Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro piszecie że jest lepiej to może teraz będzie w Polskim pokoju więcej ludzi. Do tej pory gdy nie odpaliłem MK Online zawsze w polskim pokoju maks 5-7 osób :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ogarnięty chciałby pograć online to mnie dodawajcie, wczoraj grałem w Polskim roomie i za to , że wygrywałem dostawałem 0.0 albo maks 3.0-.-, ale tacy ludzie to osobny temat.

Psnid:samotnywilk

Graliśmy jakoś dwa tygodnie temu i KOTH był nie grywalny, ale jeżeli sytuacja uległa poprawie to cza będzie się ustawić ;)

Cza zebrać ekipę i żeby dawali te 10 po wygranej walce - nic to nie daje, a może tylko trophy szybko wpaść ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny i dzisiaj bede na pewno grał, ale dopiero wieczorem.Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie teraz po tym patchu gra się naprawdę dobrze, tylko co z tego gdy na serwerach pustki. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello ma ktoś kombinacje ciosów FATALITY- KENSHI i SKARLET turned.gif

Skarlet (DLC)

Blood Bath - D, B, D, D,ps3r2.gif - (close)

Make It Rain - F, B, D, D,ps3circle.gif - (jump)

Babality - D, B, D, F,ps3triangle.gif - (jump)

Stage Fatality - F, B, F,ps3square.gif

Kenshi (DLC)

Fatality 1 - U, D, U, D, ps3r2.gif (Sweep)

Fatality 2 - B, F, D, F, ps3triangle.gif (Jump)

Stage - D, F, D, ps3eX.gif (close)

Babality - D, B, D, ps3square.gif (jump)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupilem nowa gre na thehut.com w folii, probuje wklepac online pass i wyskakuje mi informacja ze kod zle wpisany albo juz wykorzystany.... co moge zrobic w tej sytuacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, kupilem nowa gre na thehut.com w folii, probuje wklepac online pass i wyskakuje mi informacja ze kod zle wpisany albo juz wykorzystany.... co moge zrobic w tej sytuacji?

Spróbuj wpisać na UK PSS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wpisać na UK PSS

na polskim wpisalem i poszlo :) mam niemieckie konto a oni w ogole nie sprzedaja mk z powodu brutalnosci, moze dlatego nie poszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie: do czego służy special move smoke'a - shake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Treaty - Nie ma

@elt_son - shake służy do skontrowania special move'a przeciwnika, czyli np. Sub-Zero, gdy wystrzeli frost balla, który trafi na "shake'ującego" Smoke'a otrzyma cios.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, macie może spis wszystkich fatali, i mam pytanie Ultimate Humiliation- czy do tego trofea trzeba wykonać 2 fatale 1 babality i to związane z mapą. Czy jak ?

I jak odblokować babality. Wytłumaczcie wszystko proszę. Jestem zielony jeśli chodzi o Mortal Kombat

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, macie może spis wszystkich fatali, i mam pytanie Ultimate Humiliation- czy do tego trofea trzeba wykonać 2 fatale 1 babality i to związane z mapą. Czy jak ?

I jak odblokować babality. Wytłumaczcie wszystko proszę. Jestem zielony jeśli chodzi o Mortal Kombat

Tu jest wszystko wytłumaczone::

http://www.onlygames.pl/artykul-mortal_kombat_-_poradnik_(lista_ciosow,_sekrety,_opis_krypty_i_kombat_codes)-1501.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no. O ile Scarlet i Kenshi latają mi koło pośladków, o tyle Rain wygląda miodnie. Fajnie dopracowana postać. (Winning pose wygląda bardzo podobnie jak w MKT ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no. O ile Scarlet i Kenshi latają mi koło pośladków, o tyle Rain wygląda miodnie. Fajnie dopracowana postać. (Winning pose wygląda bardzo podobnie jak w MKT ;) )

Takie coś znalazłem na temat postaci ''RAIN''

http://wccftech.com/rain-gameplay-trailer-mortal-kombat-9/ thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni rzędu kołu 21 szukam pokoju Polski i nigdy nic, gdy sam zakładam nikt się nie dolańcza. Ta gra już umarła on line zanim jaszcze na dobre się narodziła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni rzędu kołu 21 szukam pokoju Polski i nigdy nic, gdy sam zakładam nikt się nie dolańcza. Ta gra już umarła on line zanim jaszcze na dobre się narodziła ?

Stary ogarnij. Może nie ma aktualnie wielu Polaków albo wolą grać gdzieś indziej, albo grają tylko z przyjaciółmi, albo po prostu i po ludzku grają rankingowe mecze bądź te zwykłe, ale poprzez wyszukiwarkę. W innych pokojach masz zawsze masę ludu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w innych pokojach trudno o dobry ping , granie z lagami mija sie z celem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zwracam honor, u mnie problem pingu po patchu w ogóle nie występuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kufir o której grasz w mortala ? ja wieczorem i nigdy nie ma pokoju polski. Ej słuchajcie mam taki problem na multi, że nic nie mogę zrobić, walcze z kolesiem on robi ze mną wszystko ale tylko gdy prubuje go uderzyć to ON zawsze jest szybszy. Przykładowo walcze Sub-0 próbuje go zamrozić ale on gra skorpionem teleport i mnie nie m

Kufir- dodam cię do znajomych, można rozmawiać w trakcie gry >?

Multi jest zjeb...., nie da się grać,bugów jak 100 np gram Sub-0 vs Scorpion ja robie slide a scorpion takie chwycenie nogami na parterze, i wyobraźcie sobie on to robi a ja w niego slidem a tu nagle okazuje się że on mnie chwyta, dziwne. Jeszcze nie da się grać trafiłem na kolesia który grał mileną i cały czas robił to samo jak był dalego to rzucał sztyletami a jak blisko to coś nogami że wstać z gleby nie mogłem. Ale ogólnie to też sub-zero to słaba postać

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sub0 to bardzo mocna postać, Ty chyba po prostu grać nie potrafisz.

Mrożenie na pałę? Na postać z teleportem? Zawsze karane.

Co do chwytu na nogi ,w jakim momencie animacji nastąpił przechwyt? A może to był jednak hellfire?

Mileena jest twardym orzechem, ale nikt nie powiedział, że będzie łatwo.

Gadać przez headsety można. Polecam ustawiać się w celu założenia pokoju w dziale online. Wszyscy się dogadacie na konkretną godzinę i git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do chwytu, to normalnie, on robi ja wjeżdzam i znalazłem się w nim, nie wiem, jak gram online to nic zrobić nie mogę wszyscy na pałe mnie biją a ja nic . Może ktoś zobaczy jak gram i powie co robie źle mój psn id: pankal422 zapraszać gram wieczorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×