Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Stroje Cyraxa i Sektora już dostępne, dostępna również Scarlet :)

Cena Scarlet 14 złotych.

Edytowane przez Banan81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uj mi po tych strojach jak online nadal jest srednio grywalne, a fatale z drugiego pada niewykonalne bez pomocy netu.... Czy oni w ogóle wiedzą co muszą poprawiać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z fatalami na drugim padzie masz rację, ale u mnie online śmiga aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj też bym tak chciał.... Typ NAT 2. DMZ przekierowane na konsole. Z żadną grą nie mam problemu. W mortalu napis "FIGHT" pojawia się z opóźnieniem.

Czasem mam wrażenie, że tylko ja mam lagi bo bije mnie każdy... Dziś nawet grałem z jakimś polakiem i też nie obyło się bez minimalnych lagów...

Uj mnie strzeli, krew zaleje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam iż mortal działa poprawnie jak każda inna gra online śmiga ładnie wczoraj zagrałem raz z kolega z forum i zero lagow może problem tkwi gdzie indziej a nie w mortalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam iż mortal działa poprawnie jak każda inna gra online śmiga ładnie wczoraj zagrałem raz z kolega z forum i zero lagow może problem tkwi gdzie indziej a nie w mortalu.

Ja Wam nie wierze... Neta mam po WI-FI. Około 20mbit/s upload też z 20mbit/s... Na kablu około 40..... Porty odblokowane a lagi występują tylko w mortalu !!:/ Pomóżcie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa. Mam 3 razy gorszego neta i jest naprawdę bez żadnych problemów. Rzeczywiście napis fight pojawia się z minimalnym opóźnieniem, ale sama rozgrywka jest w porządku. Ciężko będzie znaleźć źródło problemu, popytaj na oficjalnym forum gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Zagrałbym se z jakimś polakiem :P. Co powiecie na to, żeby w poniedziałek założyć pokój PS3site i zagrać w końcu tego KotH`a? Najlepiej to o 22.00. Piszcie na PW, PSN (Kiziorxd), Skype (dawid.men-12) lub GG (32595462). Chociaż najbardziej pasowałby mi skype ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poniedziałek może być ale ja proponuje również dzisiejszy wieczór. Co Wy na to? Mój psn: jimmyyy8. Dodawać śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie da rady bo zje**ł mi się kabel zasilający. W poniedziałek idę go właśnie kupić. Ale róbcie listę na poniedziałek i podawajcie sposób komunikacji (pokaże na liście).

Lista KoTH (poniedziałek)

-Kiziorxd (Skype, HS)

-jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poniedziałek chętny.

Banan_81(PSN) 4682642(GG)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o dopisanie do listy ;)

Może założymy oddzielny temat na ustawki, żeby nie zaśmiecać głównego wątku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK to napisze w dziale ONLINE. Wszyscy, którzy są zainteresowani proszę do tego właśnie działu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak już wiadomo Kenshi wychodzi 5 lipca...ja sam oczywiście go kupie...ale z niecierpliwością czekam na Raina...

A mam małą sprawę.Czy Skarlet ma drugi strój?A jak tak to jak go odblokować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich akurat mam...między innymi chodziło mi o Ermaca,którego kombinacji nie mogę nigdzie znaleźć

A tak na marginesie...nie wiem czemu,ale online mogę grać tylko klasycznym strojem Scorpiona,a resztą klasycznych już nie mogę grać...wie ktoś może o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale postac bedzie przegieta. Jeszcze gorzej bedzie niz z NoobSaibotem.

wszystko zależy od tego jak będą wchodzić combosy. Jeśli odpowiednio namieszają z ich wykonywaniem to będzie w porządku :)

Co nie zmienia faktu, że motyw z telekinetycznym obijaniem oponenta jest strasznie kozacki. Wygląda zacnie! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale postac bedzie przegieta. Jeszcze gorzej bedzie niz z NoobSaibotem.

I na takich znajdzie się patent ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o to, ze bedzie bardzo ciezko na jego ciosy zareagowac. Sa malo czytelne, ze wzgledu na to ze postac wykonuje niektore ataki za pomoca ruchow reki - Kenshi stoi macha reka, a z niego wychodzi "telekinetyczny Kenshi" o duzym zasiegu ciosu. Ty koncentrujesz sie na "glownej" postaci, a przezroczysty ci przywali. I to pewnie objawi sie spamowaniem tego comba. Jesli jest jedno to jeszcze jak cie moge, ale jesli bedzie mial takich atakow wiecej i nie daj Boze na rozne rejony to ta postac nie powinna byc dopuszczona do online'u w takim stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać po filmikach Kenshi będzie Mixem Nooba i Ermaca, czyli będzie ciekawie. Może go kiedyś dokupię, na razie czekam na zapowiedzianą Frost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×