Skocz do zawartości
Emir

Race Driver GRID

Rekomendowane odpowiedzi

osobiscei wole aby to bylo friko... ale raczej sie myle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być też McLaren F1 i kilka innych. Raczej płatne, ale pewnie nie 40 zł jak w TDU które kosztowało wtedy 50 ^^

Porażka to TDU kompletna. Może będzie na PS3.

Co do modelu jazdy to strasznie dziwny na początek, ale potem cud-miód. Chociaż musiałem na padzie przechodzić a to juz nie to samo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden problem z GRIDEM na PS3. Kiedy jeżdzę w Grid World nie mogę zmienić widoku kamery. Mogę jedynie grać ze środka kokpitu. Czy ktoś też tak ma? Jak zmienić widok kamery w wyścigach.

Problem dotyczy jedynie rozgrywek w Grid World we wszystkich pozostałych moge zmieniac widok kamery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdz czy nie masz przypadkiem ustawione przed wyscigiem ze masz miec widok tylko ze srodka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprawdz czy nie masz przypadkiem ustawione przed wyscigiem ze masz miec widok tylko ze srodka..

Jaki gościu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SDRaid on ma rację, przed wyścigiem jest do włączenia taka opcja, że mamy tylko widok z "kokpitu". Nie mam pełnej wersji, ale w demie już tak nawet było. Może na Grid World ta opcja jest włączona na stałe? Albo on po prostu nie zauważył? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra wymiata dużo sie nie zastanawiałem nad kupnem jak tylko zagrałem w demko, graficznie cudo zajebiście grywalna i co najpiekniejsze te zniszczenia i kraksy manyfik :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grid to moja pierwsza gra na ps3. Konsole mam dopiero od 2ch tygodni ale od samego poczatku gram w grida po necie.

Moja ulubiona trasa to BMC 1000 Formula. Graficznie jest miod. chociaz kraksy samochodow lepiej wygladaja w burnoucie paradise. Nie mozna sie od niej oderwac!!! Grid rzadzi.

Moj nick w grze "poziomek", (zapraszam do wspolnej gry.)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyczail juz ktos o co chodzi z tym startem 'z hamulca" ? nie kumam, w Fordzie Mustangu udaje sie ruszyc rowno z nimi, ale nie mozna na poczatku dawac gazu na max, tylko tak na 90% i po "start" docisnac, ale w innych furach sie to nie sprawdza...

a co do gry, to drift wspomnianym mustangiem na torze Shibuya to miod fajny motyw z flashbackami, pamietam GT, kiedy prowadzac, na ostatnim okrazeniu wypadalem z trasy i tak konczyl sie wyscig.. tutaj akurat jest jeden flashback na taka sytuacje troche malo aut, oraz slabo rozwiniety tryb desctruction (szkoda, online moglby byc fun).

Chetnych drifterow zapraszam na wspolne slizganie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widok tylko zza kierownicy zależy od poziomu trudności, musisz wyłączyć locked head camera czy cos takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy w grida mozna grac we dwoch na jednej konsoli?

Nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to cos takiego jak nfs? Zastanawiam sie czy kupic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie coś jak TOCA z PC

Tak to chyba najlepsze porównanie z tym, że Toca była chyba troszkę trudniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak to chyba najlepsze porównanie z tym, że Toca była chyba troszkę trudniejsza

nom to jest oficjalny nastepca toca a czy poprzednie byly trudniejsze ? chyba nie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba tak. Nigdy w Toce nie umiałem grać A tutaj całkiem nieźle mi idzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toca byla mniej arcadeowa, ale wydaje mi sie ze nie byla przez to trudniejsza ale to subiektywna opinia

skonczyl juz ktos GRIDa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać, ale gdzieś tak od połowy zacząłem się nudzić tą grą i sobie odpuściłem Kiedyś zrobię drugie podejście i ją skończe:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudniejsza pod tym wzgledem że można maxowo skasować gablote i zakończyc gre, jedno co mnie wqrwia w tej grze to to że przeciwnicy w singlu uderzają we mnie i bez problemu wpadam w poślizg jak ja chce im tak zrobić to w poślizg wpada nie kto inny jak ja i najgorsze, jak jede z przeciwnikiem bok w bok kolo siebie (np: moj lewy do jego prawego) to za nic w świecie nie da się skrecic w prawo, jedynie chamulec lub w prawo ale wtedy murowany poślizg i jeszcze cie rypnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj tez mozesz dojechac fure tak ze juz nie pojedzie dalej... a co do kolizji to nie zauwazylem zeby byly uciazliwe, czasami po dzwonie lece w bandy, ale tez czesto sam powoduje wypadki z ktorych wyjezdzam calo, w przeciwienstwie od rywala pogramy on line to sie nauczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sie kierownica gra w ta giere??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o niebo lepiej, gralem kilka wyscigow u kumpla, calkiem inaczej, we wrzesniu bede w Irlandii to sobie kupie nowego logitecha, naprawde warto

nie obsluguje tylko tej kiery ktora byla wydana do GT4, nie pamietam modelu, ale tej gra nie wykryla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(mały offtopic) Codemasters pokaże w Lipsku wyścigi Fuel?

Przed sześcioma laty na rynek miały trafić tworzone przez studio Firetoad Software wyścigi Fuel. Ich premiera nie doszła do skutku, bo programiści zdecydowali się wstrzymać prace nad przedsięwzięciem. Teraz z zamiarem wydania gry o takim samym tytule nosi się brytyjska grupa Codemasters – donosi serwis GameParty.net.

Autorzy wyścigowych serii Colin McRae oraz Race Driver mają podobno w przygotowaniu kolejną produkcję ze swego koronnego gatunku. Prezentacja gry opartej na silniku GRID-a ma odbyć się na tegorocznych targach Games Convention, które wystartują w Lipsku dokładnie za dwa tygodnie. Do tego czasu prawdopodobnie nie uzyskamy bardziej szczegółowych informacji na temat nadchodzącego dzieła.

>>info<<

793765859.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×