Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej kod dostępu do bety, ale żeby nie było za łatwo - jeden ze znaków zastąpiłem "?"

Kto pierwszy trafi brakujący elment stanie się szczęśliwym posiadaczem bety

Powodzenia :thumbsup:

2B9K-97N?-R59E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na gry online ktos podal klucz i mega fartem,nie wiem jak mi sie to udalo zalapalem sie na testy.Lecz chcialbym pograc z kolega,ma ktos do odstapienia?bylbym bardzo wdzieeeeeczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy pobrali/pobierają/będą pobierać betę - jest już pierwszy patch ;) - warto uruchomić grę już dziś by go pobrać, aby jutro nie tracić zbędnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah!!! Wszedłem właśnie na pocztę a tu wiadomość z kodem do bety! Kurde, właśnie ściągam i zobaczymy się za jakiś czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz ok 4 sciagnalem, update zainstalowalem, jutro sobie wstane (nie mam szkoly) i zaczne grac! Sprawozdanie pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie!

Jeżeli ktoś by mial zbedny klucz to bardzo ladnie poprosze na PM ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak dobierali tych, którzy dostaną klucz? Pewnie to, że mam AC1, AC2, AC:B i inne Prince of Persia miało znaczenie...

Jestem mile zaskoczony, bo uwielbiam serię i poczułem się na serio doceniony.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej kod dostępu do bety, ale żeby nie było za łatwo - jeden ze znaków zastąpiłem "?"

Kto pierwszy trafi brakujący elment stanie się szczęśliwym posiadaczem bety

Powodzenia :thumbsup:

2B9K-97N?-R59E

dzieki, myslalem ze juz ktos wykorzystal ;d na szczescie zaczelem jechac od cyfr ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, myslalem ze juz ktos wykorzystal ;d na szczescie zaczelem jechac od cyfr ;d

Moje gratulacje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wejść - niestety po wejściu do abstergo training program chwilkę wczytuje i wyskakuje jakiś błąd z serwerem...

Bad luck cholercia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla yerys za kod :)

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie trzeba poczekać, pamiętajmy, żę oni włączą to jak amerykańskie grubasy będą raczyli wstać, nie wcześniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy servery beda wlaczone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to kiedy servery beda wlaczone?

w Paryżu ma być po południu czyli u nas też "noon"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa wlaczone,ja juz gram.

@EDIT

Pierwsza runda rozegrana i moge powiedzieć póki co tylko tyle

na +

dużo ciężej wyłowić z tłumu "tego właściwego".Skiny nie są do siebie bardzo podobne lecz wydaje mi sie że w porównaniu do broterhooda wiecej łazi cywilów.

Grałem tylko na jednej mapie lecz wydaje mi sie że tak jak mówili ludzie z ubisoftu mapy są lepsze dla uciekających mają wieksze pole manewru,można uciekać praktycznie w każdą strone.Na dodatek jeżeli kogoś gonisz a ten ktoś zamknie ci drzwi przed sobą,możesz popędzić dachem lub dookoła.Rzecz jasna zajmię to więcej czasu niż twojej ofierze ale napewno szybciej przejść właśnie tak niż czekać na otworzenie

na -

chciałbym tu napisać że brak lecz zauważyłem jedną rzecz,nie jakąś specjalnie ważną ale niektórych tak jak mnie może to denerwować.Gdy zabijesz niewłaściwego cywila to mówi kontrakt lost,lecz nie wiem kto to podkladał głos pod to,bo brzmi to jakby mówiła to osoba umierająca.Może nie dokońca umierająca ale jest to strasznie nużące.

Postram się jeszcze coś wpisać ale pierw jeszcze troche pogram thumbsup.gif

PS.Wejdzcie w absorego training,zagrajcie minute trening,potem dajcie quit i powinno przekierować was do menu gry wieloosobowej (tak jak w broterohoodzie play now i takie tam).Przynajmniej tak mi sie udało zagrać.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos miał zbędny kodzik to poprosze na PMa byłbym wdzięczny bo się nie załapałem nigdzie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem grac, pierwsza sesja i 3k pkt zdobylem, bardzo fajny multiplayer - cale menu i hudy zmienione. Co z nowosci rzucilo mi sie w oczy, nowe perki i mozliwosc ogluszenia nawet cywila, a nie jak bylo w przypadku BH ze tylko tego kto Cie sciga. Ogolnie jestem pozytywnie nastawiony na ten multiplayer. Jedyne co mi nie podchodzi zabardzo to tylko mapy, nie wiem, jakies takie. No i soundtracki w Becie sa tez jakies sztywne, Brotherhood mial lepsze. A pozatym tez postacie szybciej i plynniej sie wspinaja.

Edytowane przez kaynt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kayant,możesz normalnie grać?bo ja rozegrałem 2 rundy i teraz jak daje play now to szuka szuka szuka szuka graczy i nic.Przeciazenie jakies czy co?za pierwszym razem 5s i znalazlo graczy a teraz czekam i czekam i dupa.Na dodatek zacieło mi konsole w trakcie szukania jak już znalazło graczy.Mojemu koledze także zacięło jak znalazł graczy i teraz nie może znaleźć.Cos tu jest nie halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem tylko dwie sesje dzisiaj, manhunt i wanted - obie mi znalazlo normalnie i szybko. Ja szukam przez Custom Match bo tam moge sobie wybrac tryb jaki chce zagrac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tez tak robie.Wzialem pierw play now.potem wybrałem sobie przez custom deatmacha,a jak teraz wybieram to dupa,nie znajduje graczy.

Podładowałem pada i wszystko jest ok (wczesniej miałęm 1 kreske) unsure.gif nie rozumiem tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem 2h temu, próbuje teraz i nadal ani razu nie udało mi się znaleźć jednej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem 2h temu, próbuje teraz i nadal ani razu nie udało mi się znaleźć jednej gry.

A mi od razu znalazło grę, rozegrałem jedną partyjkę i pytam: gdzie jest kompas ułatwiający namierzanie celu (napełniający się okrąg z ACB); znalezienie celu jest teraz trudniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi od razu znalazło grę, rozegrałem jedną partyjkę i pytam: gdzie jest kompas ułatwiający namierzanie celu (napełniający się okrąg z ACB); znalezienie celu jest teraz trudniejsze.

Jest kompas..Bierzesz Custom match wybierasz pierwsze pole gdzie jest team objects czy cos tam,juz nie wiem.Zmieniasz to na free for all i potem launch i grasz :>Grales pewnie deatmacha ktory jest dosc slaby.infernal do ciebie tez kieruje odpowiedź tak znajduj gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się otrzymac klucz na gry-online.pl no i dzisiaj rozegrałem pierwsze 3 partie. Z AC:B nie miałem do czynienia i jestem bardzo mile zaskoczony. Assassin's Creed jest wprost stworzony do trybu multiplayer, który według mnie jest dośc innowacyjny i wciągający. Na plus na pewno zaliczę dużą ilośc cywili, kilka razy zabiłem nie tę osobę, co trzeba. Radar działa jak należy, nie jest za łatwo, ale też nie za trudno. Podoba mi się także możliwośc zmiany wyglądu postaci i jej broni. Minusów na razie nie stwierdziłem.

Na koniec napiszę tylko, że czekam na pełną wersję, a wcześniej spróbuję obczaic Brotherhooda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem kilka rundek, niestety bardzo często gracze zostali rozłączeni. Multi lepsze względem BRHD, ale wciąż to to samo, lekko nudnawe ale oryginalne Multi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×