Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś jeszcze nie słyszała/czytał/widział to AC:R jest już w pełni dostępny w sklepach sieci MM i Saturn ;) Od wczoraj płytka kręci się już w moim PS3 :)

A ile kosztowała ? Brotherhooda kupiłem w dniu premiery w markecie Real za 179 zł, jak jest tym razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś jeszcze nie słyszała/czytał/widział to AC:R jest już w pełni dostępny w sklepach sieci MM i Saturn ;) Od wczoraj płytka kręci się już w moim PS3 :)

W Katowicach w Saturnie nie mają i nie będą mieć przed poniedziałkiem. Generalnie gdzie dziś pytałem wszędzie mówią że najszybciej w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilku moich znajomych z polski juz gre ma , jednak nie pytalem gdzie dokonali zakupu , z zagranicznych znajomych nie ma nikt to taka mala roznica pomiedzy sklepami polskimi( kasa , kasa , kasa) z zagranicznymi (szanujemy wydawce i producenta , nie robimy sprzedazy przed premiera bo i tak swoje zarobimy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...............to taka mala roznica pomiedzy sklepami polskimi( kasa , kasa , kasa) z zagranicznymi (szanujemy wydawce i producenta , nie robimy sprzedazy przed premiera bo i tak swoje zarobimy)

100% racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach w Saturnie nie mają i nie będą mieć przed poniedziałkiem. Generalnie gdzie dziś pytałem wszędzie mówią że najszybciej w poniedziałek.

W Krakowie, w Saturnie jest. Nawet z częścią pierwszą. Cena 199.

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od dziś, kupiłem przypadkiem, będąc w jednym z warszawskich sklepów,

Ale co do gry... multi nie odpalałem jeszcze, więc nie otym... skończyłem na razie dwie sekwencje (nie spieszę się) i powiem, Wam, że fajnie jest. Niby to samo, ale jednak lepiej. Konstantynopol fajnie wyszedł, ale największe zmiany czekają nas w Animusie i wątku Desmonda - nie zdradzam oczywiście nic, ale tutaj jest naprawdę ciekawie.

Ezio jak to Ezio - robi swoje chłopak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczęściarze :)

ja niestety muszę czekać do 15-go na odbiór swojego egzemplarza w sklepie.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co grali na ps3 - jak wyglada optymalizacja? lepiej niz w BH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co grali na ps3 - jak wyglada optymalizacja? lepiej niz w BH?

Podobnie. Generalnie dobrze, od czasu do czasu coś tam chrupnie, ale nie wpływa to na odbiór całości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem właśnie trofiki jakie tam są w trybie multi i wydaje mi się że są chyba łatwiejsze do wbicia, tz. wydaje mi sie ze ustawki nie będą takie pomocne jak w ACB.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja takze nie spiesze sie z przejsciem, ale powiem jedno - jest super :-D

kupilem jak to zawsze bywa z AC kolekcjonerke :->

Jutro postaram sie wstawic unboxing, ogolnie super sie otwiera opakowanie kolekcjonerki, za to czekam na 15 aby miec z kimkolwiek w multi grac :-D

Kosztowala 250, wiec nie tak strasznie duzo za co oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie.. czy w intro jest utwor " Ezio Family "? odpowiedzcie ze tak :X

Edytowane przez kaynt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w MM w Koninie za 189zł i zawierała pierwszą część Assassin's Creed. Co do kolekcjonerki to widziałem za 229. Kończę U3 i kupuje nowe przygody Ezio i Altaira.

Pytanie mam warto dopłacać za edycję kolekcjonerską?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg, to ja zamowilem w muve i za Nexus musze placic 299, a w sklepach tak tanio :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie nie warto...40 zł, za jedną misję i 2 postaci do multi. Do tego film,soundtrack i pudełko, wczoraj się wahałem...ostatecznie wybrałem wersję zwykłą, którą po zobaczeniu kolejki do kasy odłożyłem na półkę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w MM w Koninie za 189zł i zawierała pierwszą część Assassin's Creed. Co do kolekcjonerki to widziałem za 229. Kończę U3 i kupuje nowe przygody Ezio i Altaira.

Pytanie mam warto dopłacać za edycję kolekcjonerską?

Według mnie warto, masz super soundtrack, ładną książeczkę z concept artami, dodatkowe postacie do multi - Błazna i Krzyżowca :D

Oczywiście masz jeszcze film Assasin's Creed Embers, który obejrze po przejściu AC:R bo tak powinno się zrobić, jako że to ostatnie dni Ezio, no i misja dla single playera, tak aby jeszcze dłużej można było grać :D

No i bardzo klimatyczne pudełko, otwierające się bardzo fajnie ;>

Link dałem na poprzedniej stronie

Edytowane przez Vulcan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam :)

W Saturnie mozna kupic za 189 zł w Szczecnie.

Graficznie znwów lepiej dodatkowo znizka 30% na sciągnięcie AC2 i AC:B

GRATIS - AS :)

Mila niespodzianka. Pograłem chwile wczoraj i wciąga jak bagno, walki znów widowiskowe a historia od razu wrzuca bohatera na głęboką wode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko niema full wersji polskiej bo widze ze taka jest tylko : Wersja językowa: angielska, kinowa (polskie napisy)

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko napisy sa po polsku reszta angielski jak we wczesniejszych czesciach. Z tego co pamietam to dubbing byl tylko w AS ale gralem na PC wiec nie wiem jak z konsolami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jade jutro po wypłacie, i będzie to 4 gra w przeciągu 30 dni jaką kupie, ale co zrobisz panie :P ... że takie tytuły w jednym czasie, nom ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy gra ma online pass na multiplayer ? Jeżeli sprzedam komuś grę to czy ta osoba będzie mogła grać w multi ?

Edit: Nie ważne, znalazłem w necie odpowiedz ( posiada online pass :/ )

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×