Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

W MK gra STRASZNIE mało ludzi i to mnie zniechęca zupełnie do grywania. Gdy już z kimś grasz to masz dwie opcje:

1) Jest to początkujący gracz którego lejesz bez problemu.

2) Jest to jakiś onanizator pada co wykręca każdą postacią non stop kombo po 40% i grać się odechciewa.

Gdyby On-Line było od początku grywalne tak jak teraz pewnie byłoby sporo ludzi, teraz ta gra jest martwa zanim na dobre ożyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi 2-oma opcjami to świeta racja, nie da się grać, bo są takiekie koksy że to nie porozumienie, dlatego gram w bc2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staniesz się lepszy grając z lepszym przeciwnikiem.

Podstawy Szachów 1885r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jest to prawda, ale nie wolno rzucać nikogo na głęboką wodę bo się utopi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W MK gra STRASZNIE mało ludzi i to mnie zniechęca zupełnie do grywania. Gdy już z kimś grasz to masz dwie opcje:

1) Jest to początkujący gracz którego lejesz bez problemu.

2) Jest to jakiś onanizator pada co wykręca każdą postacią non stop kombo po 40% i grać się odechciewa.

Gdyby On-Line było od początku grywalne tak jak teraz pewnie byłoby sporo ludzi, teraz ta gra jest martwa zanim na dobre ożyła.

Absolutnie się w całości z tym zgadzam. Tryb online jest okropny, przydałoby się coś w rodzaju "skillmeter" dla każdego gracza na podstawie którego dobierany był by oponent.

BTW denerwują mnie jeszcze takie rzeczy, kostium alternatywny dla np. Noob'a podoba mi się bardziej od natywnego więc przed każda walką trzeba się dodatkowo "na klikać" zamiast tego powinno być coś w rodzaju "default costiume". Poza tym masa różnych "loadingów" i animacji (te na szczęście można "przeskipować") przed każdą walką która trwa niecałą minutę. Ale chyba taki "urok" tej gry. Owszem "face to face" z kumplem przy piwku daje świetna rozrywkę.Dlatego po przejściu Challenge Tower gierka wyląduje u mnie na kolekcjonerskiej półeczce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staniesz się lepszy grając z lepszym przeciwnikiem.

Podstawy Szachów 1885r.

Hahaha:D:D

Zmotywowałeś mnie, idę na mortala! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie.Czy te stroje Jade i Kitany to są te same stroje,które były w tej paczce klasycznych strojów na PSN?Czy inne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie.Czy te stroje Jade i Kitany to są te same stroje,które były w tej paczce klasycznych strojów na PSN?Czy inne?

Inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, dziwne, mieliscie dzis cos takiego ze w ogole nie mogliscie sie polaczyc z graczami z pokojow? mi albo Unaviable pisalo albo podczs SEND CHALLANGE gre zawieszalo, mhm. a Potem to juz w ogole do online nie chcialo mi wejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą online, za każdym razem kiedy wybieram opcję online wyskakuje mi komunikat aby sprawdził swój kabel, ruter czy wszytko jest w porządku. Próbowałem ściągać od nowa online pass, odinstalowywałem wszystko co pobrałem do Mortala i pobierałem passa od początku lecz to nic nie dało i ciągle wyskakuje mi owy komunikat. Z ruterem jest wszystko ok ponieważ ps network działa a np. grając w Homefronta przez sieć nie miałem żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, zupelnie nie wiem dlaczego. Od wczoraj cos mi swiruje ta gra - nie rozumime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób kupujcych raina.Czy ktos mogl by mi go udostepnic do sciagniecia w zamian za przelanie 14 zł na konto.Mam problem z karta platnicza a zalezy mi zeby go kupic bardzo.Kase przelał bym jutro na konto.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna sie zlozyc na Raina, tez chce zakupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rain rewelacyjny !

Fatality średnie, ale nadrabia wachlarzem ciosów i combosów ;)

Do tej pory najlepsza postać DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj problem polega na tym : Wczoraj wkladam plytke z mortalem i jest nowy pach do sciagniecia. Akceptuje i po chwili konsola mi sie resetuje. Kilka razy bylo to samo wiec dalem sobie na luuz. Wie ktos czym moze to byc spowodowane ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : Jak wpisuje sie te kody co mówicie ? Czy to są te, które czasami odblokowuje sie w krypcie ? Jak i kiedy je wpisywać ? To chyba te Combat Code (?) :unsure:

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze to jest tylko glupi zart... jesli dodadza tą 'postac' naprawde, to juz nie bedzie mozna nazwac Mortal Kombat, niestety taka prawda. Kratos, Krugger i brakuje jeszcze tylko Vito Scallety z Mafii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem , przeszedłem już całą fabułę ( i jestem na ok 220 piętrze Chal Tower) zauważyłem jednak ,że ta gra ma tendencję do zawieszania mi konsoli ( PS3 160 GB SLIM) oczywiście oryginał (piratów nie uznaję) ma ktoś też taki problem ? Wygląda ono zwykle jak Freez z tym ,że w tle leci muzyka z gry a ekran stoi. Pomaga tylko twardy restart konsoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy co powiecie na temat nowej postaci RAIN.? :whistling:

Kilka postów wyżej napisałem swoje krótkie "pierwsze wrażenia" i nadal uważam że RAIN zamiata ;)

mam nadzieje, ze to jest tylko glupi zart... jesli dodadza tą 'postac' naprawde, to juz nie bedzie mozna nazwac Mortal Kombat, niestety taka prawda. Kratos, Krugger i brakuje jeszcze tylko Vito Scallety z Mafii.

A według mnie to bardzo dobry pomysł !

Lepsza postać z kultowego horroru, niż eksperymenty w stylu Meat, Havik czy Cobra ...

Plotka z maja okazała się prawdą i jestem pewien że Jason to teraz tylko kwestia czasu ;)

Mam problem , przeszedłem już całą fabułę ( i jestem na ok 220 piętrze Chal Tower) zauważyłem jednak ,że ta gra ma tendencję do zawieszania mi konsoli ( PS3 160 GB SLIM) oczywiście oryginał (piratów nie uznaję) ma ktoś też taki problem ? Wygląda ono zwykle jak Freez z tym ,że w tle leci muzyka z gry a ekran stoi. Pomaga tylko twardy restart konsoli...

Miałem tak dwa razy w KOTH, ale po wyjściu nowego patcha niema mowy o zawieszaniu się konsoli.

Edytowane przez Dranz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dranz - ale inne postacie, klasyczne postacie MK czekaja na dodanie - Reiko chociazby. A nie jakies krugerry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiko klasyczny? Dla mnie klasyczne są postacie z 1,2,3 części. Potem to już jest cudowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeżeli ktoś chciałby sobie kupić Mortal Kombat z online key w dobrej cenie to zapraszam do działu sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz nie jest niby cudowanie ? Kratos, krugger?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×