Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

z innej beczki co do zakończenia MGS4 które prawdopodobnie ukaże się 12.12.08r

[span style=color:#000000;background:#000000]* Snake spent his remaining years traveling. After falling ill in Geneva, he was admitted to the Washington VA hospital before dying quietly in his sleep from acute respiratory failure. According to his wishes, his body was cremated, wiping his genes from the earth. His wake was attended by Colonel Roy Campbell, his daughter, Meryl, his son-in-law, Johnny, and his newborn grandson, David.

* Hal 'Otakon' Emmerich successfully marketed a modified version of the Metal Gear Mk. V as an automated in-home caregiver for the infirm and elderly. He used the profits to establish the Naomi Hunter Memorial Center for Cancer Research. He currently resides in New York City.

* Jack, Rose, and John currently reside in Nagoya, Japan. Jack runs a Kendo dojo for the mechanically augmented. A one-shot manga series dramatizing his actions during the Big Shell Incident have made him a bit of a local celebrity.

* Mei Ling was given recognition for her service during the Battle of Outer Haven and for her service during the recently declassified Shadow Moses Incident. She is currently living on-base in Hawaii, overseeing the construction of the first post-SOP battleship in the US Navy.

* 'Drebin 893' currently resides in Uganda, where he assists the government is landmine removal and the deactivation of the near 7 million AK-47 assault rifles in the country.

* Sunny Gurlukovich made headlines at age 16 when she became the youngest person ever to receive a Doctorate from MIT. Her thesis, which outlines the use of nanomachines in the treatment of SOP Syndrome, was labeled groundbreaking. She lists her current hobbies as robotics, nanotechnology, and cooking. She currently resides in New York City. According to her current boyfriend, her culinary skills have vastly improved.[/span]

true or fake? przekonamy sie za pare miesiecy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd masz te dane?

Wogole to co Wy macie z tymi zakończeniem MGS4... przecie innego pewnie nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z forum Zenzibaru, najwiekszego polskiego portalu o sadze MGS (dla niewtajemniczonych )

nie należy tego brać w pełni na poważnie, są to tylko spekulacje i domysły fanów, albo może wypuszczone specjalnie info przez ktoregoś z twórców MGS4 ? przekonamy się za jakiś czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akt 3 zaliczony. Poltorej godziny! Raz walnalem sie w glowe ze zlosci(niekontrolowanych ruchow juz dostalem), mozna korby dostac frogsy sa chaotyczne raz trafiaja raz nie... Ale o dziwo powiedzialem sobie dobra bede spokojny to na pewno sie uda i bęc za pierwszym razem od wypowiedzenie tego z paskiem zycia 40% Dobry wynik jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do wersji kobiecej ośmiorniczki, jak się położysz na łóżku, na plecach to ta efektywnie na Ciebie wejdzie i... sam zobacz!:)

Cholera, nie miałem o tym pojęcia a akurat dzisiaj robiłem małą sesję zdjęciową (http://picasaweb.google.pl/czekers/LaughingOctopusSesjaZdjCiowa), trzeba będzie jeszcze raz Savea wczytać i dorobić fotek

Przed chwila przeszedłem Akt II i.. kutwa, 14 zabójstw? To oczywiście musiało się stać podczas jazdy z Drebinem! Gra zalicza niszczenie Gekko jako zabójstwa? Do "Zombiaków" nie strzelałem, traktowałem z pięści (co chyba nie zabija, nie?).

W każdym razie nie chce mi się od nowa aktu przechodzić, gram do końca.

Swoją drogą te PMC to straszne świntuchy. Jednego z nich podczas tropienia naszej pani doktor odlewającego się do rzeki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gekko się nie liczą. Musiałeś przez przypadek PMC załatwić i tych w zbrojach przed bramą.

Udało się komuś zmusić bestię do czołgania/chodzenia na kolanach w białej fazie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Udało się komuś zmusić bestię do czołgania/chodzenia na kolanach w białej fazie?

Tak, mi się udało, co prawda fotek nie robiłem bo mi czasu zabrakło, ale Crying Wolf położyła się... Wyszło mi to po tym, jak najpierw sie schyliła i patrzyła w obiektyw, a później się położyłem i ona się położyła, o ile dobrze pamiętam na laskę trzeba długo celować aparatem aby ze skłonu przeszła do podłogi

Jutro może powtórzę wyczyn i wstawię screeny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się ona położyła jak schowałem się przyniej do beczki nie wiem czy to bug, czy nie ale brzmi to troche absuradalnie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi się ona położyła jak schowałem się przyniej do beczki nie wiem czy to bug, czy nie ale brzmi to troche absuradalnie ;P

No wiesz... Kojima wymyślił kiedyś że żeby pokonać łatwiej jednego Bossa można było przepiąć pada do drugiego portu Już nic mnie u niego nie zdziwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI tez siepodobała akcja z tym kolesiem co leje. CQC i koniec cedzenia kartofli!na poczatku nie mogłem rozróżnić śladów szpilek w tym gąszczu. Bardz odba mi się ten etap.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha ja teraz ten etap (w sumie po 6 razach przejścia gry... juz się połapac można) lece na opak, z pamięci! Co ciekawe, FROGSy i żołnierze są tak porozstawiani że można ich ominąć nie zaczynając alarmu.

W tym etapie, jest jeden gość, stoi nad miną i się zastanawia... coś mi się obiło o oczy że mozna z nim zrobić, ale nie pamiętam co... kojarzycie może o co to chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można go uśpić i wpadnie na ta mine albo strzelić w nia to go wysadzi przy niej wiecej kombinacji chyba nie ma, bo się tam bawiłem trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hah, no właśnie nie, nie tylko można go uspic czy wysadzić... zresztą, usypiałem i idiota nigdy się nie położył na mine:P

W innym forum o PS3 z wyrazem 'info' chyba coś na ten temat było, ale tam tematy gry i ogolnie tematy leżą... w zasadzie bez porównania jest nasza rozmowa na temat MGS4 a rozmowa w tamtym forum, co jednak dziwi mnie, że jakiś gość tam wystawił niezłe opracowanie co i gdzie mozna odszukać w grze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy w przypadku gdy zabijam Wolfa i z ostatnim strzalem gdzie slychac jek i znikja wszystki paski (zycia, broni etc) i slysze glos "It's the enemy" alicza jako alarm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się dowiesz w briefingu

Ja wiem, że gekko w chwili śmierci w SMI wszczyna alarm. Przez to musiałem przejść etap bez strzelania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem W MGS4, kończę akt 4, walczę właśnie z vamp-em i mam problem z gadziną bo nie wiem w jaki sposób zrobić cqc i wszczyknąć mu tą "syringe" napinam w niego z rpg jak tylko glebnie podlatuje i nie wiem w jaki sposób wszczyknąć to cholerstwo, MOŻE MI KTOŚ W PROSTY SPOSÓB WYTŁUMACZYĆ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak w trakcie briefingu mozna wjechać mk.II na górę do Sunny? Widziałem, że Wojnar na swoim filmiku tak zrobił, a ja cały czas obijam się o schody i nie mogę się tam dostać

W jednym z filmików widziałem też , że Snake może mieć taki kamuflaż jak mk.II tzn. znika i wiadć tylko "ruchome powietrze" Co to za kamo?

Widiziłem tez ,ze można przeszukiwac i obmacywac Frogsy. jak to się robi? Next: czy jest możliwość przeszukania uśpionego przeciwnika bo ja za każdym razem po prostu go budzę.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem W MGS4, kończę akt 4, walczę właśnie z vamp-em i mam problem z gadziną bo nie wiem w jaki sposób wszczyknąć mu tą "syringe" napinam w niego z rpg jak tylko glebnie podlatuje i nie wiem w jaki sposób wszczyknąć to cholerstwo, MOŻE MI KTOŚ W PROSTY SPOSÓB WYTŁUMACZYĆ

[span style=color:#000000;background:#000000]Bierzesz do łapy syringe, chowasz broń, podchodzisz od tyłu i jak wstanie łapiesz go CQC. Wciskasz bodaj trójkąt (przycisk się pokaże na ekranie) i tyle.[/span]

Panowie, jak w trakcie briefingu mozna wjechać mk.II na górę do Sunny? Widziałem, że Wojnar na swoim filmiku tak zrobił, a ja cały czas obijam się o schody i nie mogę się tam dostać

W jednym z filmików widziałem też , że Snake może mieć taki kamuflaż jak mk.II tzn. znika i wiadć tylko "ruchome powietrze" Co to za kamo?

pozdro

Podjedź do schodów i trzymaj przód. Po chwili MK zacznie wskakiwać po schodach.

Stealth camo Dostajesz za przejście gry bez żadnego alertu

Ewentualnie od drugiego przejścia gry możesz kupić u Drebina. Ale kosztuje 5mln DP (akt piąty 2.5mln). Ale tak czy inaczej to kosmiczna kwota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam problem W MGS4, kończę akt 4, walczę właśnie z vamp-em i mam problem z gadziną bo nie wiem w jaki sposób wszczyknąć mu tą "syringe" napinam w niego z rpg jak tylko glebnie podlatuje i nie wiem w jaki sposób wszczyknąć to cholerstwo, MOŻE MI KTOŚ W PROSTY SPOSÓB WYTŁUMACZYĆ

[span style=color:#000000;background:#000000]Musisz odłożyć broń (żadnej klamki w pasku) a w drugim pasku mieć syringe. Podchodzisz do Vampa gdy leży, podczas gdy będzie wstawał bądź z tyłu i w odpowiednim momencie wciśnij i trzymaj R1, po krótkim czasie wciśnij trójkąt i po walce.

Nie wal z granatnika, najlepiej SolarGun jeśli masz, lub coś szybkostrzelnego, np M4Custom.[/span]

Panowie, jak w trakcie briefingu mozna wjechać mk.II na górę do Sunny? Widziałem, że Wojnar na swoim filmiku tak zrobił, a ja cały czas obijam się o schody i nie mogę się tam dostać

W jednym z filmików widziałem też , że Snake może mieć taki kamuflaż jak mk.II tzn. znika i wiadć tylko "ruchome powietrze" Co to za kamo?

pozdro

Podchodzisz pod schody, spoglądasz w górę, wciskasz do przodu i sam wlezie musisz chwile przytrzymać gałkę 'do przodu'

Misio, szybka bestyja z Ciebie uprzedziłeś mnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche wypaliłem z postem ale już mi wytłumaczyłeś, właśnie nie wiedziałem jak wykonać ten chwyt, thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam następującą sprawę:

Poproszę o wykaz miejsc w których można wysłuchać zabawnych rozmów przez Codec (vide Shadow Moses tuż przed halą z głowicami). Domyślam się też że bryluje w nich Otacon, ale czy Rose też potrafi powiedzieć coś zabawnego (bo jak na razie stwierdzam że to najgłupszy kanał do rozmowy w CAŁEJ sadze...)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięx! po prostu nie eprzytrzymałem gałki. Jakoś nie wyobrażałem sobie, że to ustrojstwo umie zasówać po schodkach :-) sprytna bestja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Allu, specjalnie dla Ciebie...:

Audio flashbacks

Po przesłuchaniu, niżej wymienionych "wspomnień" dostaje się (1 wspomnienie=1x kaska) 1,000DP:

[blockquote]

  1. [li]Przy kręgu w zbożu przy rzeczce podczas śledzenia Naomi w Akcie 2 po walce z Laughing Octopus (Wspomnienie "Colonel'a" zachowującego się dziwnie w Metal Gear Solid 2).[/li][li]Odszukaj Hind'a (Wspomnienie walki z tymże Helikopterem).[/li][li]Na środku placu dla Helikoptera (Wspomnienie z rozmowy o "Hind D" z Metal Gear Solid).[/li][li]Obok, zaraz przy schodach na gorę (Wspomnienie z "A Surveilance kamera?" z Metal Gear Solid).[/li][li]Wejdź w któryś z szybów, zamiast przez drzwi frontowe (Wspomnienie Master Miller'a).[/li][li]Stań w pobliżu drzwi od hangaru (Wspomnienie wypowiedzi Meryl "Where i can see you").[/li][li]Przed wejściem do biura Otacon'a (Wspomnienie "Cyborg Ninja" Walczącego z żołnierzami Genom'a).[/li][li]W biure Otacon'a (Wspomnienie "Grey Fox"a).[/li][li]W Shadow Moses, obok windy (Wspomnienie z rozmowy o infiltracji).[/li][li]Wróć do rozbitego śmigłowca po walce z "Crying Wolf" (Wspomnienie Liquid Snake'a zestrzelonego).[/li][li]Wyceluj z Socom'a w Shadow Moses (Snake powie "Just like old times" - jak za dawnych czasów).[/li][li]Ustaw kamerę nad sobą i biegaj tak (Snake powie "Just like old times").[/li]

[/blockquote](źródło bliżej nie określone, w wielu portalach treść zmieniana i modyfikowana ale wskazująca na to samo, ja też nieco zmodyfikowałem)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×