy bo z tego co widziałem w gameplayu to głównie wali nie celnymi piorunkami z łapy, ale to chyba był sam początek gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a która gra taka nie jest? U:DF, cały czas zabijasz, nowe SW też, shootery których teraz jest za dużo to samo, nawet w AC wszystkich się zabija, mało jest już gier w których trzeba pomyśleć, poskakać w większości idzie się prosto i walczy ze wszystkim co się poruszy, jedyne co odróżnia gry to fabuła, sterowanie i modele postaci/otoczenia, w przypadku fabuły prototype zapowiada się interesująca, sterowanie niestety nie wygląda za ciekawie patrząc po filmikach, modele - no cóż, miasto na pewno kupowanie gry po premierze nie będzie za rozsądne, co nie oznacza, ze gra będzie nudna ale wszystko okaże się dopiero w 09 więc projekt może nawet upaść przez ten czas...

Tak, oczywiscie masz racje, ale ja osobiście widze różnice w zabijaniu np. w Uncharted:DF a w hulku... no, ale fakt nie wiadomo tak naprawde jak ta gra bedze wyglądać może sie mylę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie opierasz swoje twierdzenie? Wg. mnie pomysł na grę Prototype jest przedni i ta zmiennokształtność itp. to super sprawa. Czekam na tą grę. Dobrych gier akcji nigdy dość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sie w ogole stalo z tym tytulem??? kiedys w jakims wywiadzie na gt.tv obilo mi sie o uszy, ze zamkneli ten projekt.. ale jakos mi sie nie chce wierzyc.. w koncu calkiem sporo czasu i $ w to wlozyli.. choc z drgugiej strony, od klilku miesiecy zadnego trailera ani newsa zwiazanego z gra nie slyzsalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

screenki - tym razem prawidlowo

UO0254.jpg

UO0255.jpg

UO0257.jpg

UO0256.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szykuje się średniak. Wszyscy wiemy jak to jest kiedy gra jest ciągle przekładana. Wchodzą nowe trendy, nowe technologie do których gra nie jest przystosowana. Mimo, że kiedyś bardzo czekałem na tą grę teraz jest mi totalnie obojętna. Moim zdaniem nie podała oczekiwaniom graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo kiedy demko pojawi się na PSN ?

Chyba bedzie tydzień przed premierą, tak jak Infamous :teehee: lub wcześniej ale napewno bedzie, bo już wcześniej słyszałem, że ma być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba bedzie tydzień przed premierą, tak jak Infamous :teehee: lub wcześniej ale napewno bedzie, bo już wcześniej słyszałem, że ma być.

Nie wiadomo czy bedzie, bo Sony wprowadzilo oplaty na PSN za zamieszczanie plikow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×