Skocz do zawartości
Emir

Star Wars: The Force Unleashed

Rekomendowane odpowiedzi

Ble ble ble. Napisali, żeby przyciągnąć ludzi do kupna. Chyba, że twórcy przygotowują niespodziankę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam i tak czekam najpierw na demo. Bo za ładnie to wszystko wygląda.

A później na edycję kolekcjonerską z prawdziwym działającym mieczem świetlnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam i tak czekam najpierw na demo. Bo za ładnie to wszystko wygląda.

A później na edycję kolekcjonerską z prawdziwym działającym mieczem świetlnym

a szkoda, że nie planują edycji kolekcjonerskiej, bo na TFU bym się skusił. Chociaż rozpaczać się będę, miecz świetlny i tak mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym temu empikowi tak bardzo nie wierzyl xD rozne glupoty ludzie wypisuja rozne rzeczy zeby naciagnac do kupna,ale miloby bylo z gdyby byl mp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to na wii chyba będzie mp wiec chyba po prostu sie machnęli i dali opis do wersji na inna konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Na Wii będzie ze względu na wiilota. Ale i tak ta wersja jak dla mnie jest kiepściutka. Jak wszystko na Wii.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Moim zdaniem Wii sie tak dobrze sprzedaje tylko z tego względu, że wszystkie kuchty kupują te fitnessowe gierki żeby zbędne kilo tu i tam zgubić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli wam troche tym nesem z empik.com namieszałem to sorrki ale byłbym super happy gdyby był jednak mp!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy by skakał z radości. Chociaż duele jak w Tekkenie, chociaż marzy się rozpiętość sieciowego trybu jak w Jedi Knight. Liczę, że chociaż jakiś patch się pojawi później dodający tą opcję, bo sam single to trochę mało :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie będą takie duele jak z zemsty sithów z ps2 ;] przynajmniej na to liczę ;P no i, że do wersji kolekcjonerskiej dorzucą hełm lord Vadera albo miecz świetlny ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo! Bardzo miła wiadomość Na allegro w pierwszym tyg. po premierze pewnie będzie można wyhaczyć za 20 zeta mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak cena niższa, niż się spodziewałem. Ale ja skuszę się na preorder, w piątek wynajdę gdzieś na mieście grę, bo jakby mi przysłali po weekendzie byłaby tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paczątku coś mi sie w tej grze nie podobało. Pomysł fajny na ucznia vadera i ogólnie umiejscowienie gry ale rozgrywka mi sie nie podoba, gdzie efektowne walki na miecze świetlne z jedi. To byłoby lepsze niż rzucanie kimś bezsensownie o ściane gdzie w miedzy czasie dostajemy kilkanaście razy z blastera. Mogli by zrobić chociaż żeby je ładnie odbijał swoim mieczem. Uwielbiam gwiezdne wojny i na pewno ją kupie ale czuje że to taka gra na "7"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer co jest na płytce z SC4, stary, ale tam prezenter mówi ciągle o mocy. Jak będzie mało miecza w grze to ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie do premiery. Trudno żeby w demie na statku kosmicznym żołnierze latali z mieczami świetlnymi albo żeby od razu dali walkę z jakimś Jedi. Odbijanie strzałów miałem wrażenie, że widziałem. Poziom gry wygląda na very very very VERY easy pewnie dlatego taki wytrzymały. Ładnie wyglądał QTE i ślady miecza na podłodze i ścianach.

Demo na 100% ściągnę a grę jakoś tak na 75% kupię. 25% zostawiam na demo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi sie tam podobają te moce i ich wykorzystywanie bardzo fajnie to wygląda:), ale zobaczymy jak to wyjdze w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest fajnego w tej grze, bo chcę kupić, ale nie wiem o czym to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziesz miał okazję zagrać w demo w czwartek.

Wiem, ale pytam co jest fajnego? Bo jak coś co dla mnie nie jest fajne (bo nie jest) to szkoda ściągać. Kupi się pełną nie marnując czasu na demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Wars jak Star Wars. Położono duży nacisk na wykorzystywanie mocy. Oby miecz na tym nie ucierpiał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×