Skocz do zawartości
ONE

Mortal Kombat

Rekomendowane odpowiedzi

Ale że co wykupie ostatnie wyzwania w Tower i wpadnie mi trofeum za ukonczenie tower ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak mój znajomy tak zrobił i potwierdził że to działa. Polecam ci zrób tak skopiuj sobie sejwa na inne konto i spróbuj gdyby ci nie wyszło to sejwa usuń, a tamtego przywróc z powrotem.

Trofeum You Found Me! zdobywamy w ten sposób: (przed chwilą to wbiłem)

1. Wybieramy ustawienia na 2 rundy i czas 90s. poziom trudności Beginner.

2. Polecam grać Scorpionem i robić kombo te które napisał kolega wyżej (jeżeli je opanujemy to wkońcu się uda).

3. Do walki z Shang Tsung nie możemy przegrać żadnej rundy, na początku wygrywamy kilka rund Flawless Victory oraz na każdym przeciwniku wykonujemy Fatality (wcześniej w drodze do Shang Tsung nie robiłem na nikim fatali i ta ukryta walka nigdy mi się nie chciała pokazać!).

4. Podczas walki z Shang Tsung musimy wygrać obie rundy Flawless Victory, jeżeli nas trafi to musimy wygrać obie rundy i gdy pojawi się napis Finish Him to wciskamy Start i wybieramy Select Character i gramy ponownie z Shang Tsung oraz nadal mamy zero przegranych rund.

5. Jeżeli wkońcu uda się z nim wygrać w obu rundach Flawless Victory, to musimy na koniec wykonać na nim Fatality. Shang Tsung musi być sobą, nie może być zamieniony w kogoś innego gdy robimy na nim Fatality!

6. Polecam Scorpiona, włócznią musimy trafiać w dobrym momencie, z czasem się nauczymy. Jeżeli mamy możliwość wykonać x-ray to go robimy. Polecam go wykorzystać najlepiej na koniec drugiej rundy.

7. Jeżeli spełnimy te warunki to pojawi się ta ukryta walka z classic Jade.

8. Powodzenia!!

Przed chwilą to zrobiłem w taki sposób, więc napewno to działa. Grałem bez pobranego patcha 1.01.

Edytowane przez Mapi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co wykupie ostatnie wyzwania w Tower i wpadnie mi trofeum za ukonczenie tower ??

@prosto NINJA NIE MOZE BYC MIETKA ! Gdzie satysfakcja po "wykupieniu" sie a nie pokonaniu wyzwania ? Dam ci jedna wskazowke. Jak juz zaczniesz podchodzic do tego wyzwania to NIE PRZESTAWAJ ! Caly czas powtarzaj w kolko. Z czasem sam zobaczysz EFEKTY ;>

Aha dodam jeszcze ze ja gram z patchem 1.01. tak w ogole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@frog tak tak ;p tylko proboje juz od godziny Leader Master i nawet do 4 pary ani razy nie doszedlem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@frog tak tak ;p tylko proboje juz od godziny Leader Master i nawet do 4 pary ani razy nie doszedlem :>

Co do Leader Mastera, probowales Sektorem tak jak ja ? Ja akurat gralem pojedynego leadera. No ale jak we dwojke lepiej.... Nie dajesz rady walnac przeciwnika i 30sek uciekac chociazby ? ;)

A co do 300tnego wyzwania to tak jak napisalem z glownym zaznaczeniem na W KOLKO PROBUJ TA SAMA POSTACIA i NIE PRZESTAWAJ !

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaczyna mnie to wkur*iać

Aktualizacja : Poddaje sie po 3 godzinnach nie doszedłem ani razu do 7 stopnia , odpuszczam sobie nie ma szans na to trofeum.

Edytowane przez prosto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żebym się czepiał ale to trophy nazywa się Ladder Master a nie Leader Master ;)

ja darowałem sobie flawlessy na tsungu bo ten oskryptowany zasraniec zawsze mnie trafi jakimś random hitem z dupy i już mi się nie chce a jako że nie robię calaka (nie trawie online trophy) to nie widzę sensu męczyć się z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie trofea Ultimate Humiliation gdzie należy zrobić babality , to trzeba każdym graczem je zrobić czy można jedną postacią ale trzeba na każdej innej postaci je zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p>Odnośnie walki z Jade.

</p><p><br></p><p>Shang nie musi być sobą. Ja go spamowałem Sheevą, w którymś tam momencie sie przemienił w Sonye i tak mu już zostało :)</p><p>Sheeva + Smoke do Ladder Mastera. Ultra easy mode.</p>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proboje juz caly dzien sheeva + smoke i ani razu do shangcunga nie doszedlem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś robisz źle, w takim razie.

Nieważne co ci robi komp, masz doprowadzićdo rzutu. Po rzucie dól góra. Koniec.

Smoke jest tak naprawdę na bossów dopiero. Z nimi Sheeva nie zawsze da radę. TZN, da radę jak ktoś umie nią grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Odnośnie trofea Ultimate Humiliation gdzie należy zrobić babality , to trzeba każdym graczem je zrobić czy można jedną postacią ale trzeba na każdej innej postaci je zrobic ?

musisz wykonać babality każdą z postaci. mi to dzisiaj wpadło :)

pytanko: czy po pokonaniu hidden kombatanta dostaje sie nowy kostium?

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko: czy po pokonaniu hidden kombatanta dostaje sie nowy kostium?

Po pokonaniu nic nie dostajemy, stroje kupujemy w krypcie, a Kratosem zdobywamy przechodząc Arcade Ladder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak wam idzie z "MY KUNG FU IS STRONGER" ? Ja juz mam zmasterowanego Cyraxa i Sektora. Jutro powinny wpasc Kratos i Baraka. To jakos 1/10 bedzie heh ;) Masakra, cos czuje ze dluuuuugo czasu jeszcze minie zanim sie te 67% trophy zmieni na wiecej....

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się chciał dowiedzieć tylko jednej rzeczy: po co się staracie tak mocno o ladder mastera jeśli nie macie wymaganych umiejętności? Jeśli już jesteście aż tak zdesperowani do robienia tego trofeum w tagu, to może po prostu zamiast "dobrze spamujących postaci" wybierzecie kogoś kim się wam dobrze gra?? Mała porada, na drugiego gracza polecam Ermaca bo ma zarówno teleport, jak i bardzo fajny combo starter "telelift" . . . no i jest jedną z najsilniejszych postaci (spośród tych klasycznych).

Mały prezent ode mnie z okazji soboty: Ultra proste combo Ermaca na 51% (wymagany naładowany X-Ray i wyczucie czasu): trójkąt, trójkąt, telelift, trójkąt, trójkąt, X-Ray.

59%: trójkąt, trójkąt, telelift, Skok + kółko, teleport, dash, trójkąt, trójkąt, X-Ray

Po pokonaniu nic nie dostajemy, stroje kupujemy w krypcie, a Kratosem zdobywamy przechodząc Arcade Ladder.

strój Kratosa jest badziewny moim zdaniem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić :

1.There Will Be Blood! Wylej 10000 litrów krwi. - gdzie jest licznik i kim i czym najlepiej to wykonać ?

2.You Will Learn Respect! Osiągnij 1000 punktów respektu w trybie King of the Hill. - gdzie jest ten tryb i jak nalicza sie te punkty

3.Luck Be A Lady Zdobądź wszystkie MK Dragons w trybie Test Your Luck. - MK DRAGONS co to jest, bo mi nic takiego w tym trybie nie wychodzi....

4.Alternatymne kostiumy zdobywa sie tylko w krypcie i Kratosem kończąc Arcade ?

5.Jakie są ukryte postacie i jak je zdobyć?

6. Jeszcze jedno jak gram mini-game np. TEST YOUR MIGHT to tylko moge zrobić pierwsze wyzwanie, a jak chcę wziać następne nie moge i coś wyskakuje związanego z wieżą, jak to ominąć/dalej grać w mini game ?

Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie co do 6 ja mam tak samo robie 1 wyzwanie a 2 już nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić :

1.There Will Be Blood! Wylej 10000 litrów krwi. - gdzie jest licznik i kim i czym najlepiej to wykonać ?

2.You Will Learn Respect! Osiągnij 1000 punktów respektu w trybie King of the Hill. - gdzie jest ten tryb i jak nalicza sie te punkty

3.Luck Be A Lady Zdobądź wszystkie MK Dragons w trybie Test Your Luck. - MK DRAGONS co to jest, bo mi nic takiego w tym trybie nie wychodzi....

4.Alternatymne kostiumy zdobywa sie tylko w krypcie i Kratosem kończąc Arcade ?

5.Jakie są ukryte postacie i jak je zdobyć?

6. Jeszcze jedno jak gram mini-game np. TEST YOUR MIGHT to tylko moge zrobić pierwsze wyzwanie, a jak chcę wziać następne nie moge i coś wyskakuje związanego z wieżą, jak to ominąć/dalej grać w mini game ?

Dzięki za odpowiedzi.

1. Samo wpadnie podczas story, drabinki - nawet tego nie zauważysz - po prostu graj.

2. Tryb online - psn leży więc chwilowo w tym trybie nie pograsz

3/6 - Minigierki Test Your ... - odblokowywujesz przechodząc kolejne piętra wieży wyzwań; nie możesz grać w kolejną minigierkę jeśli nie dotarłeś do niej na wieży

4. Tak

5. Cyber Sub-Zero odblokowywuje się podczas story; Quan Chi - za przejście story;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam takiego tropka :Wystarczy odblokować wszystkie alternatywne stroje postaci wliczając w to strój Kratosa (wystarczy nim przejść Arcade Mode) resztę stroi odblokowujemy w krypcie wykupując je za monety. Aby trofka wpadła 3 strój Mileeny nie jest wymagany:.   WYSTARCZY NIM PRZEJŚĆ TRYB ARCADE CO TO JEST TEN TRYB JAK GO WŁĄCZYC ? z góry dzięki

2)Krypty to te groby na cmentarzu jak by ??????

Edytowane przez KupSePS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb arcade to drabinka z 10 przeciwnikami;

tak krypta to ten cmentarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak zrobić :

3.Luck Be A Lady Zdobądź wszystkie MK Dragons w trybie Test Your Luck. - MK DRAGONS co to jest, bo mi nic takiego w tym trybie nie wychodzi....

Dzięki za odpowiedzi.

Musiss wylosowac w tym "jednorekim bandycie" tak zeby w kazdym slocie (oprocz pierwszego) wypadla ZLOTA MONETA MK DRAGON. Czyli np. 3xZLOTY MK DRAGON.

Mam takiego tropka :Wystarczy odblokować wszystkie alternatywne stroje postaci wliczając w to strój Kratosa (wystarczy nim przejść Arcade Mode) resztę stroi odblokowujemy w krypcie wykupując je za monety. Aby trofka wpadła 3 strój Mileeny nie jest wymagany:.   WYSTARCZY NIM PRZEJŚĆ TRYB ARCADE CO TO JEST TEN TRYB JAK GO WŁĄCZYC ? z góry dzięki

Poprostu musisz kupic wszystkie dostepne stroje w Krypcie oraz przejsc zwykla drabinke (ARCADE LADDER) Kratosem.

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wszystkie pucharki są do zrobienia, ale aby osiągnąć poziom mistrzowski wszystkimi zawodnikami to masakra jakaś.

Pomijam już wygrane walki, fatality, litry krwi czy rentgeny bo to akurat da sie zrobić... ale przegrać wszystkimi 28 postaciami po 24 godziny????

SZOK, odpuszczam chyba platynę bo zostawiać kilkanaście razy włączoną konsolę na noc aby tylko nabiło mi godzinki grania nie mam zamiaru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze kilka pytań, powoli trofków zaczyna ubywać :

1.My Kung Fu Is Stronger - uzyskaj mistrzostwo każdym wojownikiem - Jak wogóle zdobyć mistrzostwo, jest to związane z milestones w Nekropolis ?

2. Jak odkryć postacie : KOMBATANT 1,2.... są związane z nimi ukryte trofea ?

3.Best...Alternate...Ever! - odblokuj 3 kostium Mileeny - jak go odblokować ?

4.e-X-cellent! - o co chodzi w tym wyzwaniu, nie mogę znaleźć..... ?

5.Kufir, podaj nazwę trofka związnego z grą przez 24 godziny, bo nie wiem gdzie on jest !?

Z góry dzięki.

Edytowane przez puma111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze kilka pytań, powoli trofków zaczyna ubywać :

1.My Kung Fu Is Stronger - uzyskaj mistrzostwo każdym wojownikiem - Jak wogóle zdobyć mistrzostwo, jest to związane z milestones w Nekropolis ?

2. Jak odkryć postacie : KOMBATANT 1,2.... są związane z nimi ukryte trofea ?

3.Best...Alternate...Ever! - odblokuj 3 kostium Mileeny - jak go odblokować ?

4.e-X-cellent! - o co chodzi w tym wyzwaniu, nie mogę znaleźć..... ?

5.Kufir, podaj nazwę trofka związnego z grą przez 24 godziny, bo nie wiem gdzie on jest !?

Z góry dzięki.

1. W Nekropolis możesz zobaczyć statystyki dla każdego zawodnika i wymagania jakie należy spełnić, żeby uzyskać mistrzostwo w określonej dziedzinie (jak zaliczysz komplet, to masz mistrzostwo postaci)

2.

Secret "Jade" Battle Get a double flawless victory and perform a fatality on Shang Tsung when battling against him.

Secret "Noob Saibot" Battle When you see Noob in "The Temple" stage's background win that battle without using the R2 (Block) button.

Secret "Reptile" Battle On "The Pit 2 (Night)" stage wait until a shadowy figure flies across the moon, then get a double flawless victory and perform a stage fatality.

Secret "Smoke" Battle On "The Living Forest" stage wait until Smoke appears behind one of the trees. On that moment press Down + Select repeatedly.

3. Musisz skończyć wieżę (przejść wszystkie wyzwania lub wykupić wyzwanie nr 300)

4. Musisz wykonać X-Ray każdym zawodnikiem (podczas walki, a nie treningu), każdym łącznie z Quan Chi i Cyber Syb-Zero

5. to nie trofik tylko jeden z warunków uzyskania mistrzostwa postaci (musisz grać daną postacią przez 24h, łącznie oczywiście :P)

Edytowane przez MisiekTripleSix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. W Nekropolis możesz zobaczyć statystyki dla każdego zawodnika i wymagania jakie należy spełnić, żeby uzyskać mistrzostwo w określonej dziedzinie (jak zaliczysz komplet, to masz mistrzostwo postaci)

Dodam jeszcze ze gdy juz osiagniesz wymagany poziom danej statystyki (ilosc fatali,xrayow czy np czasu) to pojawi ci sie przy niej napisa MASTERED i zaswieci sie jeden z symboli ktore otaczaja kazda z postaci.

Ja juz mam 4 postacie wymasterowane.... Ale kuwa gdzie tam reszta !!! Masakra ;) Ale w koncu wpadnie ;>

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×