Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A ja mam pytanko otóz przeszedlem singla teraz gram sobie na multi i zauwazylem ze niektorzy maja wyglad Jokera z kad go wziasc?? I jeszcze jedno jak zdobyc prestiż?:whistling:

Otomańskiego błazna bierze się z edycji kolekcjonerskich (np: Nexus) o prestiżu nic jeszcze nie wiem bo nie mam czasu na multi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trailerze Ezio widział ducha Altaira w Masjafie. Oczekiwałem więc, że może dojść do ich spotkania. Myślałem, że Altair wyjawi jakąś tajemnicę/prawdę Ezio.

lol, Ezio to nie jest pogromca duchow, nie rozmawia z duchami ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^up

Nie takie rzeczy się już w AC działy. Rozmawiał z boginią to dlaczego nie miał rozmawiać z duchem? <_<

Grę już mam. Zaraz odpalam i zobaczę co się będzie działo. A propo: kupiłem wersję z AC1 chociaż jedynkę mam już od dawna. Zadziwiło mnie to, że pudełko jest czarne. Czy w zwykłej edycji też jest czarne czy normalne transparentne?

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowało - w Realu sprzedają grę Assassin's Creed Revelation z dodatkami ( AC1 + bonusy do multi ) za 179 zł - sam właśnie przed chwilą kupiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^up

Nie takie rzeczy się już w AC działy. Rozmawiał z boginią to dlaczego nie miał rozmawiać z duchem? <_<

Cóż, technicznie spotykają się, ale nie chcę więcej zdradzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć dlaczego Desmond nie wygląda w tej części jak Desmond?

Poza tym na początku gry występuje pewien rażący błąd:

W filmiku otwierającym grę gdy Ezio przybywa po raz pierwszy pod twierdzę w Masjafie atakują go Templariusze Leandrosa. Widzimy wtedy jak nasz bohater wykonuje piękny przewrót przez plecy pewnego rycerza chociaż umiejętności tej nauczył go dopiero Yusuf w Konstantynopolu. Poza tym do wykonania tej sztuczki potrzebne jest ostrze z hakiem, którego Ezio jeszcze wtedy nie posiadał gdyż także podarował mu je dopiero Yusuf. Nie lubię tego stwierdzenia ale WTF???? Rozumiem, że ten filmik był trailerem i chciano w nim zaprezentować nowe sztuczki Ezia ale taka niezgodność i to już na początku gry? :blink:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^up

Nie takie rzeczy się już w AC działy. Rozmawiał z boginią to dlaczego nie miał rozmawiać z duchem? <_<

Grę już mam. Zaraz odpalam i zobaczę co się będzie działo. A propo: kupiłem wersję z AC1 chociaż jedynkę mam już od dawna. Zadziwiło mnie to, że pudełko jest czarne. Czy w zwykłej edycji też jest czarne czy normalne transparentne?

z boginia? jaka boginia? minerwa i juno to nie boginie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi może powiedzieć dlaczego Desmond nie wygląda w tej części jak Desmond?

Poza tym na początku gry występuje pewien rażący błąd:

wszyscy są troche zmienieni, już w Brotherhood Desmond miał inny ryj, z takiego araba robią go na bardziej francuskiego araba, mniej orli nos i troche mnienj ciapaty :D ... tak samo wygląd Ezio starego, niby coś ma z wcześniejszych części ale troche inny, bardziej blada karnacja, mniej ostre rysy, no i oczy tutaj coś się błyszczą zbytnio. Ale w sumie, mi się podoba ... w MGS Solid Snake także w każdej części trochę ma inną facjatę, 47 w Hitmanach to samo, więc mnie to zbytnio nie dziwi ze i tutaj szukają, napewno grafika i mimika twarzy jest najespsza z wszystkich części, i to samo tyczy się głębi ostrości, gra wygląda mimo starego kodu bardzo dobrze. Altair też ma inny ryj ....

Co do tego ruchu na początku, nikt nie przypuszczał że ten trailer posłużył za intro do gry, sam w sobie jest tak kapitalny że twórcy postanowili min zacząć historię, ten zwód i jego zastosowanie wyklucz się z tym filmikiem również wybaczam, gra sie kapitalnie, mimo że nie ma konia, i pali się z buta i że miasto jest mniejsze, to jest tak napchane wszystkim że japie **** ... super zwieńczenie trylogii, aaa i największy plus, to ze można, nie trzeba grać w Desmonda, super to zrobili ... i jeszcze jedno, od kilku dni wszyscy się podniecają że zakończenie mówi że kolejna część będzie w Egipcie i że wielkie WOW ... pamiętacie w 2 części w willi monti coś tam, Ezio jak wchodził do tego grobowca swoich przodków i tam były rzeźby, był Altair bla bla bla i były także podobizny Egipcjan, tak coś pamiętam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, Malakay, pusc to w spoiler... WLASNIE MI ZASPOILOWALES ZAKONCZENIE!!! Takich się powinno wieszać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, Malakay, pusc to w spoiler... WLASNIE MI ZASPOILOWALES ZAKONCZENIE!!! Takich się powinno wieszać...

ty sory ale to nie spoiler, ja jeszcze tez nie ukonczylem, wczoraj czytalem ze jest sygnal w fabule ze mozliwe ze kolejna czesc bla bla bedzie wiec mowie ze co to za sygnal skoro w 2giej czesci juz byly pomniki z ludzmi z tamtej epoki, ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pole, przeszedłem grę i w jego poście nie ma praktycznie niczego co można uważać za spoiler, więc spokojnie. :thumbsup:

@edit spóźniłem się :biggrin:

Edytowane przez Artx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem nową część AC, jedno powiem, filimiki urywają wszystko poniżej pasa. Graficzny majstersztyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z boginia? jaka boginia? minerwa i juno to nie boginie.

Człowieku nie ośmieszaj się tylko przyznaj, że nie miałeś racji.

***

Mi osobiście takie zmienianie twarzy się nie podoba. Rozumiem, że można poprawić grafikę i mimikę ale dlaczego od razu wygląd twarzy. To samo zrobiono w najnowszym Uncharted. Elena nie wygląda jak Elena :mellow: A oczy Ezio to przegięcie. Żółte białka. Mogli pójść na całość i jeszcze czarne źrenice przez środek dorobić. :pinch:

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zgadzam się, gdy Ezio rozmawia z kimś i mamy przybliżenie na jego twarz z kapturem na głowie to muszę powiedzieć, że wygląda to po prostu... śmiesznie i głupio o;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie ośmieszaj się tylko przyznaj, że nie miałeś racji.

***

Mi osobiście takie zmienianie twarzy się nie podoba. Rozumiem, że można poprawić grafikę i mimikę ale dlaczego od razu wygląd twarzy. To samo zrobiono w najnowszym Uncharted. Elena nie wygląda jak Elena :mellow: A oczy Ezio to przegięcie. Żółte białka. Mogli pójść na całość i jeszcze czarne źrenice przez środek dorobić. :pinch:

ja sie osmieszam? Ty baranie jeden, widze ze grasz i nie rozumiesz, minerwa i juno to nie boginie zadne tylko " Ci ktorzy byli przed nami ". Wiec fail kolezko, nie proboj mi wmowic czegos o czym nie masz pojecia.

Btw. tez macie spadki FPS na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie osmieszam? Ty baranie jeden, widze ze grasz i nie rozumiesz, minerwa i juno to nie boginie zadne tylko " Ci ktorzy byli przed nami ". Wiec fail kolezko, nie proboj mi wmowic czegos o czym nie masz pojecia.

Rzeczywiście. Poczytałem, zwracam honor :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobijaja mnie te spadki fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie noobskie pytanie: Jak przechodzić sekwencje Desmonda? Jestem w 5 sekwencji jako Ezio a na mapie nic nie mam. Trzeba gdzieś wejść czy jak? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie noobskie pytanie: Jak przechodzić sekwencje Desmonda? Jestem w 5 sekwencji jako Ezio a na mapie nic nie mam. Trzeba gdzieś wejść czy jak? :unsure:

W sekwencjach Ezia zbieraj rozsiane po mieście fragmenty Animusa, jak zbierzesz odpowiednią ilość (pierwsza sekwencja Desmonda jest za 5) to wejdź w menu i wybierz opcję powrotu na wyspę Animusa. Jak już będziesz Desmondem to odwróć się plecami do portalu, w który wchodząc przenosisz się do wspomnień Ezia i wejdź na górkę, na niej znajdziesz takie kamienne portale, które będą się uruchamiały w miarę zdobywania wspomnianych fragmentów i już tylko wystarczy wejść w portal i jesteś w sekwencji Desmonda. Ufff... chyba jaśniej nie da się tego wyjaśnić, powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę kupić mapkę do np. fragmentów animusa? Nie chcę znowu ciągle oglądać na yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co do tego trofeum

co musze zrobic zeby mi tak zlodzieje zbierali kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie takie fatalne spadki FPSow?>.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez macie takie fatalne spadki FPSow?>.<

Nie :biggrin:

Co do trofeum Piroman to ktoś już je zrobił? Bo widzę że te wyzwania są ciężkie do ogarnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nieszczęście AC:R posiadam także SKYRIM i nie potrafię do AC przysiąść na dłużej bo ciągnie mnie do smoków, ale Revelations czeka w kolejce. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie co do tego trofeum

co musze zrobic zeby mi tak zlodzieje zbierali kase

Przecież jest napisane, trzeba to odblokować wykonując zadania gildii.

Da radę kupić mapkę do np. fragmentów animusa? Nie chcę znowu ciągle oglądać na yt.

Czytałem, że po zebraniu 50, reszta pojawia się na mapie - ale na 100% nie jestem pewien, mam 49 :P

Edit.

Z ciekawości sprawdziłem i jest tak, że po 50 fragmencie pozostałe 50 ujawnia sie na mapie.

Edytowane przez Hoplita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×