Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Co da mu to demo jak wybrali kiepskie miejsce mnie demo nawet podjaralo ale jak zobaczyłem recenzje to......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak... mnie się też podoba. Jeden z najlepiej przemyślanych i zaprojektowanych bohaterów Tylko szkoda, że ma krótkie włosy

I szkoda, że u konkurencji (SC IV) wygląda o niebo lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I szkoda, że u konkurencji (SC IV) wygląda o niebo lepiej

Ano. To niezaprzeczalny fakt!

W SC IV jest killerem! Widać że ma w sobie Moc. Niestety w grze właściwej zrobili z niego lekką beksę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, że sytuacja podobna z Assasins Creed? Bohater ciekawy, fajnie wygląda, boska animacja i ma to coś w sobie... szkoda, że cała gra nie trzyma takiego poziomu (SW jak i AC).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co da mu to demo jak wybrali kiepskie miejsce mnie demo nawet podjaralo ale jak zobaczyłem recenzje to......

ludzie, nie kierujcie się recenzjami, one mają wam tylko pomóc w wyborze a nie zdecydować za was ;/ ja kupiłem i nie żałuje ;] grze spokojnie mógłbym wystawić 8+ nawet pomimo niewielkich błędów, ponieważ ta gra ma w sobie to coś co przykuło mnie na wiele tygodni w god of war ;] osobiście jak najbardziej grę polecam ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Jest Podobno Świetna...

Ale Jej Niekupie Bo Niestety Nieposiada Trybu Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up:

W sumie racja - next geny nie dostały multi, który jest za to w najbardziej nieprzyjaznych dla Internetu maszynkach - Wii, DS i PSP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie, nie kierujcie się recenzjami, one mają wam tylko pomóc w wyborze a nie zdecydować za was ;/ ja kupiłem i nie żałuje ;] grze spokojnie mógłbym wystawić 8+ nawet pomimo niewielkich błędów, ponieważ ta gra ma w sobie to coś co przykuło mnie na wiele tygodni w god of war ;] osobiście jak najbardziej grę polecam ;]

Hmm odnosnie pierwszej czesci racja, ale 8+ za chiny bym grze nie dal. Moim zdaniem to po prostu gra na 7, czyli pozycja ktora mozna sprawdzic. Niby fajnie jest czasem pomiotac przeciwnikami, ale wdaje sie w gre nuda... poza tym bledy itd. Jest to fajna gra ale bez przesady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na wstepie.

Dodam swoje piec groszy, jako ze od tygodnia ciesze sie grajac w ta ze wlasnie gre.

Ogolnie to plansze liniowe(szkoda ze nie umozliwiono wiekszej swobody w poruszaniu sie po mapach) i nacisk polozony na rozwijanie wlasnej postaci, co mi sie bardzo podoba. Za nabyty experience mozna "kupowac" umiejetnosci wladania moca, kombosy(ktorych jest mnostwo) itp. W miare postepu gra staje sie coraz ciezsza, przynajmniej ja odnioslem takie wrazenie. Juz z drugim bossem mialem pewne problemy i bez kombosow oraz kombinacji walka->moc->walka ciezko bedzie cos wskurac. Gram sporadycznie poniewaz praca ale jestem juz w trzecim akcie i jak narazie jestem zadowolony z tego co mi gra oferuje, nie jest to typowa nawalanka ale nie jest tez mega rewelka, z pewnoscia obowiazkowa pozycja dla fana SW. Mysle ze powinna sie spodobac nawet tym, co nie grali wczesniej w gry z tej sagi.

Glowny bohater w miare postepu gry zaczyna odczuwac jakies rozterki zwiazane z tym co robi, a jak wiemy podrozuje po galaktyce robiac czystki Jedi. Przypuszczam ze na sam koniec trzeba bedzie dojechac postac ktora go wychowala i wyszkolila od malolata czyli samego Vadera.

Osobiscie tego czego mi brakuje to MULTIPLAYER.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam duzo mocy ! Przechodzisz raz gre i masz prawie wszyskie skille na maxa :/ Ale mimo to gra jest bomba choc brak jej swobody w poruszaniu sie po mapie jak i poruszaniu sie bohaterem. Zasluguje na swoja ocene (7,5 to duzo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczow.

Wracajac do tematu mam gierke od tygodnia ale nie mam za bardzo czasu na granie i jestem dopiero na trzecim etapie. Gra oprocz tego ze troche ogranicza ruchy po swiecie jest ekstra. Naprawde Gorge sie postaral i stworzyl super dzielo. Mam 2 wersje na PSP i PS3 i PSP skonczylem poniewaz jest bardzo okrojona i latwa ale PS3 to juz calkiem jak dla mnie calkiem trudne levele ale da sie je przejsc chociaz troche trzeba sie na kombinowac. Kombosy i moce sa super no i niektore teksty w wersji angielskiej tez sa funy.

Osobiscie polecam grafika, swiat, muzyka i animacja sa swietne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie gra nie powala na kolana pod wzgledem graficznym lub gameplaya,ale jest to po prostu czysty fun.podniesienie stormtroopera do gory,podsmazenie lekkie i wykonczenie rzuconym mieczem to czysta frajda.ogolnie oceniam ja mniej wiecej tak samo,jak assassina.ok.7,5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam maly problem w przed ostatniej misji chodzi o rozwalke star destroyera wyglada to u mnie tak.rozwalam tie fightery lape tego wielkiego dziada(lewa galka gorny-lewy skos a prawa macham gora-dol tak jak mi pokazuje)po chwili wylatuja nastepne tie i wszystko zaczyna sie od poczatku ktos czai o co tu chodzi?co trzeba zrobic??dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego, nie patrz na pomoce, tylko ustawiaj zawsze go prosto do ciebie, to znaczy pionowo i idealnie w twoim kierunku (pod kontem prostym), potem poczekaj aż na dole pojawi się zielone światło i przyciągni do siebie abie gałki ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze pamiętać, że pewnie kilka razy będziesz musiał to robić, bo na raz nie da się tego niszczyciela zrzucić. TIE najlepiej rozwalać piorunami - liczy się czas, bo przecież ISD stara się wracać na prawidłowy tor lotu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... W wersji PS2 scena z rozwalaniem Stardestroyer'a to filmik...

Bleeee...

Musze sobie zagrać na PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze... W wersji PS2 scena z rozwalaniem Stardestroy'era to filmik...

Bleeee...

Musze sobie zagrać na PS3

Allu, oj koniecznie ;] gra jest naprawdę dobra( a nawet świetna ;P) według mnie i nie mam pojęcie skąd dostała takie niskie oceny ;/ może nawet napiszę swoją pierwszą recenzje o tej grze xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcie skąd dostała takie niskie oceny ;/

Kwestia gustu i ulegania powszechnej modzie na objeżdżanie czegoś "bo tak".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwestia gustu i ulegania powszechnej modzie na objeżdżanie czegoś "bo tak".

To chyba mamy inne dostrzeżenia. Teraz moim zdaniem większość osób ocenia gry jak by skala zaczynała się na 7+. Gram w grę, okazuje się perfidnym średniakiem i co się okazuje? Dostaje oceny w granicach 8.

SW przegrał sobie sprawę fatalnym sterowaniem na PS3 (w przeciwieństwie do PSP), beznadziejnym systemem namierzania przeciwnika (ile to razy zaznaczaliście przeciwnika, a po użyciu mocy waliliście w najbliższą skrzynię?) i kilku innym bugom. Możecie mówić, że grę oceniam na PS3 po kontakcie z demem. Nie zaprzeczę. Ale to demo uchroniło mnie przed zakupem kolejnej niedopracowanej gry opierającej się na znanej licencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wybitna nie jest, bardzo dobra też nie, ale gra się przyjemnie. Czasem zabugowana (udawało mi się wypchnąć szturmowca za ścianę czy też pod podłogę), kiepskie namierzanie celu,przycinanie się grafiki (na szczescie rzadkie) kiepska reakcja na wciskane przyciski - to chyba podstawowe wady, ale nie mające wpływu większego na grywalność. Fabuła jak na slasher i SW ciekawa i zaskakująca Gra liniowa, choć istnieje alternatywne zakończenie. I o ile pierwsze idealnie wpasowuje się w kanon SW, o tyle drugie kompletnie nie, co oczywiście nie przeszkadza, a przynajmniej wprowadza jakieś urozmaicenie.

Kłopot w tym, że po pierwszym zakończeniu gry jakoś nie ma powodu, żeby przechodzić ją po raz drugi.

I jeszcze jeden minus - niestety, po ukończeniu gry nie znalazłem możliwości ponownego zagrania prologu . Każde wybranie nowej gry zaczyna się od misji drugiej - ktoś wie jak można wrócić do pierwszej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Kupiłem wersję gdzie jest naklejka niebieska: moderate violence - czy to oznacza że gra jest wykastrowana ze scen przemocy, czy tylko uwaga iż należy zwrócić uwagę bo gra ma elementy przemocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×