Skocz do zawartości
Emir

Metal Gear Solid 4

Rekomendowane odpowiedzi

A na jakim poziomie trudności grasz? Mi też kilka razy zdarzyło się, że ktoś z Rat Pt 01 zaliczył dead, ale próbowałem znowu i zawsze jakoś wychodziło... Co do usypiaczy - najlepiej celuj w głowę, przeciwnik padnie od razu. Jeśli celujesz w inną część ciała, trzeba trochę poczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na jakim poziomie trudności grasz?

Big Boss

Dzięki za pomoc, pozbyłem się już wątpliwości że robię coś nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz na początku walki z Frogsami wybierz se broń Solar Gun, jeśli masz... zastrzel Froggsa po lewej który jest najbliżej, później wyjdź blisko ściany na przeciwko której stałeś (biała ściana) zaczekaj aż wskoczą na nią 2 Froggsy, z dołu je zaciukaj, kolejny z lewej zejdzie na ziemię i będzie chciał rzucić granat, w tym momencie strzałka w głowę!

Wszystko rób na podglądzie nocnym, wtedy nie chybisz, celowanie w głowę to podstawa!

Kolejny kawałek to kwestia wyczajenia skąd wychodzą i walenie tam z granatów dymnych, ewentualnie rzucanie stun granade. Jak połapiesz się skoąd wychodzą (zawsze drzwiami) to stań w rogu ściany a one w akcie walki będą Cie omijać i nie zwrócą na Ciebie uwagi strzelając do Partolu Meryl. Wtedy od tyłu kolejno strzał w głowę. Celuj wyłącznie z FPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hades - dzięki za sporą solucję, będę robił tak jak napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misio... ja z Froggsami walczyłem 5h!... później tylko czekałem aż wejdą w dane miejsce aby z tyłu je uśpić...

Co ciekawsze, Mantis w poziomie trudności The Boss Extreme po 'odstrzeleniu' mu lalki, oczywiście daje podejść i ją podnieść, ale miałem 2x coś takiego, że gdy w niego wycelowałem, zanim strzeliłem, Mantis wyrwał mi lalkę z dłoni. Na szczęście, kolejne odstrzelenie lalki to tylko dwa celne strzały z M4 Custom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cholera zabieram za ten TBE i się zabrać nie mogę...

Pada mi szkoda...

Teraz gram w U:DF na easy i znów dotarłem do tego przeklętego miejsca. Podchodziłem do tego etapu już 6 razy i pad prawie miał namiętną randkę ze ścianą. Jak pomyślę, że za pierwszym razem z tym jednym kawałkiem walczyłem ponad 2h to aż mi się odechciewa...

Za stary na to jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie miejsce na pogadanki o innych grach ale co to za przekęte miejsce? Który to chapter bo nie przypominam sobie tam niczego przeklętego.

Jeśli chodzi o MGS4 to raczej nie podejdę to BBE chyba, że za przejście tego mi zapłaca :-)

Ciekawe czy wyjdzie MGS5? Krążą plotki, że ma to byc prequel lub remake poprzenich części-poproszę, bo mimo zacięcia po odpaleniu MGS2 "błoto" na ekranie nie pozwoliło mi na pogrążeniu się w tym świecie. Wiem, wiem- wybredni się staliśmy od kiedy Ps3 zarządziło w naszych domach ale pomimio iż gameplay jest najważniejszy, to jednak takiej pixelozy nie zniese :-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko...

-----------------------------------------------------------------------

1191 CUSTOM

-----------------------------------------------------------------------

Damage: D

Shock: C

Penetration: E

Stability: A

Reload: S

Lock: S

Sleep: N/A

Stun: N/A

Customization: Suppressor, Flash Light

How to unlock: Enter a password in the EXTRA section of the Main Menu.

Password is unknown at this moment.

Ktoś wie jak to zdobyć? Bo tylko tego nie mam w arsenale... Co do Facecammo Big Boss... Fajna sprawa! Ale wolałbym jednak inną twarz BB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, nie wiedziałem, ze coś takiego w realu powstanie. A tu proszę, taka niespodzianka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H@des jeszcze się nie da tego odblokować. Konami musi kod wypuścić ale na razie milczą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że ten kod wypuszczą 6 miesięcy po premierze gry, podobno szykuje się jakaś impreza z tej okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zajebiście... kod! To nie fajnie, po co czekają jak już wszystko qrde se odblokowałem? Wsio mam poza tą bronią, muze i inne duperele już zlapałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napsztykałem 13

Załamka z tą klamką 1191 CUSTOM, przelookałem wszędzie chyba fora zagraniczne i nici... co ciekawe, każdy wysiada na The Boss Extreme i ucieczce motorem

A powiem Wam że kawałek Big Boss jest nawet nawet, taki hmm, nieco inny niż cała reszta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze 17 i dodatkowe bonusowe zdjęcia Naomi i Sunny za znalezienie aparatu dopiero w 4 akcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze 17 i dodatkowe bonusowe zdjęcia Naomi i Sunny za znalezienie aparatu dopiero w 4 akcie

Ke??...

Jakim cudem można zrobić fotki Sunny i Naomi i jakie jeszcze 17?...

Hmm możecie mi powiedzieć, jak się wstawia avatar w PS3site w komentarzach do newsów? ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 fotek duchów jeszcze (w sumie jest 30).

Sunny i Naomi dostaniesz w aparacie jak go podniesiesz dopiero w 4 akcie.

Zarejestruj się na gravatar.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to po ptokach, bo ja aparat złapałem jak tylko zobaczyłem że jest... więc Naomi i Sunny mi poleciały koło nosa...

Co do fotek, 30 ale tylko w Shadow Moses?, czy w innych miejscach też są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic straconego. Możesz zacząć w pustego save grać

Duchy tylko w Shadow Moses

Wiem, że to nie miejsce na pogadanki o innych grach ale co to za przekęte miejsce? Który to chapter bo nie przypominam sobie tam niczego przeklętego.

Chapter 5 - Fortress kiedy się wskakuje do tego pomieszczenia wypełnionego wodą i ze wszystkich stron piraci strzelają. Dla mnie mission impossible Ale jak wspomniałem - za stary jestem na takie akcje

Tyle offtopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chapter 5 - Fortress kiedy się wskakuje do tego pomieszczenia wypełnionego wodą i ze wszystkich stron piraci strzelają. Dla mnie mission impossible

Jak zaraz po zeskoczeniu do wody zabijesz gościa nadchodzącego z nad przeciwka oraz 2 na wyższych platformach to można szybko przekicać na lewo od miejsca skoku do wodu i schować się za drugi murek:) to jedyne miejsce, gdzie nie imają kule a ma się możliwość załatwienia przeciwników, do tego też za murkiem grubasy z shotgunami nic nie zrobią nam podczas strzelanki!:) Wiem, skończyłem na najtrudniejszym poziomie tą lokalizacje!

Co do zaczynania od nowa... oj nie nie nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, H@des, że już zebrałeś ten aparat - fotki Sunny i Naomi są świetne. Szczególnie ta, kiedy walczą na patelnię i szpatułkę do jajek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz je może? byś mi na maila puścił o ile da się zrobić wersję na 'PC' tak jak z resztą fotek ... naprawdę, nie chce mi się juz przechodzić od 1 save'a ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A masz je może? byś mi na maila puścił o ile da się zrobić wersję na 'PC' tak jak z resztą fotek ... naprawdę, nie chce mi się juz przechodzić od 1 save'a ...

Mam na pendrajwie, zaraz ci wyślę.

Edit:

Ok, sprawdź pocztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×