Skocz do zawartości
Emir

Resistance 2

Rekomendowane odpowiedzi

To muti zasługuje na miano najgorszego multi 2008 roku. Tak debilne respawny, tak debilna mechanika gry, jeszcze specjalne umiejętności, przez które nie mogę zabić jakiegoś sku*wiela. A odnośnie tego, jest jakaś możliwość ''obejścia'' tych wiatrów/osłon elektrostatycznych wokół graczy? Bo to jest chore, jak kilku do niego strzela, a on dalej żyje. To chyba jedyna przewaga tych z 60 levelami, bo celność maja do d*py. Dlatego też niemal zawsze z początku gry, póki nikt nie ma tych ''dodatkowych umiejętności'', jestem pierwszy, a potem spadam do połowy. Wg mnie to oszustwo, ja np. nigdy nie korzystam z tego. Jedni powiedzą, że jest, wiec trzeba korzystać. A ja powiem, że to jest ułatwienie dla debili, którzy nie potrafią sobie poradzić w grze. Nie rozumiem jak z gry typowo multiplayerowej można było zrobić grę głównie singleplayerowa ( i ewentualnie co-op).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To muti zasługuje na miano najgorszego multi 2008 roku. Tak debilne respawny, tak debilna mechanika gry, jeszcze specjalne umiejętności, przez które nie mogę zabić jakiegoś sku*wiela. A odnośnie tego, jest jakaś możliwość ''obejścia'' tych wiatrów/osłon elektrostatycznych wokół graczy? Bo to jest chore, jak kilku do niego strzela, a on dalej żyje. To chyba jedyna przewaga tych z 60 levelami, bo celność maja do d*py. Dlatego też niemal zawsze z początku gry, póki nikt nie ma tych ''dodatkowych umiejętności'', jestem pierwszy, a potem spadam do połowy. Wg mnie to oszustwo, ja np. nigdy nie korzystam z tego. Jedni powiedzą, że jest, wiec trzeba korzystać. A ja powiem, że to jest ułatwienie dla debili, którzy nie potrafią sobie poradzić w grze. Nie rozumiem jak z gry typowo multiplayerowej można było zrobić grę głównie singleplayerowa ( i ewentualnie co-op).

mi tez jakos srednio podchodzi competitive choc to moze dlatego ze slaby jestem:D .....a sposob na oslony jest tak naprawde tylko jeden skuteczny.....szarza i kolba:D przy czym nie jest to moj wymysl.....wyczytalem to na oficjalnym forum gry

kiedy wychodzilo R2 i ludzie pisali ze tylko zabijacz czasu do premiery Killzone 2 to jakos nie chcialo mi sie w to wierzyc po tym ile czasu spedzalem przy R1 (gralem co prawda glownie w 1hit ale frajde mialem boska:D).....teraz widze ze jednak mieli racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy wychodzilo R2 i ludzie pisali ze tylko zabijacz czasu do premiery Killzone 2 to jakos nie chcialo mi sie w to wierzyc po tym ile czasu spedzalem przy R1 (gralem co prawda glownie w 1hit ale frajde mialem boska:D).....teraz widze ze jednak mieli racje

Prawda. Jeżeli R3 będzie tak samo słabe w multi to... to kupię, ale znowu ich wyklnę miliony razy :D

Słaby na pewno nie jesteś, bo jak wytłumaczyć to, że w jednym meczu jestem niemal ostatni, a w następnym wygrywam i to z bardzo dobrymi (pod względem levelu) graczy? Po prostu jak masz szczęście to wygrasz, a jak nie to to wiesz co możesz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja mam zasadę grając na PS3, że muszę przejść wszytkie gry, które kupię :happy: . W sumie zaliczyłem już 20 tytułów. Aktualnie męczę Naruto Ultimate Ninja Storm. A co do Resistance 2 to moim zdaniem najlepszy FPS 2008. Non toper coś się dzieje i akcja poprowadzona w takim stylu, że nie sposób się oderwać od pada. W pamięć zapadła mi szczególnie walka z Leviathanem ;) . Co do multi to nie miałem okazji nawet zagrać, gdyż niedawno miałem przeprowadzkę i aktualnie nie posiadam internetu na konsoli :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do multi to nie miałem okazji nawet zagrać, gdyż niedawno miałem przeprowadzkę i aktualnie nie posiadam internetu na konsoli confused.gif

heh e to sie ciesz ! bo za specjalnie nie ma co w tym multi podziwiac tylko człowiek sie denerwuje a co do kampani to sie zgadzam z toba w 100% :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Mniuwa ma racje, nie tykaj multi, chyba, że zależy ci na trofeach. Jeszcze raz to powtórzę(:)): Totalny burdel!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się sprzeciwię i zachęcę Cię do zagrania w multi. Burdel jest, przyznaję, ale tylko wtedy, gdy gra dużo graczy. Chcesz pograć nie denerwując się? Pograj sobie na 10-16 osób (po 8 w drużynie dajmy na to ;) ). Wtedy gra się przyjemnie. Jak już jest powyżej 20 osób na mapie to jest duży burdel - zero taktycznego podejścia do sprawy :) . Taki Quake ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Res FOM mi się bardzo podobał w sieci, ale i tak najwiecej czasu online spędziłem przy COD 4. Niedługo zakupię jakiś router i na własne oczy zobacze ten "burdel"  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Grafika na wysokim poziomie

+ Muzyka :)

+ Możliwość udźwignięcia max. dwóch broni

+ Mutanty - jak najbardziej odrażające

+ Akcja, akcja i jeszcze raz akcja

+ Zaskakujący koniec

Czekam na R3 :)

- Kampania jak dla mnie powinna być dłuższa ( ja chce jeszcze !)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest patch. Wczoraj trochę pograłem. Pierwsza widoczna zmiana to celownik przy karabinie, już sie nie "rozjeżdża". Auto-aim jaki był, taki jest. Wreszcie gdy wybieram mały mecz, to losuje mi grę na 5, 10 graczy w drużynie, a nie jak przed patchem 30 na 30.

PS. Wczoraj trafiłem na 4 kolesi z jednego klanu (X), ostro wymietali, jeden miał ponad 20000 fragów!

PS2. Mimo, że KZ2 na rynku nadal sporo ludzi gra w R2, wyszukiwanie gry trwa dosłownie 5 sekund.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Wczoraj trafiłem na 4 kolesi z jednego klanu (X), ostro wymietali, jeden miał ponad 20000 fragów!

PS2. Mimo, że KZ2 na rynku nadal sporo ludzi gra w R2, wyszukiwanie gry trwa dosłownie 5 sekund.

Jak ja grałem 2 miesiace temu to już jeden miał 6x000 killi!

Co do szukania to rzeczywiście, pierwsza klasa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RES 2 wlasnie skonczylem. naprawde dobra gierka polecam wszystkim. duzo czesciej ginalem i troche sie meczylem niz w 1 czesci. super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli gracie jeszcze w R2, to polecam nowe mapki. Dwie są bardzo małe, trzecia troszkę większa. Bardzo fajne mapy, a cena niska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram i gram , i szczerze mówiac jest naprawde extra ;), cooperative fajny tylko wszedzie sa chimery xD Polecam bardzo,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczalem grac w gierke dzis, spodobala sie bardzo, i mam prosbe, moglby mi ktos przyblizyc historie poprzedniej czesci (nie gralem i nie zagram) ?

mianowicie, co to jest ten dealdius czy jakos tak, na co "choruje" nasz bohater, i mniej wiecej o co chodzi z ta wojna :)

bylbym zobowiazany.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W latach 50 ziemię atakuje wirus Chimery niewiadomego pochodzenia.

Jego epicentrum znajduje się w dżungli tunguskiej.

Rosjanie by zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa budują wielki mur dzielący kraj na 2 części. Wokół muru stacjonują żołnierze. Niestety Chimera przebija się i rozprzestrzenia się po Europie. Amerykanie by ratować swój tyłek wysyłają swoich żołnierzy aby pokonali wirusa w Anglii. Jednym z żołnierzy jest sierżant Nathan Hale.Chimera zrzucała pociski z robakami (owadami) które rozprzestrzeniały wirusa. Hale został nim zarażony. Jednak jego organizm inaczej reagował na wirus i zaczął mutować. Reszta żołnierzy traciła przytomność a następnie była zbierana i przekształcana w chimere. Zmieniał się typ czaszki itd. Nathan dzięki wirusowi uzyskał zdolność samoregeneracji oraz telepatyczne połączenie z chimerą.

Z tego co zrozumiałem Deadlus był człowiekiem tak jak Hale zarażony wirusem chimery. Po pewnym czasie mutacja wirusa przemieniała człowieka w chimerę ale taką która była na początku prawdopodobnie przed ludźmi stwierdzam to po opowieści dr Malikova (- zajmował się mutującymi ludźmi takimi jak Hale) oraz po słowach przy pierwszym spotkaniu z Deadlusem - Can you hear them? They are calling to us, It's beautiful - powtarza to również Hale na koniec gry.

Ogólnie nie do końca rozumiem pochodzenia chimery. Wiem że wirus dawał im zręczność, brutalność, siłę. Jako silniejszy gatunek chcieli przejąć Ziemię. Na końcu prawdopodobnie widzimy planetę Chimery ( tak wyczytałem na amerykańskim forum)

Jeszcze jakieś pytania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W latach

Kolejny <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi podpowie w jaki sposób(jeśli to możliwe) skonfigurować własne ustawienia pada na multiplayer.Thx za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do trybu cooperative

od jakiegos czasu staramy sie z bratem przejsc i nie wiem co musze wykonac aby przejsc misje ( w co-op sa inne misje niz na singlu ) nie wiem co zrobic aby przejsc do nastepnego etapu gry. zdobylismy juz te 5000 exp i pokazalo sie 'mission conmplete' lecz mimo tego caly czas jest ta sama mapka

jeszcze jedno pytanie - czy nie da sie tutaj ustawic co-op tak jak w ressie 1? zeby we dwojke przechodzic zwyczajna kampanie?

bylbym barrdzo wdzieczny za pomoc

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do trybu cooperative

od jakiegos czasu staramy sie z bratem przejsc i nie wiem co musze wykonac aby przejsc misje ( w co-op sa inne misje niz na singlu ) nie wiem co zrobic aby przejsc do nastepnego etapu gry. zdobylismy juz te 5000 exp i pokazalo sie 'mission conmplete' lecz mimo tego caly czas jest ta sama mapka

jeszcze jedno pytanie - czy nie da sie tutaj ustawic co-op tak jak w ressie 1? zeby we dwojke przechodzic zwyczajna kampanie?

bylbym barrdzo wdzieczny za pomoc

Pzdr

Wydaje mi sie, że mapy ci sie odblokowały ale automatycznie nie przechodzi ci do nowej mapy, wybierz lokacje przed rozpoczęciem gry :P a co do drugiego pytania to nie możesz tak zrobić :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dosyć długo gram już w R2, ale nie wiem skąd wziąć LAARKa albo Pulse Cannon w competitve ;/ . Szukałem w googlach i nic. Może Wy mi pomożecie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, dosyć długo gram już w R2, ale nie wiem skąd wziąć LAARKa albo Pulse Cannon w competitve ;/ . Szukałem w googlach i nic. Może Wy mi pomożecie? :D

Skoro grasz długo to wybierasz berserk LAARK i podczas meczu gdy naładuje ci się berserk wciskasz przycisk ''down'', czyli tak jakby strzałkę w dół i masz laarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro grasz długo to wybierasz berserk LAARK i podczas meczu gdy naładuje ci się berserk wciskasz przycisk ''down'', czyli tak jakby strzałkę w dół i masz laarka.

Serdeczne dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×