Skocz do zawartości
Emir

Prototype

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze wrażenia: ok, ide sobie, dalej dostaje kolejną zdolność, jakoś tam sie ciacha - ok, łykne. Dalej- zaczyna coraz bardziej denerwować grafika. Po kilku misjach zaczynam ziewać. Do tego te AI. No WTF się pytam. Na oczach blackwatcha, dosłowanie 3 kroki przed dwoma z ich "po cichu"(ta) pochłaniam kolejnego żołnierza. A oni co ? Nic -,-

Jeszcze bym to przetrawił, gdyby nie to, że gdy ucieknę przed żołnierzami, to gdy później się pojawię oni nic nie robią! Nosz do cholery co to ma być. Jade czołgiem, obok mnie jakaś taksówka (z dwóch polygonów chyba -,-) i nagle zostaje zgnieciona, tak jakby była przedemną. Ehh rozumiem... zoptymalizowanie kodu na multiplatformowość...

Ok, jestem wielkim fanem inFAMOUS, bo mi się spodobała i dubbing też niezły. Ale przynajmniej czuć tą grę. W [prototype] to wszystko jest takie bezpłciowe, gdy niszcze zastępy wrogów, to nic nie czuję. Poza tym, ile punktów my dostajemy?! Za pare bezsensownych zabić i prostą misje mam około 50 000 pkt. WTF?! Jedyne, do czego nie mogę się przyczepić to zdolności. Jest ich pare, a do zabicia określonych przeciwników jednak trzeba zmieniać zdolność. [Prototype] zaliczyłbym chyba do kartonowych obojniaków z teksturami z PS2. Jednakże na przynajmniej 7+ zasługuje, a jak się uprzeć to i 8. Poza tym niektóe oceny przewyższają inFAMOUS, ale to raczej fanbojstwo ze strony redaktorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co wy macie do tej grafiki. Może na konsole tak ona wygląda, bo np. na PC jest bardzo dobra :) Gra się przyjemnie, krojenie ludzie daje ogromną satysfakcję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na monitorze, znaczy ? Powiedz ile cali, bo na 40" LCD to ta grafa wygląda ochydnie. Fuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC, monitor 22 cale w rozdziałce 1660x 1050 (u kumpla grałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na PC, monitor 22 cale w rozdziałce 1660x 1050 (u kumpla grałem).

Eee co wy gadacie na konsolach jest taka sama grafa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im mniejszy monitor/TV, tym mniej szczegółów widać. Obraz może być ten sam na PC i konsoli, ale cale mówią same za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plus wyzsza rozdzialka jest na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... Już mam 40% Trophy. Niektóre są naprawdę trudne i wymagają dużo czasu. Platyny w tej grze na pewno nie będę miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monitor 24' i rozdzialka 1920x1200 i.... gra wyglada raczej slabo ;] pogram chwile i pewnie wyleci z dysku

a sterowanie myszka i klawiatura mnie zabija... nigdy wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podzieliłem się tylko wrażeniami z wersji na PC. Na konsole nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wychodzi demo. nie ma i nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna premiera to 19 czerwiec (na pewno w Saturnie, nie wiem jak z MM) - czyli sobota, wiec olewam i w sobote na gielde rano pojade taniej wyhacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piatek, nie sobota ;)

Ogladalem gameplay. Gra wydaje sie byc sztywna jak cholera. Ale chcetnie zagralbym w demko, szkoda ze nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spoko bo w Piątek miałem ostatecznie jechać a jak nie to zamawiałbym w ultimie a tak to tylko do silesi i git!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piatek, nie sobota ;)

Ogladalem gameplay. Gra wydaje sie byc sztywna jak cholera. Ale chcetnie zagralbym w demko, szkoda ze nie bedzie.

Aww crap, faktycznie, na fonie mam 16 ... o.O

dzieki za poprawke, no to coz, w piatek silesia - saturn ...

jesli cena nie bedzie 259 jak w przypadku riddicka tylko tak z 200 to biore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na PC i od razu mówię że główny wątek jest króciutki, a eventy(takie pseudo misje poboczne) ciągle się powtarzają i są moim zdaniem nużące. Jak ktoś lubi totalną rozwałkę to polecam, ale innym radzę odłożyć pieniążki na coś lepszego.

Edytowane przez Spawn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła na początku nie jest zbyt ciekawa ale pod koniec jest zaje****a. Owszem jest krótka jakieś 11-12 godz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze na Gry-OnLine jest napisane (sorry ;x)"26 czerwca 2009 ( data wydania w Polsce )" czyzby przesuneli? Jeszcze niedawno napewno pisalo 19. Ja mam nadzieje ze dzisiaj przyjdzie kurierem ewentualnie jutro ;)

Edytowane przez Renifer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po przeczytaniu tego tematu wybiore jednak infamous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pykam se teraz w inFAMOUS i jestem bardzo zadowolony tak zajebistej gry nie widziałem.Mam nadzieje że na Prototype sie nie zawiode ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze dzis w sprzedazy bedzie Prototype juz w sklepach (a przynajmniej MM) wlasnie dzwonilem i pan mi powiedzial ze wszystko lezy od kuriera, ehhh zenada z polska dystrybucja.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Alucard tragedia mam nadzieje że w saturnie będzie dziś a raczej musi bo właścicielem obu sklepów jest ta sama firma podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×