Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

  Mam pytanie: czy da się wyjść z lobby przed grą jak wezmę: competitive-play-play ranked match: w tym momencie wrzuca mnie do lobby przed gra, ale nie mogę z tamtąd wyjść jak stwierdzę, że np. mapa jest za mała albo zawodnicy za dobrzy jak na moje umiejętności. Mogę wyjść z danej gry dopiero po jej odpaleniu jak już jestem na mapie...

pozdro

Na 99% nie da się wyjść, poza wyłączeniem konsoli ;) . A wielkość mapy ustawiasz po naciśnięciu ''play''. Wtedy masz tam 2 opcje (rodzaj gry i wilkość mapy właśnie :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą wielkością mapy to wiem ale jak ustawiam Large to częst wrzuca mnie do pojedynków 5 vs 5 i to czasami z takimi kozakami, ze nie bardzo uśmiecha mi się z nimi grać...Mogli dac jakąś wyszukiwarkę gier.

czy ktos się orientuje jaki trzeba niec level żeby odblokować jakoś kolejne broni w online.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki dokładnie, ale z tego co już widziałem, to generałowie biegają z LAARKami. Wtedy już ciężko ich załatwić, tym bardziej, że najczęściej wchodzą całymi klanami.

A wrzuca do małej planszy pewnie dlatego, że nie znalazło innej :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miała nie tak dawno premierę a już w grze są generałowie? Aż tak szybko można nabijać statsy,toż to zupełne przeciwieństwo Warhawk'a,gdzie generała raczej nie można zdobyć,w ciągu niespełna miesiąca po premierze(US).

Trochę lipa,jeśli tak jest >:( BO szybko gra przestanie oferować jakieś nowości w trybie multi,jak nowe rangi,storje itd.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generałów mają raczej ludzie zgrani z klanów. Może korzystają z tego, że grupą są lepsi i nabijają sobie na początkujących (tak jak większość Generałów w WarHawk'u :P ). Ja gram już trochę i powiem szczerze, że poziom aż tak szybko się nie nabija, owszem, w WH trzeba więcej czasu (moim zdaniem za dużo), żeby generała zdobyć. A w R2 mamy jeszcze oddzielne poziomy dla Cooperative i Competetive. Jeśli miałbym nabijać obydwa w tempie takim, jak w WarHawku, to nawet za multi bym się nie zabierał ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a poza tym w co-opie mamy jeszce 3 klasy dla których expa nabijamy osobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System Expa mi się strasznie spodobał. Nie jest to już typowa nawalanka żeby się rozładować.Tutaj mamy jakiś cel :D A także rywalizacja z kumplem i na końcu zabójcze słowa : "I kto ma więcej killów ?! " I taniec zwycięstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale może ktoś mi doradzi, czy lepiej kupić CoD5, czy Resistance 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W RES 2 tryb single jest o wiele dluzszy a i multi bez zadnych lagow i ciekawe tryby naprawde warto... olac cod waw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olejcie tego WaW i poczekajcie do przyszłego roku. IW wkracza z Moder Warfare 2!

Przyszły rok będzie interesujący. KZ2 i MW2!

Do tego czasu skupcie się na R2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się będe napawać RES2 na pewno do czasów premiery KZ2 o ile nie dłużej.

PS.Jestem bardzo ciekaw czy COD MW2 będzie lepszy niż Killzone 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie i pod względem efektów na pewno nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiesz? Widziałeś już CoD:MW2?

Co prawda nie wydaje mi się, żeby MW był lepszy graficznie od KZ2 czy R2, ale stwierdzenia "na pewno" bym nie użył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo, Astarr bez przesady, poziom jaki reprezentowala 4 byl na prawde miazdzacy swego czasu, wiec nie niedoceniajmy Activision i Infinity Ward, mysle ze nas zaskocza i gra spokojnie bedzie lepsza od RES'a2, a co do K2 to nie wiem, gdyz nie mialem okazji zagrac jeszcze :) ale na pewno to bedzie tytul obowiazkowy i prawdopodobnie odciagnie mnie od K2. Res, coz tak jak pisal Robin, jest gra ktora ma za zadanie wiekszosci userom PS3 zapewnic rozrywke (tez na wysokim poziomie) do czasu K2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra spokojnie bedzie lepsza od RES'a2

heh na twoim miejscu nie bylbym tego taki pewien.

Res, coz tak jak pisal Robin, jest gra ktora ma za zadanie wiekszosci userom PS3 zapewnic rozrywke (tez na wysokim poziomie) do czasu K2.

i przez takie wlasnie komentarze RES2 jest niedoceniany bo traktuje sie go jak cos "na chwile" dla mnie jest to poprostu smieszne i godne pożałowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z MaThEo. Resistance 2 to świetna gra, jednak jest niedoceniana. ''Na chwilę'' to wiadomo co może być ;) . R2 to najlepszy FPS tego roku. Kampanii single może pozazdrościć nawet CoD4, a kto wie, może nawet CoD MW2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R2 to najlepszy FPS tego roku. prawda prawda God_of_War właśnie ja ukończyłem i jestem tego samego zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem Res2 i :

Jestem zawiedziony,to znaczy sama gra jest świetna.Ale liczyłem nacoś dłuższego.A szczególnie denerwuje mnie to zakończenie.Co to miało oznaczać ? Ze Chmiery znów przybędą ? I kim będziemy grać w 3 ? Eh.. powinni zrobić 2 i 3 naraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ukończyłem Res2 i :

Jestem zawiedziony,to znaczy sama gra jest świetna.Ale liczyłem nacoś dłuższego.A szczególnie denerwuje mnie to zakończenie.Co to miało oznaczać ? Ze Chmiery znów przybędą ? I kim będziemy grać w 3 ? Eh.. powinni zrobić 2 i 3 naraz :)

Nom to trylogia :P wiec 3 czesc jest pewna jak smierc i podatki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra miazga , muszę przyznać że grafika podoba mi się o wiele bardziej niż w jedynce , są ładniejsze kolory i ogólnie jest ostrzej mimo że w pierwszej części już było ok , co mnie rzuciło na kolana to potężni przeciwnicy , już na samym początku coś ala krab wielkości wieżowca robi ogromne wrażenie , grałem u przyjaciela w Gears of War 2 dosyć długo i jeżeli chodzi o otoczenie to Resistance 2 wygrywa ,jedynie postacie są lepiej wykonane w Gearsach , nie wiem dlaczego ale bardziej od Gearsów wkręcił mi się Resistance ,polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne do czego moge sie przyczepic to brak mozliwosci odpalenia drugiego konta (dla drugiego gracza na splicie), chyba ze cos umknelo mojej uwadze. Single jest poprostu kosmiczny !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze nie powinno sie gadac takich rzeczy jak:

-COD:MW2 bedzie lepszy od KZ2, RES2

-Nie ma szans aby COD:MW2 byl lepszy od KZ2 i RES2

To jest bez sensu, Res2 wyszedl wiec mamy jakies pojecie, KZ2 niedlugo wyjdzie, graja ludzie  w bete, ale jeszcze nie pora oceniac gotowego produktu, a COD:MW2 jeszcze nawet nie widzielismy ani screena ani trailera. Wiec prosze skoczyc ta glupia dyskusje i wrocic do tematu, jakim jest Resistance2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego uważam, że R2 jest grą "do czasu KZ2"? Grałem w betę. Niczym nie nie zaskoczyła. Co-op był fatalny. Z tego co wiem jest taki jaki był podczas bety. Multi to UT3 na więcej osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to kampania jest, ze ja pierdu :) Ale prawda, co op zawiodl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×