Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też przeszedłem na hardzie, też od czasu do czasu pogrywam. Dla mnie największą bolączką jest ..... brak odcietych kończyn! kurcze, to juz w Dark Forces 2 było, czemu zrezygnowali?? Bo gra na konsole dla dzieci? 

Anyway,  level treningowy RULEZ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też przeszedłem na hardzie, też od czasu do czasu pogrywam. Dla mnie największą bolączką jest ..... brak odcietych kończyn! kurcze, to juz w Dark Forces 2 było, czemu zrezygnowali?? Bo gra na konsole dla dzieci? 

Anyway,  level treningowy RULEZ! :)

nie ma odcinanych konczym bo kategoria wiekowa byla by wyzsza, a lucasarts nie moze sobei na to pozwolic, zawezyc krag odbiorcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To Wy nie wiecie? Przecież Gwiezdne Wojny są dla dzieci.

Twoje ostatnie posty uświadomiły mnie, że wychowałeś się na maxiorze :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoje ostatnie posty uświadomiły mnie, że wychowałeś się na maxiorze :down:

Cytat z Lucasa: "Ja robię filmy dla dzieci, a krytykują je dorośli". I co jest nie tak z maxiorzem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat z Lucasa: "Ja robię filmy dla dzieci, a krytykują je dorośli". I co jest nie tak z maxiorzem?

Ech... sorry ale filmem dla dzieci to może być Madagaskar a nie Star Wars. To opowieść która która trafia do każdego odbiorcy. Nie tylko dorosłego ale również dzieci. Zresztą co powiesz na kategorię wiekową jaką przyznano dla Epizodu III czy I. Dziecko z podstawówki nie miało szans na obejrzenie filmu w kinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to, że nie ma krwi i poszatkowanych ciał wcale nie sprawia, że film jest dla dzieci. Czy jakby podczas czystki Jedi w świątyni leżały zwłoki młodzików i rycerzy z poodcinanymi głowami, nogami i rękami, wypalonymi twarzami po strzałach z blasterów scena zyskałaby cokolwiek ? To po prostu do Star Wars nie pasuje. Można kupić Wolverine, wtedy będzie można odciąć głowę wirnikiem helikoptera...

Dziecko z podstawówki nie miało szans na obejrzenie filmu w kinie...

może u nas wtedy olewali kategorie wiekowe, ale ja z obejrzeniem E1 i E2 w kinie problemów nie miałem, a oba oglądałem w podstawówkowych czasach :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może u nas wtedy olewali kategorie wiekowe, ale ja z obejrzeniem E1 i E2 w kinie problemów nie miałem, a oba oglądałem w podstawówkowych czasach :pardon:

Ja przygodę ze Star Wars zacząłem dopiero po pojawieniu się E2 więc w kinie byłem tylko na E3 i jakoś nie widziałem tam dzieci a dorosłe osoby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja przygodę ze Star Wars zacząłem dopiero po pojawieniu się E2 więc w kinie byłem tylko na E3 i jakoś nie widziałem tam dzieci a dorosłe osoby...

widze ze rozmowa przeszla na SW cale... jka wielkim jestem fanem tej seri tak bardoztez dostrzegam jej ulumnosci, ktore zaakceptowac moge tylko dzieci... ehhh... niestety nowa trylogia zostala wyprana z klimatu starych wojen, zastapila go czyms innym, a mianowicei jedi, mieczami efektami etc. czy to zle, kazdy ocenia wg siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Nowa trylogia jest inna. Dla mnie gorsza, ale jakoś znalazła miejsce w uniwersum i do tego setki tysięcy fanów. SW są światowym fenomenem. Gry, komiksy, książki, no i oczywiscie filmy. Wszystko to wpływana jakośc całego tworu.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widze ze rozmowa przeszla na SW cale... jka wielkim jestem fanem tej seri tak bardoztez dostrzegam jej ulumnosci, ktore zaakceptowac moge tylko dzieci... ehhh... niestety nowa trylogia zostala wyprana z klimatu starych wojen, zastapila go czyms innym, a mianowicei jedi, mieczami efektami etc. czy to zle, kazdy ocenia wg siebie.

Z tym się zgodzę. Nowa trylogia ssie w porównaniu do starej a pierwszy epizod... masakra - kino familijne :P Powinien być jakiś dział do takich dyskusji bo tak to zaraz będzie wejście moda i warn na dzień dobry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zeby bylo na temat :P SWTFU wg mnei ma bardoz fajna fabule, chodzi mi oczywiscie o motyw rebelii. no i wyszlo ze Starkiller to byl najpotezniejszy jedi :P a co do episode1... Walka 2vs1 z maulem jest naprawde bardzo dobra ;) no i przepadam za natalie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to zeby bylo na temat :P SWTFU wg mnei ma bardoz fajna fabule, chodzi mi oczywiscie o motyw rebelii. no i wyszlo ze Starkiller to byl najpotezniejszy jedi :P a co do episode1... Walka 2vs1 z maulem jest naprawde bardzo dobra ;) no i przepadam za natalie :P

No fakt choć z kanonem SW to TFU ma mało wspólnego... A co do Natalie to w E2 też jest na co patrzeć :P Pojedynek z Maulem jest przez wielu uznawany za najlepszy pojedynek w świecie SW ale mi o wiele bardziej podobał się Luke vs. Vader w E5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fakt choć z kanonem SW to TFU ma mało wspólnego... A co do Natalie to w E2 też jest na co patrzeć :P Pojedynek z Maulem jest przez wielu uznawany za najlepszy pojedynek w świecie SW ale mi o wiele bardziej podobał się Luke vs. Vader w E5...

no wlasnie ten pojedynek jest moim ulubionym, ma mna mysli maula, i ta muzyka, ehhh.. .szkoda ze ten z TFU jest tylko namiastka :P lepszy rydz niz nic :P swoja droga bardzo chialbym zagram maulem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w NT pojedynki są lepsze choreograficznie, ale dramaturgią nie dorastają do pięt tym z OT. A co do kanoniczności TFU, to moim zdaniem całkiem zgrabnie wpasowało się w EU. Po tym, co zrobili w Forces of Corruption zwątpiłem w Lucas Licencing... Jedynie fakt, że Vader został pokonany przez ucznia trochę nie pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fakt choć z kanonem SW to TFU ma mało wspólnego... A co do Natalie to w E2 też jest na co patrzeć :P Pojedynek z Maulem jest przez wielu uznawany za najlepszy pojedynek w świecie SW ale mi o wiele bardziej podobał się Luke vs. Vader w E5...

"Dual of the Fates" jest genialny, a sama scena walki rewelacyjna, choć walka ojca z synem na Bespin jest mega klimatyczna. Co więcej, bardziej pasowała mi stara koncepcja JEDI. Więcej mocy, mniej akrobatyki. Ale i tak oba te "momenty" wryły mi się w pamięć.

BTW wiecie o tym, ze wyszła u nas kniżka na podstawie omawianej tu gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Dual of the Fates" jest genialny, a sama scena walki rewelacyjna, choć walka ojca z synem na Bespin jest mega klimatyczna. Co więcej, bardziej pasowała mi stara koncepcja JEDI. Więcej mocy, mniej akrobatyki. Ale i tak oba te "momenty" wryły mi się w pamięć.

BTW wiecie o tym, ze wyszła u nas kniżka na podstawie omawianej tu gry?

tak widzialem ksiazke :) a mnei akrobatyka i te wszystkie wymysle ciosy mieczem do jedi pasuja jak do nikogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara trylogia i wszysytko co z nią związane raczej niczego takiego nie promowały. Chodzi mi o to, że to LUke miał być super kozakiem, a tu się okazuje, ze właściwie każdy szeregoy rycerz, ba, nawet padawan, był od niego lepszy.

Imho podniesienie SI przeciwnikó w tej grze poprawiłoby jej odbiórt, jest to produkt z dużym potencjałem, któy nie zawodzi, ackolwiek mógłby być trochę lepszy.

Fabuła i ukryte smaczki w pełni mnie zadowalają i satysfakcjonują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Imho podniesienie SI przeciwnikó w tej grze poprawiłoby jej odbiórt, jest to produkt z dużym potencjałem, któy nie zawodzi, ackolwiek mógłby być trochę lepszy.

Fabuła i ukryte smaczki w pełni mnie zadowalają i satysfakcjonują.

Ale spójrzmy prawdzie w oczy. W grze masakrujemy taką ilość wrogów, że gdyby ich SI było wyższe to długo byśmy nie pożyli a i funu by było mniej bo w końcu nic tak nie cieszy jak biedny szturmowiec zdany na naszą łaskę i łapiący się wszystkiego co popadnie :biggrin:

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stara trylogia i wszysytko co z nią związane raczej niczego takiego nie promowały. Chodzi mi o to, że to LUke miał być super kozakiem, a tu się okazuje, ze właściwie każdy szeregoy rycerz, ba, nawet padawan, był od niego lepszy.

Imho podniesienie SI przeciwnikó w tej grze poprawiłoby jej odbiórt, jest to produkt z dużym potencjałem, któy nie zawodzi, ackolwiek mógłby być trochę lepszy.

Fabuła i ukryte smaczki w pełni mnie zadowalają i satysfakcjonują.

nie zapominaj ze luke byl kozakiem dlateog ze byo ich 2 na swiecie, no 3 :P no moze 4 z leia, i z yoda to 5 :P a wczesniej jedi byli trenowani od namlodszych lat, a nie jak tamten, w wieku juz podeszlym :P 18 czy ilus. :) hehe a co do SI, dac elpsze SI ale zmniejszyc te HP ktore na trudniejszych poziomach sa irytujace... wale z kolesia najpoteznijsza bronia swiata i zwyklego szturmowca cza walnac z 10 razy zanim poczuje... ehhh

EDIT: a super skok luka z zamrazarki? albo z nad sarlaca?:> troche tej akrobatyki jest :P a poza tym gdzie super (nomen omen) moc tam i najdziwniejsze tricki sztucki etc.

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i racja, ale pamiętaj, ze SW to nie tylko filmy, ale i książki, komiksy, itp. Tam można poczytać o innych Jedi ukrywających sie po całej Galaktyce. Co do akrobacji, to jednak jest róznica między skokami Luke`a, a swobodnym szybowaniem mniędzy lecącymi pojazdami w wykonaniu Anakina na początku drugiego epizodu i cudó na lawie pod koniec trzeciego. ;)

Kocham GW i pomimo ewidentnych idiotyzmów jakie się tej sadze przytrafiają, kochać je będę aż do grobowej deski.

W grze faktycznie mogłoby nie być zbyt różowo ze zbyt cwanymi przeciwnikami, choć takie urozmaicone zagrywki jak schowanie sie w jakimś ciemnym pokoiku, lub przyczajenie za drzewkiem, byłyby całkiem niegłupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja uwazam ze lucas doszedl do wniosku ze najciekawsza rzecza w jego filmach okazal sie vader i jego 'moc' , latarka etc. wiec w nowych tworach, filmach grach etc. postanowil postawic wlasnie na ten element, jedi i ich niesamowitosci :P mysle ze sie nie pomylil bo trafilo to do wielu NOWYCH odbiorcow. swoja droga chialbym film w czasach KOTORA hehe. albo nowa gre kotra nie bedzie MMO :/ np taki SW TFU ma ciekawa historie dlateog ze wypelnia ona luke miedzu episodami etc. a taki kotor, wymyslona od podstaw historia i byla naprawde bardzo dobra :D i jeszcz mozna bylo poromansowac z bastilla :D hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się na KotORy nie załapałem. Nie mam ich jak kupić, a do tego na VIście nie chodzą, z tego co czytałem... Szkoda wielka...

TFU ma fajną historię i kilka smaczków. Rozbroiło mnie "wyciąganie" mocą wraku X-Winga. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja się na KotORy nie załapałem. Nie mam ich jak kupić, a do tego na VIście nie chodzą, z tego co czytałem... Szkoda wielka...

To żałuj chłopie bo obok serii Jedi Knight to jedna z najlepszych gier w świecie Gwiezdnych Wojen...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żałuję i usiłuję je jakoś dorwać, tylko jak... Szlag, wszystko co jest związane z SW jak już nzajdzie właściciela tak szybko go nie porzuci. :P

Liczę po cichu, że jak wyjdzie trzeci KotORek, to wydadzą odgrzane wersje 1 i 2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×