Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Bability

Ale mnie denerwuje ta 251 :verymad: Po co twórcy wcisneli do shang tsunga taki syfiste ciosy? Do tego koleś jest tak wolny że aż szkoda słów (dół trójkąt to chyba najwolniejszy cios z całej gry)

Do tego denerwujący i kompletnie niepotrzebnie wsadzony "taniec" (jakby zmiana postawy) przy gdy próbuje zrobić combo przód, kółko, krzyżyk, kółko to on zamiast walić kombo zaczyna "tańczyć" Oo

Twórcy tej gry byli aż takimi matołami żeby wsadzić tak debilną i niepotrzebną rzecz do tej postaci obok tak dobrego komba?

Edit: Podłączyłem pada pod kabel i o dziwo przeszedlem za 1 razem... I shang stał się szybszy :P

Edytowane przez mariiox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale mnie denerwuje ta 251 :verymad: :P

Mnie też, bo zostało mi tylko to i 300 :) Shang nie jest moim ulubionym zawodnikiem :P

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda gadać 251 piętro to jest masakra nie umie tego dziadostwa przejść angry.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mam jeszcze mortala, więc mogę się mylić, ale shang to w miarę dobra postać jak ktoś ją opanuje.

Więc nie wiem czemu macie problem z 251 challengesem :D

Zobaczcie

Kupie mortala i zobaczę jak to będzie :D

Grałem troche w demko i ogólna ocena tego demka prze ze mnie jest 10/10:)

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze mortala, więc mogę się mylić, ale shang to w miarę dobra postać jak ktoś ją opanuje.

Więc nie wiem czemu macie problem z 251 challengesem :D

Zobaczcie

Kluczowe okazało się stwierdzenie: " Nie mam jeszcze mortala, więc mogę się mylić". Więc:

a) w ogóle nie grałeś, więc głupio jest pouczać innych

B) zagrasz w wieżę i dojdziesz do tego wyzwania, to się dowiesz jaki jest w nim problem

c) na filmiku masz wall combo + x-ray , spróbuj Shao Kahna zagonić w róg i zrobić mu takie combo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą szybkością ;) Na fatal masz sporo czasu i liczy się dokładność wklepywania a nie szybkość. Już nie raz się o tym przekonałem, gdy chciałem zrobić szybko "Split Decision", ma być przód, dół, przód, trójkąt - a jak się pospieszysz komp odczyta to jako przód, dół, przód + trójkąt i mamy pojedyncze cięcie zamiast fatala :)

Masz rację, mój błąd. Źle sformułowałem wypowiedź. Precyzja przede wszystkim, choć oczywiście "na żółwia" też nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda gadać 251 piętro to jest masakra nie umie tego dziadostwa przejść angry.gif

Hmmm no jak wam pomoc... Dwie pierwsze postacie chyba ciezko nie ma przejsc... Stosujcie czesto ZABRANIE DUSZY co wam tez doda energii. A co do ShaoKhana to miejcie juz zostawiony na niego X-RAY i od niego zaczynajcie jak sie pojawi. A potem juz tylko spaming non stop strzalem czaszki w przod. Przerywajac tylko skokami gdy uda mu sie rzucic mlotkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ten bosik, to jest trochę żart bo trzeba non stop go przeskakiwać... monotonne, jak grałem Raidenem to robiłem zawsze XXO ><X i tak w kółko. Jeśli próbujesz z nim solo  to nic nie zrobisz ponieważ on zrobi się taki zółty, ty go klepiesz a on nic albo fatala jak zrobi 55 schodzi hp

Shang Tsung wolny, dziwne jak gram z nim jako przeciwnik to dziwne że AI potrafi zrobić mi kombo 10, jakoś mnie podrzuca tu coś na koniec ten ogień z ziemi ... eh

Edytowane przez KupSePS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten bosik, to jest trochę żart bo trzeba non stop go przeskakiwać... monotonne, jak grałem Raidenem to robiłem zawsze XXO ><X i tak w kółko. Jeśli próbujesz z nim solo to nic nie zrobisz ponieważ on zrobi się taki zółty, ty go klepiesz a on nic albo fatala jak zrobi 55 schodzi hp

Shang Tsung wolny, dziwne jak gram z nim jako przeciwnik to dziwne że AI potrafi zrobić mi kombo 10, jakoś mnie podrzuca tu coś na koniec ten ogień z ziemi ... eh

Czy Ty zwracasz uwagę na to co piszesz (i jak). Co do Shao, to niezależnie w jaki sposób grasz - zwycięstwo to zwycięstwo. Biorąc pod uwagę z jakim handicapem walczysz przeciw niemu, wygrana wciskając przyciski na chybił trafił (lepiej nie próbować, bo to nie tekken) to i tak jest dobrze. Druga sprawa, pewnie chodziło Ci o X-Ray, bo fatal jest dopiero po zakończeniu walki, a jego X-Ray ściąga więcej niż 55% (chyba nawet 70 jeśli dobrze pamiętam).

Komp jest szybki grając Shangiem, bo ma zaprogramowane sekwencje, które po prostu uruchamia. My musimy wiedzieć co chcemy zrobić i we właściwym czasie wklepywać kombinacje (sekunda zawahania i z juggle nici). Z resztą wszyscy się podniecali Shangiem jak tylko wyszedł pierwszy filmik z gameplay ale ja od razu wiedziałem, że te kombinacje wcale takie proste nie będą :) Z resztą są mocniejsze (i prostsze w obsłudze) postacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff jest udało się piętro 251 to już historia tongue.gif

Dzięki za radę Frog PL thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 rozdziałów po kilka walk na każdy rozdział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do kupienia Mortala lecz mam mieszane uczucia bo wydaje mi się że postacie są nie zbilansowane np widziałem filmik jak postać ( ta co zabiera dusze ) i strzela takimi kulami ognia jest niemożliwa zabiera prawie całe życie z combosami ... np taka sonia nie da sobie rady ... Możecie się wypowiedzieć ? Nie chce się zawieść na tym tytule a co do multiplayera to pewnie każdy bedzie grał tymi najlepszymi a ja czegoś takiego nie lubie bo chciałbym albo każda postać miała tyle samo siły . Jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przymierzam się do kupienia Mortala lecz mam mieszane uczucia bo wydaje mi się że postacie są nie zbilansowane np widziałem filmik jak postać ( ta co zabiera dusze ) i strzela takimi kulami ognia jest niemożliwa zabiera prawie całe życie z combosami ... np taka sonia nie da sobie rady ... Możecie się wypowiedzieć ? Nie chce się zawieść na tym tytule a co do multiplayera to pewnie każdy bedzie grał tymi najlepszymi a ja czegoś takiego nie lubie bo chciałbym albo każda postać miała tyle samo siły . Jak to jest?

Nie wiem co Ci napisać. Może postacie i są trochę słabo zbalansowane, ale i tak uważam, że jak tylko ruszy PSN to szybko znajdą się ludzie, którzy będą wymiatać postaciami uważanymi potencjalnie za słabe. Wszystko zależy od umiejętności. Ja tą grę uwielbiam i choć pewnie (z racji wieku i nie tej szybkości kciuków co kiedyś :P) polegnę online, to jednak będę grał, bo sprawia mi mnóstwo radochy. Kupiłem ją z sentymentu do pierwszych dwóch części i się nie zawiodłem. W dodatku bawię się świetnie nawet w trybie dla pojedynczego gracza. Nie mówiąc już o radości i kupie śmiechu jaką daje ta gra na imprezce z kumplami przy piwku.

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przymierzam się do kupienia Mortala lecz mam mieszane uczucia bo wydaje mi się że postacie są nie zbilansowane np widziałem filmik jak postać ( ta co zabiera dusze ) i strzela takimi kulami ognia jest niemożliwa zabiera prawie całe życie z combosami ... np taka sonia nie da sobie rady ... Możecie się wypowiedzieć ? Nie chce się zawieść na tym tytule a co do multiplayera to pewnie każdy bedzie grał tymi najlepszymi a ja czegoś takiego nie lubie bo chciałbym albo każda postać miała tyle samo siły . Jak to jest?

Faktycznie BALANS postaci jest zróżnicowany i niektóre są mocniejsze od drugich, ale za to te słabsze są szybsze. Sonia nie jest taka słaba jak Ci się wydaje. Ogólnie to farmazony piszesz. Niby w multi przeciwnik weźmie Eramca to Ty już nie możesz?? Czy po prostu masz problem z tym, że inni grają od miesiąca i będą lepsi od Ciebie? Jeśli kupisz Mortala to pograj w story mode, tam grasz kilkoma postaciami po kolei i może wybierzesz sobie tą, którą będzie Ci się komfortowo grało i wtedy skup się na tej postaci. Bo w mortala trzeba grać, a skille przychodzą w czasie.

Nie mówiąc już o radości i kupie śmiechu jaką daje ta gra na imprezce z kumplami przy piwku.

Szczególnie jak spotykasz "wymiatacza", któremu zapuszczasz combo na 59% a jemu tylko pozostaje zbierać szczękę z podłogi.

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz w poniedziałek ide po mortala i strzeszcie się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za odpowiedz w poniedziałek ide po mortala i strzeszcie się ;)

StrzeSZemy ;)

A poważnie - idź, kup. Myślę, że się nie zawiedziesz.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz w poniedziałek ide po mortala i strzeszcie się ;)

Nie wiem co napisać, więc dam obrazek.

151.2.jpg?noCache=$webTool.getLastModified($character)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie jak spotykasz "wymiatacza", któremu zapuszczasz combo na 59% a jemu tylko pozostaje zbierać szczękę z podłogi.

Ja spotkałem "wymiatacza", który 2 raz w życiu trzymał pada, a mimo to złoił mnie Raidenem parę razy i nawet kilka fatali zapodał. Wtedy ja miałem szczenę na podłodze i... o to chodzi! Było jeszcze zabawniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mozna zagrac Test Your Luck we dwoch na jednej konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu chciałem padem w tv rzucić . . . te zadanie 251 niszczy moje nerwy. Zawsze mnie ten qtas Shao Kahn musiał zrąbać na ostatkach energii. Niby robię tak jak trzeba ( na dzien dobry X-Ray, a później fireballe), ale on ciśnie z bara i FB przez niego przelatują bez efektu.

Co należy zaznaczyć to perfekcyjnie zbugowany Baraka. Wystarczy, że pomyślisz o skoku to już ma kontrę przygotowaną. Puszczasz fireballa to on iskierkę. Żywy gracz niestety ma gorszy czas reakcji, aczkolwiek i tak jest do przejścia (wystarczy stosować tanie sztuczki).

Pytanie: Skopiowałem pliki nagrań treningowych...czym to otworzyć w winie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu chciałem padem w tv rzucić . . . te zadanie 251 niszczy moje nerwy. Zawsze mnie ten qtas Shao Kahn musiał zrąbać na ostatkach energii. Niby robię tak jak trzeba ( na dzien dobry X-Ray, a później fireballe), ale on ciśnie z bara i FB przez niego przelatują bez efektu.

Co należy zaznaczyć to perfekcyjnie zbugowany Baraka. Wystarczy, że pomyślisz o skoku to już ma kontrę przygotowaną. Puszczasz fireballa to on iskierkę. Żywy gracz niestety ma gorszy czas reakcji, aczkolwiek i tak jest do przejścia (wystarczy stosować tanie sztuczki).

Pytanie: Skopiowałem pliki nagrań treningowych...czym to otworzyć w winie??

tez tak miałem amigo ale rada super Froga PL i udało się tez chciałem w TV PADEM ale szkoda TV i pada.pardon.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy mozna zagrac Test Your Luck we dwoch na jednej konsoli ?

MOZNA :)

Dzisiaj znowu chciałem padem w tv rzucić . . . te zadanie 251 niszczy moje nerwy. Zawsze mnie ten qtas Shao Kahn musiał zrąbać na ostatkach energii. Niby robię tak jak trzeba ( na dzien dobry X-Ray, a później fireballe), ale on ciśnie z bara i FB przez niego przelatują bez efektu.

Co należy zaznaczyć to perfekcyjnie zbugowany Baraka. Wystarczy, że pomyślisz o skoku to już ma kontrę przygotowaną. Puszczasz fireballa to on iskierkę. Żywy gracz niestety ma gorszy czas reakcji, aczkolwiek i tak jest do przejścia (wystarczy stosować tanie sztuczki).

Pytanie: Skopiowałem pliki nagrań treningowych...czym to otworzyć w winie??

Hehe tez odnioslem te same wrazenie co do Baraki. Jak by zawsze wiedzial kiedy chcemy skoczyc na niego ;) Co do shao. Jak zrobisz xray to odskakuj do tylu. Zeby strzelac z jak najdaleszej odleglosci. Wlasnie zeby z bara nie mogl nam przywalic tylko strzelal mlotkiem albo dzidom na dystans...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×