Skocz do zawartości
InF'ernaL

Assassin's Creed: Revelations

Rekomendowane odpowiedzi

Gram bez przekonania.

Potwornie długi tutorial. Kompletny brak klimatu może za sprawą muzyki. Po kiego grzyba muzyka nawiązuje do klimatów rodem z AC:B? Przecież akcja nie toczy się w mieście w renesansowej europie tylko w od dawna tureckim Konstantynopolu. W dodatku w poprzednie częi grałem na X360 a tam grafika jest o niebo lepsza. Na PS3 momentami animacja chrupie. Jak dla mnie 7/10. Najsłabsza część serii.

Bardzo dziwne, bo mi nic nie ,,chrupało". Ponadto też mam Xboxa, na którym grałem w AC:Brotherhood, potem sprzedałem i żeby uzupełnić kolekcję kupiłem wersję na PS3 i grafika jest identyczna na obu konsolach. Może masz PS3 podpięte jakimś lipnym kablem do TV czy coś, bo niemożliwe żebys miał róznicę w grafice w tej grze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w sprawie AC, PS3 jest platformą wiodącą... Więc nie wiem o czym mówisz. Ja sam mówię, że Revelations jest najgorszą częścią AC, bo nie ma niczego. Ten sam utarty gejmplej, zero klimatu, brak żadnych innowacji, bomby to ja nawet nie korzystałem. Ac3 będzie o wiele lepsze, czekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w sprawie AC, PS3 jest platformą wiodącą... Więc nie wiem o czym mówisz. Ja sam mówię, że Revelations jest najgorszą częścią AC, bo nie ma niczego. Ten sam utarty gejmplej, zero klimatu, brak żadnych innowacji, bomby to ja nawet nie korzystałem. Ac3 będzie o wiele lepsze, czekam...

revelation jest zwięczeniem historii o Ezio więc sama fabuła to gratka, jeżeli ty nie widzisz tutaj klimatu ani rozwinięć to coś jest z tobą nie tak gościu ... nie wiem czy dobrze zrozumiałeś, Konstantynopol jako pierwsza stolica papiestwa, robi tutaj ostatni rozdział renesansu ... stary powiedz mi że to nie jest ciekawe? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry,wykonanie do kitu. Wszystkie wątki zostały zamknięte na siłę, z Altair'em mieli tyle rozwiązań, krucjaty, mogli z tego zrobic więcej niż 6 krótkich sekwencji. No i historia Ezia na siłę zasłodzona ta kobietą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry,wykonanie do kitu. Wszystkie wątki zostały zamknięte na siłę, z Altair'em mieli tyle rozwiązań, krucjaty, mogli z tego zrobic więcej niż 6 krótkich sekwencji. No i historia Ezia na siłę zasłodzona ta kobietą..

słuchaj, a ja mam gdzieś Desmonda i jego koniec świata, AC zawsze miały beznadziejnie zrobioną fabułę z Animusem, jak dla mnie mogło by tego nie być, liczą się epoki - miasta - i historia zemsty, to jest w tej grze świetne, dlatego od części drugiej seria podniosła się z kolan, bo tutaj pojawiła się piękna idea i pomysł na rozgrywkę ... dla mnie najsłabsza część jest pierwsza bo mimo kilku miast tak naprawdę wieje tam nudą, i bohater jest nijaki, ... Revelation jest dziedzicem poprzedniczek oczywiście, ale popatrz na to z tej strony - ta część zamyka trylogię bohatera którego znamy od urodzenia, i ma najlepszy gameplay z racji dodania nowych animacji, nowych dodatków w ekwipunku, rozbudowania całkowicie systemu ekonomicznego, zarządzania assasynami, toczenia wojen o dzielnice, no i szybszego i sprawniejszego poruszania się po mieście, ... no i najlepsza grafika,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ładnie cytujesz papkę marketingową Ubisoftu, ale większość z tego to nieprawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie mam ale już niedługo, liczę na solidny gameplay, chociaż AC:Brotherhood moim zdaniem wypadł najlepiej póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ma najlepszy gameplay z racji dodania nowych animacji, nowych dodatków w ekwipunku, rozbudowania całkowicie systemu ekonomicznego, zarządzania assasynami, toczenia wojen o dzielnice, no i szybszego i sprawniejszego poruszania się po mieście, ... no i najlepsza grafika,

Większej bzdury w tym roku nie słyszałem. To jakiś chory bełkot gościa od PR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe uwielbiam serię Assassins Creed, Revelations uważam za dobrą grę, ale gość rzeczywiście jedzie jak jakiś PRowiec Ubisoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większej bzdury w tym roku nie słyszałem. To jakiś chory bełkot gościa od PR.

jak można napisać że ta gra nie posiada klimatu? w dodatku za sprawą muzyki? albo że wcześniejesze części na xkloca miały lepszą grafikę?! nie wiem z jakiej choinki się urwałeś ale teoretykiem największej bzdury roku mianowałeś się sam tym powyższym stwierdzeniem, panie ekspert ;) można się przyczepić że AC:Revelation bazuje na systemie mechanizmu z poprzednich części, natomiast jako gra jest to najbardziej rozwinięta jak do tej pory część, graficznie jest najładniejsza, czy to się komuś podoba czy nie tak jest bo system mimiki twarzy, efekty unoszącego się dymu w ciasnych uliczkach bazaru, diabeł tkwi w szczegółach, zresztą wystarczy porównać sobie facjaty bohaterów Ezio z 2-Brotherhood i Revelation, i to samo tyczy się Desmonda, mają dużo więcej szczegółów na ryjach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast jako gra jest to najbardziej rozwinięta jak do tej pory część

W którym miejscu?

Względem AC:B dodano hak, bomby i tower defence. To wszystko co do nowości. Jestem pod koniec 4 rozdziału. Scenariusz kupy się nie trzyma bo go nie ma. Całkowity brak choć jednego (uwaga trudne słowo) szwarccharakteru. Konstantynopol wielkością nie powala. Gram bo lubię tą serię a dla AC kupiłem xboxa. Zresztą dla mnie to najlepsza część.

Jedyne przed czym chylę czoła to fakt że zrobili tą grę w rok. Poważnie, szacunek bo pod tym względem powstał tytuł na 5+. Dla porównania w Bioware w rok zrobili DA2 i wyszedł im crap. Nie zmienia to faktu że AC:R to zwykły skok na kasę by ludzie nie zapomnieli o marce.

I wybacz ale same "efekty unoszącego się dymu w ciasnych uliczkach bazaru" nie sprawią że zemdleję w zachwycie nad grą. Proszę też byś mi wyjaśnił gdzie tam jest ten twój system mimiki twarzy bo jeszcze go nie zauważyłem.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu?

Względem AC:B dodano hak, bomby i tower defence. To wszystko co do nowości. Jestem pod koniec 4 rozdziału. Scenariusz kupy się nie trzyma bo go nie ma. Całkowity brak choć jednego (uwaga trudne słowo) szwarccharakteru. Konstantynopol wielkością nie powala. Gram bo lubię tą serię a dla AC kupiłem xboxa. Zresztą dla mnie to najlepsza część.

Jedyne przed czym chylę czoła to fakt że zrobili tą grę w rok. Poważnie, szacunek bo pod tym względem powstał tytuł na 5+. Dla porównania w Bioware w rok zrobili DA2 i wyszedł im crap. Nie zmienia to faktu że AC:R to zwykły skok na kasę by ludzie nie zapomnieli o marce.

I wybacz ale same "efekty unoszącego się dymu w ciasnych uliczkach bazaru" nie sprawią że zemdleję w zachwycie nad grą. Proszę też byś mi wyjaśnił gdzie tam jest ten twój system mimiki twarzy bo jeszcze go nie zauważyłem.

więc zachęcam mocno byś na swojego super xkloca włączył teraz swoją wybitną część pierwszą i sobie porównał grafikę skoro tak trudno zobaczyć ci różnice, z wymienionych zmian wymieniłeś wszystkie, zmiany w mechanice na lepsze są twoim zdaniem zmianami na gorsze? czy jest ich zbyt mało? bo po raz kolejny nie rozumiem sensu aluzji? główny nacisk jest położony na Auditore i jego chęć odkrycia sekretu przodka, to jest oś fabuły, nie musi się podobać, ale znowu ukazuje go jako człowieka renesansu, wcześniej pasjonata sztuki, tym razem literatury ... nie cierpiałem jakoś specjalnie na brak zbyt mocno zarysowanego czarnego charakteru, jednak i ten się znajdzie ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak można napisać że ta gra nie posiada klimatu? w dodatku za sprawą muzyki? albo że wcześniejesze części na xkloca miały lepszą grafikę?! nie wiem z jakiej choinki się urwałeś ale teoretykiem największej bzdury roku mianowałeś się sam tym powyższym stwierdzeniem, panie ekspert ;) można się przyczepić że AC:Revelation bazuje na systemie mechanizmu z poprzednich części, natomiast jako gra jest to najbardziej rozwinięta jak do tej pory część, graficznie jest najładniejsza, czy to się komuś podoba czy nie tak jest bo system mimiki twarzy, efekty unoszącego się dymu w ciasnych uliczkach bazaru, diabeł tkwi w szczegółach, zresztą wystarczy porównać sobie facjaty bohaterów Ezio z 2-Brotherhood i Revelation, i to samo tyczy się Desmonda, mają dużo więcej szczegółów na ryjach.

No co ty serio? To chyba jasne że każda nowa część AC jest lepsza i bardziej usprawniona (pisząc lepsza miałem na myśli więcej kontentu) tylko co z tego? Jak każda następna część to powielanie poprzedniej z kilkoma kosmetycznymi zmianami, każda następna część powinna być świeża i nowatorska, popatrzcie choćby na ac1 i przeskok w ac2 (który jest według mnie najlepszą odsłoną AC). Mam nadzieję że w 3 też uświadczę tej świeżości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usprawniona to na pewno. Ale jako klimat - akcja to ja akurat uważam, że AC2 i ACB są nie do pobicia.

No ale to tylko moje zdanie i ktoś może mieć inne :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Względem AC:B dodano hak, bomby i tower defence.

A w AC: B już można było wyciągnąć łapki przed siebie i złapać coś co było trochę dalej także ten hak też nie jest jakąś super hiper ekstra duper nowością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w AC: B już można było wyciągnąć łapki przed siebie i złapać coś co było trochę dalej także ten hak też nie jest jakąś super hiper ekstra duper nowością.

Taki bajer to już chyba w jedynce był.Chodzi Ci o przytrzymanie bodajże kółka podczas lotu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki bajer to już chyba w jedynce był.Chodzi Ci o przytrzymanie bodajże kółka podczas lotu?

było tak, tylko teraz można teoretycznie oddawać trochę dalsze skoki, tak samo odniosłem wrażenie że dzięki temu budynki nie są już w takich idealnie równych odstępach, jak to było we wcześniejszych częściach, ... jakby ktoś nie wiedział tak samo jest zmiana kontry, już nie tylko L1 plus kwadrat, ale także plus kółko, i trójkąt, no i podczas biegu kółko czyli wymyk z trailera, ... więc parę zmian jest, natomiast niema konia :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiany w mechanice na lepsze są twoim zdaniem zmianami na gorsze?

Ale o jakich zmianach w mechanice w ogóle mówimy? Wymieniasz raptem góra 4-5 zmian i mam piać z zachwytu. Zapomniałeś dodać że gra jest banalnie prosta. Już w AC:B trzeba się było postarać by postać zginęła w walce. Tu jest to niemożliwe bo przeciwnicy nadal cierpliwie czekają w kolejce by zaatakować. Ezio może targać torby apteczek. W odwodzie czekają bomby, pistolet, kusza plus asasyni. W efekcie walki to mega ziew, zero emocji. Wystarczy dusić L1 i kwadrat. A jeśli ginę to tylko wskutek błędnego skoku.

Nadal czekam na odpowiedź gdzie jest ten wybitny system mimiki twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA CAŁA MOJA WYPOWIEDŹ TO SPOJLER

Co jabłko edenu robi w tej świątyni mesajafu skoro Ezio już je posiadał w AC:Brotherhood, dawno grałem ACB ale on je gdzieś tam zapodział ? czy byly 2 jabłka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet wiecej chyba z tego co pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jabłek jest więcej, w pierwszej części bodajże była mapa świata z zaznaczonymi fragmentami Edenu. :)

Mapka:

poe4.jpg

Edytowane przez josephineola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję :pinch: - (przeszukałem parę stron i było tylko o uplay beta gry)

z tego obrazka mogę domysleć się że w polskiej wersji jest uplay passport, ale jak to jest z odblokowaniem osiągnięć z uplay - są one dostępne od razu jak w polskich AC II i brotherhood, czy trzeba je odblokować. Nie wiem czy uplay (passport) w polskiej wersji potrzebny tylko do grania online.

acr02.th.jpg

Edytowane przez micromic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję :pinch: - (przeszukałem parę stron i było tylko o uplay beta gry)

z tego obrazka mogę domysleć się że w polskiej wersji jest uplay passport, ale jak to jest z odblokowaniem osiągnięć z uplay - są one dostępne od razu jak w polskich AC II i brotherhood, czy trzeba je odblokować. Nie wiem czy uplay (passport) w polskiej wersji potrzebny tylko do grania online.

acr02.th.jpg

Osiagniecia z uplay trzeba odblokowac , on-line pass jest potrzebny tylko do gry on-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - czy ktoś z forumowiczów instalował u siebie pierwszego Assassin's Creed zamieszczonego na płytce z ACR i czy u niego instalacja w takim wypadku też trwała WIEKI? Gra instaluje się od 15 minut,a jest ledwie 6%. Przeskoczenie z jednego procenta na drugi zajmuje chyba z dwie minuty.

edit

Wyczytałem, że podobno faktycznie tyle zajmuje...

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja instalowałem, ale dokładnie nie jestem w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie, bo raz, że to było dawno, a dwa to po prostu załączyłem konsole na instalke i zostawiłem ją samopas na pewien czas (minimum godzina), a potem dopiero ogarnąłem że się instalnęło. Po prostu trza czekać, choć odradzam bezpośrednio przed telewizorem :)

A Edycja, bo zapomniałem dodać, że instalacja trwa tyle, bo instalujesz całą grę, później już płyta nie jest Ci potrzebna.

Edytowane przez Chmielu87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×