Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Plakaty, zabicie tych co zeznają przeciwko ciebie (Przynajmiej tak było w poprzednich)

Pytanie do tych co już maja. Widziałem gościa który skończył już jakies 3-4 sekwencja Ezia ale zero Desmonda (trofea).

Mógłby mi ktos opisac w jaki sposób idzie sie do wspomnień Desmonda? (Myślałem że automatycznie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dodawana do PS3 pierwsza część gry jest na płycie, czy jest do ściągnięcia?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w pierwszej partii która trafiła do sklepów. Ale nie wiem czy we wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qpilem kolekcjonerke za 249 w Saturnie (Tychy). Polecam, bo cena co do jej zawartosci jest naprawde bardzo fajna :) Pierwsza czesc AC jest na plycie :) Z pewnoscia przejde jeszcze raz. Po 2h grania napisze, ze ta gra to miod pod wzgledem grywalnosci i fabuly. Fajnie rozbudowali walki z tymi petardami i dodali fajne finishery :) Teraz mam dylemat, czy grac mulit BF3, konczyc Uncharted 3 czy grac w AC Revelations :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w pierwszej partii która trafiła do sklepów. Ale nie wiem czy we wszystkich.

Ubisoft informował, pamiętam, że pierwsze partie. Pytanie raczej ile ich będzie :D

No nic, ja jutro jadę po swoje pudełko AC: Revelations skoro ukończyłem U3 (platyna wbita) mam tylko dylemat czy nie wziąść wersji kolekcjonerskiej za 229 :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, dzisiaj kupiłem w MM kolekcjonerkę ale nie mam żadnej dodatkowej płyty z pierwszą częścią AC, Pan w sklepie mi powiedział że jest do ściągnięcia, i tu pojawia się problem otóż kod który jak mi się wydaje umożliwia pobranie jak również daje zniżkę na AC2 oraz AC:B nie działa pokazuje mi że został wykorzystany lub nie poprawny, Jak to wygląda u Was?

edit:Mój błąd, nie zauważyłem że jest pod ikoną uruchomienia AC:R zaraz po włożeniu płyty :).

Edytowane przez Piecu_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wlozysz plyte to masz 2 gry do wybory albo najnowsza czesc albo mozesz odpalic pierwsza.

kod jest na 30% znizke i nie ma nic wspolnego z AC1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie już do tego doszedłem, automatyczne uruchamianie mnie zmyliło i nie zauważyłem odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę użyć kodu na Błazna i Krzyżowca, piszę że został użyty, może w nocy od razu po kupnie gry trzy dni temu użyłem go, ale nie pamiętam dokładnie a w menu pokazuje, że aby nim grać muszę mieć edycję kolekcjonerską, którą mam D:

Help?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plakaty, zabicie tych co zeznają przeciwko ciebie (Przynajmiej tak było w poprzednich)

Pytanie do tych co już maja. Widziałem gościa który skończył już jakies 3-4 sekwencja Ezia ale zero Desmonda (trofea).

Mógłby mi ktos opisac w jaki sposób idzie sie do wspomnień Desmonda? (Myślałem że automatycznie...)

Plakatów nie ma w Revelations, tylko heroldzi i urzednicy (kiedyś świadkowie).

Historia Desmonda (zwana w grze "Podróżą Desmonda") to niejako osobna zabawa. Można wracać do niej właściwie w dowolnym momencie.

podzielona jest na części - aby uzyskać dostęp do kolejnych części trzeba zbierać "fragmenty Animusa" rozsiane po Konstantynopolu. Fajnie to się wszystko łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzenci raczej nie docenili gry - w tej chwili na stronie gamerankings ma średnią 81.79% czyli o 2 punkty procentowe wyższą niż pierwsza część.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te strony co wystawily ocene sa bekowe i malo wiarygodne. olac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka cudo jak zreszta wszystkie AC : ) zakupiłem wersje nexus i jestem z niej bardzo zadowolony, niestety jest po ang ponieważ przebywam w norwegii. problemu z angielskim nie mam ale to oczywiste że lepiej byłoby mieć po polsku. jest 8 języków niestety polskiego w tym nie ma teraz pytanko czy jest możliwość pobrania napisów z sony w jakis sposób? może z psn story można jakoś pobrać polski język?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka warta swoje ceny, to trzeba przyznać. Sama fabuła już na starcie nieźle zaskoczyła i mam nadzieję że stan ten będzie trał :teehee:

System online został nieco poprawiony i na szczęście pozbyto się tych jakże kłopotliwych trofeów z poprzedniej części.

Jedno pytanko, jako że sam jestem na 3 sekwencji i jeszcze nie znalazłem, wie ktoś może czy w krze jest dostępna mapa fragmentów animusa? Z tego co widzę to do kupienie są tylko mapy skarbów :dry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam do pytania, nie chce mi sie lookac na youtuba co 5 sekund jak to było z 2jką.

Grę już mam, jestem gdzieś tak w połowie 3 sekwencji (jest ich chyba 9), fabuła dobra, Happy End czuć, chcociaż może się jeszcze zmieni.

Jedna z bardziej widocznych zmian to mimika postaci, twarze są o wiele bardziej szczegółowe i włosy nie wyglądają tu tak sztucznie (patrz: Catarina Sforza z 2 i BH).

Ogólnie, to po rpsotu bardzo dobra gra:) I zapowiada się jeszcze lepsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam grę od wczoraj o muszę przyznać, że jak na razie (6 sekwencja i masa pobocznych zadań porobiona) wydaje się trochę gorsza od AC:B, no ale mniejsza z tym na ocenę przyjdzie czas jak zakończę wszystkie wątki, tymczasem mam pytanie do osób, które już posiadają AC:R, a mianowicie:

czy macie jakiś sposób żeby wygrać oblężenie kryjówki, gdy Templariusze używają działa? wcześniej nie miałem z tym żadnych problemów ale odką mają to działo nie mogę wygrać żadnej walki! z góry dzięki za pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używaj swojego działa i lepszych barykad. Kluczem jest zatrzymanie maszyny w miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam, jest możliwość z sony pobrać polskie napisy do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam, jest możliwość z sony pobrać polskie napisy do gry?

Niestety nie ma takiej mozliwosci. Ja tez mieszkam za granica i szczerze sie zdziwilem jak okazalo sie , ze mam jezyk polski , moze musisz zmienic jezyk konsoli na polski , oraz w ustawieniach video zmienic na automatyczne odtwarzanie w jez.polskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używaj swojego działa i lepszych barykad. Kluczem jest zatrzymanie maszyny w miejscu.

Właśnie tak cały czas robię i nie działa, ale nic to, zawsze można zdobyć kryjówkę jeszcze raz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej mozliwosci. Ja tez mieszkam za granica i szczerze sie zdziwilem jak okazalo sie , ze mam jezyk polski , moze musisz zmienic jezyk konsoli na polski , oraz w ustawieniach video zmienic na automatyczne odtwarzanie w jez.polskim

właśnie że mam wszystko ustawione na polski ale niestety mieszkam w norwegii i tu nie ma opcji na polskie napisy.. lipa trzeba sobie radzić z angielskim tłumaczeniem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie że mam wszystko ustawione na polski ale niestety mieszkam w norwegii i tu nie ma opcji na polskie napisy.. lipa trzeba sobie radzić z angielskim tłumaczeniem..

Ale przecież możesz kupić w PL sklepie przez internet i Ci wyślą bez problemu :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×