Skocz do zawartości
kakaroto

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś może czy da się grać TAG team 2konsole vs. ktokolwiek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ich akurat mam...między innymi chodziło mi o Ermaca,którego kombinacji nie mogę nigdzie znaleźć

Wydaje mi się, że to jest spowodowane brakiem klassic fatala u Ermaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Borykam sie z podobnym problem kumpel kupil mi Mortala z dodatkowa postacia Kratosa sam nie widzialem zawartosci Gry jescze, ale Kumpel mowil mi, ze w srodku jest tlyko Bonus Code czyli tlyko na postac Kratosa? Czy moze ten Kod po Wpisaniu dziala jako Bonus code I Online Pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Borykam sie z podobnym problem kumpel kupil mi Mortala z dodatkowa postacia Kratosa sam nie widzialem zawartosci Gry jescze, ale Kumpel mowil mi, ze w srodku jest tlyko Bonus Code czyli tlyko na postac Kratosa? Czy moze ten Kod po Wpisaniu dziala jako Bonus code I Online Pass?

Kod na bonusową zawartość, daje TYLKO bonus- to chyba logiczne. Jeśli kumpel kupił Ci używkę, to najprawdopodobniej Online Pass'a nie ma.

Na przyszłość, staraj się pisać wyraźniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Nowa zafoliowana na allegro zadna uzywka to nie byla

Jakto Kratos jest odrazu w Grze ? Tzn. ja tej gry jescze w rekach nie mialem dopiero na nastepny weekend ja dostane. Takze jakby ktos moglby pokazac zdjecie zawartossci gry bylbym wdzeiczny. a Przynajmniej na jakiej kartce jest zapisany Kod do Online bo z tego co kumpel mi mowi jest Kartka z "Bonus Code" czy cos takiego, takze fajnie by bylo jakby ktos mi powiedzial co jest w zawartosci pudelka gry

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Nowa zafoliowana na allegro zadna uzywka to nie byla

Jakto Kratos jest odrazu w Grze ? Tzn. ja tej gry jescze w rekach nie mialem dopiero na nastepny weekend ja dostane. Takze jakby ktos moglby pokazac zdjecie zawartossci gry bylbym wdzeiczny. a Przynajmniej na jakiej kartce jest zapisany Kod do Online bo z tego co kumpel mi mowi jest Kartka z "Bonus Code" czy cos takiego, takze fajnie by bylo jakby ktos mi powiedzial co jest w zawartosci pudelka gry

z gory dzieki

Kratos jest dostępny bez wpisywania jakiś kodów. W zwykłej wersji gry (a nie limitowanej) masz tylko Online pass, który opisany jest jako "Bonus Code" i jest na oddzielnej kartce. Oprócz tej kartki znajdziesz jeszcze jedną z reklamą i cholernie obszerną, bo aż czterostronicową książeczkę, która jest namiastką instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie w jaki sposób można odblokować trzecie ''FATALITY'' np. thumbsup.gif

Strykera. za wszelkie info wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie w jaki sposób można odblokować trzecie ''FATALITY'' np. thumbsup.gif

Strykera. za wszelkie info wielkie dzięki.

Stryker ma dwa Fatality, domyśl się czemu nie możesz odblokować trzeciego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stryker ma dwa Fatality, domyśl się czemu nie możesz odblokować trzeciego.

Ja tam widzę trzy w ciosach może to jest ''BABALITY''.? to jak to mozna odblokować/./..?Mam problem. otóż odblokawałem już całą krypte jednaik nie mam odblokowanych wszystkich fatality-ów u wszystkich postaci. Co należy zrobić by je odblokować?

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem dziś próbowałem wpisać kombat pass i wyskoczyło mi ze kod jest nie prawidłowy bądź nie aktywny oczywiście kod wpisałem poprawnie i nie wiem co z tym fantem zrobić gra jest oryginalna i nowa używana tylko prze zemnie może ktoś mi coś poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę trzy w ciosach może to jest ''BABALITY''.? to jak to mozna odblokować/./..?Mam problem. otóż odblokawałem już całą krypte jednaik nie mam odblokowanych wszystkich fatality-ów u wszystkich postaci. Co należy zrobić by je odblokować?

Każda postać ma co najmniej 4 fatality - podstawowy, drugi z krypty, stage, babality. Jeśli nie masz wszystkich jedno pole jest ze znakami zapytania, w wypadku postaci z pięcioma fatalami to z dlc też jest zakryte pytajnikami. Czyli np u Liu Kanga masz podstawowy i z krypty odblokowany i znak zapytania. Jeśli wpiszesz stage lub babality pojawia się na nowym polu i masz kolejne z pytajnikami. Jeśli wpiszesz brakujący masz cztery pola z kombinacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos zauwazyl iz postaci Skarlet nie ma w Nekropolis? zdziwilem sie gdy udalem sie tam aby jeszcze raz zobaczyc zakonczenie i przeczytac biosa a tu nic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem dziś próbowałem wpisać kombat pass i wyskoczyło mi ze kod jest nie prawidłowy bądź nie aktywny oczywiście kod wpisałem poprawnie i nie wiem co z tym fantem zrobić gra jest oryginalna i nowa używana tylko prze zemnie może ktoś mi coś poradzić?

Mam taki sam problem też nówka gra i tylko 2 dniowy trial działał więc jak ktoś zna rozwiązanie to z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda postać ma co najmniej 4 fatality - podstawowy, drugi z krypty, stage, babality. Jeśli nie masz wszystkich jedno pole jest ze znakami zapytania, w wypadku postaci z pięcioma fatalami to z dlc też jest zakryte pytajnikami. Czyli np u Liu Kanga masz podstawowy i z krypty odblokowany i znak zapytania. Jeśli wpiszesz stage lub babality pojawia się na nowym polu i masz kolejne z pytajnikami. Jeśli wpiszesz brakujący masz cztery pola z kombinacjami.

hmmm a gdzie to się wpisuje koledzy.? whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem dziś próbowałem wpisać kombat pass i wyskoczyło mi ze kod jest nie prawidłowy bądź nie aktywny oczywiście kod wpisałem poprawnie i nie wiem co z tym fantem zrobić gra jest oryginalna i nowa używana tylko prze zemnie może ktoś mi coś poradzić?

Znalazłem na zagranicznym forum odpowiedź i przynajmniej w moim przypadku działa: Moja gra jest z USA i ma region 1 zaś konto PSN mam na Europę czyli region 2 musiałem założyć konto na USA i na tamtym koncie wpisać kombat pass wtedy normalnie przyjęło kod i można grać online.

Edytowane przez K-Krush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei taki problem,że nie mogę dołączyć do koth. Tak samo jak zakładam, nikt nie może dołączyć do mnie...

Inne tryby działają normalnie...

Edytowane przez Goofy23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na zagranicznym forum odpowiedź i przynajmniej w moim przypadku działa: Moja gra jest z USA i ma region 1 zaś konto PSN mam na Europę czyli region 2 musiałem założyć konto na USA i na tamtym koncie wpisać kombat pass wtedy normalnie przyjęło kod i można grać online.

Jak się nie mylę to mam konto na PSN w USA czyli powinno działać z drugiej strony nawet jak kod za działa na innym regionie to i tak lipa bo nie będę mógł na mym starym koncie zagrać i zdobyć trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie region 1 (US) to zapomnijcie o grze ze znajomymi z Europy, którzy posiadają grę w wersji region 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombatanci czy macie problem ze ściągnięciem patch'u z numerkiem 1.02 ?? gdy odpalam grę daje ok aby pobrac upadate automatycznie konsola się resetuje próbowałem do skutku i nic :(

przed tym cholernym patch'em gra hulała aż miło !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydają wcale nie tanie DLC a grać po mutli ciągle się nie da. Wczoraj udało się rozegrać walkę dopiero po 15 minutach. Wcześniej ciągle coś rozłączało, desynchronizowało itp itd. Multi jest żenująco kiepsko rozwiązane i miałbym życzenie aby w pierwszej kolejności autorzy to naprawili, a dopiero później wyciągali kase za DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kombatanci czy macie problem ze ściągnięciem patch'u z numerkiem 1.02 ?? gdy odpalam grę daje ok aby pobrac upadate automatycznie konsola się resetuje próbowałem do skutku i nic :(

przed tym cholernym patch'em gra hulała aż miło !

Mam tak samo jak ty.

[EDIT]

Właśnie przed chwilą pominąłem aktualizacje, pograłem chwile w offline i wyświetliło się znowu czy aktualizować, kliknąłem tak i zadziałało.

Edytowane przez Kober

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Również miałem problemy z synchronizacja gier, często rozłaczało, ale po wczorajszym patchu wszystko smiga idealnie.KOTH , ktory był do tej pory nie grywalny w większą ilośc osób również poprawili i nie ma lagów praktycznie.

Ps:Ustaliłem, że te rozłaczanie gier wynikało z dodatkowych kostiumów jak np klassik scorpion itp.Pozdro.

Ps2:Jeżeli ktoś ogarnięty chciałby pograć online to mnie dodawajcie, wczoraj grałem w Polskim roomie i za to , że wygrywałem dostawałem 0.0 albo maks 3.0-.-, ale tacy ludzie to osobny temat.

Psnid:samotnywilk

Edytowane przez Kris1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×