Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Wbiłem kod na dodatkowy strój Scorpiona i nie mogę go wybrać. Dlaczego?

Ewentualnie co robię źle, lub gdzie wybiera się strój w grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem kod na dodatkowy strój Scorpiona i nie mogę go wybrać. Dlaczego?

Ewentualnie co robię źle, lub gdzie wybiera się strój w grze?

START na wyborze postaci, było wałkowane dziesiątki razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi postaciami waszym zdaniem jest najmniej na serwerach?

Wg mnie to:

- Shang Tsung

- Sheeva

- Sindel

- Kabal

- Sonya

- Jax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakimi postaciami waszym zdaniem jest najmniej na serwerach?

Wg mnie to:

- Sheeva

Tą bym raczej skreślił, już sporo noobów spamujących tąpnięcie i deptanie pojawiło się na serwerach niczym grzyby po deszczu :/

Ostatnio jak widzę że typek wybiera Sub-Zero to od razu wychodzę, bo nerwicy można dostać jak gostek non stop robi wślizgi i lodowe klony ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z kolesiem który wybierał tylko cyber sub-zero ciągle tylko góra, kółko, kółko i tak przez kilka rund... Rozumiem, sprawdzić czy jakiś cios jest dobry, ale nie używać go przez cały czas, dla mnie taka gra mija się z celem

Pokonałem kolesia kilka razy ale on i tak używał ciągle tego samego "sposobu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z kolesiem który wybierał tylko cyber sub-zero ciągle tylko góra, kółko, kółko i tak przez kilka rund... Rozumiem, sprawdzić czy jakiś cios jest dobry, ale nie używać go przez cały czas, dla mnie taka gra mija się z celem

Pokonałem kolesia kilka razy ale on i tak używał ciągle tego samego "sposobu"

Niestety i tacy się zdarzają. I idąc dalej cholernie wam zazdroszczę tego, że możecie normalnie grać online, ja prawdopodobnie swoją kopię będę musiał w końcu sprzedać, jeśli nie będzie wspomnianego patcha. Po prostu nie da się grać.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem wspomnieć o Nightwolfie ich też strasznie mało grywa.

Należy więc wyciągnąć wnioski takie iż po prostu te postacie są słabe lub trudne do opanowania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze mam pytanie, posiadam kod na odblokowanie klasycznego kostiumu Scorpiona, ale ten kod się wpisuje w grze czy w PS Store??, i Czy odrazu Kostium będzie aktywny czy dopiero po premierze DLC z klasycznymi kostiumami? Pozdrawiam post-32752-0-61890900-1307309033_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzie aktywny po wpisaniu

O ile sie nie myle moesz go wpisac w grze lub ps store, na jedno wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety lagi jak są tak były - myslalem ze moze po powrocie psstore i kilku aktualizacyjnych pracach psn cos sie zmieni, ale tak jak podejrzewalem to nie ma z tym nic wspolnego :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklepujesz kombinację i wtedy masz odblokowane.

(ale znaleźć musisz samemu)

Właśnie w tym problem.Nie wiem czy ja coś źle robię.Znalazłem kombinacje lecz na końcu walki kiedy powinno się użyć fatality wklepuje kombinacje do Babality i nic się nie dzieje

Edytowane przez Treaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym problem.Nie wiem czy ja coś źle robię.Znalazłem kombinacje lecz na końcu walki kiedy powinno się użyć fatality wklepuje kombinacje do Babality i nic się nie dzieje

Musisz być na odległości skoku. Spróbuj Scorpionem - prościutkie ma - dół, tył, przód, dół, trójkąt bodajże. Mi wyszło za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno blokować w ostatniej rundzie.

Jesteście pewni co do tego? Bo mi się wydaje, że normalnie używam bloku i babality mi wchodzi bez problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni co do tego? Bo mi się wydaje, że normalnie używam bloku i babality mi wchodzi bez problemu :P

Wydaje mi się, że w ladder nie ma znaczenia, czy blokujemy w ostatniej rundzie - babality wchodzą bez problemu. Natomiast podczas gry z kumplami 1vs1 w ogóle nie wchodziły i nie wiedziałem co jest grane, może właśnie tu jest ten problem.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Co mi dało że wklepałem ten kodzik który otrzymałem przy zakupie gry? Tak z innej beczki. Co wy na to by umówić się któregoś wieczoru, założyć własny pokój "PS3SITE" i popykać razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Co mi dało że wklepałem ten kodzik który otrzymałem przy zakupie gry? Tak z innej beczki. Co wy na to by umówić się któregoś wieczoru, założyć własny pokój "PS3SITE" i popykać razem?

Jeśli chodzi Ci o online pass, to dzięki niemu możesz grać online. Co do drugiej części: dopóki nie będzie poprawki usprawniającej grę po sieci, ja na pewno nie aktywuje swojego online pass (bo wtedy gra staje się bezwartościowa na rynku wtórnym :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mogłem grać online zanim go wpisałem... Nic już nie rozumiem. Co do lagów, nie wiem, może jestem z nielicznych, ale może jedną grę na pięćdziesiąt mam z lagami.

Edytowane przez SpikeMoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mogłem grać online zanim go wpisałem... Nic już nie rozumiem. Nie wiem, może jestem z nielicznych, ale może 1 gra na 50 mam z lagami.

Bo przed restartem pss twórcy przedłużyli trial-a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×